Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как "делали сколиоз"

Как "делали сколиоз"

Не знаю как сейчас, в 2000-х, знакомая рассказывала, знает чувака, который так отпетлял от армии и свалил в Германию, ставили чувака, в 1 руку давали груз, позвоночник смещался в 1 сторону, делали снимок и сколиоз готов.
   
Re: Как "делали сколиоз"

Это типа мемное заболевание как плоскостопие,но на самом деле это реальная беда когда настоящее.Есть разные степени.Типа годен,ограниченно годен или негоден.Не дашь денег будешь годен.Решает врач.И подловить врача на этом пракически невозможно.Всегда можно сказать что плохой снимок и он его типа неправильно описал
   
Re: Как "делали сколиоз"

Пополудні до них підсів якийсь вояк і запропонував зробити за п'ятірку флегмону або зараження крові. Шприц, мовляв, при ньому, і він може впорснути їм у руку або ногу гас 1. Після того будете, каже, лежати щонайменше зо два місяці, а якщо змочувати рану слиною, то, можливо, і з півроку, а тоді вас змушені будуть зовсім відпустити з військової служби.

1 Цей засіб потрапити в лікарню був цілком випробуваний. Але сморід гасу залишається в пухлині і зраджує. Бензин кращий, бо швидше випаровується. Пізніше впорскували ефір з бензином, а ще пізніше досягли інших удосконалень. (Прим.

автора). (с)
   
Re: Как "делали сколиоз"

Не знаю как сейчас, в 2000-х, знакомая рассказывала, знает чувака, который так отпетлял от армии и свалил в Германию, ставили чувака, в 1 руку давали груз, позвоночник смещался в 1 сторону, делали снимок и сколиоз готов.

 :facepalm1: незаканає хіба для недосвідченого лікаря
   
Re: Как "делали сколиоз"
Ale

Не знаю как сейчас, в 2000-х, знакомая рассказывала, знает чувака, который так отпетлял от армии и свалил в Германию, ставили чувака, в 1 руку давали груз, позвоночник смещался в 1 сторону, делали снимок и сколиоз готов.
Ну можна і лампочку проковтнути - до чого такі складнощі?)
   
Re: Как "делали сколиоз"

Не знаю как сейчас, в 2000-х, знакомая рассказывала, знает чувака, который так отпетлял от армии и свалил в Германию, ставили чувака, в 1 руку давали груз, позвоночник смещался в 1 сторону, делали снимок и сколиоз готов.
два снимка должнл быть. Лежа и стоя.

Одного недостаточно.
   
Re: Как "делали сколиоз"

Пополудні до них підсів якийсь вояк і запропонував зробити за п'ятірку флегмону або зараження крові. Шприц, мовляв, при ньому, і він може впорснути їм у руку або ногу гас 1. Після того будете, каже, лежати щонайменше зо два місяці, а якщо змочувати рану слиною, то, можливо, і з півроку, а тоді вас змушені будуть зовсім відпустити з військової служби.

1 Цей засіб потрапити в лікарню був цілком випробуваний. Але сморід гасу залишається в пухлині і зраджує. Бензин кращий, бо швидше випаровується. Пізніше впорскували ефір з бензином, а ще пізніше досягли інших удосконалень. (Прим.

автора). (с)

У 90-му лежав у шпиталі у Харкові. Там як раз була "епідемія" флегмон кисті серед молодих. Версія у всіх - прищемив руку дверима.
Врешті розкололи: вони через шприць вводили підшкірно слину. Пара днів - флегмона готова. Місяць у шпиталі)
   
Re: Как "делали сколиоз"

Не знаю как сейчас, в 2000-х, знакомая рассказывала, знает чувака, который так отпетлял от армии и свалил в Германию, ставили чувака, в 1 руку давали груз, позвоночник смещался в 1 сторону, делали снимок и сколиоз готов.
сколіоз і плоскостопіє ще на початку 90 вилучили з переліку відмазок. До того ж на медкомісії дивились не на снімок а на спину. Надьожніше було написати виразку шлунку.
   
Re: Как "делали сколиоз"

два снимка должнл быть. Лежа и стоя.

Одного недостаточно.
Говорю то, что слышал. При том чувака сняли с учета и он сейчас в Германии косит бабло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія