Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина — экономически сильная африканская страна

Знову нігерія з ввп в 5 раз більше за наше.

   
Нігерія

   
Без охорони навіть не думайте там подорожувати.
   
"Крім того, Єгипет і Алжир є арабськими країнами Північної ( Середземноморської ) Африки, які входять до середньо розвинутого економічного регіону MENA (Middle East and North Africa ) на відміну від бідної "Субсахарної Африки"

Ето на всякий случай для Югенда от Брандиса. Насчёт географии Африки.

ага, ага.
это у североафриканцев большая такая мозоля
кровававая.
сидели как-то с представителем получателя, мароканцем, и кока-колу пили, они от нее неимоверно пруцо, и я и ляпни мол грязно и жарко у вас в Африке.
а там реально грязно, почти раза в три больше средненасрано чем у нас и раз в 10 чем в северных европах, у итальянцев, греков и испанцев тоже срач где-то на нашем уровне.
а он мы мол не африка, мы южная европа  :laugh:  :weep:
   
если проехаться по Украине можно даже в районных центрах такой убогий депресняк снять, что  и африканских негров волосы дыбом встанут
но все это субьективно
а вот цифры - обьективная вещь
что смертность, что ввп  - Украина это африканский середнячек  :rotate:
Тут дело в том, что часть нашей действительности построена в СССР. Через несколько лет будут разрушаться старые хрущевки, тротуары, которые были заасфальтированы еще в 80-х годах и т д. Тогда нашими фотографиями даже африканцев можно будет пугать. Они то строятся и развиваются.
   
если проехаться по Украине можно даже в районных центрах такой убогий депресняк снять, что  и африканских негров волосы дыбом встанут
но все это субьективно
а вот цифры - обьективная вещь
что смертность, что ввп  - Украина это африканский середнячек  :rotate:
не знаю, як там в африканських негрів, а мені моторошно коли я мухосранськи Індії і Московії бачу, в яких велике ввп, ядерна зброя, які стрімко розвиваються і входять в Г20. в українській глубинці де я була, не Бенілюкс звичайно, але і не Московія, перепрошую.
   
каждый колбасный жопомой автоматически является зрадойобом просто по своему айпи

все равно что власовец
Не трогай власовцев. Это были истинные патриоды.
   
Нігерія

Показати зображення...
У нас это солнечную батарею быстро скрутили бы себе на свинарник. :)
   
я попал по распределению в Научно-исследовательский экономический институт при Госплане СССР. Работал на должности аналитика в отделе уровня жизни. А что вы смеетесь? Отдел действительно так назывался.

Чем вы там занимались?
– Статистическим моделированием. Моей задачей было доказывать, что уровень жизни в СССР выше уровня жизни в США. Делал я это на протяжении девяти лет, пока меня не выгнали с работы в связи с подачей заявления на выезд в Израиль.

Это была научная работа? По специальности?
– Нет. Это была совершенно бессмысленная деятельность, причем с идеологической подоплекой. Я ее терпеть не мог.

http://jewish.ru/ru/interviews/articles/185432/

Це картина з тебе самого, тупориле брехло

І щодо Африки.
Кому, як не тобі, начебто фахівцю з арабістики, знати, що Північна Африка ( арабська Африка, Середземноморська Африка ) з Африкою на південь від Сахари ( Sub-saharan Africa ) практично не має нічого спільного в економічному плані, тому перша об'єднується Близьким та Середнім Сходом в один економічний район: MENA ( Middle East and North Africa ), в який входять як середньо- розвинуті країни, так і високо-розвинені країни Перської Затоки та Леванту (Ізраїль, наприклад) . Суб-Сахарна ж Африка дійсно відрізняється бідністю.
А з тих 3 країн, що попереду України в номінальному ВВП в доларах, дві- Єгипет і Алжир,- саме з цього регіону. Щодо Нігерії, я вже писав- майже 200 млн. населення ( що майже в 5 разів більше за Україну), тому й загальний ВВП виходить більший, ніж в Україні. Гадаю, Люксембург тут Нігерії не суперник
   
Может быть и так, но почему Африка за 30 лет поднялась в разы, а Украина не может подняться? Вопрос ведь именно в этом, а не в толковании терминов. Иначе мы скоро с Зимбабве сравняемся. Тогда с кем будем сравнивать - с Антарктидой?

І де ви, ольгинці, таку траву берете?


Що стосується MENA , то там зростання залежало переважно від ціни на нафту ( за винятком Ізраїля, Лівану - але їх внесок невеликий та й вони не в Африці, тому MENA я виключив )
   
не знаю, як там в африканських негрів, а мені моторошно коли я мухосранськи Індії і Московії бачу, в яких велике ввп, ядерна зброя, які стрімко розвиваються і входять в Г20. в українській глубинці де я була, не Бенілюкс звичайно, але і не Московія, перепрошую.
Якщо Ви ще тут, то можу пояснити Індекс Джині
   
поясніть будь ласка що оце означає. бо мені не дуже зрозуміло.

Distribution of family income - Gini index measures the degree of inequality in the distribution of family income in a country. The more nearly equal a country's income distribution, the lower its Gini index, e.g., a Scandinavian country with an index of 25. The more unequal a country's income distribution, the higher its Gini index, e.g., a Sub-Saharan country with an index of 50. If income were distributed with perfect equality the index would be zero; if income were distributed with perfect inequality, the index would be 100.

Та тут все просто. Навіть не знаю, що саме Вам незрозуміло. Тому для початку просто перекладу

Розподіл сімейного доходу- Індекс Джині вимірює ступень нерівномірності розподілення сімейних доходів в країні. Чим рівніше розподілення доходів в країні, тим нижче її Індекс Джині, наприклад, в скандинавських країнах індекс Джині десь 25. Чим більше нерівність розподілення доходів у країні, тим вище її Індекс Джині, наприклад, в Суб-Сахарній ( на південь від Сахари ) Африці індекс  Джині порядку 50.
   
Це картина з тебе самого, тупориле брехло

І щодо Африки.
Кому, як не тобі, начебто фахівцю з арабістики, знати, що Північна Африка ( арабська Африка, Середземноморська Африка ) з Африкою на південь від Сахари ( Sub-saharan Africa ) практично не має нічого спільного в економічному плані, тому перша об'єднується Близьким та Середнім Сходом в один економічний район: MENA ( Middle East and North Africa ), в який входять як середньо- розвинуті країни, так і високо-розвинені країни Перської Затоки та Леванту (Ізраїль, наприклад) . Суб-Сахарна ж Африка дійсно відрізняється бідністю.
А з тих 3 країн, що попереду України в номінальному ВВП в доларах, дві- Єгипет і Алжир,- саме з цього регіону. Щодо Нігерії, я вже писав- майже 200 млн. населення ( що майже в 5 разів більше за Україну), тому й загальний ВВП виходить більший, ніж в Україні. Гадаю, Люксембург тут Нігерії не суперник
:facepalm1:

ты больной клоун

северная африка полностью интегрирована экономически с центральной - как главный транспортный мост товаров из африки в европу и обратно

сам африканский союз был основан арабом каддафи - именно потому что арабы захватили северную африку в первую очередь для контроля торговли

если вдруш окажешься на южной границе ливии - сам увидишь как это выглядит в реале
   
Та тут все просто. Навіть не знаю, що саме Вам незрозуміло. Тому для початку просто перекладу

Розподіл сімейного доходу- Індекс Джині вимірює ступень нерівномірності розподілення сімейних доходів в країні. Чим рівніше розподілення доходів в країні, тим нижче її Індекс Джині, наприклад, в скандинавських країнах індекс Джині десь 25. Чим більше нерівність розподілення доходів у країні, тим вище її Індекс Джині, наприклад, в Суб-Сахарній ( на південь від Сахари ) Африці індекс  Джині порядку 50.

Продовжимо переклад:
Якщо дохід розподілений цілком (абсолютно) рівно, цей індекс дорівнював би нулю; якщо дохід розподілено цілковито (абсолютно, повністю) нерівно, цей індекс був би 100
   
:facepalm1:

ты больной клоун

северная африка полностью интегрирована экономически с центральной - как главный транспортный мост товаров из африки в европу и обратно

сам африканский союз был основан арабом каддафи - именно потому что арабы захватили северную африку в первую очередь для контроля торговли

если вдруш окажешься на южной границе ливии - сам увидишь как это выглядит в реале
Маячня кацапа, хворого мегаломанією
   
Маячня кацапа, хворого мегаломанією

иди в больничку

полечись

до следующей короткой ремиссии
   
иди в больничку

полечись

до следующей короткой ремиссии
Ги, Жужанд на доповідь заробив  :dopovid:
   
Сууко, повторю риал афрікан лайф замальовки для упоротих зрадойобів...

Яскраві моменти памяті з Африки, мої, власні...

Столиця Беніну - Котону, наче попадаеш б 1950і, все ще французське з 50-60х років, без змін. Навіть машини і мотоцикли. Зявляється прям ностальгія, аж поки не підходиш до набережної. Там видно сотні людей, які сидять на пляжі... Але якось дивно сидять... Підходеш ближче і ... серуть. Сотні чоловіків, дівчат, дітей просто проходячи повз пляж, заходять туди, присідають і відкладають купку гівна...

Столиця Анголи - Луанда, передмістя. З вікна будинку видно високий земляний пагорб, метрів 30 заввишки. Здаля він весь здається покритим чорними цятками. Одні над іншими. Подумав, що це глина в переміжку з землею. Вночі в чорних цятках замерехтіли вогники, в ямах-квартирах люди готовили вечерю....

Там же, майже центр міста, ексватор згортає сміття на купу, посеред одієї з площадей, висота купи 20 метрів, все гніє, сморід, копаються люди в пошуках чогось....

Касабланка, Марокко, порт. З судна крани вигружають українське зерно, Стоїть охорона зі зброєю. Навколо на заборі сидять люди. Зерно просипеться з ковшів на землю і мішається з залишками міндобрива - нітрофоски, яку вигружав хтось раніше. Стоїть аміачний сморід, розсипані гранули гідроскопічні і набрали вологу це виглядає як рожеве болото. Туди сипеться зерно. Вигрузка припиняється на перерву. Охорона йде їсти. Люди як один зіскакують з заборів і кидаються до гомули з зерна, аміачних добрив та болота. Нагрібають рукамі у пакети, сумки, кармани. Зчиняється бійка....

Район Абіджану, Кот д Вуар, річка.  Торгуємось за ананаси, банани та манго з власником човна. Нарешті - 50 баксів і пара старих шузів. Півтони солодкого щастя...

Мадагаскар. Десь в єбенях. Наш торгується за секс з дівчиною років 16-17. "Файв долларз олл найт, окей? Окей, окей!!!"....

Судан, піздец як страшно! Самі повернуті на всю голову мусліми, страшні рубці на кожному обличчі, дивитися не можливо, майже всі босі, одежа - лахміття, навколо повне зубожіння. Жінки всі в бурках. Нам кажуть, що у всих них вирізають клітор. Аллах на дозволяє насолоду від сексу.

Лагос, Нігерія. Вечером на балконах багатоповерхівок мерехтять вогнища. Готовлять їсти. Елекрики або газу немає. Нігерія найбільший експортер нафти в Африці. Сюр.

Дурбан, Південна Афріка, аеропорт. Виходимо до шатл басу, їхати з аеропорту до місця призначення. В салоні озброєний охоронець. Накуя? Водій знизує плечима - ви ж хочете доїхати?



Останнє редагування: cьогодні в 02:22 від Богдан Одеський
   
Якщо Ви ще тут, то можу пояснити Індекс Джині

поясни чого при таких красивих картинках за тобою колектори бігають  :lol:
   
Зрадойоби, ви б хотіли народитись в Африці? Напишіть тут.
   
Та тут все просто. Навіть не знаю, що саме Вам незрозуміло. Тому для початку просто перекладу

Розподіл сімейного доходу- Індекс Джині вимірює ступень нерівномірності розподілення сімейних доходів в країні. Чим рівніше розподілення доходів в країні, тим нижче її Індекс Джині, наприклад, в скандинавських країнах індекс Джині десь 25. Чим більше нерівність розподілення доходів у країні, тим вище її Індекс Джині, наприклад, в Суб-Сахарній ( на південь від Сахари ) Африці індекс  Джині порядку 50.
та вже пояснили, дякую. :-B  я просто мала сумніви, бо Україна в цьому списку стоїть на рівні скандинавських країн - 25. думаю, та невже? бо весь час багато років чую про величезну прірву між різними прошарками в нас.
   
поясни чого при таких красивих картинках за тобою колектори бігають  :lol:

хе хе
   
та вже пояснили, дякую. :-B  я просто мала сумніви, бо Україна в цьому списку стоїть на рівні скандинавських країн - 25. думаю, та невже? бо весь час багато років чую про величезну прірву між різними прошарками в нас.

Зараз, гадаю, ще рівніше. Десь 22-24 було за Януковича. З тих пір у нас і зарплати вирівнялись, як в регіональному розрізі ( раніше найбідніші області, типу Тернопільської, Херсонської, Чернівецької, - одержували зарплати на рівні 60% від середньої по Україні, зараз це в районі 80%), так і галузеве ( мінімальна зарплата весь час зростала й буде зростати, я гадаю, й надалі ), так і субсидію півкраїни одержують- так що Джині Індекс зараз в Україні попереду планети всієї. І якщо рахувати з ПКС ( паритетом купівельної спроможності), то в Україні зараз практично немає бідності- всі в одному положенні . Бідність тут є лише номінальна, якщо рахувати доходи в доларах і не співставляти їх із цінами ( вартістю життя )
   
Зараз, гадаю, ще рівніше. Десь 22-24 було за Януковича. З тих пір у нас і зарплати вирівнялись, як в регіональному розрізі ( раніше найбідніші області, типу Тернопільської, Херсонської, Чернівецької, - одержували зарплати на рівні 60% від середньої по Україні, зараз це в районі 80%), так і галузеве ( мінімальна зарплата весь час зростала й буде зростати, я гадаю, й надалі ), так і субсидію півкраїни одержують- так що Джині Індекс зараз в Україні попереду планети всієї. І якщо рахувати з ПКС ( паритетом купівельної спроможності), то в Україні зараз практично немає бідності- всі в одному положенні . Бідність тут є лише номінальна, якщо рахувати доходи в доларах і не співставляти їх із цінами ( вартістю життя )

тернопольская область зарплаты берет в польше

в польше потому, что дома зарплаты самые низкие по всей стране - на уровне африканских

и вся область на 70% дотационная
   
До речі, теза про найбіднішу країну Європи теж невірна
Оскільки Молдова об'єктивно бідніша. І по ВВП на душу населення з урахуванням ПКС, і по реальним зарплатам. Більшими там є лише номінальні зарплати в баксах, але й ціни на продукти харчування там теж є настільки більшими, що з урахуванням ПКС у них зарплати виходять меншими
   
От дані по Європі на початок цього (2018) року, дивитись останню колонку ( Local Purchasing Power Index):


Оскільки з початком цього року МЗП виросла до 3720, а в середині року стане порядку 4 100, то реальна ситуація насправді краще
Молдову ми вже обійшли, попереду тепер білоруси- гадаю, що вже в наступному, 2019 році, ми наблизимось до білорусів (і албанців )
   
Re: Украина — экономически сильная африканская страна

От дані по Європі на початок цього (2018) року, дивитись останню колонку ( Local Purchasing Power Index):


Оскільки з початком цього року МЗП виросла до 3720, а в середині року стане порядку 4 100, то реальна ситуація насправді краще
Молдову ми вже обійшли, попереду тепер білоруси- гадаю, що вже в наступному, 2019 році, ми наблизимось до білорусів (і албанців )

Ваш допис засмучує зрадокоханців. Зітріть його. Напишіть, що Україна бідніша за яку-небудь Луганду, зробіть людям приємно.
   
Ваш допис засмучує зрадокоханців. Зітріть його. Напишіть, що Україна бідніша за яку-небудь Луганду, зробіть людям приємно.

не засмучує а веселить , те наскільки Brandt відірваний від реальності.  :laugh:
   
О, Люкс продолжает обсирать Украину :о)))
Вот ведь неймёцца манкурту
   
Re: Украина — экономически сильная африканская страна

Сууко, повторю риал афрікан лайф замальовки для упоротих зрадойобів...

Яскраві моменти памяті з Африки, мої, власні...

Столиця Беніну - Котону, наче попадаеш б 1950і, все ще французське з 50-60х років, без змін. Навіть машини і мотоцикли. Зявляється прям ностальгія, аж поки не підходиш до набережної. Там видно сотні людей, які сидять на пляжі... Але якось дивно сидять... Підходеш ближче і ... серуть. Сотні чоловіків, дівчат, дітей просто проходячи повз пляж, заходять туди, присідають і відкладають купку гівна...

Столиця Анголи - Луанда, передмістя. З вікна будинку видно високий земляний пагорб, метрів 30 заввишки. Здаля він весь здається покритим чорними цятками. Одні над іншими. Подумав, що це глина в переміжку з землею. Вночі в чорних цятках замерехтіли вогники, в ямах-квартирах люди готовили вечерю....

Там же, майже центр міста, ексватор згортає сміття на купу, посеред одієї з площадей, висота купи 20 метрів, все гніє, сморід, копаються люди в пошуках чогось....

Касабланка, Марокко, порт. З судна крани вигружають українське зерно, Стоїть охорона зі зброєю. Навколо на заборі сидять люди. Зерно просипеться з ковшів на землю і мішається з залишками міндобрива - нітрофоски, яку вигружав хтось раніше. Стоїть аміачний сморід, розсипані гранули гідроскопічні і набрали вологу це виглядає як рожеве болото. Туди сипеться зерно. Вигрузка припиняється на перерву. Охорона йде їсти. Люди як один зіскакують з заборів і кидаються до гомули з зерна, аміачних добрив та болота. Нагрібають рукамі у пакети, сумки, кармани. Зчиняється бійка....

Район Абіджану, Кот д Вуар, річка.  Торгуємось за ананаси, банани та манго з власником човна. Нарешті - 50 баксів і пара старих шузів. Півтони солодкого щастя...

Мадагаскар. Десь в єбенях. Наш торгується за секс з дівчиною років 16-17. "Файв долларз олл найт, окей? Окей, окей!!!"....

Судан, піздец як страшно! Самі повернуті на всю голову мусліми, страшні рубці на кожному обличчі, дивитися не можливо, майже всі босі, одежа - лахміття, навколо повне зубожіння. Жінки всі в бурках. Нам кажуть, що у всих них вирізають клітор. Аллах на дозволяє насолоду від сексу.

Лагос, Нігерія. Вечером на балконах багатоповерхівок мерехтять вогнища. Готовлять їсти. Елекрики або газу немає. Нігерія найбільший експортер нафти в Африці. Сюр.

Дурбан, Південна Афріка, аеропорт. Виходимо до шатл басу, їхати з аеропорту до місця призначення. В салоні озброєний охоронець. Накуя? Водій знизує плечима - ви ж хочете доїхати?



Останнє редагування: cьогодні в 02:22 від Богдан Одеський
могу добавить- марокко -маракеш - улицы -глухие заборы из красной глины,  по дорогам маленькие села ,  где на первом этаже  держат скот ,на втором живут
севернее -  горы  ,  милые ослики  и как то не особо с инфраструктурой .
   
Итак, съемка из окна джипа.. остров Занзибар.. средняя по доходам страна Африки
https://youtu.be/tOB6c7PEeWE
   
Не правда ли, круче Украины смотрится?
Югенд, придурок, твои комменты?
   
Итак, съемка из окна джипа.. остров Занзибар.. средняя по доходам страна Африки
https://youtu.be/tOB6c7PEeWE

виглядає трохи заможніше ніж циганські райони і села в закарпатті
   
виглядає трохи заможніше ніж циганські райони і села в закарпатті
самих голодранських каст закарпатських ромів. я ще вчора писала.
   
самих голодранських каст закарпатських ромів. я ще вчора писала.

та там реально жестяк, я якось бачив. це просто жах
   
та там реально жестяк, я якось бачив. це просто жах
це напевне ті касти, що жебрацтвом по всій Україні промишляють? коли вони в нас вперше з'явилися, десь в 90-их, то в людей реальний шок від них і їх дітей був. хоч тоді люди реально грошей не мали, але  в всіх цих ромів, а особливо дітей повні коробки купюр були. їм напевне всі давали. це вже потім вони приїлися.
   
 :facepalm1: Пропоную автора в Китай десь у село. Сімя разом в одній комнаті, і діти робляться як у Українців 19 століття у всієї сімї на виду...

Автору сподобається.
   
Re: Украина — экономически сильная африканская страна

Кіншаса. Колись квітуче Бельгійське Конго. Реально.
   
Это одна из центральных дорог острова.. какие нах Ромы?
Там люди спят на земле и едят то, что падает с деревьев...
   
Юргенд и люксямург шоколадные боты.демонстрируют шо противниками барыг могут быть только украинофобы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія