Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Саакашвили

Саакашвили

   
Re: Саакашвили

Кокаинщик за кокаинщика? :)
   
Re: Саакашвили

я просрав грузію
ти просри україну
   
Re: Саакашвили

я після того як воно свій балаган тягало по Майдану під "пливе кача" на нього дивитися не можу

гидота
   
Re: Саакашвили

 (tu)
   
Re: Саакашвили

я просрав грузію
ти просри україну

Можно детально, как просрал Грузию ?
   
Re: Саакашвили

дуже правильно каже саака
   
Re: Саакашвили

Кокаинщик за кокаинщика? :)

Кокаинщик создал страну, а лисичка кучку под деревом
   
Re: Саакашвили

я після того як воно свій балаган тягало по Майдану під "пливе кача" на нього дивитися не можу

гидота
шо за балаган?
   
Re: Саакашвили

Кокаинщик создал страну, а лисичка кучку под деревом
так чего он не вернётся в свою страну?
   
Re: Саакашвили

так чего он не вернётся в свою страну?

Там кацапский реванш, не слыхали?

Он же сказал, шо допустил туда олигарха и вот что получилось.
   
Re: Саакашвили

Можно детально, как просрал Грузию ?

як-як
іваньой швілі
   
Re: Саакашвили

шо за балаган?

Ну как Петро под Республикой вчера
   
Re: Саакашвили

Там кацапский реванш, не слыхали?

Он же сказал, шо допустил туда олигарха и вот что получилось.
какой-то странный реванш,когда Грузия в НАТО скоро будет
   
Re: Саакашвили

як-як
іваньой швілі

он это и описал в этом видео, с ремаркой, больше не допускать подобных компромиссов, как Ющ с Яныком, Петя с Ахметовым и медведчуком.
   
Re: Саакашвили

какой-то странный реванш,когда Грузия в НАТО скоро будет

Так же скоро как и при Пете.

Сладко языком ласкает точку G
   
Re: Саакашвили

Так же скоро как и при Пете.

Сладко языком ласкает точку G
это твои фантазии ,а в реале есть конкретный сигнал от нато ,там ребята просто так пистеть не будут
   
Re: Саакашвили

   
Re: Саакашвили

колись оззі осборн сказав золоті слова
ніколи не зневажай людей коли взлітаєш на вершини бо ти їх зустрінеш ще раз коли падатимеш вниз
   
Re: Саакашвили

Кокаинщик создал страну, а лисичка кучку под деревом
Нужно добавить что «созданная страна» любезно отговорила его в 9 годам тюрьмы,а его партия трижды после его бегства из Грузии проигрывала выборы .. вот и вся сказочка галстукожера
   
Re: Саакашвили

Там кацапский реванш, не слыхали?

Он же сказал, шо допустил туда олигарха и вот что получилось.

ну так сейчас допустить коломойского и будет тот же результат
   
Re: Саакашвили

все вірно - просто констатує факти
   
Re: Саакашвили
fam

Как бы это оптимистично ни звучало, за Зеленского становится действительно тревожно.

хуйло с пэдрилой настолько заигрались во взаимную ненависть, что в случае сценария, похожего на то, что было после революции роз, хуйлу уже трудно будет назвать это цветной революцией, импортированной из-за рубежа.

а пэдре непонятно, куда смываться - любая нормальная страна его выдаст, а побежать к своему "врагу" (на самом деле подельнику) хуйлу он тоже не сможет.



Останнє редагування: 16 квітня 2019 08:08:12 від fam
   
Re: Саакашвили

Грузин знову мріє про посаду в Україні.
   
Re: Саакашвили

Грузин знову мріє про посаду в Україні.

не худший, что может быть. Явно лучше Хорошковского или Коломойского.
   
Re: Саакашвили

Кокаинщик за кокаинщика? :)
у вас всі кокаінщики, крім п'яного кнура?
   
Re: Саакашвили

Колись навіть порохоботи були в захваті від Михо
   
Re: Саакашвили

не худший, что может быть. Явно лучше Хорошковского или Коломойского.
він не худший

але він не українець

Чому це важливо
У Заходу е декілька шляхив здолати Россію.Росія приречена як імперія в історичному плані  с цим навіть розумний кацап не буде сперечатися.
Е шлях розидку України шоб на тлі розквітаючего сусіда росіяни забажали теж жити як люди і почали зміни.

е більш швидки шляхи--
Самий швидкий -- це здати Україну Россіі щоб українці вбили звіра зсередини,посіали смуту в тілі імперіі,висосали ресурси від нафти,знесилили смутою і протестами режим . Це і самий дешевий щлях
але він не дуже приемний для українців.Бо то е жах для україни

Так от Міша не українець і дуже бажае розпаду і помсти Россіі
Я побоюваюсь що Україна для него інструмент,і перший варіант для него задовгий

Останнє редагування: 16 квітня 2019 08:40:13 від bassarabia
   
Re: Саакашвили

Мельком глянул - показалось возле одесского ж/д вокзала вещает  ;o  Потом пригляделся
   
Re: Саакашвили
fam

він не худший

але він не українець

Чому це важливо
У Заходу е декілька шляхив здолати Россію.Росія приречена як імперія в історичному плані  с цим навіть розумний кацап не буде сперечатися.
Е шлях розидку України шоб на тлі розквітаючего сусіда росіяни забажали теж жити як люди і почали зміни.

е більш швидки шляхи--
Самий швидкий -- це здати Україну Россіі щоб українці вбили звіра зсередини,посіали смуту в тілі імперіі . Це і самий дешевий щлях
але він не дуже приемний для українців.

Так от Міша не українець і дуже бажае розпаду і помсти Россіі
Я побоюваюсь що Україна для него інструмент,і перший варіант для него задовгий

из каких пещер вы лезете?

пусть миша не этничный украинец, но дай бог многим этничным украинцам быть такими же, как он, гражданами Украины. И не дай бог такими, как украинец Порошенко.
   
Re: Саакашвили

Нужно добавить что «созданная страна» любезно отговорила его в 9 годам тюрьмы,а его партия трижды после его бегства из Грузии проигрывала выборы .. вот и вся сказочка галстукожера


інша справа Порошенко  X(
   
Re: Саакашвили

из каких пещер вы лезете?

пусть миша не этничный украинец, но дай бог многим этничным украинцам быть такими же, как он, гражданами Украины. И не дай бог такими, как украинец Порошенко.
я не відкидаю то що Міша розумна і хороша людина і любить Украіну
але бажаня помститися Россіі якможно наїшвидче в него може перекривати боязнь утрати українскої державности
Не може Міша Украіну більш за Грузию любити
а для Грузіі обїективно розтрачаня россійских ресурсів в Україні вигидно ,і чим бильш Россия витрачає на Україну тим краще Грузіі і РМ і ЕС....
Так само як Україні було би краще якщо би Хуйло зараз в Казахстан ,Таджикистані застряв або ще краще з Кітаем війну почав.
Що тут неприродьного? Це якраз с того і виходить що він розумний.
так що ваш пафос прібережить для дівчат,і думайте ,
таке е людске житя
Asa e viata omului

Останнє редагування: 16 квітня 2019 08:52:42 від bassarabia
   
Re: Саакашвили
fam

я не відкидаю то що Міша розумна людина
але бажаня помститися Россіі якможно наїшвидче в него може перекривати боязнь утрати українскої державности
Не може Міша Украіну більш за Грузию любити
а для Укрузіі обїективно розтрачаня россійских ресурсів в Україні вигидно ,і чим бильш Россия витрачає на Грузію тим краще
Так само як Україні було бі краще якщо би Хуйло зараз в Казахстан ,Таджикистані або ще краще з Кітаем війну почав.
Що тут неприродьного?
так що ваш пафос прыбережить для дівчат,і думайте ,
таке е людске житя
Asa e viata omului

я всегда предпочту порядочного неукраинца непорядочному украинцу, и рассуждения о любви к Украине мне пох.
   
Re: Саакашвили

Сааку на Генпрокурора! (tu)

Вот тогда начнется пи3дорез :laugh:

   
Re: Саакашвили

Нужно добавить что «созданная страна» любезно отговорила его в 9 годам тюрьмы,а его партия трижды после его бегства из Грузии проигрывала выборы

Но дело, построенное им, живет!
Белковский байку рассказывал на Эхе. Он приехал в Тбилиси в 2003 году, перед революцией роз. Поселился в лучший отель, окруженный трехметровым бетонным забором. Получил 2 совета

1. Не выходить за забор ночью
2. Не выходить за забор никогда

В 2013 году в Тбилиси можно было гулять ночью, днем, местным, иностранцам, молодежи и старикам.
И после изгнания Саакашвили ничего не поменялось.
   
Re: Саакашвили
van

Ох как коробит  барыги и порохоботов от Саакашвили. Все верно говорит  Михо !!!

Банду геть !!!
   
Re: Саакашвили

Показати зображення...

Cупер. Петіна драна шкарпетка увійшла в історію.
   
Re: Саакашвили

я всегда предпочту порядочного неукраинца непорядочному украинцу, и рассуждения о любви к Украине мне пох.
Я згоден, що Мишико більш порядніе Петра,
скажімо на порядок,
але Мишико емоційний джигіт, з загостреним самолюбством як всі кавказці.
Як допомогла порядність Михайла в його рішенні наступати на Цхінвалі? Його ж як скаженого тетерева кацапи виманили і підстрелили.
Якби не Саркозі в Тбілісі б вже ДНР був.
А при непорядному Петрі всеж у Київа ще не було прямої загрози
Мене лякає Мішіна порядність яка в момент війни змушує його хитати владу на Майданах,на кордонах знецінювати державні структури вдади,тої влади, на якій висить вся безпека і територіальна цілісність країни.
Але вам цього не зрозуміти, вам же Укра'на пох.
Мишико на емоціях і амбіції пропонує зрубати владу, не знаючи що буде на заміну.
я розумію його мотиви і благородність намірів, але я боюся варіантів розвитку, тому що мені не пох як вам,
і я боюси що це авантюра не краща за 08.08.08

З моеі точки зору Петро все одно піде не зараз то через 5 років
Але ціна Зелі презедента може бути занабто великою за прискореня процесу.
А Мішіко сумно скаже--вибачте ,помилився с прогнозами як і в 2008 в Грузіі,але ж я все одно Україну полюбляю!


Останнє редагування: 16 квітня 2019 09:31:52 від bassarabia
   
Re: Саакашвили

Сааку на Генпрокурора! (tu)

Вот тогда начнется пи3дорез :laugh:
він з Коломою був в сильних контрах. хоча, як я вже писала, в олігархів немає вічних вoрогів і друзів. і взагалі, навіщо він Бєні? хіба що Петра потролити.
   
Re: Саакашвили

Я згоден, що Мишико більш порядніе Петра,
скажімо на порядок,
але Мишико емоційний джигіт, з загостреним самолюбством як всі кавказці.
Як допомогла порядність Михайла в його рішенні наступати на Цхінвалі? Його ж як скаженого тетерева кацапи виманили і підстрелили.
Якби не Саркозі в Тбілісі б вже ДНР був.
А при непорядному Петрі всеж у Київа ще не було прямої загрози
Мене лякає Мішіна порядність яка в момент війни змушує його хитати владу на Майданах,на кордонах знецінювати державні структури вдади,тої влади, на якій висить вся безпека і територіальна цілісність країни.
Але вам цього не зрозуміти, вам же Укра'на пох.
Мишико на емоціях і амбіції пропонує зрубати владу, не знаючи що буде на заміну.
я розумію його мотиви і благородність намірів, але я боюся варіантів розвитку, тому що мені не пох як вам,
і я боюси що це авантюра не краща за 08.08.08

З моеі точки зору Петро все одно піде не зараз то через 5 років
Але ціна Зелі презедента може бути занабто великою за прискореня процесу.
А Мішіко сумно скаже--вибачте ,помилився с прогнозами як і в 2008 в Грузіі,але ж я все одно Україну полюбляю!

Зе боится Михо неменьше Пети, точнее его кукловоды, и очень сомневаюсь что подпустят его к каким то рычагам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія