Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Син начальника київської митниці здав на права (tu)

Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

Обычный поворот. Но если прижать не ту педальку, то на 150 конечно не впишешься.

Чувачок на БМВ скоріше за все нісся в лівій смузі і хотів проскочити перед Лексусом, там де смуги сходяться разом, тому притопив, але не встиг і влетів збоку знизу в лексуса (у того пошкодження з лівого боку).
 
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

Обычный поворот. Но если прижать не ту педальку, то на 150 конечно не впишешься.
там поворот в 100 град
Низбка беха боднула на звуженні високий лохус в бочіну і перекинула на бік в відбійник
   
там поворот в 100 град
Низбка беха боднула на звуженні високий лохус в бочіну і перекинула на бік в відбійник

я знаю той поворот

в бочину може б не перекинула, а от якщо в задне колесо - то запросто. Але не на швидкості 50.
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

я знаю той поворот

в бочину може б не перекинула, а от якщо в задне колесо - то запросто. Але не на швидкості 50.
у лохуса водійські двері пом‘яті, туди і боднула
   
у лохуса водійські двері пом‘яті, туди і боднула

а... ну може і так

ну крєпка машинка той Лексус, якщо вся морда бехи пом'ята, а на водії Лексуса ні подряпинки 
   
а перший раз в столицю на автівці трохи не вистачає хоробрості.
неСцо....
- київ правил дотримується!!!
- їдь по навігатору прямо на банківську до Зе в гості ;)
- а без навігатора їдь ПРЯМО: в"їдеш в бесарабку на Хрещатику :)  - теж непоганий варіант

Останнє редагування: 21 серпня 2020 22:04:54 від romb
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

неСцо....
- київ правил дотримується!!!
- їдь по навігатору прямо на банківську до Зе в гості ;)
мій дядько 40 років стажу, народився з кермом в руках, відтарабанив дальнобоєм на камазі, мав шоху, а зараз аутлендер - уникав їздити по києву, казав ми тут всі йопнуті
   
лехус іде в тотал, тобто осаго не вистачить, а значить є тема для НАБУ з яких доходів сім'я митника буде виплачувати компенсацію
з зп мініиалкиб удуть віддавати років 30

а шо
   
відтарабанив дальнобоєм на камазі - уникав їздити по києву, казав ми тут всі йопнуті
мені важко оцінювати твого дядька-водія, бо в навчанні у мене перший виїзд був прямо В Ленінградську( зараз дарницька) площу :suicide2:
 (виїзджали з палацу підводного плавання)

Останнє редагування: 21 серпня 2020 22:12:19 від romb
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

мені важко оцінювати твого дядька-водія, бо в навчанні у мене перший виїзд був прямо В Ленінградську( зараз дарницька) площу :suicide2:
ну він з тернопільської області)
   
ну він з тернопільської області)
ну так це пояснюється простим незнанням міста....тобто скоріш  дорожньої розмітки і :)

Останнє редагування: 21 серпня 2020 22:17:57 від romb
   
походу BMW победило, мне вообще непонятно как у Lexus да еще внедорожник громадный столько повреждений и лобовуха еще вылетела, а бэшке тольк передок сравнительно не сильно ?? странно
Лобове розбили коли витягали водія і пасажира "лохуся".
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

ну так це пояснюється простим незнанням міста....тобто скоріш  дорожньої розмітки і :)
та ну ладно, до такого трафіку треба звикати
   
мій дядько 40 років стажу, народився з кермом в руках, відтарабанив дальнобоєм на камазі, мав шоху, а зараз аутлендер - уникав їздити по києву, казав ми тут всі йопнуті

На камазі точно не страшно навіть по Києву!   :laugh:
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

На камазі точно не страшно навіть по Києву!   :laugh:
ну йому зараз майже 60 і катає він в познані на самосвалі і бетономішалці)
Камаз згадує як страшний сон
   
Цитата: StepbyStep
у вас який стаж?
Більше десяти років. Якщо в сусідніх облцентрах, ще катаюсь, тесл і вище ціною не сильно багато на квадратний метр, то дивишся київські автопейзажи припаркованих у центрі міста, то трохи не має бажання потім на органи продаватися у разі форсмажору.  :gigi:

Цитата: romb
неСцо....
То таке, діло наживне :-)
Ось на фото ТС, легко, седанчик бумер, поклав на бочок на кіл 500 важчого рамника, а йя всього на скромненькому мінівенчику.
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

   
А шо за фишка номера с бехи снять а морду ліца на об'єктив світить? Напевне номерна спецсерія невидима для камер? Чи номер-двійник?
   
вулиця так називається, а що?
Це точно Київ? 8-)
   
Це точно Київ? 8-)

Я точно впевнений що це недобудована частина Київської кільцевої. А ось щодо назви вулиці не знаю. Там рядом жк"міністерський".
   
мій дядько 40 років стажу, народився з кермом в руках, відтарабанив дальнобоєм на камазі, мав шоху, а зараз аутлендер - уникав їздити по києву, казав ми тут всі йопнуті
Це ви ще в Харкові не їздили )
   
Обычный поворот. Но если прижать не ту педальку, то на 150 конечно не впишешься.
нихера он не обычный, пока народ не прознал про эту дорогу, я там пару месяцев катался, и почти каждую неделю там кто-то улетал.
и таких идиотских разворотов и поворотов дохренища.
   
Re: Син начальника київської митниці здав на права (tu)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія