Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

так
думаю в кожного є знайомі, які випиваючи стають неадекватні
У меня нет больше таких знакомых.
   
може водяра + ганджубас, і дах зірвало до такого стану. на ізмєну там висадився. але не знаю, чи в такому стані можна холоднокровно і зконцентровано діяти.
Если к тебе такая группа поддержки приезжает не в первый раз

Если приезжали и применяли физические насилие

То можно быть готовым к тому, чтобы следующий раз перестрелять всех
   
може водяра + ганджубас, і дах зірвало до такого стану. на ізмєну там висадився. але не знаю, чи в такому стані можна холоднокровно і зконцентровано діяти.

не думаю, що дєд ганджубасив
хоча хз
   
влітку 2018-го  поїхали компанією з 5 чуваків відпочити в Одеську обл.
Просто на 3-4 дні
Зняли особняк на 5 номерів
але власниця сказала, що там є 6 номер і живе сім"я
ну, я був проти, як відчував
але погодилися
першу ніч ми двіжували на диско на пляжі, зранку я спускаюся в сад, а там за столом мої друзі і якийсь лєвий чувак
всі бухі вже
мої пішли спати, а я нічого не підозрюючи лишився
а той мудак був якраз глава тої сім"ї і мєнт до того ж
коротше, за хвилин 20 його різко накрило і воно почало мурчати і простягати руки
ну, я пацан простий, за горло і в землю
там наші варили плов і лежала сокира, воно тягнулося до неї
спасло, що я фізично сильний і не дав йому шансів
сів на нього і тримав за руки періодично відвалював жостку плюху, щоб не лишати слідів
потім спустилися мої пацани, то не могли його заспокоїти, поки не получив вже з кулака в щелепу
прибігла його жінка і дочка
дочка просила викликати поліцію і щоб його забрали назавжди..
я малу перепитав чи то не вперше, вона плакала і кричала, що він буде маму бити
коротше, піщло воно в номер і сиділо там 2 дні
потім прийшов до нас, поставив пляшку на стіл, вибачився і відразу пішов
видно, що було соромно
абсолютно дві різні людини
є такі кадри, яким пити не можна взагалі

угу, в моєї мами був такий колега. Здоровий як бичара. Одного разу його не могли скрутити п'ятеро. Пообривав всі батареї. Я малим був свідком як він загородив ножа в шафу на гулянці, а потім с 7 поверху запускав дуже дорогу колекцію пластинок.
Так в його рідному селі ставили 3 літра самогону щоб він не приходив на весілля.
   
так
думаю в кожного є знайомі, які випиваючи стають неадекватні
це вже від показів селян взнаємо.
   
У меня нет больше таких знакомых.

обмежив?
ну, я також не маю таких в компанії
але знаю таких
   
не думаю, що дєд ганджубасив
хоча хз
за компанію з молоддю міг.
   
угу, в моєї мами був такий колега. Здоровий як бичара. Одного разу його не могли скрутити п'ятеро. Пообривав всі батареї. Я малим був свідком як він загородив ножа в шафу на гулянці, а потім с 7 поверху запускав дуже дорогу колекцію пластинок.
Так в його рідному селі ставили 3 літра самогону щоб він не приходив на весілля.

мда...
а достатньо було один раз йому перебити коліна і спокій...
   
обмежив?
ну, я також не маю таких в компанії
але знаю таких


Да, но некоторые умудрились сами себя выпилить кто на тот, а кто на нары.
   
за компанію з молоддю міг.

та можливо
але швидше вірю, що намішали бухла і хтось щось ляпнув
може й за ножа взявся
і панєслась
завалив двох і пішов страляти інших як свідків
може думав інсценіровку зробити, але один встиг втекти
наразі, можемо лише гадати
   
Да, но некоторые умудрились сами себя выпилить кто на тот, а кто на нары.

і чомусь більшість таких йобнутих малі дрищі
може  то комплекси лізуть
   
за компанію з молоддю міг.

навряд, в ганджубаса зовсім інша дія -- седативна
   
Конспіролухи, люди були сонні і навіть побачивши придурка з ружжом, не зразу зрозуміли що він пуляє по ним, а не відстрілюється від когось
Якщо ви відкинете свою хворобливі фантазії про рекет на тому болоті, то все логічно. Якби вважали його ворогом, не пішли б безпечно спати
І так, перезаряджав і стріляв, якщо стояти на вході і пуляти, звісно вікна зсередини вилітають
П. С. Аеліт тупо кончена шкура

От бухий так влучно стріляє тому що бухі не влучно стріляли  :facepalm1:
І тому одного відпустив  :facepalm1:
Конспірологи тут лиш ті хто просуває версію про бухих
   
да, похоже на то... Видимо у него после участия в спецоперации по приему мента случился нервный срыв. И тут просто по синьке что-то стало спусковым механизмом. Если он психопат, то там любой мелочи бы хватило. Жах конечно!

Тю дятько якраз спокійний виглядає - нарваних психопатів заспокоїв, невинного відпустив.
   
навряд, в ганджубаса зовсім інша дія -- седативна

це
1. дивлячись в якого
2. і як зайде з бухлом (сполер: непередбачувано)

колись відбивалась сокирою від власного главгеолуха, який отак от необачно закинувся. Хотів горло перегризти (не жарт)
а взагалі - дуже милий, спокійний інтелігентний дядько
   
зброя була в автівках -- 100%. Про неї згадав тільки цей мудак, коли порозкладав біля трупів

 :facepalm1:  була - вони значить порибалити приїхали  :facepalm1:
   
всяка ЧМТ це вже високий ризик психотичних форм сп'яніння. Особливо не раджу сідати бухать із борцями і боксерами

план працює як провокатор психозів, дуже великий відсоток шизофренії починається у підлітковому віці на фоні першого вживання плану або енергетиків
   
Во-первых, откуда тогда охотник знал про оружие, которое было в машинах.
Во-вторых, отпечатки пальцев на оружии должны соответствовать тому, возле кого или в чьих руках оно лежало. Откуда охотнику знать где чьё оружие?
В-третьих,  надо было  не оставить свои отпечатки.

та отож, тут про зброю в машині як сову на глобус
   
це
1. дивлячись в якого
2. і як зайде з бухлом (сполер: непередбачувано)

колись відбивалась сокирою від власного главгеолуха, який отак от необачно закинувся. Хотів горло перегризти (не жарт)
а взагалі - дуже милий, спокійний інтелігентний дядько

а, ну да, з бухлом можуть бути варіанти. Але ніколи не чув щоб після класичної трави в когось була агресія... скоріше навпаки може бути депресія
   
У меня нет больше таких знакомых.
коротка розправа?

А бухло з "водним" ну аж ніяк не в, яжеться, то тільки відбитий якийсь намішати може.
Дуже блєватєльно потім. Дуже.

Останнє редагування: 23 травня 2020 13:37:13 від LampoGaz
   
:facepalm1:  була - вони значить порибалити приїхали  :facepalm1:

йди нах в гілку про зайку і там продовжуй умнічать
   
 [KA] вже все знають.
Украинские журналисты выяснили некоторые подробности конфликта со стрельбой под Житомиром, в ходе которого были убиты семеро рыбаков. Как уточняет "Детектив Инфо" со ссылкой на свои источники, большинство жертв - бойцы Национальной гвардии. Причем силовики якобы тоже имели при себе оружие и угрожали расстрелявшему их арендатору пруда изнасилованием.

По данным СМИ, около 1:00 в пятницу в местное отделение полиции обратился 43-летний работник Киевского Национального авиационного университета Вадим Федюнин. Мужчина рассказал, что у компании из восьми человек, в которой он находился, возник спор с арендатором ставка (пруда).

Собственник водоема в ходе ссоры применил огнестрельное оружие, смертельно ранив семерых мужчин из охотничьего гладкоствольного ружья "ИЖ-58".

По информации источников издания, среди погибших есть действующие служащие Нацгвардии. Речь идет о бойцах батальона имени Кульчицкого Владиславе Мамаченко и Андрее Москальце (по прозвищу Малек и Бородатый). Также речь идет о приписанном к Гостомельской воинской части N 3018 Нацгвардии Виталии Вульчине и двух воинах с позывными "Фин" и "Скандер" (он же "Украинский татарин").

Еще двумя жертвами стрелка стали волонтер Роман Ханенко ("Гець") и работник киевского Национального авиационного университета Александр Белоус.

По предварительным данным, силовиков и их спутников застрелил 58-летний Анатолий Захаренко, которого в октябре 2015 привлекали к административной ответственности за нарушение правил хранения охотничьего оружия.

Брат подозреваемого Виктор утверждает, что Анатолий столкнулся с произволом силовиков и получал от них угрозы. По словам Виктора, брат жаловался на вымогательство со стороны местной полиции, которая требовала у него деньги и рыбу. А в четверг местного начальника районного отдела полиции задержали за взятку. После этого вечером к Анатолию якобы и приехали знакомые задержанного, которые заподозрили его в "подставе".

По словам Виктора, сначала мужчины действительно распивали алкоголь, но потом стали предъявлять Анатолию претензии. Конфликт завершился перестрелкой, в ходе которой Анатолий получил пулевое ранение руки. У погибших, со слов Виктора, позже нашли в автомобиле целый арсенал: автомат, карабин, пистолет - с которым "можно идти на передок".

Журналист Виталий Губин, который специализируется на криминальной тематике, привел схожую версию событий. По его данным, "арендатора ставка пытался регулярно раздаивать на бабки местный начальник полиции". А после его задержания к арендатору пришли нацгвардейцы.

"Выпили так, что хозяину вспомнили его российское происхождение, и за то, что сдал крохобора-копа, пообещали изнасиловать. Хозяин тогда взял ружье, на него с ножом кинулся один из гостей. Дальше месиво, застрелил семерых, восьмого отпустил", - пояснил Виталий Губин.

По его информации, подозреваемый сам сдался силовикам. При этом мужчина говорил, что в противном случае "будет бойня как в фильмах про Рэмбо".

Губин также опубликовал фото убитых. Эти снимки свидетельствуют о том, что в момент смерти потерпевшие были вооружены.

   
По словам источника агентства "Страна.ua" в полиции Житомира, конфликт произошел после того, как один из погибших обвинил Анатолия Захаренко в "подставе" и сдаче по подозрению во взятке местного полицейского. А после этого еще и напал на Захаренко с ножом.

Накануне конфликта начальника Попильнянского отделения полиции, подполковника Руслана Мшанецкого действительно задержали сотрудники Управления внутренней безопасности по подозрению во взятке. Заявителем был сам Анатолий Захаренко - он пожаловался на то, что местные полицейские пытались "крышевать" его рыболовный бизнес.

Вадим Федюнин выжил в бойне, поскольку упросил Захаренко его пощадить, так как якобы спал во время стрельбы и ничего не видел. Отпустив Федюнина, Захаренко набрал номер полиции и заявил, что застрелил семь человек. Он также выразил желание сдаться, но не местной полиции, а областной.

По данным информагентства, супруга подозреваемого в убийстве Анатолия Захаренко работает в местном сельском совете секретарем. Ранее она избиралась депутатом местного совета.



Подробнее: https://www.newsru.com/world/22may2020/zhitomirdet.html[/color]
   
все 5 стволов подложил, зажиточный однако фермер какой оказался

а бухие в хлам откуда? вы там присутствовали?
по фотке стола видно что от него уже отползали в люльку. Может стволы и не подложил. Но ими воспользоваться не успели. Это и неважно. Понятно что чувак всех застал врасплох
   


слава йсусухристу браття

мисливцями зараз стають виключно ті хто прагнуть реалізувати нестримну жагу вбивати - а людина - рідсвідомо - є найбажаніша мисливська здобич.
передивишись відом нацполіції - коли якийсь обер корумпант поліцай давав пояснення журналістам що мол до подій арешту його корумпанта колеги ця подія не має жодного стосунк у- і як вні при цьому кидав очима в сторони і тягнувся до свого шнрбеля - очевидно що брехав
на відео там дві машини - один нацгвардійський волонтерський пікап другий - нива .
цей рембо. схоже на те що він планував таке вирішення ситуації як крайнє. саме тому зброя була при ньому , а не як у його товраишів по рибалці -  їх зброя могл анавіть бути закрита в машинах - але малоймовірно - але у рембо вона була під руками.
спали в доміку двоє. ті хто застрелений уві сні . і от це була невиправдана жорстокість що заслуговує на довічне.
отже двоє спали - вбиті
двоє з ним були на вулиці біля вогнища-вбиті.
троє в хатинці не спали - або бухали або варнякали або курили коноплю бульбулятором, водка +пиво+конопля - я хз
двоє з несплячих він убив - третій або втік або пожалів
з поліцайвідео вжеочевидно що поліцаї пропагують саме побутову версію - і чешучи носа відкидають навіть найменший звязок з арештом їх оклеги корумпанта,- то ж мотиви бойні - висловлені нами в цій гілці вчора - цим самим корумпанти поліцайки підтвердили
таких же інвестиційних нянь з " а на мундирах гвардійські погони "  по новинах проскакує що є мало не у кожного дрібного фермера .
це нормально - це корупціонерія

нічого цей розстріл не змінить. корупція і далі розквітатиме на цій благословенній андрієм первозванним землі  [ua]
аваков як гауляйтер укрполіцайок - найменше зло  з можливих. коли гауляйтером укрполіцайок стане етнічний корупціонер - як то було раніше - поліцайки  взагалі беспрєдєлять

чому зеля сцить його знімати - ? бо аваков окрім штатних поліцайок під собою має ще структурован інеформальні збройні формування. та й штатні інвестиційні няні - нацгвардія - стараннями петра і арсенбарісича  мають в своєму складітанки бетери бемпе і вертольоти - нацгвардія в україні зараз це повний аналог кацапської росгвардії - а за зеленський і тоді порошенкой не було нікого - армія не втручатиметься у внутрішній конфлікт за президента проти нацгвардії.
в нацгвардію і в армію йдуть різні за своїм складом люди - .  2014 - коли туди ринули добровольці - минув - нормальні успішно воювали і  повернулись до мирного життя - залишились заробітчани і інвестиційні няні - що й видно по результатах . яких нема

тому  - моліться на авакова . саме аваков забезпечує хоч якесь цивілізоване обличчя 700 000 армії імітаторів силовиків в 35 мльйонній злиденній країні .
а корупція з україни нікуди не дінеться . корупція є тут нормою і базою того що зветься менталітет .тому то й тут на фупі патріоти корупціонерії вважають мене - що висвітлює корупційну сутність  - українофобом. все логічно

водка зло
водка + пиво+ конопля+зброя+ понти+острая взаімная  лічная нєпріязнь+мисливець= ця ситуація 

зи. коли вони втрьох - рембо і двоє нянь - спілкувались біля вогнища - "ружжо" вже було при мисливцю і він його не вагаючись застосував - няні біля вогнища були без вогнепальної зброї а з - як каже рембо - лиш ножем.


тривожно що таких і\сільських газд  і дрібних фермерів по українеі повно - і кожен має гостями районних поліцаїв і гвардійських інвестиційних нянь
феодалізм . чиновницько корупційний
   
Это как же надо было дедушке постараться, чтобы положить 7 кадровых военных с оружием
Это что ж такое дедушке сделали, чтоб он убил семерых? Пришли его детей расстреливать?

У вас будет еще время стать виноватым, поверьте
Не с тем ехал в маршрутке, не с теми рядом сидел в кафе, не того стали на трассе обгонять
Перед каждым убийцей соломку не подстелишь
с какого перепуга он дедушка . Мой отец в его возрасте был бригадиром охотников. Иж этот И дробью и картечью стреляет. Короче атас
   
коротка розправа?

А бухло з "водним" ну аж ніяк не в, яжеться, то тільки відбитий якийсь намішати може.
Дуже блєватєльно потім. Дуже.

Не ну для полноты картины можно было бы и "марафет" добавить.  А че и такое видел.
   
ця ситуація веде до посилення авакова. зеленський  ще міцніше сідає на сраку.
де факто - друзі - у нас уже є та хунта про яку ви мріяли. всім рулять силовики . і саме ті яких ви так щеняче чекали - нацгвардійці атошники . бубочка лиш англійська королева - в фантазіях про свій високий рейтинг

бійтесь своїх бажань - бог має фантастичне почуття гумору - і здійснює колективні бажання ідіотів  [ua]

поліцайська феодальна корупціонерія - до чого докотилась україна - це логічноі було неуникно. злиденна країна яка не здатна нічого конкурентного продукувати , просрала спадок окупаційного комуняцького режиму - і логічно що єдиним ресурсом який в  цих умовах забезпечує добробут - є влада - а зважаючи на рівень розвитку населення - саме силова влада - влада силовиків -
тому - феодальна корупційна хунта де банкують силовики
і це справедоиво. бо логічно
навіть гармонійно - а тому і прекрасно

 [ua]
   
це вже від показів селян взнаємо.
Може
Подивись як баби з села,  ТСН дають коментарі, вони його бояться, синок там такий же лишився
Апд
Давайте ще раз , мухи село окремо, котлети хутір окремо
Селяни можуть, якщо захочуть, розказати про самого фігуранта
Ставок знаходиться в іншому селі - хуторі, раз в інтернет вже назву викинули, то і я напишу Краснянка

Останнє редагування: 23 травня 2020 14:26:17 від SvitLana
   
держава - судді прокурориміністри депутати митники митарі силовики мери етс - мають манюпасів - справедливо - за гавно. спарведливо тому що манюпаси їх визнають за владу а корупцію нормою.
і зараз в україні - в кого влада і зброя той і прав. пора нам таки домалювати свій великий герб - і - як базовий компонент до тризуба включити туди атвомат калашнікова - як і в інших - африканських - бантустанах

друзі - лиш патріотизм вас примирить з цим українським 1984  [ua] 
варіантів як далі жити багато 

ти або приєднуєшся до цієї банди корупціонерів
або стаєш патріотом
або стаєш вечелим циніком який дивиться це як сатиричне реаліті шоу
або спиваєшся
або емігруєш і заходиш з еміграції на фуп увімкнувши режим турбопатріота

все не так і погано . погодьтесь
он і президент каже - що епоха бідності закінчилась - відтепер - за його рішенням - зарплата в 200 доларів  - яку він пропагує для манюпасів - це не бідність . а нормальненько

 [ua]

саме про це мріяли в 1990 році другофранцузи
   
Поросятка обзивають бандюками вбитих людей, про яких ще вчора завивали зілєнскійубіваєтнаш ихмальчікав
Очікувано
Конспіролухи, більшість з того що ви обговорюєте, то ніким не підтверджений вкид, з якихось лівих аків, спростовувати чужу маячню ... Ну таке
На зараз, кому цікаво, щоб не плавати в купі лайна, можете перечитати що я писала ще на початку, про нього, про дружину, про сім'ю
А ще, нехай ваші калінкі малінкі, напишуть що трапилось з його сином  B-) не з тим якого баби небезпідставно побоюються, з іншим


Останнє редагування: 23 травня 2020 14:13:00 від SvitLana
   
Поросятка обзивають бандюками вбитих людей, про яких ще вчора завивали зілєнскійубіваєтнаш ихмальчікав
Очікувано
Конспіролухи, більшість з того що ви обговорюєте, то ніким не підтверджений вкид, з якихось лівих аків, спростовувати чужу маячню ... Ну таке
На зараз, кому цікаво, щоб не плавати в купі лайна, можете перечитати що я писала ще на початку, про нього, про дружину, про сім'ю
А ще, нехай ваші калінкі малінкі, напишуть що трапилось з його сином  B-)

ти знаєш щось більше?
то  говори

щодо ситуації
думаю, того дебіла накрило
але є питання, для чого на рибалці з собою стільки зброї
просто не розумно їхати на рибалку зі зброєю і при тому вживати наркотики та алкоголь
   
Поросятка обзивають бандюками вбитих людей, про яких ще вчора завивали зілєнскійубіваєтнаш ихмальчікав
Очікувано
Конспіролухи, більшість з того що ви обговорюєте, то ніким не підтверджений вкид, з якихось лівих аків, спростовувати чужу маячню ... Ну таке
На зараз, кому цікаво, щоб не плавати в купі лайна, можете перечитати що я писала ще на початку, про нього, про дружину, про сім'ю
А ще, нехай ваші калінкі малінкі, напишуть що трапилось з його сином  B-)

тавк ніхто ж і не сперечається що він гавно . він же теж українець.
але до нього приїхали теж не посланці архангела гавриїла  - а цілком конкретні люди з конкретними знаряддями і з конкретною ціллю . кожен районний старший поліцай в україні - цар і бог і збирач понаднормових податєй. а його колеги нацгвардійці - славнозвісно відомі інвестиційні няні дрібних фермерів . на рибалку з пятьмя стволами - відразу після того як газда  здав їхнього коллєгу .
але . світлано. дякую тобі. саме ти демонструєш в ційгілці український менталітет - а шо тут такого - корупція норма - як це так мати владу зброю захист закону і чисельну більшість і бюджетне фінансування і повноваження - і н екористуватись цим задля додатковго особистого збагачення
це не поукраїнськи
   
Украина и Россия вообще чемпионы Европы по серийным убийствам. На почве водяры.

В стране надо легализировать марихуану в срочном порядке.
   
ти знаєш щось більше?
то  говори

щодо ситуації
думаю, того дебіла накрило
але є питання, для чого на рибалці з собою стільки зброї
просто не розумно їхати на рибалку зі зброєю і при тому вживати наркотики та алкоголь

Знаю багато колишніх волонтерів які з собою зброю тягають.
Машини на зелених номерах все одно ніхто не спиняє
   
ти знаєш щось більше?
то  говори

щодо ситуації
думаю, того дебіла накрило
але є питання, для чого на рибалці з собою стільки зброї
просто не розумно їхати на рибалку зі зброєю і при тому вживати наркотики та алкоголь

Я не папуга, я вже сказала
А повторювати пришелепкуватому аеліту що вони приїхали на відпочинок, марна справа
Пролистай початок, сторінки до 9

Уважно читаєш список вбитих, можливо до тебе дійде чому в них є зброя, ле - га - льна
   
Украина и Россия вообще чемпионы Европы по серийным убийствам. На почве водяры.

В стране надо легализировать марихуану в срочном порядке.
так була ж.
   
Звідки така інформація?
Одна бабка сказала. Ну хорошо кто то по пьяне назвал его пид***сом, и у него налились кровью глаза. Что меняет?
Произошло что то что вывело пьяного человека (возможно) из себя. Интересно почему он позвонил в службу внутренней безопасности, и откуда у него их номер?
   
Цитата: garrі
[/quote
ти знаєш щось більше?
то  говори

щодо ситуації
думаю, того дебіла накрило
але є питання, для чого на рибалці з собою стільки зброї
просто не розумно їхати на рибалку зі зброєю і при тому вживати наркотики та алкоголь

 (tu)
Скорше всього так в було - їхали на розборки, чувак "переварив" - запропонував накрити стіл, обсудити проблем, ну а потім .......
   
Я не папуга, я вже сказала
А повторювати пришелепкуватому аеліту що вони приїхали на відпочинок, марна справа
Пролистай початок, сторінки до 9

Уважно читаєш список вбитих, можливо до тебе дійде чому в них є зброя, ле - га - льна

ну дак правильно )) вони ж мєнти - легальні інвестиційні няні з легальною зброєю - приїхали до старого тєрпіли який с ука здав їхнього корєша за здирання позачергової дані  дбрівцям  -звичайний приїзд київських бояр до непокірного древлянина за позачервговою данню з легальними - а ментам нелегальні ствоили мати западло - там імовірно не лиш елегальна але й табельна була - - стволами . хотіли звично відпочиваючи нагнуть тєрпілу-гавнюка . барє. в поліцайській корупційній феодалії.

все нормально свєто . це україна . і нормальне твоє обурення моєю критику українських реалій - ти природньо це маєш за українофобство  [ua]
не переживай ти так - ваша взяла все рівно.  :) офіційна весрія уже збігається з твоєю :super:  - про що я виразив стовідсоткову впевненість ще вчора 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія