Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

  Для мене дуже дивним виглядає пропаганда в Україні вакцинації проти коронавірусу.  Не інформаційно-прсвітницька робота, а саме пропаганда. Пропаганда шляхом застосування різних прийомів – від вакцинування переможниць Євробачення руслан у прямому ефірі до повідомлень про вакцинацію духовних лідерів далай-лам. Особливо якщо врахувати, що адепти вакцинації як єдиного методу протиепідемічних заходів при COVID-19 всі стовідсотково є апологетами доказової медицини та логоцентристами.
  Ефективність вакцинування для досягнення колективного імунітету при коронавірусі є недоведеною. І ще не скоро буде доведеною, якщо таке взагалі можливо за допомогою тих вакцин, які сюди завозять. Натомість набуття імунітету (індивідуального та колективного) при респіраторних вірусних хворобах у природний спосіб є стовідсотково доведеним фактом. Наголошую – стовідсотково! Так, він ненапружений, нестійкий і так далі, але він з’являється та певний час є.
  Головною неартикульованою (поки) претензією прихильників формування колективного імунітету за допомогою вакцинації до прихильників набуття цього імунітету природним шляхом є звинувачення у нараженні на небезпеку тих, хто є противником «природного відбору». Але ця проблема вирішується саме вакцинацією для тих, хто боїться. Однак чомусь вакцинатори всі свої зусилля докладають для примусу вакцинуватися тих, хто обрав інший шлях, але так само приймає участь у спільному проекті з набуття колективного імунітету. Ну і просто дикунським невіглаством – навіть більше – нахабством, виглядає спроба легітимізувати так звані вакцинальні паспорти.
  Вакциновані чомусь хочуть поставити себе вище за тих, хто перехворів. Виникає питання – на яких підставах? У ХХІ столітті уже відомо, що людина, яка перехворіла грипом має більш надійний і якісний імунітет (далеко не по життєвий і не такий напружений, але має), ніж особа, яка уникала прямого захворювання шляхом вакцинацій. Тобто в системі колективного імунітету особа яка реально перехворіла і вижила є більш цінною. Більше того, якщо слідувати за логікою прихильників ковідпаспортів, якраз найнебезпечнішими для суспільства є ті, хто потребують вакцинації через те що довше і важче хворіють, а значить більше викидають в повітря вірусів. А найбезпечнішими є люди без антитіл, які взагалі не чутливі для вірусу – їх рибосоми не виступають у ролі фабрики з випуску вірусів. Але чомусь найбільш небезпечні для поширення респіраторних вірусів громадяни намагаються представити себе найбільш безпечними, тому що вони вакциновані. Це повна дурня, яка дуже швидко буде візуалізована після того, як вакциновані почнуть хворіти повторно і наражати на небезпеку собі подібних. Саме люди з природним слабким імунітетом наражатимуть на небезпеку таких самих людей з слабким імунітетом.


Останнє редагування: 8 березня 2021 05:53:14 від Топа
   
  Станом на сьогодні ми уже можемо зробити висновок, що людство вступає в епоху респіраторних вірусів, які будуть з’являтися несподівано і швидше за все несподівано зникати. Ці віруси будуть новими для людини і тестуватимуть на повноцінність всі ланки імунітету. Оскільки патогени будуть новими, то і вакцин ніяких до них не буде, принаймні на початкових етапах. А це означає, що не на вакцини треба робити ставку. Вакцини, звичайно будуть.
  Щодо індійської продукції, яку завезли в Україну, то зовсім не факт, що вона викличе вироблення антитіл проти коронавірусу. Радянський гемодез, вироблений на Вінницькому м’ясокомбінаті, після інфузії також викликав вироблення антитіл та пірогенну реакцію. Тільки це інколи закінчувалося гострою нирковою недостатністю і, головне, не мало ніякого відношення до імунітету. Пірогенна реакція після введення CoviShield протягом 24 годин також не може сприйматися як критерій ефективності, а вироблення антитіл може відбуватися на артефакти імунобіологічного препарату і не матиме нікого відношення до захисту від COVID. Не треба про це забувати. Все з’ясується через рік-два – час, через який даний штам корона вірусу може бути вже не актуальним. 
  Висновок. Найбільшу небезпеку для суспільства представлятимуть якраз ті, хто матиме слабкий імунітет і потребуватиме постійної вакцинації. Спроба слабких людей поставити себе вище сильних за допомогою залучення державного апарату насильства закінчиться конфліктом з передбачуваними наслідками – як для бажаючих щеплюватися, так і для держави.
Анатолій Якименко. ФБ.
   
Отаке мудакування було б не таким очевидним, якби не було прикладу віспопрививання.
   
Є пропаганда за вакцинування, є проти. Поки що не один уряд не відмовився від вакцинування. Хай створить з Сурком партію антивакцинаторів. Можливо вона набере не набагато менше, чим партія, яка буде взагалі за відмову від системи охорони здоров'я -  хто виживе, той буде жити набагато краще.
   
Є пропаганда за вакцинування, є проти. Поки що не один уряд не відмовився від вакцинування. Хай створить з Сурком партію антивакцинаторів. Можливо вона набере не набагато менше, чим партія, яка буде взагалі за відмову від системи охорони здоров'я -  хто виживе, той буде жити набагато краще.

  Вколоть собі невідомий шмурдяк тільки тому що "партія сказала"? :weep:
  Мало було ідіотизму торік?

 
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

Для мене дуже дивним виглядає пропаганда в Україні вакцинації проти коронавірусу
Але зовсім не дивною виглядає пропаганда проти вакцинації.
   
Але зовсім не дивною виглядає пропаганда проти вакцинації.
  Головою думать тре.
  Власною.
  Бо і так ходимо у намордниках, тепер ще змусять робити "ку".
   
Капец...
Штабным борзописцам пора организовать курсы ликбеза... :facepalm1:

Вы когда вывешиваете простыни копипаста, то хоть потрудитесь разделить на абзацы, миожет кто и прочитает...
Но длясрача смысл не важен - главное искусство заголовка и накинуть на вентилятор... :D
   
Капец...
Штабным борзописцам пора организовать курсы ликбеза... :facepalm1:

Вы когда вывешиваете простыни копипаста, то хоть потрудитесь разделить на абзацы, миожет кто и прочитает...
Но длясрача смысл не важен - главное искусство заголовка и накинуть на вентилятор... :D

Особливо доставляє, що одночасно такі топікстартери чомусь належать до когорти патріотів-мовостраждальців-порохоботів  :gigi:
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

В Англії ефективність вакцинації доведено і вже є доконаним фактом.
Так само, як і вавка в головах антиваксів.
   
В Англії ефективність вакцинації доведено і вже є доконаним фактом.
Так само, як і вавка в головах антиваксів.

Вони тепер за "природний" імунітет топлять. Від вакцинації імунітет якийсь не такий  :shuffle:
   
Уже устал повторять всем знакомым, которые мне задают этот вопрос.
Вакцинтруюсь только тогда, когда введут паспорта вакцинации. И с ними можно будет из неньки выезжать.
В любом другом случае вакцинироваться не буду.
Против таких паспортов ничего не имею. Лучше уж так, чем никак.
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

Вони тепер за "природний" імунітет топлять. Від вакцинації імунітет якийсь не такий  :shuffle:

Ну, природний імунітет цілком можливий.
Просто помиратиме щороку 1-2 відсотки популяції.
Може, для України й корисно, бо більшість померлих будуть пенсіонерами. Але й інші вікові категорії не обійде стороною.
   
Уже устал повторять всем знакомым, которые мне задают этот вопрос.
Вакцинтруюсь только тогда, когда введут паспорта вакцинации. И с ними можно будет из неньки выезжать.
В любом другом случае вакцинироваться не буду.
Против таких паспортов ничего не имею. Лучше уж так, чем никак.

Як такого паспорту не буде. Буде аплікуха на телефоні з даними про вакцинацію. Це за кордоном. А як воно в Україні буде, я хз. Підозрюю, що здавати тести треба буде довго.
   
Ну, природний імунітет цілком можливий.
Просто помиратиме щороку 1-2 відсотки популяції.
Може, для України й корисно, бо більшість померлих будуть пенсіонерами. Але й інші вікові категорії не обійде стороною.

Звичайно, можливий. Просто підозрюю, що такі "натурали" чомусь вважають, що якраз вони не захворіють і не помруть  :weep:
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

Як такого паспорту не буде. Буде аплікуха на телефоні з даними про вакцинацію. Це за кордоном. А як воно в Україні буде, я хз. Підозрюю, що здавати тести треба буде довго.

Ще не вирішили, що саме буде.
Бо потрібна верифікація, а отже відкриття баз даних служб охорони здоров‘я.
Кажуть, хочуть щось на основі блокчейна замутити.
   
Як такого паспорту не буде. Буде аплікуха на телефоні з даними про вакцинацію. Це за кордоном. А як воно в Україні буде, я хз. Підозрюю, що здавати тести треба буде довго.
Ну какую Воно буде иметь форму - это дело десятое.
Глпвное, чтобы выезжать можно было. Я про поездки в "Нормальные" страны говорю  :gigi: А то у меня уже прямо ломки начинаются..

Останнє редагування: 8 березня 2021 10:07:14 від Камрад
   
В любом другом случае вакцинироваться даже и не подумаю.
   
В любом другом случае вакцинироваться даже и не подумаю.

Ну справа твоя. Я особисто записався. Може, на кінець року встигну  :weep:
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

Ну какую Воно буде иметь форму - это дело десятое.
Глпвное, чтобы выезжать можно было. Я про поездки в "Нормальные" страны говорю  :gigi:

Не думаю, що «нормальні країни» відкриються цього року з такими темпами вакцинації та рівнями захворювань.
Без щеплення хочаб 50-60 відсотків населення там буде вічний локдаун.
   
У ХХІ столітті уже відомо, що людина, яка перехворіла грипом має більш надійний і якісний імунітет (далеко не по життєвий і не такий напружений, але має), ніж особа, яка уникала прямого захворювання шляхом вакцинацій.

А где про такое почитать
   
Ну справа твоя. Я особисто записався. Може, на кінець року встигну  :weep:
Дело личное.
Не вижу смысла вакцинироваться если это не даёт возможности выезда. У меня уже переброела большая часть коллектива на работе. Процентов 80. Ни одного случая, который даже с натяжкой можно назвать тяжёлым.
Мы семьёй пепебооели. В феврале. Такого лёгкого ОРЗ у меня ещё никогда не было. Даже температуры не было, только насморк. Даже кашля не было. Тупо дома две недели просидел. Сдал тест и вышел на работу. И так все вокруг.

Останнє редагування: 8 березня 2021 10:13:23 від Камрад
   
Не думаю, що «нормальні країни» відкриються цього року з такими темпами вакцинації та рівнями захворювань.
Без щеплення хочаб 50-60 відсотків населення там буде вічний локдаун.
Тут согласен. Тогда нам вакцинироваться вообще нет смысла.
   
 Чому, власне, людина не може розпоряджатися власним здоров'ям?
 Чи держава компенсує усі збитки у разі ускладнень + моральні?
 Якщо ні, то - ні "вакцанації".
   
Дело личное.
Не вижу смысла вакцинироваться если это не даёт возможности выезда. У меня уже переброела большая часть коллектива на работе. Процентов 80. Ни одного случая, который даже с натяжкой можно назвать тяжёлым.
Мы семьёй пепебооели. В феврале. Такого лёгкого ОРЗ у меня ещё никогда не было. Даже температуры не было, только насморк. Даже кашля не было.

У мене ще не було прямих контактів із КОВІД, лише через одну людину (у колеги дружина хворіла, він вдома на карантині був, і в ще одного сусід хворів, теж 2 тижні сидів вдома), але в нас компанія маленька, нічого дивного.
   
А где про такое почитать
Ви хочете щоб я пояснив усі думки з репосту? :D

 А щодо грипу - то дійсно, хто перегрипував, того вже хока не вхопе. B-)
   
Станом на сьогодні ми уже можемо зробити висновок, що людство вступає в епоху респіраторних вірусів
:weep:
для людства тривалість епохи вірусних респіраторних інфекцій дорівнює тривалості його існування
   
У мене ще не було прямих контактів із КОВІД, лише через одну людину (у колеги дружина хворіла, він вдома на карантині був, і в ще одного сусід хворів, теж 2 тижні сидів вдома), але в нас компанія маленька, нічого дивного.
Зато уже год, как вы этого самого  "контакта" опасаетесь  :gigi:
Ну это я по вашей позиции в профильных ветках сужу.
   
Зато уже год, как вы этого самого  "контакта" опасаетесь  :gigi:
Ну это я по вашей позиции в профильных ветках сужу.

Я вдома не сиджу, працюю з офісу. Дотримуюсь мінімально необхідних заходів: не їжджу зайвий раз громадським транспортом і не відвідую набиті ресторани. Оскільки син ходить до школи, шанси вберегтися від вірусу не такі вже й значні  :gigi:
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/
Bit

В феврале. Такого лёгкого ОРЗ у меня ещё никогда не было. Даже температуры не было, только насморк. Даже кашля не было. Тупо дома две недели просидел.
ну а был бы тяжелый ОРЗ был бы за вакцинацию...
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

ну а был бы тяжелый ОРЗ был бы за вакцинацию...

При короні нежитю немає. Вас обдурили.
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/
Bit

При короні нежитю немає. Вас обдурили.
ну нема и что?
   
я щось запитаю: а що шкідливіше? вколоти дві вакцини чи сходити три рази на КТ?

зауважу що одне КТ обстеження за дозою опромінення дорівнює 50 рентгенознімкам
   
Ну, природний імунітет цілком можливий.
Просто помиратиме щороку 1-2 відсотки популяції. ?
Може, для України й корисно, бо більшість померлих будуть пенсіонерами. Але й інші вікові категорії не обійде стороною.
і чим це тобі в кінгхліві заважають українські пенсіонери ?
   
При короні нежитю немає. Вас обдурили.

Есть насморк. У меня например наоборот кашля не было, а насморк был. ПРЦ+. Ну и аццкая даже скорее не потеря, а полное искажение обоняния и вкуса — все запахи напоминали какие-то химикаты, краски, стиральные порошки и т.д. И протягом месяца после ковида все время преследовал запах сигарного дыма (именно сигарного, а не сигаретного)
   
Re: Про колективний імунітет та паспорти вакцинації/

При короні нежитю немає.
зрідка буває. (ні, особисто в мене не було)
   
При короні нежитю немає. Вас обдурили.
У меня, жены и дочери был. И сильный.
Тесты ПЦР были положительные. Тесты на антитела lgM тоже положительные. Так что не обдурили.
Вкус не пропадал. А вот запах у меня и дочери пропал, до сих пор не восстановился. У жены даже запахи не пропадали.

Останнє редагування: 8 березня 2021 15:01:34 від Камрад
   
ну а был бы тяжелый ОРЗ был бы за вакцинацию...
Не факт...
От гриппа не разу не вакцинировались и не собирались...
Хотя пару раз переносили гораздо тяжелее , чем ковид в феврале.
   
Чому, власне, людина не може розпоряджатися власним здоров'ям?
 Чи держава компенсує усі збитки у разі ускладнень + моральні?
 Якщо ні, то - ні "вакцанації".

потому шо ты - собственность.
   
:weep:
для людства тривалість епохи вірусних респіраторних інфекцій дорівнює тривалості його існування
  Ключове "різних інфекцій"
  І "особливо обдаровані" сподіваються перемогти тисячолітні проблеми на швидкоруч зляпаною вакцинацією? :lol:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія