Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сулугуні дострибався B-)

Re: Сулугуні дострибався  B-)

Сєня Кролик проти нього - як Кличко проти переможця обласної олімпіади з боксу.
и Сеня, и Кличко против него травоядные
В украинской политике Тимошенко на него схожа
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Дурноватого мишико надо вытягивать как гражданина Украины или оф. заявить миша поперся в грузию на свой страх и риск хотя его предупреждали. А пока это больше похоже на маланскую подставу: я не я и хата не моя
   
Я шо тех хуйков еще и по фамилиям должен помнить. Набор гандонов у соловьева

Га-га-га, я примерно так и думал, ага.  :tease:
Скажи, а ты:
1. Нахрена смотришь ту юухню? Времени не жаль?
2. А ты реально веришь тому что там говорят?
Ахринеть, да...
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Га-га-га, я примерно так и думал, ага.  :tease:
Скажи, а ты:
1. Нахрена смотришь ту юухню? Времени не жаль?
2. А ты реально веришь тому что там говорят?
Ахринеть, да...
Время жаль. Но люди там не дураки.
Жириновский озвучивает планы кремля. Шахназаров не дурак. Идеолог вторжения в Украину Кургинян точно не дурак. Там люди не случайные , и очень опасные.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

и Сеня, и Кличко против него травоядные
В украинской политике Тимошенко на него схожа

Травоїдність чи ні проявляється в моменти екзистенційні.

І Сулугуні в 2008 гидко обісрався, а Крілик в 2014 вистояв.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Цитувати
он яскраво ее демонстрирует постоянно
Хачапурі демонструє упоротість. Яскраво. Сміливості там немає.
   
Время жаль. Но люди там не дураки.
Жириновский озвучивает планы кремля. Шахназаров не дурак. Идеолог вторжения в Украину Кургинян точно не дурак. Там люди не случайные , и очень опасные.

Слухай, но ты-же не политобозреватель и не блогер-международник, вроде. Зачем тебе слушать бесноватых Жириновского и Кургиняна? На них смотреть противно, не то что слушать. Про Шахназарова ничё не скажу, не видел, но, как говорится, там нет нормальных.
И опять-же, время - бесценно. Так шо, завязывай ты с этой глупостью, честно.  :smile3: 
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

"Сміливість" Сулугуні - це "сміливість" гопника в підворотні. На смерть такий чмир ніколи не піде, бо занадто самозакохане чмо. А от убити будь кого - за милу душу.

Тому таких дегенератів потрібно ізолювати.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Слухай, но ты-же не политобозреватель и не блогер-международник, вроде. Зачем тебе слушать бесноватых Жириновского и Кургиняна? На них смотреть противно, не то что слушать. Про Шахназарова ничё не скажу, не видел, но, как говорится, там нет нормальных.
И опять-же, время - бесценно. Так шо, завязывай ты с этой глупостью, честно.  :smile3:

Все фупчеги политологи .
А кто не политолог. Тот спец по футболу

Останнє редагування: 9 жовтня 2021 16:44:41 від A.I.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

   
Все фупчеги политологи .
А кто не политолог. Тот спец по футболу

 :dance3:
Как жаль, я даже не спец по футболу.  :blush2:
   
https://t.me/stranaua/18659

Так он-же, вроде, завязал с голодовкой. Или скрин старый?  :read:
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/10/7310022/

Деталі: За словами лікаря, ситуацію ускладнює те, що у експрезидента Грузії є рідкісне захворювання, про яке він ніколи не говорив у ЗМІ, — таласемія крові.


Клінічні прояви таласемії залежать від форми захворювання. Найчастіше симптоми захворювання з'являються вже в дитинстві. Характерними клінічними симптомами захворювання є блідо-жовтяничний колір шкіри, загальна слабкість, підвищена втомлюваність, задишка при фізичному навантаженні, відставання у фізичному та статевому розвитку.

Схоже, лікар 3.14здить
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Клітчасте одіялко йому нехай підгонять.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

хведоровіч довів, що треба бути двічі несудимим.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Схоже, лікар 3.14здить
Захворювання може бути в різних формах - "Минимальная бета-талассемия (синдром Сильвестрони — Бьянко) протекает бессимптомно и обнаруживается случайно при биохимико-генетическом исследовании семей с геном бета-талассемии. Содержание гемоглобина и количество эритроцитов у таких больных в норме". По  енциклопедіям в Грузії до 3% носіїв від загального населення..
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Що до серповидноі анеміі та блядськоі маляріі. Сертіфікували нарешті вакціну.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

 :weep:

   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

У Сулугуни от наркотиков совсем крыша поехала. Нашего бубочку это тоже ждет. Это же надо было так упороться, чтобы записывать постановочное видео во время путешествия...

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/22/7311312/

У Грузії показали відео Саакашвілі з фури зі сметаною, де він розповідає про нібито викрадення

Провладний грузинський телеканал "Імеді" випустив сюжет з відео експрезидента Міхеїла Саакашвілі на шляху до Грузії, де той розповідає, що його нібито викрали.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Новости-Грузия".

Припускають, що відео зняте у фурі з молокопродуктами, в якій Саакашвілі таємно приїхав з України до Грузії. Політик розповідає, що його нібито викрали і він не знає, спецлужби якої країни стоять за цим. У сюжеті розповідають, що Саакашвілі напевно готував інсценування на випадок, якщо не зможе потрапити до Грузії.


   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Лідер правлячої партії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе після сюжету "Імеді" назвав Міхеїла Саакашвілі "абсолютним фейком".

"Він ще раз нагадав, чим він є. Це абсолютний фейк у всьому - і в голодуванні, і у викраденні, і прибутті", - заявив Кобахідзе.

Прем’єр Іраклій Гарібашвілі припустив, що Міхеїл Саакашвілі записував відео нетверезим. "Очевидно, що він не тверезий. Він марить, розповідає про якісь спецслужби. Уявіть, в яких ілюзіях живе людина", - прокоментував він.

----------------

А адвокаты всполошились

Адвокат Міхеїла Саакашвілі Бека Басилая заявив, що поява відео з телефона Саакашвілі у програмі "Імеді" означає, що його туди передала прокуратура, при цьому не підтвердивши і не заперечивши, що відео справжнє.

"Вони оприлюднили інформацію, публікація якої є злочином. Я не підтверджую справжність цього відео, але головне те, що мені вчора передали повні матеріали щодо перетину кордону. І згідно з ними інформація, вилучена з телефонів Саакашвілі, не є відкритою і долученою до справи. Тобто виходить, що прокуратура надала телекомпанії "Імеді" матеріали, які не долучені до матеріалів справи… Надання телебаченню інформації, отриманої з особистого телефона Саакашвілі є злочином. Ні в кого не повинно бути доступу до цього відео", - цитує його "Грузія Онлайн".

 :lol:
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Таки боятся саака.
50 тыс в Грузии на майдане это как полмиллиона в Украине бы вышло, менты бы просто разбежались
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Таки боятся саака.
50 тыс в Грузии на майдане это как полмиллиона в Украине бы вышло, менты бы просто разбежались

У мене шеф щойно із Грузії повернувся.  Сказав, що це не те місце, яке він може порекомендувати. Описує Тбілісі як якісь Мумбаї. Все бідно і дорого.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Таки боятся саака.
50 тыс в Грузии на майдане это как полмиллиона в Украине бы вышло, менты бы просто разбежались

думаєте, це відео з телефону Саакашвілі сфальшоване грузинською владою? чи як?
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Экс-президент Грузии говорит на камеру телефона: «Это похищение. Я не знаю, спецслужбы какой страны способствуют этому похищению. Я не знаю, куда меня везут, но видео осталось со мной, видимо, пропустили».

слухайте, це про що він взагалі? це як? його хтось насильно завіз з України в Грузію? чи це він готував фальшиве відео для грузинської влади?
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Сцуко, в нього така харя, наче він зжер фуру сметанки  :weep:
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

підраховують голоси другого туру виборів мерів великих міст Грузії,
по поточним підрахункам в усіх 5 великих містах (а загалом в 19 містах з 20) перемагають кандидати від влади,
опозиція оголосила, що результат не визнає через фальшування, тому буде продовжувати боротися,
з понеділка будуть виводити народ на вулиці

"Тбилиси (622 участка, 80.8% от общего количества)

    Каха Каладзе («Грузинская мечта») — 55,6%
    Ника Мелия («Национальное движение») — 44,4%

Рустави (88 участков, 86% от общего числа)

    Нино Лацабидзе («Грузинская мечта») — 54.3%
    Давид Киркитадзе («Национальное движение») — 45.7%

Кутаиси (66 участков, 53% от общего числа)

    Иосеб Хахалеишвили («Грузинская мечта») — 52%
    Хатия Деканоидзе («Национальное движение») — 48%

Поти (33 участка, 100% от общего числа)

    Бека Вачарадзе («Грузинская мечта») — 57.35%.
    Гиги Угулава («Национальное движение») — 42.65%

Батуми (69 участков, 65% от общего числа)

    Арчил Чиковани («Грузинская мечта») — 51.1%.
    Георгий Киртадзе («Национальное движение») — 48.9%

Зугдиди (83 участка, 76% от общего числа)

    Мамука Цоцерия («Грузинская мечта») — 52.2%.
    Анзор Мелия («Национальное движение») — 47.8%

Единственный муниципалитет, в котором на выборах мэра лидирует кандидат от оппозиции – Цаленджиха (Самегрело, Западная Грузия). После подсчета голосов с 55% участков у Георгия Харчилава («Национальное движение») – 51.75%, у Гоги Гулордава («Грузинская мечта») – 48.25%."

https://www.ekhokavkaza.com/a/31537422.html

Останнє редагування: 31 жовтня 2021 09:11:41 від Foxic
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Сулугуні всьо. Тепер тюрма.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Все таки який порох був всемилостивий на відміну від прихильники певної політсили  :gigi:

Відправив його куди??? в Європу... а зелепень в турму.
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Все таки який порох був всемилостивий на відміну від прихильники певної політсили  :gigi:

Відправив його куди??? в Європу... а зелепень в турму.
Та він же сам туди рвався! Хіба що, на відміну від штурму українського кордону та побиття українських прикордонників, до Грузії пробрався таємно "акі тать в нощі". Чи визволять його співвітчизники, як в Україні це зробила юрба черні?
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Так вроді ж писали, що грузинська влада у разі виграшу на виборах обіцяла його випустити. (У разі програшу - його б випустила опозиція)
Тобто прикрили в турму, щоб не мутив воду під час виборів.

І тоді він знову повернеться в Україну!  :facepalm:
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Голодуючий в'язень  :pleasantr:

   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Так же и Надька голодала
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Так же и Надька голодала
смотрю, голодающие вам как нож по сердцу :D
ну что, нашли Лизу?
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Прем'єр-міністр Грузії повідомив про затримання Михайла Саакашвілі, який вчора прибув в Грузію.

(С)
а чому "сулугуні"?
а то лазив якось по продуктовому магазу, а там на поличці - хто б ви думали? - "сулугуні" написано.
Зразу ж цю тему вспомнив
   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

   
Re: Сулугуні дострибався  B-)

Не, ну реально конкретно схуднув. Ще трохі і я за ним вже не сховаюся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія