Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

30,4 17,8 14,2 ;o

Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

будут вам зміни, будут. Будете жить в западном федеральном округе, олигофрены. После кровавой баньки.

ти блядота крові захотіла ? пітух обоссаний
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

ну а ты уже визиточки сделала, да? Российская Днепропетровщина :weep:

А ті вообще, modem, просрал родину.

О чем можно с тобой говорить.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

нє нє дружище
люди хочуть вживу спілкуватися з кандидатом в Президенти. побачити, так сказать, в реалі.
а фейсбучних паяців і так задофігіща.

віні з послами, і з РНБО, і з Президентами буде черещ фейсбучек чатитися???

нє нє дружище
люди
НЕ хочуть вживу спілкуватися з кандидатом в Президенти
Ну, приблизно третині виборців запропонований метод підходить.
А дурні-совки його, наскільки можна зрозуміти, не цікавили - це Порошенко з Тимошенко на люмпен орієнтуються.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Шокований результатом. Якось так склалося, скільки знайомих питав жоден не зізнався шо за Зеленського голосує. Чому люди соромляться відкрито казати що віддають голос йобіку? Тільки на умовах конфіденційності
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

А ті вообще, modem, просрал родину.

О чем можно с тобой говорить.

я лично ничего не просирал, потому как в крыму давно уже не жил

я вот то что тебе крохи упадут со стола коломойского, раз с днепра, то я сомневаюсь
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Ну що ж, доведеться у другому турі голосувати за мародера
Хоч це навіть огидніше ніж кучма-симоненко
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

я лично ничего не просирал, потому как в крыму давно уже не жил

я вот то что тебе крохи упадут со стола коломойского, раз с днепра, то я сомневаюсь


ТІ ПРОСРАЛ РОДИНУ!

Через 7 поколений твои потомки могут что-то заявлять. Крапка.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

ти блядота крові захотіла ? пітух обоссаний
пшло нах, каплун недорезанный. Крови вам питарам мало, как я погляжу.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

ТІ ПРОСРАЛ РОДИНУ!

Через 7 поколений твои потомки могут что-то заявлять. Крапка.

хуяпка я не жил в крыму 15 лет и ездил раз в 2-3 года, что я там просерать мог? совсем больная
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

шота как-то склеили из разбитой чашки, и опять хуяк, вдребезги. Дауны.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

шота как-то склеили из разбитой чашки, и опять хуяк, вдребезги. Дауны.

в голову ти собі її хуякнув, підріло
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

шота как-то склеили из разбитой чашки, и опять хуяк, вдребезги. Дауны.

это не дауны, это реальный показатель людей, ненавидящих украину или воспринимающих ее в стиле 95 квартала
ну и плевок в 10 тыс погибших
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Шокований результатом. Якось так склалося, скільки знайомих питав жоден не зізнався шо за Зеленського голосує. Чому люди соромляться відкрито казати що віддають голос йобіку? Тільки на умовах конфіденційності

бо людей треба знати
5 років брехні нікому не пробачать
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

бо людей треба знати
5 років брехні нікому не пробачать

теперь брехни не будет, потому как ничего не обещали и даже программы нет

а мы тут не при чем (с)
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

в голову ти собі її хуякнув, підріло
та если бы мне в голову, то еще ничего. Уже в 2010 раз хуякнули, выбрали уголовника, теперь паяц претендует на табуретку. Дно есть вообще у вас?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

та если бы мне в голову, то еще ничего. Уже в 2010 раз хуякнули, выбрали уголовника, теперь паяц претендует на табуретку. Дно есть вообще у вас?

ти в 2010 голосував протів фсех ?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

это не дауны, это реальный показатель людей, ненавидящих украину или воспринимающих ее в стиле 95 квартала
ну и плевок в 10 тыс погибших

коли челядь свинарчуків згадує про загиблих, це виглядає як вища ступінь цинізму
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Пропоную подумати про таке, як би воно не звучало.

Я - був прихильником Ющенка і є прихильником Порошенка наразі, тому що вважаю, що стільки для становлення України як незалежної і у майбутньому набагато більш заможної, ніж зараз, держави, як зробив Порошенко, не зробив ніхто. А ті мінуси, які в нього є, слід очікувати також у всіх інших рейтингових кандидатів. І мене, звичайно шокувало те, що українці проголосували у більшості за людину, програму якої, окрім "стати перед хуйло на коліна", ніхто не знає.

Але, може бути, це Божий задум для України - не бути народом самим по собі, а бути донором для інших народів? Бо інакше те, що відбувається, я не можу пояснити. У 2004 році вибрали Ющенка - зробили правильний крок. У 2010 році ті ж самі люди вже подуріли - вивели вперед Януковича та Тимошенко. У 2014 році знову вони ж розумні - проголосували за Порошенка, Тимошенку прокатили. У 2019 знову всі подуріли - Тимошенко у лідерах, Зеленський у лідерах, Порошенко поки у лідерах, але Бог його знає, що воно буде далі.

Особисто мені скидається, що нам не дають повністю виздихати з одного боку, а з іншого - не дають стати на ноги, і що наше призначення насправді - це тільки слугувати донорами для підживлення інших народів, таких як поляки чи росіяни. Вибираємо розумно, трошки стаємо на ноги - відбирає розум, голосуємо за умовного Януковича чи Зеленського, еміграція, сусідні народи задоволені. Через кілька років треба підсилити донора, щоб не сконав остаточно - всі знову розумні і вибирають владу на свою підтримку. Далі цикл повторюється. Що думаєте?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Пропоную подумати про таке, як би воно не звучало.

Я - був прихильником Ющенка і є прихильником Порошенка наразі, тому що вважаю, що стільки для становлення України як незалежної і у майбутньому набагато більш заможної, ніж зараз, держави, як зробив Порошенко, не зробив ніхто. А ті мінуси, які в нього є, слід очікувати також у всіх інших рейтингових кандидатів. І мене, звичайно шокувало те, що українці проголосували у більшості за людину, програму якої, окрім "стати перед хуйло на коліна", ніхто не знає.

Але, може бути, це Божий задум для України - не бути народом самим по собі, а бути донором для інших народів? Бо інакше те, що відбувається, я не можу пояснити. У 2004 році вибрали Ющенка - зробили правильний крок. У 2010 році ті ж самі люди вже подуріли - вивели вперед Януковича та Тимошенко. У 2014 році знову вони ж розумні - проголосували за Порошенка, Тимошенку прокатили. У 2019 знову всі подуріли - Тимошенко у лідерах, Зеленський у лідерах, Порошенко поки у лідерах, але Бог його знає, що воно буде далі.

Особисто мені скидається, що нам не дають повністю виздихати з одного боку, а з іншого - не дають стати на ноги, і що наше призначення насправді - це тільки слугувати донорами для підживлення інших народів, таких як поляки чи росіяни. Вибираємо розумно, трошки стаємо на ноги - відбирає розум, голосуємо за умовного Януковича чи Зеленського, еміграція, сусідні народи задоволені. Через кілька років треба підсилити донора, щоб не сконав остаточно - всі знову розумні і вибирають владу на свою підтримку. Далі цикл повторюється. Що думаєте?

ти проспав 2010?
універсал? "зробити українця"? чи то інопланетяни були, а не ясновельможний ющ?
те ж саме і з Петром
знімайте рожеві окуляри!
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Пропоную подумати про таке, як би воно не звучало.

Я - був прихильником Ющенка і є прихильником Порошенка наразі, тому що вважаю, що стільки для становлення України як незалежної і у майбутньому набагато більш заможної, ніж зараз, держави, як зробив Порошенко, не зробив ніхто. А ті мінуси, які в нього є, слід очікувати також у всіх інших рейтингових кандидатів. І мене, звичайно шокувало те, що українці проголосували у більшості за людину, програму якої, окрім "стати перед хуйло на коліна", ніхто не знає.

Але, може бути, це Божий задум для України - не бути народом самим по собі, а бути донором для інших народів? Бо інакше те, що відбувається, я не можу пояснити. У 2004 році вибрали Ющенка - зробили правильний крок. У 2010 році ті ж самі люди вже подуріли - вивели вперед Януковича та Тимошенко. У 2014 році знову вони ж розумні - проголосували за Порошенка, Тимошенку прокатили. У 2019 знову всі подуріли - Тимошенко у лідерах, Зеленський у лідерах, Порошенко поки у лідерах, але Бог його знає, що воно буде далі.

Особисто мені скидається, що нам не дають повністю виздихати з одного боку, а з іншого - не дають стати на ноги, і що наше призначення насправді - це тільки слугувати донорами для підживлення інших народів, таких як поляки чи росіяни. Вибираємо розумно, трошки стаємо на ноги - відбирає розум, голосуємо за умовного Януковича чи Зеленського, еміграція, сусідні народи задоволені. Через кілька років треба підсилити донора, щоб не сконав остаточно - всі знову розумні і вибирають владу на свою підтримку. Далі цикл повторюється. Що думаєте?

з такою кашею в голові ваша доля саме така як ви описали... якщо для Вас брехун і вор, керівник мафії порошенко є вибором, то чого ви очікуєте
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

А что не так-то?
Разве не очевидно, что команда, надувшая  Зеленского - это та же команда с теми же инструментами, которая надула  Порошенко? Пусть не буквально та же команда. Но инструментарий и технологии идентичные.
Разве не было понятно, что Коломойский снимает Слугу народа как документальный фильм?
Только люди с задержками в развитии не понимали, что розовый понос олешек, моновых, полтав, которым они сами захлебывались день ото дня, на вкус остается поносом и, что главное, не достигает той аудитории, которая сегодня проголосовала за Зеленского.

Порошенко минимум пару лет живет в совершенно другой Украине. Он жил в Украине, где стримко зростают зарплаты и пенсии. Где космические корабли бороздят просторы сотен ново открывшихся предприятий. Где каждый день открывается как ни новая остановка автобуса, так станция метро. Где все люди, взявшись за рученьки та спиваючи писень, йдуть у недилю до освяченой Томосом церкви, писля чого  видлитають у Кракив, Будапешт та Видень на лёконький шопинг.
А на самом деле, он жил в Украине, где  все еще получают зарплату меньше, чем в 2013 году (относительно доллара). Где большинство рассматривает безвиз как возможность поехать на три месяца в Польшу поработать. А в церковь ходит раз в год посвятить яйца и буженину. Где люди получают коммунальные платежки размером с 50% дохода. И даже если бы олешки с моновымы выдавали еще в три раза больше оптимистичного контента, этой настоящей Украине было бы совсем не так весело.

Но было бы слишком просто сейчас сказать, что электорат Зеленского - это быдло и кадавры. Это было бы слишком хорошо для Порошенко.

В эти 30% из проголосовавших входят и те, кто не может простить Порошенко гораздо более важные и тяжелые вещи.
То, что, процитировав Ли Кван Ю, Порошенко поступил так, как Ли Кван Ю как раз НЕ делал, и поэтому стал великим.
Обещав закончить войну, Порошенко ее переименовал и превратил в выматывающее пятилетнее стояние с ежедневными потерями.
Обещав покончить с коррупцией,при Порошенко выросли структуры, которые вместо борьбы с коррупцией борются сами с собой, как бесплатные антивирусы на одном компьютере. А в результате этой борьбы антикоррупционеры становятся богаче.
Обещав укрепить гривну, Порошенко  поставил на нацбанк Гонтареву, которая обвалив гривну и десяток банков, свалила в благополучную Великобританию, предложив национальной валюте и нам всем е баться конём.
А Луценко? А Аваков? А герой Украины Савченко? А разбежавшийся грузинский десант? А сведение счетов с Саакашвили?
Ни одного закрытого громкого экономического дела. И даже напротив - снятые аресты со счетов представителей бежавшей власти.
Медведчук на минских.
Шуфрич в ВР.
Бойко, летающий прямыми рейсами в Москву, авиасообщение с которой для пересичных мы стыдливо прикрыли.
И да - Липецкая фабрика. Куда без нее.
Коболевы, свинарчуки, семизначные зарплаты у глав гос монополий на фоне средневекового пи здеца внутри этих монополий.
Ни одного шага, который приблизил бы нас ко своему локальному Нюрнбергу за кровь, которая пролилась на киевских улицах.
Все эти и еще десятки аргументов находятся внутри сегодняшнего результата Зеленского.

А теперь следите за руками. Электорат Бойко и Ляшко чуть менее, чем полностью отойдет Зеленскому. Плюс частично электорат Гриценко и Тимошенко.
Надежда Порошенко - те, кто сегодня не пошел. И те, кто сейчас аху евает от открывшихся перспектив.
Выход во второй тур Тимошенко был бы на порядок более легкой задачей. И радость клинических антиюльков мне не понятна и даже пугает. Понимаю, что некоторые из них так и не осилили арифметику. Но пугает то, что большинство из них искренне считает результат первого тура своей личной победой.
Остается лишь надеяться на чудо.
Если его не отрезвят сегодняшние 19%, то я даже не знаю, что может тогда отрезвить.
Чувак, в стране, пережившей два Майдана, смерть и кровь, тебя как сучку сделал Гарик бульдог Харламов на минималках.
Думай.


   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

украинцы, вы чи подурели, чи шо. Вас унизили, вас просто размазали, вас выставили идиотами, а вы тут радуетесь! Мне было стыдно за страну, когда выиграл донецкий урка, но клоун на высшей должности в воюющей стране это финиш. Да вас надо в цирке показывать за большие деньги. Кого в следующий раз выбирать будете, если будет еще конечно такая возможность? Черепашек ниндзя? Кто там еще борется со злодеями? Супермены, человеки-пауки, хз. Зла не хватает на все это смотреть.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

украинцы, вы чи подурели, чи шо. Вас унизили, вас просто размазали, вас выставили идиотами, а вы тут радуетесь! Мне было стыдно за страну, когда выиграл донецкий урка, но клоун на высшей должности в воюющей стране это финиш. Да вас надо в цирке показывать за большие деньги. Кого в следующий раз выбирать будете, если будет еще конечно такая возможность? Черепашек ниндзя? Кто там еще борется со злодеями? Супермены, человеки-пауки, хз. Зла не хватает на все это смотреть.

ти чьо падла ігнориш питання ?

за кого голосував в 2010 ?

ставив галочку і графі - протів фсех ?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

А що, є перспективи, що інші кандидати будуть іншими у Петрових негативних рисах? От тільки того позитиву, чому Петро сприяв, вже не буде. Що краще?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Педрилки ви повинні взятись за рученьки, стати в кружок і проговорювати хором: надо мєньше врать, надо мєньше врать.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o



Типове фото чоколадного патріота зараз ))) на шиї - цукерка. а у руках - конанізоване фото святого петра шоколадного.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

ти чьо падла ігнориш питання ?

за кого голосував в 2010 ?

ставив галочку і графі - протів фсех ?
не ставила, а шо за тон вообще? Я шо, на допросе?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Соня Кошкина:

Настроения в штабе резко поменялись

Теперь тут уверены в победе. И уверенность эта не напускная.
Тимошенко объясняет почему

Эксклюзив лб
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

waitfor, как всегда мощно  (tu)
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

украинцы, вы чи подурели, чи шо. Вас унизили, вас просто размазали, вас выставили идиотами, а вы тут радуетесь!

Відкрию таємницю.
Це кондові кацапи, котрі косять під українців.
Вони навіть мову нашу вивчили!!!
Але "паляниця" всерівно не виходить.
Ну, генетика - то серйозна наука...
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Відкрию таємницю.
Це кондові кацапи, котрі косять під українців.
Вони навіть мову нашу вивчили!!!
Але "паляниця" всерівно не виходить.
Ну, генетика - то серйозна наука...
прювєт Вологда
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

0.17 %

Порошенко П. О.   
24.76   1 314
Зеленський В. О.   
23.60   1 252
Тимошенко Ю. В.   
17.07   906

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300pt001f01=719.html
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Педрилки ви повинні взятись за рученьки, стати в кружок і проговорювати хором: надо мєньше врать, надо мєньше врать.

Казав Солженіцин, що кацапи
з 18-го по 56-й рік убили 60 мільйонів людей.
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

прювєт Вологда

Цікаво, а про "рєзной палісад" можна сумно співати? Як реквієм?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Казав Солженіцин, що кацапи
з 18-го по 56-й рік убили 60 мільйонів людей.

Твій вологодський дєдушка скількох завалив?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

коли челядь свинарчуків згадує про загиблих, це виглядає як вища ступінь цинізму

про какую челядь ты тут воешь?
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

Казав Солженіцин, що кацапи
з 18-го по 56-й рік убили 60 мільйонів людей.

там й українців чимало було серед тих, хто вбивав
вбивала радянська система
так само, як зараз грабує пострадянська "еліта"
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

була така реклама колись

прі всьом багацтве вибора - другой альтернатіви нет.

ці голоси це Червона картка для Гетьмана.
Він не мав права на такі промахи з кумами та гладковськими у такий період.

він Отримав і за Інкогніто - Мальдіви, і за Щокіних і за Луценків і за подачу тупих нових з АналуПрямий, і за Свинарчуків і за Кананєнак і за Амєтава і договрняки
йому 5ть років про  це говорили, все шо він міг придумати це було - ти рука Крімля.

а тепер коли йому скрутили фігу - він вирішив почути.

Єдине чому народ віддав голоси за Зе, бо він не системний з політики який там сидить 20 років.
Так можливо він маріонетка, Так можливо він не самостійни, так можливо він не настільки має фаховість і уміння говорити.
та це все ясно що протестне голосування.
але надія на зміни?  :S 
очікування змін від людини яка - див. вище сам написав - маріонетка, не самостійни, не настільки має фаховість і уміння говорити.

е, зміни завжди можливі. Але не завжди на краще  :tease:
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

прювєт Вологда

Кацапе, я все пам'ятаю...
І не я один!
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%C2%BB
   
Re: 30,4 17,8 14,2  ;o

0.17 %

Порошенко П. О.   
24.76   1 314
Зеленський В. О.   
23.60   1 252
Тимошенко Ю. В.   
17.07   906

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300pt001f01=719.html
бля, 8% за боевого питараса, 4 за бойка, почти 2 за вилкула, это на шестом году войны, не страна а посмешище.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія