Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З січня мережі вимушено ліквідують фопів. Ціни зростуть на 20%

Ашан та метро також фопи ?
   
Ашан та метро також фопи ?

усі працюють із постачальниками.
а в ланцюжку постачальник - кінцевий споживач в мережі достатньо проміжних ланок.
   
усі працюють із постачальниками.
а в ланцюжку постачальник - кінцевий споживач в мережі достатньо проміжних ланок.

Підозрюю , що фопів серед їх постачальників дуже мало

Хіба платників пдв , але це ніяк не змінило б ціни
   
Чого одні пропонують товар з пдв , а інші від Фопів і працюють в одному конкурентному середовищі ?
   
Підозрюю , що фопів серед їх постачальників дуже мало

Хіба платників пдв , але це ніяк не змінило б ціни

раніше була можливість маніпулювати обємами і походженням товару.
короште не буду пояснювати людям які поза системою.


ціни зростуть повірте.

офіційні сервіси автомобільні вже підняли ціну на 20 процентів. вартість нормогодини.
   
раніше була можливість маніпулювати обємами і походженням товару.
короште не буду пояснювати людям які поза системою.


ціни зростуть повірте.

офіційні сервіси автомобільні вже підняли ціну на 20 процентів. вартість нормогодини.

Я не про ціни

Я про існування реальності, де має місце несправедлива конкуренція

Чому «офіційні сервіси» мають за замовчуванням бути в програшному становищі ?
   
усі працюють із постачальниками.
а в ланцюжку постачальник - кінцевий споживач в мережі достатньо проміжних ланок.
До 80% асортименту фуд рітейл мережі національного рівня в Украіні жодного посередника(ків,) дистрибютора (ів) вже не мають. З 2008р мережі почали переходити на РЦ
Хіба тільки локальні групи товарів фреш чи овочі.
60-80% завозиться через власні розпридільчі центри (РЦ) . Що самі формують замовлення в супермаркети. Тобто виконуть фунцію постачальника. Відповідно виробник що завозить на РЦ ашану 5 фур пива не ставить за цю послугу щодних додаткових прайсів. Навпаки дає -10% знижки тільки тому що РЦ ашану далі сам логістику здійснює.
І потреби виробника в дистрибуціі його ТМ на яку витрачається 15-20% від цінивже немає

Австрія.
100% постачається з РЦ
Не 99% а 100
Товар поступає в супермаркет раз на добу.
В одному обємі весь проданий за період асортимент. В контейнерах.
10-15 шт півторакубових
На вигрузку товару витрачається макс 30хв
Персоналу рампи:складу комірників вантажників операторів БД контролерів рампи як в Уа в супермаркеті тут немає. Вивантажує 1 (один) продавець електророклою. Ніхто нічого не перераховує. Заіхав в кунг підняв виіхав опустив.  Рампа закривається і там ніхто не шастає.
Не курить не підбухує не ість товар компаніі не пистить ящиками тягнучи в ланос. Зрозуміло немає 70машин в день як в Уа на протязі дня. Ніхто нічого не довозить перераховує не курить не псіхує.
Вантажники не ховаються
Ніхто нічого з магазину з постачальників не забирає.
Крім сезоногого раз на місяць. Назад на РЦ
Протермін йде в сміття
Рампа інші 23.40 голин доби закрита.
До наступного ранку.

Ефективність вона в деталях.

   
До 80% асортименту фуд рітейл мережі національного рівня в Украіні жодного посередника(ків,) дистрибютора (ів) вже не мають. З 2008р мережі почали переходити на РЦ
Хіба тільки локальні групи товарів фреш чи овочі.
60-80% завозиться через власні розпридільчі центри (РЦ) . Що самі формують замовлення в супермаркети. Тобто виконуть фунцію постачальника. Відповідно виробник що завозить на РЦ ашану 5 фур пива не ставить за цю послугу щодних додаткових прайсів. Навпаки дає -10% знижки тільки тому що РЦ ашану далі сам логістику здійснює.
І потреби виробника в дистрибуціі його ТМ на яку витрачається 15-20% від цінивже немає

хліб теж завозиться ?
бурак морква.
про шо ти мелеш ?
про телевізори самсунг ?  :D
   
хліб теж завозиться ?
бурак морква.
про шо ти мелеш ?
про телевізори самсунг ?  :D
  Фоззі також на РЦ переходить.хліб там і печуть.
+ новий перспективний  напрямок  якого немає поки в конкурентів -доставка з інет магазину скутерами.
Директор офісу доставки за мету вбачає витіснити "магазинчики за рогом" "під боком","близенько"  і прочая  "у цьоці Люби"
   
  Фоззі також на РЦ переходить.хліб там і печуть.
+ новий перспективний  напрямок  якого немає поки в конкурентів -доставка з інет магазину скутерами.
Директор офісу доставки за мету вбачає витіснити "магазинчики за рогом" "під боком","близенько"  і прочая  "у цьоці Люби"
А я про що ?
Залишаться монстри і піднімуть ціни.
Бінго.
   
А я про що ?
Залишаться монстри і піднімуть ціни.
Бінго.

Тут всю дорогу пояснюють, як оптимізовують процеси, щоб здешевити товар

Здається, це мало б привести до здешевлення , і воно приводить до нього
   
Тут всю дорогу пояснюють, як оптимізовують процеси, щоб здешевити товар

Здається, це мало б привести до здешевлення , і воно приводить до нього

Час покаже ;)
   
Мова іде не тільки про товар.
Мова про товар послуги і роботи.
   
Ну шо селяни неФОПи ви готові купувати товари роботи і послуги на 20% дорожче ?
Гетьманцев переміг.
Живіть тепер із цим надалі.
   
Ага. Наспілкувався трохи з айтішніками останнім часом. За переважно нетверезими теревенями з різних сторін склав собі якусь таку картіну:
 
- молоді хитромудрі тьолки-ейчари/проджект-менеджери (1500-3000) набирають одногрупників/дружбанів/йопарів на сеньйорів/мідлів (3000-6000),
- і вони усі разом ефективно проводять час на мітінгах/конфах/зумах,
- а в цей же час реальну роботу тягнуть усілякі пахарі/старпьори на позиціях джунів (700-800),
- ці ж пахарі тягнуть і реальних початківців, які переважно навчаються/тестуються/ніхрена не роблять за умовних 1500,
- от якраз цих самих пахарів і не вистачає катастрофічно!
- а тим часом ліди/топи взагалі перманентно перебувають в космосі/нірвані, бо заплати (8000-20000) і бонуси в розмірі квартири/тесли таки трохи відривають цих громадян від довколишньої реальності.

Я нікого не пропустив?  :D
всегда было интересно - если есть те кто готов за все это платить, то вам не пох?
   
А що там стосовно інших фопів 3 групи, які не торгують, не мають найманих працівників, а всі розрахунки через банк?

До них черга дійде трохи пізніше  :D
   
депресії США вийшли тільки завдяки війні.
Це не так
Станом на 39 рік економіка США перевищила 29
   
+ новий перспективний  напрямок  якого немає поки в конкурентів -доставка з інет магазину скутерами.
чого-чого "немає в конкурентів"?
Шепніть тому діректору на вушко слова "Глово", "Ракета"
   
Шепніть тому діректору на вушко слова "Глово", "Ракета"

Сільпо розвиває СВОЮ власну службу, яка конкуруватиме із глово у тому числі
   
Ну як тут не згадати класика  :D

:-)o
Философия ублюдка
   
До 80% асортименту фуд рітейл мережі національного рівня в Украіні жодного посередника(ків,) дистрибютора (ів) вже не мають. З 2008р мережі почали переходити на РЦ
Хіба тільки локальні групи товарів фреш чи овочі.
60-80% завозиться через власні розпридільчі центри (РЦ) . Що самі формують замовлення в супермаркети. Тобто виконуть фунцію постачальника. Відповідно виробник що завозить на РЦ ашану 5 фур пива не ставить за цю послугу щодних додаткових прайсів. Навпаки дає -10% знижки тільки тому що РЦ ашану далі сам логістику здійснює.
І потреби виробника в дистрибуціі його ТМ на яку витрачається 15-20% від цінивже немає

Австрія.
100% постачається з РЦ
Не 99% а 100
Товар поступає в супермаркет раз на добу.
В одному обємі весь проданий за період асортимент. В контейнерах.
10-15 шт півторакубових
На вигрузку товару витрачається макс 30хв
Персоналу рампи:складу комірників вантажників операторів БД контролерів рампи як в Уа в супермаркеті тут немає. Вивантажує 1 (один) продавець електророклою. Ніхто нічого не перераховує. Заіхав в кунг підняв виіхав опустив.  Рампа закривається і там ніхто не шастає.
Не курить не підбухує не ість товар компаніі не пистить ящиками тягнучи в ланос. Зрозуміло немає 70машин в день як в Уа на протязі дня. Ніхто нічого не довозить перераховує не курить не псіхує.
Вантажники не ховаються
Ніхто нічого з магазину з постачальників не забирає.
Крім сезоногого раз на місяць. Назад на РЦ
Протермін йде в сміття
Рампа інші 23.40 голин доби закрита.
До наступного ранку.

Ефективність вона в деталях.
ну.. Уже все больше на австрию у нас похоже. Все меньше перекуров
   
"Нас тоже коснулась тенденция увольнений. Еще три месяца назад количество пенсионеров и работающих украинцев, которые платили ЕСВ, было одинаковым. Сейчас же первых около 10,4 млн, вторых - 9,9 млн. При том, что количество пенсионеров не растет. То есть падает занятость. По крайне мере, официальная", - говорит президент Конфедерации работодателей Украины Алексей Мирошниченко.

____

 :gigi:  :weep:

Те що я казав. Ініціативи цього підараса приводять лише до скорочення робочих бджілок та податкової бази. З такими темпами у мвф прийдеться і на пенсії позичати  :laugh:
   
Купував недавно в Близенько (львівська мережа) продукти. І був дуже здивований коли на касі отримав два чеки (я в таких мережах такого вже дуже давно не зустрічав, а в ті "Близенько" заходжу раз в ніколи). На польське молоко був окремий чек від ФОП. Причому ціна того молока була така сама як в Метро чи в Ашані.  Якщо саме цю схему хочуть ліквідувати то це ОК. Недобросовісна конкуренція получається.
   
В Сільпо фопів не було, так що пох
   
Гетманцев.
   
не зростуть

конкуренція
Кого з ким? На популярні товари в усіх великих мережах єдина ціна, а з сіровозами можна не конкурувати через масштаби діяльності.
   
З січня мережі і мінімізатори ліквідують фопів.
Ціни на все виростуть на 20%.
Гетьманцев всетаки переміг здоровий глузд.
 :peremoga:

Особисто мене бісить, коли з МЕТРО привозять замовлення, і я повинна платити якомусь ФОПу замість безпосередньо мережі - і через це не отримую кешбек за покупку продуктів.

теж мені "малий бізнес", гівнюки мережеві  :X
   
Ага. Наспілкувався трохи з айтішніками останнім часом. За переважно нетверезими теревенями з різних сторін склав собі якусь таку картіну:
 
- молоді хитромудрі тьолки-ейчари/проджект-менеджери (1500-3000) набирають одногрупників/дружбанів/йопарів на сеньйорів/мідлів (3000-6000),
- і вони усі разом ефективно проводять час на мітінгах/конфах/зумах,
- а в цей же час реальну роботу тягнуть усілякі пахарі/старпьори на позиціях джунів (700-800),
- ці ж пахарі тягнуть і реальних початківців, які переважно навчаються/тестуються/ніхрена не роблять за умовних 1500,
- от якраз цих самих пахарів і не вистачає катастрофічно!
- а тим часом ліди/топи взагалі перманентно перебувають в космосі/нірвані, бо заплати (8000-20000) і бонуси в розмірі квартири/тесли таки трохи відривають цих громадян від довколишньої реальності.

Я нікого не пропустив?  :D
Не заздри
Те, що роблять джуни, навіть кодом не назвеш, переважно йде у смітник
Працювати треба не багато, а головою
А то накладе такий піздюк кавалків коду, і мучся потім.
Ні, тут не як у прихильники певної політсили - в іт спочатку думають, потім роблять
   
Купував недавно в Близенько (львівська мережа) продукти. І був дуже здивований коли на касі отримав два чеки (я в таких мережах такого вже дуже давно не зустрічав, а в ті "Близенько" заходжу раз в ніколи). На польське молоко був окремий чек від ФОП. Причому ціна того молока була така сама як в Метро чи в Ашані.  Якщо саме цю схему хочуть ліквідувати то це ОК. Недобросовісна конкуренція получається.

в них створений окремий ФОП для кожного магазину, причому в чеку досить цікаво написано - адреса фопа відрізняється на одиничку. наприклад, адреса магазину "вул. Зелена 35А", у фопа "вул. Зелена 35А1". і так в кожному  :gigi:
і завжди два чеки - фрукти і польська продукція завжди через фопів.

і головне - у всіх фопів є РРО  :gigi:
   
Товарообіг 149,8млрд євро
Ну так тобі і кажуть, що Гетманцев шукає кого потрусити пожирніше ) Все одно всі податки бізнесу сплачуємо ми.
   

Монополісти ефективніше організовують працю. Та ж Німеччина могутня завдяки автобудівникам, а тепер уявіть, якби мерседеси збирали якісь фопи і кожен по своєму у власному дворі.
У найрозвиненіших країнах світу малий та середній бізнес генерує приносить 40-60% та приблизно ж стільки робочих місць.
   
Особисто мене бісить, коли з МЕТРО привозять замовлення, і я повинна платити якомусь ФОПу замість безпосередньо мережі - і через це не отримую кешбек за покупку продуктів.

теж мені "малий бізнес", гівнюки мережеві  :X
Попий валер'яночки, кешбек-сервіси прив'язані до інтернет-магазинів, для їхньої партнерки бухгалтерія це чорний ящик. Щось неправильно зробила, коли купувала, чи МЕТРО або сам кешбек-сервіс порушує умови.
   
Попий валер'яночки, кешбек-сервіси прив'язані до інтернет-магазинів
:facepalm1: Ти хоч українець?
Банківські кешбеки прив'язані до MCC-кодів
   
Особисто мене бісить, коли з МЕТРО привозять замовлення, і я повинна платити якомусь ФОПу замість безпосередньо мережі - і через це не отримую кешбек за покупку продуктів.

теж мені "малий бізнес", гівнюки мережеві  :X

це пистець. які ж курячі мозки.

бомбить що не дали кешбеку 3 копійки, через клятого ФОПа, але буде рада переплатити гривень 30 на податках Жабі, коли фопа вдушать.
   
значить стане вигідно возить харчі із Польщі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія