Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щодо записів у банлисті

Щодо записів у банлисті

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist

Прол   грубость в заголовках
pastor68   по совокупности
Леся2014   бот, лишена права создавать ветки
_GP_   бот, лишен права создавать темы
...

Що означають виділені словосполучення?
Для юзера, котрий не володіє іноземною мовою, це абсолютно незрозуміло...
   
Re: Щодо записів у банлисті

Навiть якщо володієш свинособачою, не зрозумiло, яким чином дописувача зараховують до "ботiв"...
   
Re: Щодо записів у банлисті

Навiть якщо володієш свинособачою, не зрозумiло, яким чином дописувача зараховують до "ботiв"...
це інше питання
спочатку треба зрозуміти, чому адміністрація форуму "Української Правди" використовує іноземну мову в адмін повідомленнях!
   
Re: Щодо записів у банлисті

пришёл отстаивать своих. ходок от штаба или по своей инициативе? ну что бы понимать полномочия :shuffle:
   
Образи

Привід для бану отримав ще один термін "образи". Згодна. Ображати когось це некрасиво. Але чому немає посилання на допис з образами? Щоб шановне панство не повторювала ці помилки. Кого образили, за що, коли?
А може то і не образа?  :S
Давайте посилання і вас (модерів) ніхто не буде вважати необ*єктивними. А так... (td)
   
Re: Образи

Привід для бану отримав ще один термін "образи". Згодна. Ображати когось це некрасиво. Але чому немає посилання на допис з образами? Щоб шановне панство не повторювала ці помилки. Кого образили, за що, коли?
А може то і не образа?  :S
Давайте посилання і вас (модерів) ніхто не буде вважати необ*єктивними. А так... (td)

я много раз писала и еще раз напишу.

не считаю возможным множить чью-то грубость и оскорбления
сам обидчик с сентября будет получать ссылку на свой пост, за который он/она получил/а бан, на почту

   
Re: Образи

словосполучення - ти дрянь - є образою?
   
Re: Образи

...Образи записуйте на піску,
благодіяння вирізуйте на мармурі.
П'єр Буаст  8-)
   
Re: Щодо записів у банлисті

Какая разніца на каком язикє, pravda вєдь? Асобінна єсі етат єзик - рускі?
   
Re: Образи

Шановна правда, зверніть увагу на нік Kіеvlyanin -- людина систематично звинувачує українців в тупості і поширює тезу меншовартості народу, таке враження, що всі свої теми він започатковує виключно з метою приниження народу України. Це вже не можливо читати, нмд це або штабна робота, або просто ворог України.



Останнє редагування: 29 серпня 2018 09:49:51 від vittrym
   
Re: Образи

Шановна правда, зверніть увагу на нік Kіеvlyanin -- людина систематично звинувачує українців в тупості і поширює тезу меншовартості народу, таке враження, що всі свої теми він започатковує виключно з метою приниження народу України. Це вже не можливо читати, нмд це або штабна робота, або просто ворог України.

В вороги народу у нас привикли записувати.
А Kіеvlyanin погляди якого я не завжди і не у всьому розділяю, деколи пише реальні та правильні  речі , неприємні і незручні  але реальні. Можливо інколи надає своїм дописам емоційності. І приниження тут ніякого немає.
   
Re: Образи

А Kіеvlyanin погляди якого я не завжди і не у всьому розділяю, деколи пише реальні та правильні  речі , неприємні і незручні  але реальні.

Це правда.
   
Re: Образи

Це правда.

Не думаю. Когда чел регулярно и злобно обсирает собственньій народ, заявляя, что большая его часть -- тупьіе имбецильі, єто не просто ненормально, чел или псих, или отрабатьівает бабло. О пенсах и их унижении -- вообще отдельная песня. Єсли вас такая риторика не оскорбляет -- видимо, тема меншовартості для вас норма.

   
Re: Образи

Не думаю. Когда чел регулярно и злобно обсирает собственньій народ, заявляя, что большая его часть -- тупьіе имбецильі, єто не просто ненормально, чел или псих, или отрабатьівает бабло. О пенсах и их унижении -- вообще отдельная песня. Єсли вас такая риторика не оскорбляет -- видимо, тема меншовартості для вас норма.

Ну я допускаю варіант що більша частина народу тупі імбіцили. Особливо це було помітно по  результатам виборів на котрих переміг бандюк і двічі судимий янукович
   
Re: Образи

Не думаю.

А нужно думать.
Смотреть правде в лицо.
   
Re: Образи

Ну я допускаю варіант що більша частина народу тупі імбіцили. Особливо це було помітно по  результатам виборів на котрих переміг бандюк і двічі судимий янукович
Допускайте. А я допускаю вариант, что существующая система отбора кандидатов работает именно так, что среди них оказьіваются исключительно бандюки. И даже в случае ее сбоя условньій Охендовський подкорректирует результатьі голосования.

   
Re: Образи

Ну я допускаю варіант що більша частина народу тупі імбіцили. Особливо це було помітно по  результатам виборів на котрих переміг бандюк і двічі судимий янукович
это отсутствие морали и этики. к имбицилизму отношения не имеет.
   
Re: Образи

Допускайте. А я допускаю вариант, что существующая система отбора кандидатов работает именно так, что среди них оказьіваются исключительно бандюки. И даже в случае ее сбоя условньій Охендовський подкорректирует результатьі голосования.

тим не менше знайшлись ті хто віддав за нього свій голос. І голосів вистачило щоб вибрати шапкокрада собі в президенти.
   
Re: Образи

это отсутствие морали и этики. к имбицилизму отношения не имеет.

з медичної точки звичайно не має відношення але в переносному значенні має пряме відношення
   
Re: Образи

Та що ви злитесь на КИяшу, ну він за евтаназію Пенсіонерів за їх рахунок, хіба такий погляд немає право на існування??? Правда і Кияшу треба евтанізірувати)))) Поки він пенсом не став))))  :dance3:
   
Re: Образи


и каждый раз вы считает власть говном .. а почему на народ не хотите посмотреть?? . на рожи этого тупого быдла ... возможно проблема не в том что во власти плохие управленцы . они так часто менялись что по теории вероятности там должны были быть хорошие!! но их нет . вы их не видие!!

значит проблема не в о власти - проблема в народе



они всю жизнь жили имбецилами .. подростками-переростками и в старость вошли так и не повзрослев


к моему неудовольствию шоколадная влада оттянула срок наступления вашей голодной смерти ... но вы настолько тупы и быдловаты что даже это не заметите

але!

пердуны старые!!  тут вам смерь голодная светит а вы воды в рот набрали..




быдло тупое не стоящее ни копейки ибо еще и рукожопое ...тупым и рукожопым никто не платит оно пытается применить силу чтобы что то поиметь в этой жизни.


коорче. на сегодня разговоров с быдлом хватит

да оно всеравно тупое .



не кажется ли уважаемым админам, что такие высказывания в адрес украинцев тянут на долгосрочные баны ?

   
Re: Образи

не кажется ли уважаемым админам, что такие высказывания в адрес украинцев тянут на долгосрочные баны ?

Ни в одном из процитированных абзацев не увидел направленности именно на украинцев.

Ну не любит  человек быдла.
Ну а кто ж его любит?

Ну не толерантен...

И чо?
   
Re: Образи

Ни в одном из процитированных абзацев не увидел направленности именно на украинцев.

Ну не любит  человек быдла.
Ну а кто ж его любит?

Ну не толерантен...

И чо?

ну почитайте оригиналы его перлов -- или обобщенный тезис "украинцы -- народ-быдло", или более конкретный -- "пенсы, сдохните"

все темы так или иначе сводятся к этому украинофобскому истерическому бреду

   
Re: Образи

не кажется ли уважаемым админам, что такие высказывания в адрес украинцев тянут на долгосрочные баны ?
Может у куяши родители-пенсионеры попросили помочь.Или живет с ними в одной квартире.Конечно тут озвереешь :lol:
   
Re: Образи

Может у куяши родители-пенсионеры попросили помочь.Или живет с ними в одной квартире.Конечно тут озвереешь :lol:

или в одной комнате :laugh:

   
Re: Образи

ну почитайте оригиналы его перлов -- или обобщенный тезис "украинцы -- народ-быдло", или более конкретный -- "пенсы, сдохните"
все темы так или иначе сводятся к этому украинофобскому истерическому бреду

Извините, но я работаю исключительно с фактами - это вы сами выбрали и привели в качестве примера цитаты якобы антиукраинской направленности, в которых таковая отсутствует.

Или крестик снимите, или трусы оденьте.

И работайте тщательнее.
   
Re: Щодо записів у банлисті

Дід Панас   маты и оскорбления

Шо би то значило? :)
   
Re: Щодо записів у банлисті

Вот меня тоже лишили права создавать ветки в темную..

ничего не написав..

я к тому же не бот.. 8-:
   
Re: Щодо записів у банлисті

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist

Прол   грубость в заголовках
pastor68   по совокупности
Леся2014   бот, лишена права создавать ветки
_GP_   бот, лишен права создавать темы
...

Що означають виділені словосполучення?
Для юзера, котрий не володіє іноземною мовою, це абсолютно незрозуміло...

Це означає, що модератору соромно показати, за що він забанив юзера.
Хе-хе: klepariv - провокатор.
В Ніколи.

Що він сказав? Таємниця...
   
Re: Щодо записів у банлисті

Це означає, що модератору соромно показати, за що він забанив юзера.
Хе-хе: klepariv - провокатор.
В Ніколи.

Що він сказав? Таємниця...
доpizдишся, друже, як і я.
   
Re: Щодо записів у банлисті

доpizдишся, друже, як і я.

Ми усі на цій землі тимчасово.
Кажуть, що була 11-та заповідь: "Не бійся!"
   
Re: Щодо записів у банлисті

Ми усі на цій землі тимчасово.
Кажуть, що була 11-та заповідь: "Не бійся!"
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія