Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А.Аваков: відеокамери зафіксували "гігантську кількість" порушень ПДР

перші камери поставити біля кабміну і верховної ради, і штрафувати депутатів з міністрами
розпіарити
люди будуть довольні
потім їм сказати "а тепер ми йдемо до вас"

ставят там где есть возможность превысить скорость. около верховной рады таких мест помоему нет. я не кимевлянин - могу ошибаться.

Точно знаю что ставили на дороге такой широкой вдоль днепра, типа вдоль набережной. Там еще есть мост через дорогу. Я там точно знаю что тестировали. Я видел инфу с нее
   
кщо Аваков систематично порушує ст.10 Конституції України,
ігноруючи державну мову,
то, я тем можу бодай несистематично порушувати правила дороржнього руху?
Лагічна?
Га, Аваков?

Та ти вже дістав своєю мовою, всім насрати.
   
Точно знаю что ставили на дороге такой широкой вдоль днепра, типа вдоль набережной.

та там всі, навіть я, їздять не менше 80-100 км: три смуги, нема переходів.
   
Ну вот все и становится на свои места. За прошедший период народишко совсем берега потеряет-и тут зайдут инвесторы, налепят камер, накосят бабла, отобъют вложенное по-быстрому и дальше начнут работать в плановом порядке. А кто же инвесторы?

Ну как кто? Инвестиционный фонд "Авакян & Co" из Люксембурга.
Сейчас пришло новое поколение политиков. Если раньше на дорогах стояли уебаны с полосатыми палками и сшибали по 100 грн., то сейчас всё будет делаться централизованно и вполне легально.  B-)
А манюпасу в очередной раз засрут мозги "як у европи".
   
ну нваверное и Вы сможете стать ним)) вроде как камера плюс монтаж настройка и вывод на колцентр - первичные затраты до 70 000 дол. за камеру. Потом обслуживание и административные расходы

О да. Чувствуется рука Мастера.  :weep:
Скромностью никто не страдает.
Затем со штрафов всё это бабло будет тихонько выводиться на Кипр, как "окупаемость инвестиций"  :pooh_lol:
   
Имею стопроцентную информацию по вопросу установки камер фиксации скорости в Киеве. В Мае месяце было установлено 40 камер. Оттестировано. Подключено к колцентру. Отработали в тестовом режиме недели две. То, что сказал Аваков это малая толитка правды. Вы просто охуеете от количества штрафов)))

Все камеры майские точно сняты и находятся на складах. Они уже отюстированы. Установка займет несколько минуть.

Все камеры имеют сигнализацию. Установлены в антивандальных корпусах. Замки и т.д. Тестировали воровство камеры. Уходит минимум 15 минут. За это время успевают приехать патрульные.

Каждый месяц ставят камеры. Сколько сейчас не скажу. Сейчас начали Днепр и Одессу. Но там количества слабые.

У меня инфа из уст чела, который в мае отвечал за это. Сечас он на повышении. Потому инфы нет подробной. Но есть команда - на официальный запрос выдавать информацию по координатм установки типам камер и т.д. 3 года назад такую инфу отказывались выдавать.

Так что у журналистов есть небольшой кусок работы)))

Ктсати... под это все дело уже готовы изменеия в законодательстве, которые будут тихо мирно приняты как я понимаю...

Все это готогвится под инвесторов. Государство не будет этим заниматься. Слишком дорого.



Все це робиться не на голому місці, таке давно впроваджено в Канаді. В містах такі камери як правило стоять на перехрестях. Фіксують проїзд на червоне світло а коли зелене, то перевищеня швидкості. По пошті приходить форма на штраф, з точним описом "події", місця, часу і таке інше.

Плюс кілька фотографій з чітким виділенням номера. В нас тут лише задні номери, передніх немає, тому фотографують лише ззаду. Проблем з приватністю обличь немає.

Штраф приходить на власника автівки, незалежно від того, хто фактично був за кермом. А власник нехай сам вже розбирається хто там порушував. Єдине послаблення, що за подібні порушення не йдуть штрафні бали у водійську історію, тому що точно невідомо хто був за кермом.

Штрафи зафіксовані автоматичними камерами В СУДАХ НЕ ОСКАРЖУЮТЬСЯ. Від живого копа можна оскаржити все, а штраф від автомата суди навіть не приймають на розгляд.

Крім стаціонарних є пересувні камери, встановлені на автівках. Як правило міряють перевищення швилкості на вулицях або хайвеях. Стоять не довго, десь кожні пів години міняють місце фіксації. Можуть бути де завгодно.


Це все віддане ПРИВАТНИМ КОМПАНІЯМ.
   
а слабо сделать мостики или подземные переходы мешканцям Абазовки?
и водил не дрочить с ездой 60 км/ч там где можно спокойно ехать 130?

Така дорога не має проходити через Абазовку. Мостики що 50 метрів не пороблять, а мешканці не будуть йти кілометр щоб перейти мостиком.
   
Ну как кто? Инвестиционный фонд "Авакян & Co" из Люксембурга.
Сейчас пришло новое поколение политиков. Если раньше на дорогах стояли уебаны с полосатыми палками и сшибали по 100 грн., то сейчас всё будет делаться централизованно и вполне легально.  B-)
А манюпасу в очередной раз засрут мозги "як у европи".

Не лише в Європі, а і в Америці. І мабуть і в Азії. Тобто СКРІЗЬ.

Є надзвичайно простий спосіб не інвестувати із своєї кишені в Авакян & Co - НЕ ПОРУШУВАТИ. Тобто розори тих мироїдів простим способом - не порушуй ПДР.
   
замислився:
виникає один вопріс: якщо Аваков систематично порушує ст.10 Конституції України,
ігноруючи державну мову,
то, я тем можу бодай несистематично порушувати правила дороржнього руху?
Лагічна?
Га, Аваков?

Я можу кинути під ноги пачку від сигарет бо він кинув пляшку від пива.
Логіка приблизно така сама.
   
ставят там где есть возможность превысить скорость. около верховной рады таких мест помоему нет. я не кимевлянин - могу ошибаться.

Точно знаю что ставили на дороге такой широкой вдоль днепра, типа вдоль набережной. Там еще есть мост через дорогу. Я там точно знаю что тестировали. Я видел инфу с нее

Есть. правда, когда нету митингов... Студова и надо начинать...
   
Все це робиться не на голому місці, таке давно впроваджено в Канаді. В містах такі камери як правило стоять на перехрестях. Фіксують проїзд на червоне світло а коли зелене, то перевищеня швидкості. По пошті приходить форма на штраф, з точним описом "події", місця, часу і таке інше.

Плюс кілька фотографій з чітким виділенням номера. В нас тут лише задні номери, передніх немає, тому фотографують лише ззаду. Проблем з приватністю обличь немає.

Штраф приходить на власника автівки, незалежно від того, хто фактично був за кермом. А власник нехай сам вже розбирається хто там порушував. Єдине послаблення, що за подібні порушення не йдуть штрафні бали у водійську історію, тому що точно невідомо хто був за кермом.

Штрафи зафіксовані автоматичними камерами В СУДАХ НЕ ОСКАРЖУЮТЬСЯ. Від живого копа можна оскаржити все, а штраф від автомата суди навіть не приймають на розгляд.

Крім стаціонарних є пересувні камери, встановлені на автівках. Як правило міряють перевищення швилкості на вулицях або хайвеях. Стоять не довго, десь кожні пів години міняють місце фіксації. Можуть бути де завгодно.


Це все віддане ПРИВАТНИМ КОМПАНІЯМ.

Шо ты суеш сюда свою Канаду? В Канаде есть нарушение стандартов по качеству дорожного полотна? А в Украине НЕТ, ну просто НЕТ дорожного полотна, одни ямы... А любой ЯМОЧНЫЙ (!) ремонт ставят себе в заслугу все - от сельского головы до министра...

   
Шо ты суеш сюда свою Канаду? В Канаде есть нарушение стандартов по качеству дорожного полотна? А в Украине НЕТ, ну просто НЕТ дорожного полотна, одни ямы... А любой ЯМОЧНЫЙ (!) ремонт ставят себе в заслугу все - от сельского головы до министра...

Автоматичні камери фіксують перевищення швидкості і проїзд на червоне світло світлофора.

Я не можу зрозуміти, яким чином порушення стандартів якості дорожнього покриття можуть викликати подібні порушення правил. Виходить, що ями на дорогах спонукають водіїв... перевищувати швидкість?!!!

А що спонукає на проїзд на червоне світло? Невже відсутність пішохідних мостів?

Останнє редагування: 13 жовтня 2016 20:13:07 від Маковій
   
Автоматичні камери фіксують перевищення швидкості і проїзд на червоне світло світлофора.

Я не можу зрозуміти, яким чином порушення стандартів якості дорожнього покриття можуть викликати подібні порушення правил. Виходить, що ями на дорогах спонукають водіїв... перевищувати швидкість?!!!

А що спонукає на проїзд на червоне світло? Невже відсутність пішохідних мостів?

Прямо в лоб: не швыдкисть, а менять полосу (хотя бы). А у нас это тоже нарушение...
   
Кстати, по дорожному полотну. Там тоже несоблюдение стандартов карается штрафами, по-моему, ст. 140 КУпАП. Вот на этом тоже надо пополнять бюджет. а потом требовать от водителей.
   
Прямо в лоб: не швыдкисть, а менять полосу (хотя бы). А у нас это тоже нарушение...


Я тобі описав що роблять автоматичні камери - фіксують перевищення швидкості і проїзд на червоне світло. Звісно, вас таке не влаштовує. Висовуються причини невиконання цих базових пунктів ПДР - погані дороги.   :facepalm1:

А далі зустрічні вимоги до таких камер - фіксувати ще щось там, наприклад зміни смуг. А в першу чергу контролювати міністрів і умови прозорості тендерів на рюкзаки для ЗСУ. Поки цього не буде досягнено, ніякі правила дорожнього руху ніхто виконувати не буде.
   
Я тобі описав що роблять автоматичні камери - фіксують перевищення швидкості і проїзд на червоне світло. Звісно, вас таке не влаштовує. Висовуються причини невиконання цих базових пунктів ПДР - погані дороги.   :facepalm1:

А далі зустрічні вимоги до таких камер - фіксувати ще щось там, наприклад зміни смуг. А в першу чергу контролювати міністрів і умови прозорості тендерів на рюкзаки для ЗСУ. Поки цього не буде досягнено, ніякі правила дорожнього руху ніхто виконувати не буде.

Да ничего ты не понял! У нас надо начинать организовывать ВСЕ (!), а не только дороги. Хорошо тебе - для тебя уже все организовали...
   
хто крайний за камерами ? :shuffle:

достаточно ввести уголовную ответственность за порчу/кражу камер в виде 25 лет лесоповала БЕЗ права на амнистию, и вы к камерам на пушечный выстрел подходить не будете.
   
Кстати, по дорожному полотну. Там тоже несоблюдение стандартов карается штрафами, по-моему, ст. 140 КУпАП. Вот на этом тоже надо пополнять бюджет. а потом требовать от водителей.


Класна позиція. Якщо є хоч одна щілина на дорозі, поки вона не буде відремонтована до водіїв не може бути ніяких претензій. Можна порушувати все що можна. А там де дорога ідеальна - ніззяяяя.

Підказка - ідеальних доріг не буває.
   
Не лише в Європі, а і в Америці. І мабуть і в Азії. Тобто СКРІЗЬ.

Є надзвичайно простий спосіб не інвестувати із своєї кишені в Авакян & Co - НЕ ПОРУШУВАТИ. Тобто розори тих мироїдів простим способом - не порушуй ПДР.

как же им, таким крутым из себя, тошнить с разрешенными 90 км/ч?
когда душа просит 200+.. да после водочки..
   
Прямо в лоб: не швыдкисть, а менять полосу (хотя бы). А у нас это тоже нарушение...
а можно ссылку на нормативку?  :umnik2:
   
Да ничего ты не понял! У нас надо начинать организовывать ВСЕ (!), а не только дороги. Хорошо тебе - для тебя уже все организовали...

ВСЕ відразу організувати ну ніяк не вийде. І ніде ні в кого не виходило. Лише поступово.

От і потрібно почати хоча б з того, що перестати їздити на червоне світло і перевищувати швидкість. Судячи із того, що за годину одна тестова камера фіксує 600 порушень - ШІСТСОТ!!!  - це масове явище. І ніякі міністри і ліпецька чоколадна фабрика тут ні до чого.

Останнє редагування: 13 жовтня 2016 20:31:13 від Маковій
   
Класна позиція. Якщо є хоч одна щілина на дорозі, поки вона не буде відремонтована до водіїв не може бути ніяких претензій. Можна порушувати все що можна. А там де дорога ідеальна - ніззяяяя.

Підказка - ідеальних доріг не буває.

Штат Орегон.
   
а можно ссылку на нормативку?  :umnik2:

Льогко! Но тебе придется обождать. поищи покамест, сам.
   
Штат Орегон.

Ідеальних доріг НЕМАЄ. Бувають ідеальні ділянки дорог.

Але нехай навіть так - в Орегоні ідеальні дороги. За логікою бидлоти порушувати правила в Орегоні не можна. А скрізь крім Орегона  скільки завгодно. Літай на червоне світло. Там же не відремонтовані дороги..

Останнє редагування: 13 жовтня 2016 20:49:55 від Маковій
   
ВСЕ відразу організувати ну ніяк не вийде. І ніде ні в кого не виходило. Лише поступово.

От і потрібно почати хоча б з того, що перестати їздити на червоне світло і перевищувати швидкість. Судячи із того, що за годину одна тестова камера фіксує 600 порушень - ШІСТСОТ!!!  - це масове явище. І ніякі міністри і ліпецька чоколадна фабрика тут ні до чого.

Дубовый (извини)! Когда ты был последний раз в Украине?
   
Ідеальних доріг НЕМАЄ. Бувають ідеальні ділянки дорог.

Дубовый! Там - идеальные!
   
Дубовый! Там - идеальные!

Таки бидляк...
   
я за відеофіксацію
   
Таки бидляк...

А я думал, ты Маковый...
   
я за відеофіксацію

Гюльчатай! открой личико! (ц). Ты откудова?
   
Льогко! Но тебе придется обождать. поищи покамест, сам.
Я так понял  пруфов не будет... очередной п***а...
   
Я так понял  пруфов не будет... очередной п***а...

Ты непонятливый? Обожди. Неймется - поищи покамест сам! Когда у меня будет время, я, специально для тебя (!) выдам.
   
Ідеальних доріг НЕМАЄ. Бувають ідеальні ділянки дорог.

Але нехай навіть так - в Орегоні ідеальні дороги. За логікою бидлоти порушувати правила в Орегоні не можна. А скрізь крім Орегона  скільки завгодно. Літай на червоне світло. Там же не відремонтовані дороги..

В Орегоні навіть тебе, з Канади, поважатимуть. А з України ти тікатимеш, як підсмажений... Бо ти тут на власній шкурі відчуєш повагу...
   
Маковій! Не ти перший, я знаю, що кажу...
   
Ты непонятливый? Обожди. Неймется - поищи покамест сам! Когда у меня будет время, я, специально для тебя (!) выдам.
мне нафиг не впало искать что-нибудь, а п***а даже корректно съехать не может  :tongue:
   
Сегодня ехал по пр Победы в сторону Житомира
В районе зоопарка стоит патрульная машина, а метров через 300 припаркован Кадди с открытым кузовом, стоят 2 полицейских и один в штатском
Внутри стоит прибор типа радара и камеры на треноге- тупо снимали весь поток машин
Увидим, притормозил, рассмотрел и газу :)
   
Ничто, вообще ничто не может оправдать пидарское повеение на дороге - под этим я понимаю любое нарушение пдд. Любое. Ни качеситво полотна, ни плохими полицейскими, ни месячными, ни херов в жопе - ничем.

Кто пытается это сделать тот тупой п..р обезъяна
   
Кстати есть и камеры которые контролируют поток и при передвижении из полосы в полосу без включения поворотов тоже фиксируют))

В Киеве за сутки рубить можно до 5 млн грн - это расчетная единица на первых 45 дней))) я серьезно)) средне суточная расчетная 1,2 млн на третий месяц)) я вот только забыл сколько камер должно стоять.

Вы подумайте)))

Сейчас передвижными устройствами производят проверку соответствия расчетным данным. Вроде как превышает и хорошо так))
   
U2 , ніфіга не зрозумів . Ти спочатку пропонуєш повикидати дебільні порушення з переліку , а потім ставити  камери ?
Погоджуюсь , але це вже акти не компетенції Авакова .
Крім того заміри тестові . Але напрямок правильний , якщо в голові у " реформаторів " візьмемо це поки що в лапки , принциповим пунктом є безпека руху . Якщо ж вони пілят баблос , то тут обурюватись немає сенсу . Це вже вирішується тільки революційним шляхом .
   
В Румынии камеры висят на въездах почти каждого поселка и по городам туча. Цыгане их не трогают и на металлолом не сдают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія