Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

А німці куди?

До французів, звісно
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До французів, звісно
а там на лайнер і до США чи канадійщину
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/huyovy_kharkiv/138709

Його вели ще до того. В холодній воді має 10 хв тому брехня там. Є підозра що його спецом кинули в воду щоб він не чинив опір

Останнє редагування: 28 січня 2024 09:43:38 від pelfor
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На сторожі

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На сторожі

https://t.me/tplviv/25121

Мабуть, не всі встигли оформити зняття з обліку
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мабуть, не всі встигли оформити зняття з обліку
не мали свіжої  відмітки з ВЛК ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не мали свіжої  відмітки з ВЛК ?

Їх мали списати, але цю процедуру покращили тільки останнім часом (з введенням електронного обліку), і не всі ще оформили документи належним чином: звільнені в запас, але не списані.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Їх мали списати, але цю процедуру покращили тільки останнім часом (з введенням електронного обліку), і не всі ще оформили документи належним чином: звільнені в запас, але не списані.
там про ветеранів війни, вона ще з 2014 іде , чи це все нові хлопаки. І що там оформлювати ? ВЛК  -не придатний, з виключенням прописується за 1 день
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

там про ветеранів війни, вона ще з 2014 іде , чи це все нові хлопаки. І що там оформлювати ? ВЛК  -не придатний, з виключенням прописується за 1 день

Ну бачиш, не у всіх були, значить, не все так просто
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прикордонники героїчно тримають еміграційний фронт)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Раніше була інша вікова піраміда

Вона і залишається в нормальних країнах. Наші просто прогресивні. У країні з найменшою або одною з найменших тривалістю життя у Євросоюзі і з найху..вішим мед обслуговуванням та рівнем життя мобілізаційний вік до 60 років.Прогресивно
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прикордонники героїчно тримають еміграційний фронт)
  здайомсі

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Британці просто знають, що їх з острову ніхто не випустить у разі закриття кордонів. А поляки полями, полями до німців  :weep:
полями треба це швидко робити,бо від початку оголошення мобілізації або війни, в тебе буде тільки 6 годин,щоб доїхати до свого мобілізаційного пункту,який вже (вже -це на сьогодні) ти знаєш.
Після 6 годин -ти вже ухилянт,на початок 3роки тюрми.
І да.
Від початку загальної мобілізації,без вручення повісток.
Такі закони в Польші.
Одним словом втікти ще вийде,з поверненням будуть проблеми.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прикордонники героїчно тримають еміграційний фронт)

Саме так тому дуже дуже цікаво
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  здайомсі

https://t.me/DPSUkr/17895

Ну що ж молодці відкрита війна з громадянами України, це прекрасно
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну що ж помаленьку перетворюється на тюрму.

Колись була тюрма народів,  тепер тюрма народу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Їх мали списати, але цю процедуру покращили тільки останнім часом (з введенням електронного обліку), і не всі ще оформили документи належним чином: звільнені в запас, але не списані.
позавчера мужу человек звонил, лежит в больничке, у него ПЯТЬ грыж на позвоночнике

и - ГОДЕН, ЗДОРОВ

никто никого не списывают, подлечат - в окопы, человеку 50 нема
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

позавчера мужу человек звонил, лежит в больничке, у него ПЯТЬ грыж на позвоночнике

и - ГОДЕН, ЗДОРОВ

никто никого не списывают, подлечат - в окопы, человеку 50 нема

Там без кінцівок
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Батя не знав, що у сина є будинок на 638 м2. Суддя повірив.

Я извиняюсь,но за что украинцы тогда воюют?

Вот за это дерьмо,которое просто неискоренимо  :X

Ни к чему не призываю,просто констатация
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Батя не знав, що у сина є будинок на 638 м2. Суддя повірив.
Я извиняюсь,но за что украинцы тогда воюют?

Вот за это дерьмо,которое просто неискоренимо  :X

Ни к чему не призываю,просто констатация

А ти думав :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ти думав :lol:  :weep:  :lol:

Мне,может по наивности,как то думалось,что деоккупация= возвращению цивилизации.Ну хоть чуток.А оно,вон оно чо....

Не знает батя,что сын хатынкой обзавёлся и всё тут
   
Пока с дронами и тепловизорами последних марок ловят несчастных
Суд отпускает , прощает, верит, чиновникам что внезапно стали дохуямилионерами
В рот я ебал такую систему во главн с я вам ничего не должен
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пока с дронами и тепловизорами последних марок ловят несчастных
Суд отпускает , прощает, верит, чиновникам что внезапно стали дохуямилионерами
В рот я ебал такую систему во главн с я вам ничего не должен
На)+уй пішов, дезертир
Навіть кацап краще ніж ти, гівно
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пока с дронами и тепловизорами последних марок ловят несчастных
Суд отпускает , прощает, верит, чиновникам что внезапно стали дохуямилионерами
В рот я ебал такую систему во главн с я вам ничего не должен

на то ты и изя
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На)+уй пішов, дезертир
Навіть кацап краще ніж ти, гівно

О так і кажіть що ви хочете до кацапів :facepalm1:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

ТРО Краків знов на звʼязку ?Я же не закликаю ,а розповідаю що говорять реальні люди до яких поваги більше чим до тебе разів у 100

Ну, як хтось з тих "реальних людей" тобі грошей винен, краще спробуй отримати ти гроші як можна скоріше.  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дружина ведучого Анатолія Анатоліча - Юла - поскаржилася на українські ТЦК, адже її чоловік не зміг стати днями на облік. Про це вона розповіла в своєму Instagram і порівняла з ситуацією в США та прикріпила фото.

"Я бачила у Нью-Йорку великі залізні бокси для військових. Ти, гуляючи містом, можеш зайти в цей бокс і залишити свої координати, і там потім з тобою зв'яжуться. Я пам'ятаю, що на ньому реклама була така потужна, він сам такий сталевий, але стосовно наших ТЦК. В країні, де йде війна, ще не так просто стати на облік!" - наголосила жінка.

"Мій чоловік у четвер намагався це зробити двічі за день, але не зміг, бо дуже велика черга. Чоловік 40 було. Працює лише двічі на тиждень: вівторок та четвер з перервою на обід", - поскаржилася Юла.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Багатодітний анатоліч вирішив оновити дані після 3х років від народження 3ї дитини і тепер скпжиться  :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дружина ведучого Анатолія Анатоліча - Юла - поскаржилася на українські ТЦК, адже її чоловік не зміг стати днями на облік. Про це вона розповіла в своєму Instagram і порівняла з ситуацією в США та прикріпила фото.

"Я бачила у Нью-Йорку великі залізні бокси для військових. Ти, гуляючи містом, можеш зайти в цей бокс і залишити свої координати, і там потім з тобою зв'яжуться. Я пам'ятаю, що на ньому реклама була така потужна, він сам такий сталевий, але стосовно наших ТЦК. В країні, де йде війна, ще не так просто стати на облік!" - наголосила жінка.

"Мій чоловік у четвер намагався це зробити двічі за день, але не зміг, бо дуже велика черга. Чоловік 40 було. Працює лише двічі на тиждень: вівторок та четвер з перервою на обід", - поскаржилася Юла.

Расскажите кто-нибудь ТЦК про интернет и почту.

В чем проблема отправить свои (обновленные) данные и копии документов в ТЦК без этого личного присутствия?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дружина ведучого Анатолія Анатоліча - Юла - поскаржилася на українські ТЦК, адже її чоловік не зміг стати днями на облік. Про це вона розповіла в своєму Instagram і порівняла з ситуацією в США та прикріпила фото.

"Я бачила у Нью-Йорку великі залізні бокси для військових. Ти, гуляючи містом, можеш зайти в цей бокс і залишити свої координати, і там потім з тобою зв'яжуться. Я пам'ятаю, що на ньому реклама була така потужна, він сам такий сталевий, але стосовно наших ТЦК. В країні, де йде війна, ще не так просто стати на облік!" - наголосила жінка.

"Мій чоловік у четвер намагався це зробити двічі за день, але не зміг, бо дуже велика черга. Чоловік 40 було. Працює лише двічі на тиждень: вівторок та четвер з перервою на обід", - поскаржилася Юла.

Ото хз. Таке я бачив на початку війни на Батуринській.
Вже в 23 на Стрийській великих черг не було.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Расскажите кто-нибудь ТЦК про интернет и почту.

В чем проблема отправить свои (обновленные) данные и копии документов в ТЦК без этого личного присутствия?

Реєстр вже є.
Далі буде особистий кабінет.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Реєстр вже є.
Далі буде особистий кабінет.
твій особистий кабінет це кімната офіцерів запасу в ТЦК, ахфіцер
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Расскажите кто-нибудь ТЦК про интернет и почту.

В чем проблема отправить свои (обновленные) данные и копии документов в ТЦК без этого личного присутствия?
ВЛК ти тож дистанційно пройдеш?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ВЛК ти тож дистанційно пройдеш?

При необходимости комиссию можно пройти где угодно и документы точно так же отправить через интернет или почтой.

В чем проблема?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мабуть, не всі встигли оформити зняття з обліку
Якщо прикордонник приймає остаточне рішення про те, чи випускати людину - то якого не прийняти рішення про пропуск ампутанта? Для чого ти в нього вчепився, щоб що? Щоб продемонструвати, що можеш спаскудити людині, яка й без того стала калікою,  подорож за кордон?  :facepalm:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Екс-командир 4 роти 47-ої механізованої бригади лейтенант Микола Мельник пояснив: один з головних мінусів армії України полягає в тому, що це паперове військо, яке вчать на засадах "алкоголізму".

Про це він заявив в інтерв'ю Українській правді, акцентуючи, що єдина перевага ЗСУ - це люди. "Все інше у нас хріново: забезпечення, підготовка, управлінські рішення, "паперова армія"... Про мінуси я можу дуже довго розповідати", - перерахував він.

За словами Мельника, наразі більшість навчальних центрів нормально не готують українців до війни. На його думку, слід докорінно змінювати саму систему.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Проблема корупції ще в тому, що це для корупціонера основна діяльність, а основна робота робиться по щалишковому принципу і для вигляду.
Якщо основна задача адвоката щанести гроші судді, то професійно як адвокат він деградує.
Якщо рсновна задача викладача зібрати гроші з студентів на сесію, то як викладач він деградує
І т. д.
   

Цю тему переглядають:

nbo, Chubaka, TC і 41 гостей
 
Повна версія