Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Яресько - потери от принятия реструктуризации - 95 млрд грн.  :facepalm1:

так якого фіга провладні фракції за тоой закон голосували?
   
так якого фіга провладні фракції за тоой закон голосували?

 А вот это воприс, однако.
   
нифига подобного

да,действительно есть...
я не проверял, доверился УП :facepalm1:

но надо страничку с сайта Рады заскринить, реально могут стереть, все депы пошли в оказ :D
   
так якого фіга провладні фракції за тоой закон голосували?
Бо юльки  :lol: .
Навіть Гройсман юльком виявився  :facepalm:
   
выдавали
НЕТ!!!
   
Думаю, Порох поверне закон з правками. Не може він цього підписати. То буде повний аут.
   
А вот отказаться как бы по процедуре нет возможности.
   
Єдиний толковий депутат на всю Раду - це Демчак. Не знаю, хто це такий, але схоже, що його на голову ВР обирати треба  :shuffle:
   
Думаю, Порох поверне закон з правками. Не може він цього підписати. То буде повний аут.
Досить волати.Жодного ауту. Е розрахункі. Жодної копійки ані від депозитчиків ані від бюджету.. А Яреську та прочих Абромявічусів- в пекло...
   
НЕТ!!!

такое впечатление, что ты не жил в 2008м году :D

трудности были, доллар навязывали, но гривневые кредиты давали
   
Досить волати.Жодного ауту. Е розрахункі. Жодної копійки ані від депозитчиків ані від бюджету.. А Яреську та прочих Абромявічусів- в пекло...
О, пан знає я робити гроші з повітря. Чому пан не багатший за Гейтса?
   
Досить волати.Жодного ауту. Е розрахункі. Жодної копійки ані від депозитчиків ані від бюджету.. А Яреську та прочих Абромявічусів- в пекло...

Лучше уж халявщиков, набравших кредитыных мафынок и хатынок...
   
Думаю, Порох поверне закон з правками. Не може він цього підписати. То буде повний аут.

подивіться відео в цій гілці...
він це обіцяв
   
О, пан знає я робити гроші з повітря. Чому пан не багатший за Гейтса?

Всё проще. У пана, мабуть,  невеличкий кредит у долярах.И большая надежда. :)
   
б***ь. Ну хіба не можна було зробити автоматичну пролонгацію валютних кредитів років на 5 і на цих 5 років мораторій на нарахування відсотків, пені, штрафів і т.п. Всі були б задоволені. А так всяку муйню придумують, яка на голову не налазить.
   
О, пан знає я робити гроші з повітря. Чому пан не багатший за Гейтса?
гейтс их не из воздуха делает
   
О, пан знає я робити гроші з повітря. Чому пан не багатший за Гейтса?

ви будете сміяттись, але гроші саме робляться з повітря  8-)
фактично банк їх тупо малює...
   
автоматичну пролонгацію валютних кредитів років на 5 і на цих 5 років мораторій на нарахування відсотків, пені, штрафів і т.п

а это не муйня????  :weep:
   
б***ь. Ну хіба не можна було зробити автоматичну пролонгацію валютних кредитів років на 5 і на цих 5 років мораторій на нарахування відсотків, пені, штрафів і т.п. Всі були б задоволені. А так всяку муйню придумують, яка на голову не налазить.

а це була передвиборча обіцянка порошенка, за нього проголосувало 54% в першому турі
   
автоматичну пролонгацію валютних кредитів років на 5 і на цих 5 років мораторій на нарахування відсотків, пені, штрафів і т.п

а это не муйня????  :weep:

Ну из двух муйней последняя не такая муёвистая, как первая, не? :D
   
гейтс их не из воздуха делает
Гейтс - ні (не з повітря), саме тому пан, який знає як робити гроші з повітря мав би бути багатшим за Гейтса, логічно?
   
Гейтс - ні (не з повітря), саме тому пан, який знає як робити гроші з повітря мав би бути багатшим за Гейтса, логічно?

ага... мав би купу фантіків  :D
   
ви будете сміяттись, але гроші саме робляться з повітря  
фактично банк їх тупо малює...

Так і ви малюйте, що заважає?
   
Спёрла отсюда:
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=856874.0

valet

"Встретили нашего хорошего друга, он народный депутат и человек совсем не бедный. Пришел в политику из бизнеса. Он тоже голосовал за закон, хотя говорит что понимает что неправильно. И вдруг ему приходит смс от его банкира, который ведет его дела в банке.

Текст следующий:

 уважаемый такой-то, как я понял исходя из вашего голоса за закон, вы не против что бы мы вам выдавали ваши валютные депозиты по курсу 5,05...

 Я считаю что это лучшее что мог кто-либо сказать и остальным кто проголосовал этот закон..."
   
Так і ви малюйте, що заважає?

отож...
насправді нічого нікому не заважає малювати свої фантікі...
просто гроші є законним платижем а фантікі ні...
от мавроді пробував маврики малювати...
   

О, пан знає я робити гроші з повітря. Чому пан не багатший за Гейтса?
Гроші з повітря- це лихварство. Навіть на початку 19-го сторічча фінансовий капітал перевищував промисловій в 80 разів. Крізіс і перша світова..Потім друга..Зараз кулька в сотні трільонів у.е.  деривативів ..Гейтс ніщеброд по рівнянню з власниками ФРС..Чекаємо на третю?
   
Гейтс - ні (не з повітря), саме тому пан, який знає як робити гроші з повітря мав би бути багатшим за Гейтса, логічно?
пузыри лопаются
   
уважаемый такой-то, как я понял исходя из вашего голоса за закон, вы не против что бы мы вам выдавали ваши валютные депозиты по курсу 5,05...

фантазии

если  депозит валютный, то отдают валютой а не гривнами
   
Гроші з повітря- це лихварство. Навіть на початку 19-го сторічча фінансовий капітал перевищував промисловій в 80 разів. Крізіс і перша світова..Потім друга..Зараз кулька в сотні трільонів у.е.  деривативів ..Гейтс ніщеброд по рівнянню з власниками ФРС..Чекаємо на третю?

і хто в нас власники фрс?
   
Гроші з повітря- це лихварство. Навіть на початку 19-го сторічча фінансовий капітал перевищував промисловій в 80 разів. Крізіс і перша світова..Потім друга..Зараз кулька в сотні трільонів у.е.  деривативів ..Гейтс ніщеброд по рівнянню з власниками ФРС..Чекаємо на третю?
Ага, чел больний на голову.
п***а в північну корею - там тобі повний комунізм і пролетаріат.
   

Всё проще. У пана, мабуть,  невеличкий кредит у долярах.И большая надежда. :)

Я закрив ВСІ кредити ще у 2011 му.. Мета моя - знищіти банківську мафію.. Нічого особистого
   
Ага, чел больний на голову.
п***а в північну корею - там тобі повний комунізм і пролетаріат.
а что в писании насчет денег в рост?
   
б***ь. Ну хіба не можна було зробити автоматичну пролонгацію валютних кредитів років на 5 і на цих 5 років мораторій на нарахування відсотків, пені, штрафів і т.п. Всі були б задоволені. А так всяку муйню придумують, яка на голову не налазить.
А просто повернути назад те, за що не можете сплачувати, не простіше? Заодно і ціни наблизяться до реальних.
   
Цитувати
Взяли, к примеру, при 5,05 кредит $10 000, что тогда равнялось 50500 грн- значит вернуть достаточно 50500х1,15=58075 грн- и всё, и никаких больше процентов. По сегодняшнему курсу это немногим более $2 500, то есть почти в 4 раза меньше, чем было взято.

Кому понадобился именно такой дикий пункт, ставший в Законе статьей 7, не могу знать, но с учетом его многие банки при действии этого всего поимеют прекрасную причину поиметь уже своих кредиторов, которые им доверили депозиты: повод обанкротиться и ничего никому не возвращать у них будет шикарный. Убыток в 100 миллиардов они на этот счастливый случай давно уже нарисовали-обосновали.

А вот тогда уже возмущенных будут не тысячи, а миллионы, причем виноватой справедливо окажется ВР.

Где безответственных пиарщиков, трусов ("Мы отсюда не выйдем - нас растерзают" - и это взрослые мужики!), да и просто тупых оказалось действительно многовато.

Самое дикое - за это проголосовало большинство правительственной фракции!

Мало нашей экономике бомбы в виде НДС-счетов, при которых 1 июля практически прекратились поставки, и за несколько недель (а то и дней) при растущих ценах упадут и зарплаты, и занятость, а курс доллара перешагнет через 50, так ещё и это.

Кстати, при курсе 50 возвращать долги по курсу 5,05 будет особенно классно.

Одна надежда - на президентское вето. Тем более, что есть отличное основание - явное нарушение процедуры. А то доводить в этой ситуации до суда - гниль ещё та (да и МВФ отсутствие вето никак не простит).

Тогда и будет у меня возможность определиться, в составе какой фракции (а может, и ни в какой вообще) я буду осенью в Раде. Если она до осени с такими решениями ещё доживет.

А то ведь пиарщики в очередной раз тупо просчитались. Идея возврата по 5,05 популярна лишь среди взявших валютные кредиты, но их в народе- ничтожное меньшинство. Остальные же, а громадное большинство составляют именно они,- такую дикость не воспринимают. Так что эта часть народа для популистов потеряна.

Особенно те, кого теперь кинут уже сами кинутые глупой Родиной банки.

Ох, не пойму я народ, если он при всём при этом не разнесет нас всех уже в ближайшие месяцы. Или недели. Или...

http://blogs.лб/aleksandr_kirsh/309919_vozvrat_valyutnih_kreditov_505.html
   
слухав одного типа, насправді фінасова система стає більш віртуальною...
трильйонні борги фактично існують в вигляді рахунків банків в фрс, лежать і нікуди не ідуть...
таких боргів може бути і в 10 разів більше...
ну і фондовий ринок роздувається
можливо трансформується ав щось інше , побачимо..
   
Я закрив ВСІ кредити ще у 2011 му.. Мета моя - знищіти банківську мафію.. Нічого особистого
Ви і раскажіть.

Не хочете грошей"в рост" - їзджайте туди ж - в північну корею. там ніяких грошей в рост і ніякого пісанія, окрім вчення мао чи якого там нах хунвейбіна. яка повер нам тут втирає. Диви як хитро влаштувався, втирає нам тут вчення мао, а сам до країни своєї мрії не хоче - так не чесно.
   
а что в писании насчет денег в рост?

коли писалось писання гроші були з золота...
золото з повітря клепати проблематично
   
А просто повернути назад те, за що не можете сплачувати, не простіше? Заодно і ціни наблизяться до реальних.
Питання цікаве. З однієї сторони все гарно, а з іншої сторони згорає тіло кредита, і якщо було виплачено понад 50% тіла за квартиру негарно виходить.
   
Питання цікаве. З однієї сторони все гарно, а з іншої сторони згорає тіло кредита, і якщо було виплачено понад 50% тіла за квартиру негарно виходить.

і коли в банків фігова купа неліквідних квартир то для економіки теж некомільфо
   
Ви і раскажіть.
вы процитировали не мои слова
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія