Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще один лохотрон по газу ?

Re: Ще один лохотрон по газу ?

х.з. що за рахунок за листопад - газу нагоріло на 572грн,  на сайті  \кабінет  висить 590 грн
а в портмоне вже з"явилася платіжка -- там  більше 3 тис грн. :-o
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?
PAL

х.з. що за рахунок за листопад - газу нагоріло на 572грн,  на сайті  \кабінет  висить 590 грн
а в портмоне вже з"явилася платіжка -- там  більше 3 тис грн. :-o
то скоріш за все "рекомендований платіж" додано
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

то скоріш за все "рекомендований платіж" додано

рекомендований там є - 1704грн

 то ,якшо я правильно зрозумів,  плата з урахуванням коефіцієнту приведення до стандартних умов
начебто за останні 30 місяців хочуть стягнути заднім числом
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

рекомендований там є - 1704грн

 то ,якшо я правильно зрозумів,  плата з урахуванням коефіцієнту приведення до стандартних умов
начебто за останні 30 місяців хочуть стягнути заднім числом
Пиши скаргу.
А то всі мовчать - і облгази продовжують слати платіжки.

https://docs.google.com/document/d/1BmWhvZhP4KXyzLyktnKtw9Oe_IiJsRuixHthEExnhqQ/edit



   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

Такая ситуация по всей Украине это новая преступная схема шоколадного режима

У нас в Україні немає не тільки режиму, але і хунти немає. І жидобандерівські нацисти по вулицях не бігають, хлопчаків в трусиках не розпинають. У нас тут легітимна влада, обрана на загальнодержавних виборах. Так що прошу тебе, засунь свій поганий язик собі у дупу та вилижи там все ретельно. Може тоді будеш думати що ти за хрінь на українському форумі намагаєшся завуальовано просунути.
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

х.з. що за рахунок за листопад - газу нагоріло на 572грн,  на сайті  \кабінет  висить 590 грн
а в портмоне вже з"явилася платіжка -- там  більше 3 тис грн. :-o

Так, маю новини від родичів:

почали приходити платіжки по газу.
 Двокімнатна квартира в Одесі - появився борг 320 грв (двоюрідня племінниця), а там лише газ.плита.
Миколаїв - будинок 100 м - зайві 175 грв нараховані (ну, це може бути коефіцієнт за 2 місяці).
Реформи - в дії.
   
У нас в Україні немає... режиму

Ах-ах-ах, высокий класс!(с)
Так-таки и нет в Украйне режима? Вот хоть какого-нибудь политического режима - и нема? Ну, шоколадный он там или пээровский - то таке, вопрос терминологии, но режим обязательно должен быть, низзя стране без политического режима, да.  :acute:

– Изумительно! – воскликнул непрошеный собеседник и, почему-то воровски оглянувшись и приглушив свой низкий голос, сказал: – Простите мою навязчивость, но я так понял, что вы, помимо всего прочего, еще и отрицаете существование политического режима в стране? – Он сделал испуганные глаза и прибавил: – Клянусь, я никому не скажу.

– Да, мы отрицаем, – чуть улыбнувшись испугу интуриста, ответил Берлиоз, – но об этом можно говорить совершенно свободно.
почти шо (с)
   
Что-то я в упор не могу понять счет - в кубометрах - одна сумма (по тарифу) а к оплате на 30 с хвостиком гривен больше.

В прошлом месяце было также - так они продолжают?
   
Ошибся, на 97 гривен больше!

И это при счете по тарифу на 1384,07 грн.

Какбы Охренели !
   
Ошибся, на 97 гривен больше!

И это при счете по тарифу на 1384,07 грн.

Какбы Охренели !

Приводять до нормальних умов.

Дякуйте Фірташу.

Ми добілісь что хотєлі. Парашенко прєзідєнт, Клічко мер.
   
Приводять до нормальних умов.Дякуйте Фірташу.Ми добілісь что хотєлі. Парашенко прєзідєнт, Клічко мер.
Юлькоботы, такие юлькоботы... Где в твоей логике постанова НКРЕ о запрете этих доначислений...
   
постанова НКРЕ о запрете этих доначислений...

Ця постанова (точніше там їх багато - на кожен ГазЗбут) не діє, тому що не опублікована в "Урядовому віснику" по якійсь причині.
А прийняли місяць тому.
   
Показати зображення...
І пиши скаргу

https://docs.google.com/document/d/1BmWhvZhP4KXyzLyktnKtw9Oe_IiJsRuixHthEExnhqQ/edit

Одну і ту саму скаргу писати і слати і у Облгаз і у НКРЕП? І це все по електронній пошті достатньо?

Доречі, я за жовтень випадково сплатив з донарахуваннями цими дурнуватими
   
Юлькоботы, такие юлькоботы... Где в твоей логике постанова НКРЕ о запрете этих доначислений...

Ти про що? Що за постанова?
   
Ця постанова (точніше там їх багато - на кожен ГазЗбут) не діє, тому що не опублікована в "Урядовому віснику" по якійсь причині.
А прийняли місяць тому.

Що не діє? Тобсто писати скаргу немає сенсу?

Будь ласка, роз'ясніть!
   
Одну і ту саму скаргу писати і слати і у Облгаз і у НКРЕП? І це все по електронній пошті достатньо?

Ні - спочатку пишеш в місцевий Газ Збут - я писав через 104.ua сайт, вони відповіли за 8 чи 9 днів.
А по тому шаблону відправляєш в НКРЕКП (адреса в листі) - прикладаєш скан платіжки і рахунку, де вказані коефіцієнти.
   
Що не діє? Тобсто писати скаргу немає сенсу?

Є, є. Просто Обл_гази змовились і продовжують нараховувати. Але постанови вони теж отримали (кожен під своїм номером) - можеш найти на сайті НКРЕКП.
   
Ні - спочатку пишеш в місцевий Газ Збут - я писав через 104.ua сайт, вони відповіли за 8 чи 9 днів.
А по тому шаблону відправляєш в НКРЕКП (адреса в листі) - прикладаєш скан платіжки і рахунку, де вказані коефіцієнти.

Ну скан платіжки, це якщо вже сплатив?

Ще біда - в мене всі платіжки в електронному вигляді (Портмоне сайту) - і там не видно цих коефіцієнтів :-(
   
для чого тоді потрібен Заочнік ?  :weep:

клоуни пишуть якісь рахунки

а споживачі мають бігати писати якісь заяви і скарги  :weep:
   
От тут вони всі - шукаєш свій Газ Збут

http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=30382&cpage=4
   
ублюдок заочнік  :weep:

   
Ще біда - в мене всі платіжки в електронному вигляді (Портмоне сайту) - і там не видно цих коефіцієнтів :-(

Реєструйся на 104.ua - там з коефіцієнтом.
   
ну, хоч скасували доплати багатотисячні за приведення до умов за 30місяців заднім числом - і за те спасибі
   
ублюдок заочнік  :weep:

Ти про що?
   
Реєструйся на 104.ua - там з коефіцієнтом.

Щиро дякую за поради!
   
Ну скан платіжки, це якщо вже сплатив?

Платіжка - для того, щоб доказати, що ти не боржник. Бо якщо платиш без коефіцієнту - то на сайті вискакує віконце, що ти їм винен і прострочено (хоча ні).
   
ну, хоч скасували доплати багатотисячні за приведення до умов за 30місяців заднім числом - і за те спасибі

Ніфіга - моїй племінниці прийшов борг великий (а у неї лише газ.плита). Розбирається.
   
Развернутая статья, по этой теме, с образцами заяв и действий, была не так давно на Экономичной правде...
   
Ти про що?
Та хз... Мож про то, что после появления этой темы, Гройсман, дал указание проверить все облгазы и выипать их за это...
   
Ну скан платіжки, це якщо вже сплатив?

Ще біда - в мене всі платіжки в електронному вигляді (Портмоне сайту) - і там не видно цих коефіцієнтів :-(

Кидаєш на сканер і рахунок, і виведену на друк свою електронну платіжку - це все на одному аркушеві А4 у тебе повинно поміститися. Отакий файлик-картинку прикріплюєш до свого електронного повідомлення.
   
Развернутая статья, по этой теме, с образцами заяв и действий, была не так давно на Экономичной правде...

Ссылки не сохранились? Пожалуйста...
   
Та хз... Мож про то, что после появления этой темы, Гройсман, дал указание проверить все облгазы и выипать их за это...

ішо виїпалі ?  :weep:

так виіпалі шо коофіцієнт надалі штампують, єбатєль імітатор
   
Нарот, а коли газ подорожчав? Був ще в минулому кажичь місяці 6,98, а в цьому вже 8,54 за куб. Це чого він аж так здорожчав? І коли?
Куда пасатрєть?
   
Нарот, а коли газ подорожчав? Був ще в минулому кажичь місяці 6,98, а в цьому вже 8,54 за куб. Це чого він аж так здорожчав? І коли?
Куда пасатрєть?

Вже зо два місяці як 8,54
   
Ссылки не сохранились? Пожалуйста...
Ссылки нет, но нашел быстро... https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/11/27/643043/
   
Вже зо два місяці як 8,54

Да? то це ціна без коефіцієнтів?

Бо мені прийшов рахунок за 1 куб, то думаю, чи не на*бали мене на тому одному кубові зі своїм сраним  коефіцієнтом?  :gigi:
   
Наприклад, з коефіцієнтом 1.07 ціна газу - 9.15 грв/м3, а з коефіцієнтом 1.1 - 9.40 грв/м3.
   
колись давно при встановленні лічильника просив -- аби не ставили в хаті, бо псує вигляд - не можна  :(
нині вже дозволяється ставити ззовні -- але коефіцієнт значно більший виходить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія