Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось розуміє навіщо Президент влаштував гульню в Синьогорі ?

Навіщо була потрібна  п'янка  в Синьогорі Президенту ?
Елементарно можна було гульнути  ,напитись-накуритись інкогніто десь під Києвом , шоб ніхто не здогадався .
І все було би шито -крито .
Це від безкарності чи від дурості ?

Він же сказав на пресухі, що може тратити гроші платників податків як заманеться. Протокол йому це дозволяє. Протокол там такий як у генсека ссср чи туркменбаші.

Блазень цим неуклюжим виправданням намагається приуменшити значимість 50 кусків зелені з держ бюджету, які вони з кумом проматали за пару днів.

Епоха бідності скінчилась для криворізьких хлопців.
   
ну це ж традиція
тільки не пойму як із цього випливає "давай знову Петра"
Я такого не казав .
Але в порівнянні з Зеленським Петро це  кращий варіант .
   
Так от власне, що про Порошенка сто разів перемололи, що на відпочинок (один раз за 4 роки) полетів своїм коштом.

Так, так. Один раз злітав на відпочинок на Мальдіви і все.

От тільки чия це мармиза засвітилася в Іспанії в 2016 році?





Невже Порошенка? Та бути такого не може!

Президента України Петра Порошенка помітили без охорони на відпочинку в Іспанії 8 березня 2016 року.

За даними "Української правди", главу держави бачили в аптеці іспанського міста.


https://www.pravda.com.ua/news/2016/04/15/7105679/

Так що Зеленський така ж хуцпата потвора, як і Порошенко.

Зе і По - браття-близнюки. Хоч і не однояйцеві.
   
Так, так. Один раз злітав на відпочинок на Мальдіви і все.

От тільки чия це мармиза засвітилася в Іспанії в 2016 році?

Показати зображення...
Показати зображення...
Невже Порошенка? Та бути такого не може!

Президента України Петра Порошенка помітили без охорони на відпочинку в Іспанії 8 березня 2016 року.

За даними "Української правди", главу держави бачили в аптеці іспанського міста.

https://www.pravda.com.ua/news/2016/04/15/7105679/

Так що Зеленський така ж хуцпата потвора, як і Порошенко.

Зе і По - браття-близнюки. Хоч і не однояйцеві.
Не бреши  .Це не державна дача .І не днюха секритутки .І все за свої гроші .
   
просто насрати на все  і на всіх - захотіли розвеселу вечірку влаштувати і влаштували.
Все як у класиків: випити водки та голими покататися при місяці.
   
це свідома провокація- це ж очевидно
   
Чесно- понятіє растяжимоє. Ти зараз молотиш шо в голову взбрело, без жодного доказу.
От мене, н-д, виховували інакше, ніж вас: мене вчили звертатися до людей на "ви", не ображати нікого, не заробляти гроші нечесно, непорядно...
багато ще можна писати.
А ви навіть не розумієте значення слова "чесно". Про "порядно" годі й писати...Правда?  ;)
І що ж вас так обурило у тому, що я написала? Поведінка президента вас не вражає?
   
Чи нормальна людина буде гелікоптери мотати туди-сюди, виходячи лише з власної хуцпи?
Косюк щоденно.
   
Обманули зебуина сказали что кокса будет много ,а сами только водку купили.
   
За даними "Української правди", главу держави бачили в аптеці іспанського міста.
І УП є дані, що літав до Іспанії коштом держави?
   
І УП є дані, що літав до Іспанії коштом держави?
Ні коштом кузні на рибальскому
   
Якщо Ткачу злили інфу про веселу наркотєку в Синьогорі, то чому б йому не злили інфу про наркотєку на дачі під Києвом?

Яка різниця ДЕ?
Ви не зовсім розумієте, здається, причину всього:  це використання державного рятувального гелікоптера для перевезення тіл.
   
Навіщо була потрібна  п'янка  в Синьогорі Президенту ?
Елементарно можна було гульнути  ,напитись-накуритись інкогніто десь під Києвом , шоб ніхто не здогадався .
І все було би шито -крито .
Це від безкарності чи від дурості ?

Карпаратів то святоє  :super:
   
коли Порошенко літав у Синьогору то ніхто навіть не додумався із цього якусь сенсацію робити

уявляєте як часи змінились?
   
І УП є дані
не має, навіть про маєток не має, бо його не має в декларації
просто інкогніто на секретну віллу в приватному порядку і без охорони..
видно його сильно кацапи бояться, якщо він так вільно переміщався
   
Я не розумію, в чому проблема?

В моральності вчинку.
   
04.01, 2016

В державній резиденції "Синьогора" в селі Гута Богородчанського району вже кілька днів відпочиває Президент Петро Порошенко з родиною.
Про це КУРСу стало відомо з джерел в ОДА і від звичайних мешканців Богородчанщини, які звернули увагу на посилені поліцейські патрулі в районі.

Повідомляють, що Президент Петро Порошенко перебуває в Гуті вже кілька днів. Зустрічатиме тут і Різдво. До святкування з президентською родиною долучиться колишній президент Грузії, голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Минулого року Петро Порошенко також зустрічав Різдво на Прикарпатті
   
ну і чому Порошенко там пиячив за державний кошт?
   
уявляєте як часи змінились?
треба ж хоч на чомусь заробляти...  :weep:
п.с. а травля знатна, і головне точно видно що ідейна а не замовна... борцуни за справедливість...
   
Ви не зовсім розумієте, здається, причину всього:  це використання державного рятувального гелікоптера для перевезення тіл.
Ось саме цей держаний, т.з. "рітувальний" геліковтер- це приклад кричущої, неприхованої корупції.
Але ніхто чомусь не гонить на Авакяна, який купував це гімно за грубі гроші..
   
зелена собакосвинота так кумедно кувікає, зображуючи обурення, коли їхні методи на них же і застососовуються   X(

А НАС ЗА ЧЬТОООО?! 
   
От мене, н-д, виховували інакше, ніж вас: мене вчили звертатися до людей на "ви", не ображати нікого, не заробляти гроші нечесно, непорядно...
багато ще можна писати.
А ви навіть не розумієте значення слова "чесно". Про "порядно" годі й писати...Правда?  ;)
І що ж вас так обурило у тому, що я написала? Поведінка президента вас не вражає?
Зустрічаючи дописи на кшталт "Коли в недоумка нічого в голові нема, не було належного виховання вдома (цивілізованого), то такий недоумок утверджується у власних очах у такий спосіб'' мені в голову не приходить, що подібні дописувати раптом почнуть вимагати якоїсь особливої поваги до себе.
   
Так все ж таки, вертаюся  до питання цієї гілки, бо воно цікаве і актуальне.
Навіщо все це було?
НМД: Єрмак дискредитує Бубона за планом. Він має всю компроментуючу інфу. Валять Зеленського зараз свої. 

Єрмак, хоч і єврей, але від Рашки залежний більше, бо це страх за життя.
   
Так, так. Один раз злітав на відпочинок на Мальдіви і все.

От тільки чия це мармиза засвітилася в Іспанії в 2016 році?

Показати зображення...
Показати зображення...
Невже Порошенка? Та бути такого не може!

Президента України Петра Порошенка помітили без охорони на відпочинку в Іспанії 8 березня 2016 року.

За даними "Української правди", главу держави бачили в аптеці іспанського міста.

https://www.pravda.com.ua/news/2016/04/15/7105679/

Так що Зеленський така ж хуцпата потвора, як і Порошенко.

Зе і По - браття-близнюки. Хоч і не однояйцеві.

Бубочка обісралася б отак серед простого народу без охорони в черзі стояти. Хоча б і в Іспанії.
   
Навіщо була потрібна  п'янка  в Синьогорі Президенту ?
Елементарно можна було гульнути  ,напитись-накуритись інкогніто десь під Києвом , шоб ніхто не здогадався .
І все було би шито -крито .
Це від безкарності чи від дурості ?
Один раз живём..хули .:)
   
Навіщо все це було?
ну це як і результат розслідування - нічого не відомо, але засуджуємо... хайп, він такий
п.с. побільше ярликів і тоді життя стає барвистіше...
   
Причина проста. Хочу і можу.
А на вас мені насрати, бо «я вам нічево нє должєн».
   
п.с. побільше ярликів і тоді життя стає барвистіше...
Ви так по собі примітивно судите, чи думаєте, що майстерно переводите стрілки?
Я розмірковую лише про Єрмака, чи може він бути частиною плану по дискредитації Зеленського?
Бачите, як недолуго вийшло для вас: я ще раз виразно формулюю питання.  ;)
Удосконалюйтесь.  :shuffle:
   
Причина проста. Хочу і можу.
А на вас мені насрати, бо «я вам нічево нє должєн».
Таким є його внутрішній світ - так. Але до цього його можна підштовхнути. І от тут вже питання: навіщо і хто за цим стоїть?
   
Я так розумію, що прізвище Президента України зараз - Єрмака?
   
Я так розумію, що прізвище Президента України зараз - Єрмака?
То кардинал. А на троні лялька-мотанка. Як замотають, так і виглядає.
   
Проблема ж не в тому, що літав.

А в тому, що запистівся.

З плутаних пояснень зеленського, я так і не зрозумів:
- він літав у Гуту приватно, відпочивати із сім'єю?
- він інспектував резиденцію до прийому іноземних послів через місяць?
- він святкував дн Єрмака?

Бо усі ці версії бриніли через рот клована одночасно.


А. і ще - там вже живуть якісь діти-сироти?
   
Ви так по собі примітивно судите
та ні, висновки з Ваших дописів, тому не льстіть собі...
п.с. що Богдан, що Єрмак - не має різниці, коли організовано мочилово та ще й за це хтось отримує якісь блага...
   
Зустрічаючи дописи на кшталт "Коли в недоумка нічого в голові нема, не було належного виховання вдома (цивілізованого), то такий недоумок утверджується у власних очах у такий спосіб'' мені в голову не приходить, що подібні дописувати раптом почнуть вимагати якоїсь особливої поваги до себе.
Не буду симетрично плювати у ваш бік, але:
"в недоумка в голові нічого нема" - це видно з його дій, міміки, риторики. Навіть не варто пускатися в минуле: можна взяти лише останнє інтерв'ю.
я особисто бачила лише розмову з Трачем про Гуту.
Цю розмову можна було провести значно розумніше, навіть при тому, що "нагрішив".
Як вів себе през країни - то можна тільки кліпати очима: хамство, бидляцький наїзд на співрозмовника, та сама хуцпа...
Це до цивілізованої розмови і близько не наближається. А розмову побачило півкраїни!

То про це треба мовчати? Та це сором!
   
потому что тупой.
   
Не буду симетрично плювати у ваш бік, але:
"в недоумка в голові нічого нема" - це видно з його дій, міміки, риторики. Навіть не варто пускатися в минуле: можна взяти лише останнє інтерв'ю.
я особисто бачила лише розмову з Трачем про Гуту.
Цю розмову можна було провести значно розумніше, навіть при тому, що "нагрішив".
Як вів себе през країни - то можна тільки кліпати очима: хамство, бидляцький наїзд на співрозмовника, та сама хуцпа...
Це до цивілізованої розмови і близько не наближається. А розмову побачило півкраїни!

То про це треба мовчати? Та це сором!
) Та ви вже асиметрично похвалили та протиставили саму себе мені мовчу вже про Зеленського.
Стосовно його поведінки міміки та риторики під час марафону з вами не погоджуюсь.
   
Так все ж таки, вертаюся  до питання цієї гілки, бо воно цікаве і актуальне.
Навіщо все це було?
НМД: Єрмак дискредитує Бубона за планом. Він має всю компроментуючу інфу. Валять Зеленського зараз свої. 

Єрмак, хоч і єврей, але від Рашки залежний більше, бо це страх за життя.

а янука валили, чи він валив ?
   
не має, навіть про маєток не має, бо його не має в декларації
Якщо слово "не має" можна замінити словом "нема", то воно пишеться разом.  ;)
..."у декларації його НЕМА. " :)
   
І від того, і від того. Хуцпатий наполеончик.
Коли в недоумка нічого в голові нема, не було належного виховання вдома (цивілізованого), то такий недоумок утверджується у власних очах у такий спосіб. Для нього влада аж ніяк не відповідальність, а блага.
(tu)
   
Стосовно його поведінки міміки та риторики під час марафону з вами не погоджуюсь.
Що вдієш? Ми з різних світів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія