Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В уряді готують законопроєкт про введення військового збору для ФОПів

Як на мене це просто абсурд, що вже більше двох років війни, а жодного підвищення податків ще не було.
А наймані працівники, зареєстровані як фопи, що в такий час і далі продовжують платити 5% податку, це подвійний абсурд.

Не розумію чому різні псевдофопи і їм подібні так не люблять Гетьманцева. Він вже майже п'ять років щось там говорить і нічого ще не зробив. Треба міняти на тих хто нарешті почне щось робити.
Як відрізнити реального ФОПа від псевдо в тій же ІТ сфері ?  :shuffle:
   
Як відрізнити реального ФОПа від псевдо в тій же ІТ сфері ?  :shuffle:

та шо там відрізнять!
взять всьо і падєліть!
а то у аднаво штанов дєсять пар, а другой па памойкам пропітаніє ісчєт!
   
Крива податків у Великобританії на час Другої світової війни. Ставка ПДФО на високий рівень доходів - 97%.
Крива в Україні, ставка на будь-які доходи псевдофопа - 5%. Бо для чого платити податки під час війни.
   
Як відрізнити реального ФОПа від псевдо в тій же ІТ сфері ?  :shuffle:

Чому ви настільки не хочете платити податки країні під час війни, вельмишановні IT-псевдофопи?
   
Чому ви настільки не хочете платити податки країні під час війни, вельмишановні IT-псевдофопи?
Тобто ви вважаєте, що в сфері ІТ реальних ФОПів зовсім не існує ?  B-)
   
Крива податків у Великобританії на час Другої світової війни. Ставка ПДФО на високий рівень доходів - 97%.


можна побачити табличку з двома стовбцями: у першому сума річного доходу у фунтах, у другому - податок у відсотках? Станом на будь-який рік в період 1942-1945
сподіваюся, настільки освіченій й підкованій у економіці людині це буде не важко?
   
Чому ви настільки не хочете платити податки країні під час війни, вельмишановні IT-псевдофопи?
Бо всі податки кінець-кінцем платить кінцевий споживач включно з військовими, збереження яких також будуть знецінені. От якби ви нам тут запропонували - як зі всіх дерти гроші, й щоб це не спричинило зменшення обсягів виробництва й не збільшувало інфляцію... Ну а зі схематозниками потрібно боротися, звичайно. Причому, як на нижчому, так і на найвищому рівні, а то там вже ахмети всілякі захотіли під приводом обслуговування боргів виводити валюту. Як можна під приводом обслуговування боргу виводити гроші, думаю всі тут розуміють.

Останнє редагування: 5 березня 2024 23:14:35 від WMax
   
Тобто ви вважаєте, що в сфері ІТ реальних ФОПів зовсім не існує ?  B-)

Більшість IT-фопів є псевдофопами. Як і більшість Фопів взагалі. Але в цій сфері ці зловживання є особливо великими.
   
Бо всі податки кінець-кінцем платить кінцевий споживач включно з військовими, збереження яких також будуть знецінені. От якби ви нам тут запропонували - як зі всіх дерти гроші, й щоб це не спричинило зменшення обсягів виробництва й не збільшувало інфляцію... Ну а зі схематозниками потрібно боротися, звичайно. Причому, як на нижчому, так і на найвищому рівні, а то там вже ахмети всілякі захотіли під приводом обслуговування боргів виводити валюту. Як можна під приводом обслуговування боргу виводити гроші, думаю всі тут розуміють.

Чому інфляція має зростати?
   
Чому інфляція має зростати?
Бо перукар, автомайстер, крамниця навпроти почне брати з Вас більше, а ціна послуг вплине й на великий бізнес (доставка, послуги), що розкрутить додаткові соціальні виплати. Але поки що ми теоретизуємо на невідомій базі, бо я не знаю сутності нововведень. Просто інстиктивно, знаючи методи Гетьманцева, можу припустити, що планується чергове "взяти й поділити".
   
Бо перукар, автомайстер, крамниця навпроти почне брати з Вас більше, а ціна послуг вплине й на великий бізнес (доставка, послуги), що розкрутить додаткові соціальні виплати. Але поки що ми теоретизуємо на невідомій базі, бо я не знаю сутності нововведень. Просто інстиктивно, знаючи методи Гетьманцева, можу припустити, що планується чергове "взяти й поділити".

Якщо в мене заберуть більше податків, то на перукарів і всіх решта залишиться менше. Більше з мене вони не візьмуть.

Може більше бути у військових і їх родичів. Але це так в когось менше, в когось більше. У військових має бути більше у інших - менше. Особливо у псевдофопів.
   
Зараз військовий збір прив'язаний до оподаткування ПДФО. Якщо геть спрощено, то те, що підпадає під ПДФО, підпадає під  ВЗ.
Фопи 2 група в основному мають ставку 20 % з доходу не нижчого від мінімалки. В найманого ПДФО+ВЗ складає 19,5 %. Тобто оподаткування співставне.
3 група платить % з обороту по касовому методу, тобто з грошей, зашедших на рахунок. Такий собі податок з обороту. Він тому й єдиний, що платиться в одне місце. А там вже діліться, як хочете.

А казати що фопи геть не платять ВЗ, як зараз почали наші недорогеньки розгоняти, то  виставити себе дурнем. Тому що фопи на загальній системі платять ВЗ по ітогам річної декі. Як і ПДФО. З чистого доходу.
   
Якщо в мене заберуть більше податків, то на перукарів і всіх решта залишиться менше. Більше з мене вони не візьмуть.

Може більше бути у військових і їх родичів. Але це так в когось менше, в когось більше. У військових має бути більше у інших - менше. Особливо у псевдофопів.
:laugh:  хуй там, ти піднімеш ціни, щоб залишитись на тому самому рівні споживання
   
Якщо в мене заберуть більше податків, то на перукарів і всіх решта залишиться менше. Більше з мене вони не візьмуть.

Може більше бути у військових і їх родичів. Але це так в когось менше, в когось більше. У військових має бути більше у інших - менше. Особливо у псевдофопів.
Військові ВЗ тепер не платять. Як і інші силовики та робітники МОУ.
   
:laugh:  хуй там, ти піднімеш ціни, щоб залишитись на тому самому рівні споживання
Апіріділ  :rotate:
   
Апіріділ  :rotate:
наслення знаючи, що продавани саме так і поступлять та перекладуть податки на споживача, побіжать скуповувати товари поки не виросло в ціні, короткочасно це і буде інфляція.

ну а потім трати взагалі здохнуть, буде ще гірше
   
Категорично підтримую збільшення податків на час війни.


Більшість IT-фопів є псевдофопами. Як і більшість Фопів взагалі.
Чергову дурню змолов. Зрештою, як завжди.
   
Категорично підтримую збільшення податків на час війни.


Чергову дурню змолов. Зрештою, як завжди.

Правду, яку всі знають.
   
В здании, где я сейчас снимаю офис, 20 офисных помещений, и два торговых. Два года назад было занято все, включая два магазина. Сейчас мой офис там единственный. Правда, последний из ФОП-ов соседей переехал ко мне, что бы сэкономить на аренде. Не уверен, что он не закроется вообще, если добавят налоги.
   
Категорично підтримую збільшення податків на час війни.


Чергову дурню змолов. Зрештою, як завжди.
Це не збільшення податків, це збільшення штату податкової. Нафіга вводити 10 хитромудрих податків? Під ці податки треба інспекторів, розробити бланки звітності, затвердити їх, методики обчислення, семінари, роз'яснення, курси, потім помилки бухгалтерів, штрафи, решалово, профіти, все як завжди, все як ми любимо. На виході буде пшик. Достатньо було б ввести податок 0.5-1% на кінцевого споживача, ніхто б і не помітив, але ж ніт, треба робити бізнес.
   
В здании, где я сейчас снимаю офис, 20 офисных помещений, и два торговых. Два года назад было занято все, включая два магазина. Сейчас мой офис там единственный. Правда, последний из ФОП-ов соседей переехал ко мне, что бы сэкономить на аренде. Не уверен, что он не закроется вообще, если добавят налоги.

Так це ж вже було!(с) 100 років тому - читайте «Золоте теля».
   
Крива податків у Великобританії на час Другої світової війни. Ставка ПДФО на високий рівень доходів - 97%.
Крива в Україні, ставка на будь-які доходи псевдофопа - 5%. Бо для чого платити податки під час війни.

Невже у них був прогресивний податок?
   
Бо перукар, автомайстер, крамниця навпроти почне брати з Вас більше, а ціна послуг вплине й на великий бізнес (доставка, послуги), що розкрутить додаткові соціальні виплати. Але поки що ми теоретизуємо на невідомій базі, бо я не знаю сутності нововведень. Просто інстиктивно, знаючи методи Гетьманцева, можу припустити, що планується чергове "взяти й поділити".
Ціна визначається попитом і пропозицією. Швидше частина перукарів збанкрутує. І щодо подєліть. Це є якщо не головною, то однією з важливих функцій держави.
   
Ціна визначається попитом і пропозицією. Швидше частина перукарів збанкрутує. І щодо подєліть. Це є якщо не головною, то однією з важливих функцій держави.

Ти вже заспокоївся з Гаусом? «Кєсарєво - кесарю»(с). От ті податки, що державі - те держава і може ділити. Те, що переплачено - має повернути.
   
Зокрема сотні тисяч IT-псевдофопів із зарплатами для багатьох у 100 - 200, а часто і більше тисяч у місяць. І 5% податків. Під час війни.
Бери вищэ! МУЛЬЙОНИ!!!!  :lol:
   
Варто було б поділити між військовими, якби все чесно було.

тобто ВСЕ забрати в тих хто робить роботу - це правильно?
якщо економіка не потрібна, то має вийти з заявою якась безмозгла або арахламідія і озвучити:
Треба 25 млн чоловік військових - економіка неначасі

що ж вони тягнуть котазаяйці?
   
НАЙСМІШНІШЕ в цій новині те, що в 2024 році при дірці в бюджеті в півтори тисячі ярдів гривень
з бюджета виділили 48 ярдів на підтримку малого бізнесу,
( на програму "доступні кредити" 18 млрд грн

та  30,8 млрд грн для Фонду розвитку підприємництва,
надання грантів на створення або розвиток бізнесу,
забезпечення громадян житлом через Українську фінансову житлову компанію,
часткова компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.
)

щоб потім підняти тому бізнесу податки, бо треба зібрати додатково 44 ярди


Менеджмент рівня бох, я щетаю.

Останнє редагування: 6 березня 2024 08:15:01 від Воххобайт
   
Ну, мабуть, мало платять. Корова повинна дати більше молока. Нагадайте вже тому Гетьманцеву, що таке інфляція й як вона виникає ))
наприклад, айтішники-5% з зарплатами в кілобаксах дійсно мало платять. Єслі шо, я той самий айтішник-5% (до війни).
   
НАЙСМІШНІШЕ в цій новині те, що в 2024 році при дірці в бюджеті в півтори тисячі ярдів гривень
з бюджета виділили 48 ярдів на підтримку малого бізнесу,
( на програму "доступні кредити" 18 млрд грн

та  30,8 млрд грн для Фонду розвитку підприємництва,
надання грантів на створення або розвиток бізнесу,
забезпечення громадян житлом через Українську фінансову житлову компанію,
часткова компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.
)

щоб потім підняти тому бізнесу податки, бо треба зібрати додатково 44 ярди
Менеджмент рівня бох, я щетаю.

Завжди думав, що бізнес для того і підтримують, щоб потім взяти більше.

ЗІ Раз податок обумовлений війною - то це воєнний податок. А не військовий.
   
наприклад, айтішники-5% з зарплатами в кілобаксах дійсно мало платять. Єслі шо, я той самий айтішник-5% (до війни).
Супер маєш зарплату в кБаксах - донать волонтерам
бо військовий збір піде на яйця по 17 яблука по 51 грн .... і ніхто нікого непокарає (навіть для вигляду)

бо тут мова йде по ФОП з набагато меншими прибутками-видатками - що вже донатять на ЗСУ - працівників яких відловлюють тцк-людолови
..... і це на фоні зменшення людей споживачів (одні виїхали-інші воюють-ше одні ховаються)

якщо влада не розуміє очевидного - які шанси що ті податки будуть платити? рівень фактичних платежів податків  чомусь гетьманцов не озвучує ТАК?
то дири будуть закривати тими хто платить - бо той хто не платить йому збільшення податків до лампочки
   
Супер маєш зарплату в кБаксах - донать волонтерам
бо військовий збір піде на яйця по 17 яблука по 51 грн .... і ніхто нікого непокарає (навіть для вигляду)

бо тут мова йде по ФОП з набагато меншими прибутками-видатками - що вже донатять на ЗСУ - працівників яких відловлюють тцк-людолови
..... і це на фоні зменшення людей споживачів (одні виїхали-інші воюють-ше одні ховаються)

якщо влада не розуміє очевидного - які шанси що ті податки будуть платити? рівень фактичних платежів податків  чомусь гетьманцов не озвучує ТАК?
то дири будуть закривати тими хто платить - бо той хто не платить йому збільшення податків до лампочки
Ага донать волонтерам які також хер знає куди ті гроші засунуть...  :facepalm:
То може ну його нах ту державу - за що ж тоді воюють?   8-:
   
В нас взагалі податків платити не хочуть. а дітей за кордон.
так і живем.
   
Ага донать волонтерам які також хер знає куди ті гроші засунуть...  :facepalm:
То може ну його нах ту державу - за що ж тоді воюють?   8-:

та він нікуди не донатить
просто пропонує виправдання
для тих хто не платить податки 
   
Це не збільшення податків, це збільшення штату податкової. Нафіга вводити 10 хитромудрих податків? ... На виході буде пшик. Достатньо було б ввести податок 0.5-1%....

Повторюсь, категорично підтримую саме збільшення податків.

Шкода, що серед кавеенщиків нема економістів. Та й з мене фінансовий стратег так собі.
Наприклад, цікаво, як би змінився баланс бюджету від збільшення, ПДВ, наприклад, на +1% і, скажімо, введення військового збору 1% на все? Вистачило б державі?
   
Сісілізм якийсь.
   
Всіх ФОПів треба або мобілізувати на фронт, або відправити на оборонні заводи
Це взагалі незрозуміле явище під час війни
Ще й податки не платять  8-:
   
5% податку багато. Треба 0,5% і то будуть жалітись, що душать  :(
   
Якщо в мене заберуть більше податків, то на перукарів і всіх решта залишиться менше. Більше з мене вони не візьмуть.

Може більше бути у військових і їх родичів. Але це так в когось менше, в когось більше. У військових має бути більше у інших - менше. Особливо у псевдофопів.

в рядах ідіотів ФУПу поповнення  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія