Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той хто сидить в кафе і не купив тепловізор - має схильності до содомії

Круто, Фомочка. B-)
   
Круто, Фомочка. B-)
Волька, ти купив тепляк?
   
спокуха, власники кафе пилесосять бабло з лохів, і все куляють  ;)
   
Волька, ти купив тепляк?
Дай лінк де взяти. Братуха просить. Кошти є.
   
спокуха, власники кафе пилесосять бабло з лохів, і все куляють  ;)
Які власники? Кафе у Гаазі, де п''є капучіно вельмишановний патріарх Хвупу?
   
Дай лінк де взяти. Братуха просить. Кошти є.
Можна купити і доставити з ЮК, про Україну не знаю.
   
Емоційно, але він правий.
Армії допомагаю й я особисто й моя компанія
По кафе не ходжу, вважаю що сьогодні зайву копійку краще у військовий або волонтерський фонд дати.
   
Які власники? Кафе у Гаазі, де п''є капучіно вельмишановний патріарх Хвупу?

а-а
ну хай пьють де хочуть, і шо хочуть
лиш би кацапам нічого не купляли :)
   
Можна купити і доставити з ЮК, про Україну не знаю.
Відповів у приват.
   
Хуйня в пості, тоді всі хто не на фронті - підараси, а біженці хто ? А якщо вони тепловізора не купили? Якщо державі потрібні вояки - хай мобілізує тих хто сидить в кафе, і тепловіщори зай купить - кошти є, а то третій місяць війни а гроші збирають на шоломи - п***а
   
Так цє правда,  -" Бутерброд не лезет в рот."
То б то гуляти не в задоволення , поки в Україні війна.
   
Так цє правда,  -" Бутерброд не лезет в рот."
То б то гуляти не в задоволення , поки в Україні війна.
Ну так давайте всі кафе закриєм, нікому буде сидіти - довбрйоби на марші - добре хоч танк не просять купити
   
Хуйня в пості, тоді всі хто не на фронті - підараси, а біженці хто ? А якщо вони тепловізора не купили? Якщо державі потрібні вояки - хай мобілізує тих хто сидить в кафе, і тепловіщори зай купить - кошти є, а то третій місяць війни а гроші збирають на шоломи - п***а

+1000
Коли таке читаєш відчуваєш себе останньою паскудою просто тому, що ще дихаєш.
   
Ну так давайте всі кафе закриєм, нікому буде сидіти - довбрйоби на марші - добре хоч танк не просять купити
Кафе нікуди не дінуться,  питання до тих хто міг допомогти ЗСУ , але не захотів .
   
Хуйня в пості, тоді всі хто не на фронті - підараси, а біженці хто ? А якщо вони тепловізора не купили? Якщо державі потрібні вояки - хай мобілізує тих хто сидить в кафе, і тепловіщори зай купить - кошти є, а то третій місяць війни а гроші збирають на шоломи - п***а
Пост не про те. Є купа людей які дали 50 баксів або і не дали і продовжують жити так як нічого не було. Це не варіант. Не воююєш - підтрмай баблом. Нема бабла - волонтером іди.
   
Мирослав Гай? Поважаю воїна!  [ua]

Прошу прощення за погані вислови в його адресу на цьому форумі.

   
А цей гай воює чи як волонтер пише? Якщо не воює зай писок заткне, а якщо воює в чому я сумніваюсь хай головою думає а не сракою)
   
Я реально дурію коли військові просять дрон / тепловізор /рації, а їм кажуть - так ми вас вже купляли  :weep:
   
А цей гай воює чи як волонтер пише? Якщо не воює зай писок заткне, а якщо воює в чому я сумніваюсь хай головою думає а не сракою)
З першого дня воює, так що закрий сам. Війну зустрів у аеропорту Гостомель.
   
Абсолютно правильное замечание. Я отказался от посиделок в ресторанах и перевожу сколько могу. Купили пацанам новую машину, каски нашли во Франции, броники. Сейчас не то время чтобы тратить деньги на разную х.йню. Это все надолго.
   
Пост не про те. Є купа людей які дали 50 баксів або і не дали і продовжують жити так як нічого не було. Це не варіант. Не воююєш - підтрмай баблом. Нема бабла - волонтером іди.
х.й.ю пишеш, хто давати не хоче - той не дасть і так, хочете щоб воювали - мобілізуйте, хочете щоб не сиділи - закривайте кафе
   
Я ще розумію якісь наворочені дрони-тепловізори. Але коли мені пишуть, що волонтери купують каски - мені хочеться застрелитися.
А якщо не зможуть в якийсь момент купити каски - то все ? Держава касками не забезпечує ?
І так - я і в кафе заходжу, і навіть одяг собі купила, бо старий тупо протерся !!! і навіть в цирульні буваю....Пистець я мразота....Я ж могла всі ці гроші витратити з більшою користю !
   
хто давати не хоче - той не дасть і так
Ну то він і має схильність, шо не ясно?
   
Абсолютно правильное замечание. Я отказался от посиделок в ресторанах и перевожу сколько могу. Купили пацанам новую машину, каски нашли во Франции, броники. Сейчас не то время чтобы тратить деньги на разную х.йню. Это все надолго.
Ще один - а те що це кафе дає роботу і хоч якийсь дохід працівникам, податки - це так хуйня, давайте взагалі закриємо всі кафе і магазини все для фронту - таке десь було вже)
   
Абсолютно правильное замечание. Я отказался от посиделок в ресторанах и перевожу сколько могу. Купили пацанам новую машину, каски нашли во Франции, броники. Сейчас не то время чтобы тратить деньги на разную х.йню. Это все надолго.

Тогда хочется узнать куда деваются каски и броники которые даёт запад десятками тысяч? И другое оборудование?
   
Ну то він і має схильність, шо не ясно?

Ясно. Робити що ?
   
Ну то він і має схильність, шо не ясно?
Яку схильність? Ти в кафе перестав сидіти? В магазини перестав ходити?
   
Я ще розумію якісь наворочені дрони-тепловізори. Але коли мені пишуть, що волонтери купують каски - мені хочеться застрелитися.
А якщо не зможуть в якийсь момент купити каски - то все ? Держава касками не забезпечує ?
Каски замовляє держава, черга хз скільки. Хочеш щось нестандартне - треба шукати. І Європі вигрібли усі.
   
Яку схильність? Ти в кафе перестав сидіти? В магазини перестав ходити?
Скажімо так, я став менше сидіти і 20% від зарплати віддаю. Хоча і маю чималу іпотеку.
   
Ясно. Робити що ?
Поститися, ні на що не витрачати, не посміхатися,?ходити як лев Толстой без трусів
   
Тогда хочется узнать куда деваются каски и броники которые даёт запад десятками тысяч? И другое оборудование?
Купили каски кевларовые а не обычные. 250€ каждая. Им наверное выдают нормальное все, но пацаны просят хорошие чтобы реально спасали жизнь.
   
Не туди риєте, шановні
"схильність до содомії" мають ті, хто краде волонтерську допомогу
ті, хто на митниці тримає вантаж, аж поки не виб'є собі хабаря
забули вже опупєї з митницею? з епіцентром?

з отим треба боротися у найпершу чергу!

цуко, де подівалися аптечки? Я зараз навіть не про військові, я зараз про звичайнісінькі автомобільні!!!
   
Скажімо так, я став менше сидіти і 20% від зарплати віддаю. Хоча і маю чималу іпотеку.
А на скільки менше? А може зовсім не сидіти? Може на інші 80 процентів можна купити танк? Пост цього гая - кацапська хуйня, все для фронта все для побєди, і я так і не поняв він волонтер чи воює, хоча тетщо він тупуватий вже поняв
   
Купили каски кевларовые а не обычные. 250€ каждая. Им наверное выдают нормальное все, но пацаны просят хорошие чтобы реально спасали жизнь.
Ну так може хай всі пацани що у військовому керівництві прислухаються до підлеглих і закупоять хороші каски? Війна на довго
   
Не туди риєте, шановні
"схильність до содомії" мають ті, хто краде волонтерську допомогу
ті, хто на митниці тримає вантаж, аж поки не виб'є собі хабаря
забули вже опупєї з митницею? з епіцентром?

з отим треба боротися у найпершу чергу!

цуко, де подівалися аптечки? Я зараз навіть не про військові, я зараз про звичайнісінькі автомобільні!!!

І з цим згоден.
Ось свіженьке

https://poltava.to/news/66202/

За півмільйона гривень хабара начальника Миргородської РВА обіцяв місцевому підприємцю не перешкоджати його діяльності в умовах дії правових обмежень воєнного стану

21 травня правоохоронці затримали начальника Миргородської РВА Віктора Іваненка на хабарі. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін в своєму Telegram-канал.

Як повідомили прес-служби прокуратури Полтавщини та Нацполіції Полтавщини, начальник Миргородської РВА (він же депутат селищної ради) вимагав 500 тис. грн від місцевого бізнесмена за не перешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності.
   
"схильність до содомії" мають ті, хто краде волонтерську допомогу
То не схильність, то не люди, різати таких.

А на скільки менше? А може зовсім не сидіти? Може на інші 80 процентів можна купити танк?
Бачу в тебе рве пердак.

В мене, наприклад, є обов'язкові витрати десь під 60% зарплати.
   
Я щось дуже мало читав ниття тих що на фронті зате багато ниття волонтерів і багато справ кримінальних знаю де волонтери п***а гроші і допомогу - а винуваті ті хто в кафе сидить
   
То не схильність, то не люди, різати таких.

Бачу в тебе рве пердак.

В мене, наприклад, є обов'язкові витрати десь під 60% зарплати.
Ти де сидиш, дурко? Думаю не в Україні , то сиди там мовчки і помагай тихенько, ми тут теж в Україні помогаєм і знаєм про ситуацію, і помогає малий бізнес - ті ж самі кафе, за рахунок тих хто там сидить - так зрозуміло?
   
Я щось дуже мало читав ниття тих що на фронті зате багато ниття волонтерів і багато справ кримінальних знаю де волонтери п***а гроші і допомогу - а винуваті ті хто в кафе сидить
Ти може ще і Шарія читав чи не дай боже Мандян?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія