Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко: Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців

в мене вже є "канадійці" такі,новоспечені.Жили собі норм ,не бідно ,жінка дома сиділа.Вирішили скористатися нагодою та с'бали у Канаду ,так в акуї  :laugh: тепер оба працюють ,бо якщо тільки він то накопичені запаси швидко тануть  :laugh:


У мене знайомі так втекли з Америки до Іспанії.Він моряк тому не повертається бо потім не зможе піти до рейсу.Розповідав що працював разом з якимись мексиканцями на будівництві за 100 баксів на день у відпустці щоб дома не сидіти і каже що це такі копійки що страшне .Особливо якщо платити всі податки .Каже 5к на місяць це майже тільки на харчування ,бензин ,страховки ,інтернет та дешеві шмотки.Звісно що людина яка тут отримувала 1к ,а там заробляє 3 спочатку думає що потрапила до раю ,а потім коли бачить  що у неї лишається і скільки треба працювати ,то вже зовсім інша картина .Поки що в Іспанії йому подобається ,але він капітан чи щось подібне ,зарплата велика і може собі дозволити .А ось штати чомусь його дуже розчарували
   
пройде ,вона визубрить ту німецьку ,але працювати не буде  :laugh:
Німецьку не визубрить але залишиться хоч тушкою хоч чучелом)
   
пройде ,вона визубрить ту німецьку ,але працювати не буде  :laugh:

Там справа не в німецькій: члени цієї партії хочуть депортувати назад і забрати громадянство в некорінних громадян Німеччини.
   
Так це з довбані совки яки попали ідеальні умови де їх за ручку відведуть ,безкоштовно нагодують ,на курси відправлять і на роботу влаштують якщо не зовсім дегенерати. Такий собі санаторій для радянського бидла.А тут треба щось думати ,шукати ,напружуватись і ніхто на шару годувати не буде .Я від держави не отримав майже нічого окрім освіти при тому працював на неї якийсь час за копійки ,а потім платив податки з бізнесу не отримуючи нічого від неї але я не відчуваю себе якимось ображеним ,а навпаки можу тільки подякувати що держава мені не заважала заробляти і не душить податками .В Україні багато можливостей але для цього треба щось робити ,а не працювати все життя охоронцем в АТБ,а потім розповідати що влада краде і держава погано відноситься сидячи на смітнику у поважному віці.Тому совкам там подобається бо халява і можна не працювати ,прикидаючись дебілом
Зрозуміло. Ти бізнесмен. Для тебе еміграція це втрата грошей і статусу. А Микола сантехник і в Німечині буде сантехником. Тільки заробляти буде в кілька разів більше. Тут він третій гатунок, а там середній клас. Тебе бісить що Микола поїхав замість воювати. Але Миколі втрачати нема чого, на відміну від тебе. Угол зренія завісіт от места сіденія. Саме тому еліта країни мала б подбати щоб Миколі було чого втрачати.
   
Зрозуміло. Ти бізнесмен. Для тебе еміграція це втрата грошей і статусу. А Микола сантехник і в Німечині буде сантехником. Тільки заробляти буде в кілька разів більше. Тут він третій гатунок, а там середній клас. Тебе бісить що Микола поїхав замість воювати. Але Миколі втрачати нема чого, на відміну від тебе. Угол зренія завісіт от места сіденія. Саме тому еліта країни мала б подбати щоб Миколі було чого втрачати.
Що раніше заважало Миколі заробляти?)
   
Зрозуміло. Ти бізнесмен. Для тебе еміграція це втрата грошей і статусу. А Микола сантехник і в Німечині буде сантехником. Тільки заробляти буде в кілька разів більше. Тут він третій гатунок, а там середній клас. Тебе бісить що Микола поїхав замість воювати. Але Миколі втрачати нема чого, на відміну від тебе. Угол зренія завісіт от места сіденія. Саме тому еліта країни мала б подбати щоб Миколі було чого втрачати.

Ну коли Микола відмовиться від соціалу та буде платити повну ціну за все, тоді і подивимося
   
Лещенко дуже спеціфична людина. В школі мав прізвищє Клещенко
В спеціфичних питаннях дуже поверхній як інші журналісти.
Щодо повернення мам з діточками, людей похилого віку та больних на лікуванні в Україну - це означає дотаткове навантаження на бюджет через ріст соціальних витрат. Зараз ці соціальні виплати для вишеозначених осіб здійснюються за разунок закордоних платників видатків. При їх поверненні в Україну хто буде платити за медицину, навчання, обслуговування ціх категорій громадян? Серьожа?


++++
   
++++

Комарик, ти би вже мовчала  :gigi:
   
++++

шо ти там плюсуєш  :laugh:  пи3дюк зять 3х наплодив, а утримувати не може ?
   
Ну коли Микола відмовиться від соціалу та буде платити повну ціну за все, тоді і подивимося
Розумієш я знаю про що кажу. Бо працюю на данську компанію. Пива з тамошніми колегами випив достатньо. І в гостях бував неодноразово. Тому як там живуть знаю.
   
Розумієш я знаю про що кажу. Бо працюю на данську компанію. Пива з тамошніми колегами випив достатньо. І в гостях бував неодноразово. Тому як там живуть знаю.

Я ж не кажу, що він буде бідний. Але чистоти експерименту бракує, погодься. Бідні мігрантські райони просто так не з'являються.
   
Зрозуміло. Ти бізнесмен. Для тебе еміграція це втрата грошей і статусу. А Микола сантехник і в Німечині буде сантехником. Тільки заробляти буде в кілька разів більше. Тут він третій гатунок, а там середній клас. Тебе бісить що Микола поїхав замість воювати. Але Миколі втрачати нема чого, на відміну від тебе. Угол зренія завісіт от места сіденія. Саме тому еліта країни мала б подбати щоб Миколі було чого втрачати.


Гарний сантехник і в Україні заробляє не менше середнього,а то і більше якщо з руками .А так ти правий ,перше питання яке задають мої знайомі коли питаєш за переїзд:що я там буду робити ?Але дбати за Миколу який погано вчився ,пиячив,чи байдикував держава аж ніяк не повинна .У Німеччині тебе теж ніхто до університету не відправить безкоштовно і на роботу не візьме з улиці без освіти .Життя воно більш менш однакове і всюди є свої плюси та мінуси .Я бачу в Україні набагато більше можливостей поки що але ніхто за тебе це не зробить особливо якщо ти сам цього не хочеш і тебе все влаштовує .Не треба забувати що багато людей мають дуже низьку планку і їм вистачає мати дах та їжу,а все інше вже другорядне
   
Україна умовно поки що безпечна поки є ракети ППО які стримують коврове бомбардування фабами.
памятайте Алеппо.

Тіки одна ескадрилья несе 72 тонни фаб, це як майже 200 ракет одночасно.

Вьебіть хтось цю лещенку щоб зрозумів. 
   
Україна умовно поки що безпечна поки є ракети ППО які стримують коврове бомбардування фабами.
памятайте Алеппо.

Тіки одна ескадрилья несе 72 тонни фаб, це як майже 200 ракет одночасно.

Вьебіть хтось цю лещенку щоб зрозумів. 

Тобто працювати для біженців це харам?Це яким треба бути довбойобом щоб сидячи дома два роки не вивчити мову і не знайти роботу ?
   
Сірожа  виконує замовлення ОП , зондує тему  .Вкинув цю  хуєту  , а ОП із кущів спостерігає за реакцією громадян.  Сірожа виконує роль Безуглої .
Скоро  Лєщенко допиздиться до того що його хтось чимось переїбе .

ну то це вам зрозуміло що Лєщ передав біженцям привіт від Зе. А для народу Зе хороший, тількі бояр позбирав навкого себе поганих :gigi:
   
Тобто працювати для біженців це харам?Це яким треба бути довбойобом щоб сидячи дома два роки не вивчити мову і не знайти роботу ?

Я стільки не випью горілки щоб зрозуміти як з ракет ППО  дійти до харам  працювати. Хузна що це було 
   
Я стільки не випью горілки щоб зрозуміти як з ракет ППО  дійти до харам  працювати. Хузна що це було 


Ну ти написав про Лещенка,який пропонує обрізати соціал .Ось я і питаю чому його повинні платити людині яка за 2 роки на знайшла роботу і чому у багатьох від цього так підгорає.А байки про фаби це з тієї ж пісні як було у минулому році :я не повертаюсь бо не буде опалення та світла .І що у підсумку ?Хтось замерз без світла ?Але і влітку я не бачив великих черг з ціх людей на повернення
   
Ну ти написав про Лещенка,який пропонує обрізати соціал .
повторюся. Лещенко не про те щоб зекономити німцям і французам соціал. а щоб випхати цих людей в Україну, де вони нібито на його думку мають витрачати свої гроші.
   
повторюся. Лещенко не про те щоб зекономити німцям і французам соціал. а щоб випхати цих людей в Україну, де вони нібито на його думку мають витрачати свої гроші.

Ну на тих, кому та соціалка пох - воно ні як не повпливає. У тих, для кого та соціалка дуже важлива - грошей дуже мало.
   
повторюся. Лещенко не про те щоб зекономити німцям і французам соціал. а щоб випхати цих людей в Україну, де вони нібито на його думку мають витрачати свої гроші.


Ну ось з одного боку кажуть (Гончаренко) що у 2 світову діти стояли біля станків і виробляли снаряди у 3 зміни і питає чому ми зараз так не можемо (поки його син навчається у Європі) ?Військові рейки ,трудові армії та все інше .Наче всі за ?Плюс треба 500к чоловіків мобілізувати витягнувши їх з економіки.Де брати людей ?Звісно що влада намагається якось це виправити .Люди це гроші в економіці бо якщо немає споживання ,немає і податків .Та і якщо дійсно зараз заберуть ще 500к чоловіків ,то почнеться дефіцит кадрів у деяких галузях .У мене жінка підписана на якусь харківську дізайнерку яка виробляє одяг і відправляє по всій країні і не жаліється що нема роботи чи їй страшно .А могла би теж сидіти нажерати сраку на мовних курсах другий рік десь у Європі .
   
Лещенко - реально антиукраїнська мразота.

Забулии вже, як вони з Найємом влаштували цілу компанію в Нідерландах на референдумі щодо підписання угоди щодо Асоціації? Консультативний референдум, який мав усі шанси взагалі не відбутися через неявку, отримав таку рекламу, що ледь не зірвав нам підписання Євроасоціації.

На цьому Кончита не заспокоїлась, і почала кампанію "Європа не повинна давати Порошенко безвіз". Це теж не треба забувати. На усіх ток-шоу ця мразота кричала про це.

Але димцам подобається.
   
Гарний сантехник і в Україні заробляє не менше середнього,а то і більше якщо з руками .А так ти правий ,перше питання яке задають мої знайомі коли питаєш за переїзд:що я там буду робити ?Але дбати за Миколу який погано вчився ,пиячив,чи байдикував держава аж ніяк не повинна .У Німеччині тебе теж ніхто до університету не відправить безкоштовно і на роботу не візьме з улиці без освіти .Життя воно більш менш однакове і всюди є свої плюси та мінуси .Я бачу в Україні набагато більше можливостей поки що але ніхто за тебе це не зробить особливо якщо ти сам цього не хочеш і тебе все влаштовує .Не треба забувати що багато людей мають дуже низьку планку і їм вистачає мати дах та їжу,а все інше вже другорядне
Не заважай емігам думати що в нас тут Сомалі - більше грошей з їх податків підуть в Україну)
   
У мене знайомі так втекли з Америки до Іспанії.Він моряк тому не повертається бо потім не зможе піти до рейсу.Розповідав що працював разом з якимись мексиканцями на будівництві за 100 баксів на день у відпустці щоб дома не сидіти і каже що це такі копійки що страшне .Особливо якщо платити всі податки .Каже 5к на місяць це майже тільки на харчування ,бензин ,страховки ,інтернет та дешеві шмотки.Звісно що людина яка тут отримувала 1к ,а там заробляє 3 спочатку думає що потрапила до раю ,а потім коли бачить  що у неї лишається і скільки треба працювати ,то вже зовсім інша картина .Поки що в Іспанії йому подобається ,але він капітан чи щось подібне ,зарплата велика і може собі дозволити .А ось штати чомусь його дуже розчарували

Підсумуючи можна сказати та:
Ті хто повернувся тим є що захищати в Україні і можуть бути мобілізовані.
Ті хто не мобілізувався можуть вирішити чи їм це треба чи ні, якщо не треба то можуть покинути країну.
   
Зрозуміло. Ти бізнесмен. Для тебе еміграція це втрата грошей і статусу. А Микола сантехник і в Німечині буде сантехником. Тільки заробляти буде в кілька разів більше. Тут він третій гатунок, а там середній клас. Тебе бісить що Микола поїхав замість воювати. Але Миколі втрачати нема чого, на відміну від тебе. Угол зренія завісіт от места сіденія. Саме тому еліта країни мала б подбати щоб Миколі було чого втрачати.

Вони ігнорують розжовані речі і шукають фантастичних відповідей.
   
Лещенко - реально антиукраїнська мразота.

Забулии вже, як вони з Найємом влаштували цілу компанію в Нідерландах на референдумі щодо підписання угоди щодо Асоціації? Консультативний референдум, який мав усі шанси взагалі не відбутися через неявку, отримав таку рекламу, що ледь не зірвав нам підписання Євроасоціації.

На цьому Кончита не заспокоїлась, і почала кампанію "Європа не повинна давати Порошенко безвіз". Це теж не треба забувати. На усіх ток-шоу ця мразота кричала про це.

Але димцам подобається.
Рідкісний уйобок і тупий виконавець . Йому сказали таке ляпнути - він і ляпнув . На ще одну квартиру гроші збирає .
   
Это капец... Этот гений головой думает прежде чем рот открывать????

Абстрактное ляпание языком когда на кону человеческие судьбы... Киздец!!!!

 :facepalm1:
   
Що раніше заважало Миколі заробляти?)

Аж цікаво, може поточні витрати, а кредити під нерухомість 25+% чи Микола мав жити на роботі в господаря?
   
Рідкісний уйобок і тупий виконавець . Йому сказали таке ляпнути - він і ляпнув . На ще одну квартиру гроші збирає .

Найцікавіше що в правді він високо котується і буде вишукувати будь-який мотив щоб виправдати сказане і правда буде постити.
   
Яка в жопу підтримка?!. Вже давно всі працюють, сплачують податки і самі підтримують Європу. Ото аби шось п***а. Моя родичка з дитиною вже давно приїхала з Європи, так її просили залишитись.
   
Это капец... Этот гений головой думает прежде чем рот открывать????

Абстрактное ляпание языком когда на кону человеческие судьбы... Киздец!!!!

 :facepalm1:
Він виконавець тому головою думати не треба .Тільки сракою.
   
Треба обговорювати не Лещенка, він лише зливний бачок ОП і Опариша.
Треба обговорювати що нам робити з цим зеленим антиукраїнським кагалом.
   
Треба обговорювати не Лещенка, він лише зливний бачок ОП і Опариша.
Треба обговорювати що нам робити з цим зеленим антиукраїнським кагалом.
Збройне повстання, фронтові частини йдуть на Київ  :idea:
   
Треба обговорювати не Лещенка, він лише зливний бачок ОП і Опариша.
Треба обговорювати що нам робити з цим зеленим антиукраїнським кагалом.
==================================
Звісно що гидотний Лещенко дуже вписується в це ЗЕлене кагало.
   
Знаєш що найбільше вражає нашіх біженців в Європі? Людьске відношення з боку держави. І це при тому що вони навіть не є громадянами. І третім гатунком вони були саме вдома.

Пане TheFrumiousBandersn atch, респект за влучність і лаконічність.
   
Збройне повстання, фронтові частини йдуть на Київ  :idea:
По переду Остап на білому верблюді. (tu)
   
Гарний сантехник і в Україні заробляє не менше середнього,а то і більше якщо з руками .А так ти правий ,перше питання яке задають мої знайомі коли питаєш за переїзд:що я там буду робити ?Але дбати за Миколу який погано вчився ,пиячив,чи байдикував держава аж ніяк не повинна .У Німеччині тебе теж ніхто до університету не відправить безкоштовно і на роботу не візьме з улиці без освіти .Життя воно більш менш однакове і всюди є свої плюси та мінуси .Я бачу в Україні набагато більше можливостей поки що але ніхто за тебе це не зробить особливо якщо ти сам цього не хочеш і тебе все влаштовує .Не треба забувати що багато людей мають дуже низьку планку і їм вистачає мати дах та їжу,а все інше вже другорядне
ОК. У тебе успішний успіх, а Микола невдаха. От тільки виявляється що Микола без твого успішного успіху не просто може жити, а навіть живе краще. А твій успішний успіх без Миколи якось не дуже. Бо інакше яке б тобі було діло? Сітуація точно як в чи казці про двох генералів Салтикова-Щедріна. І от бігає вжарений Сірожа Лещенко по Европі, вимагає щоб йому Микол повернули, бо успішний успіх його хазяїв, а значить і його, без Микол якось не працює. І що найогидніше, це те що навіть перед смертельною загрозою, держава не дає Миколам ніяких знаків що вона повернеться до них чимось іншим ніж сракою.
   
ОК. У тебе успішний успіх, а Микола невдаха. От тільки виявляється що Микола без твого успішного успіху не просто може жити, а навіть живе краще. А твій успішний успіх без Миколи якось не дуже. Бо інакше яке б тобі було діло? Сітуація точно як в чи казці про двох генералів Салтикова-Щедріна. І от бігає вжарений Сірожа Лещенко по Европі, вимагає щоб йому Микол повернули, бо успішний успіх його хазяїв, а значить і його, без Микол якось не працює. І що найогидніше, це те що навіть перед смертельною загрозою, держава не дає Миколам ніяких знаків що вона повернеться до них чимось іншим ніж сракою.
Сірожі насрати на тих Микол .Він просто транслює те що йому кажуть в ОП .
   
Знаєш що найбільше вражає нашіх біженців в Європі? Людьске відношення з боку держави. І це при тому що вони навіть не є громадянами. І третім гатунком вони були саме вдома.
це не на довго, як тільки перекриють краник соціалу буде дуже багато обурених, які так і не знайшли себе та і не сильно шукали, просто отримували. Як от у німцях, лише 19 % працювати пішло, за рік піде, ще можливо 10. А 70% після урізання допомоги буде кричати шо німаки п1дараси виживають їх і нема за що жити
   
Лещенко - реально антиукраїнська мразота.

Забулии вже, як вони з Найємом влаштували цілу компанію в Нідерландах на референдумі щодо підписання угоди щодо Асоціації? Консультативний референдум, який мав усі шанси взагалі не відбутися через неявку, отримав таку рекламу, що ледь не зірвав нам підписання Євроасоціації.

На цьому Кончита не заспокоїлась, і почала кампанію "Європа не повинна давати Порошенко безвіз". Це теж не треба забувати. На усіх ток-шоу ця мразота кричала про це.

Але димцам подобається.
(tu)
   
це не на довго, як тільки перекриють краник соціалу буде дуже багато обурених, які так і не знайшли себе та і не сильно шукали, просто отримували. Як от у німцях, лише 19 % працювати пішло, за рік піде, ще можливо 10. А 70% після урізання допомоги буде кричати шо німаки п1дараси виживають їх і нема за що жити
Ну поки діє і це добре, а ненадовго чи надовго до до вангувальщикіа  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія