Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки зробили з Auschwitz розвагу і поставили камери.

https://www.bbc.com/news/world-europe-60092306

Штрафують відвідувачів, та погрожують ув'язненням. Чому б не зрівняти те місце з землею, нарешті?

A Dutch tourist has been detained in Poland for giving the Nazi salute at the site of the former Auschwitz-Birkenau death camp, local police say.
The 29-year-old woman made the gesture in front of the Arbeit Macht Frei (Work Sets You Free) gate.
The woman - who has not been named - was later charged with engaging in Nazi propaganda. Prosecutors issued a fine, which she agreed to pay.
The woman said the act had been a bad joke, Poland's PAP news agency reports.
She had been posing for a photo taken by her husband at the time.
   
Перекручена назва теми. За посиланням зовсім про інше.а камери якраз щоб не розважалися.
   
Чому б не зрівняти те місце з землею?
   
Чому б не зрівняти те місце з землею?

Бо то пам"ять про злочини нацизму??? Ви там були? Чим вам там камери муляють?  :(
   
Бо то пам"ять про злочини нацизму??? Ви там були? Чим вам там камери муляють?  :(

Я був в Дахау. Там гарний меморіал, не забувається. Таке треба пам'ятати і бачити кожному.
   
Я був в Дахау. Там гарний меморіал, не забувається. Таке треба пам'ятати і бачити кожному.

И что там вас так впечатлило?
   
Бо то пам"ять про злочини нацизму??? Ви там були? Чим вам там камери муляють?  :(

Не був і не хочу бути. По-перше, заробляти гроші на туризмі там неморально, а по-друге, те, що написав вижче.
   
И что там вас так впечатлило?

Де-гуманізація людей як результат роздутої ненависті.
   
Re: Поляки зробили з Auschwitz розвагу і поставили камери.

Штрафують відвідувачів, та погрожують ув'язненням.
А чому відвідувачі зіґають там?
   
А чому відвідувачі зіґають там?

Природня річ, якщо є обставини. Just for fun I guess.
   
Чому б не зрівняти те місце з землею?
Скоро пригодится
   
Чому б не зрівняти те місце з землею?


чому бы тебе не пройтись по известному направлению, кончита? ты ведь дорогу  знаешь. собирайся и иди...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія