Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті! Новий відосік! [ua]

Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Нормальне відео.
Чого біснуєтеся, не розумію  :S

Ну про капелюха загнув, звичайно  :lol:
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Ще раз.

Покажіть мені відосик від опариша, присвячений Дню Соборності України, який був вчора.

У той час, як російська армія стоїть під нашими кордонами.


Міст відкривав в Запоріжжі й стояв в ланцюгу серед людей.
Чого ви воду на кацапський млин лиєте?
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Міст відкривав в Запоріжжі й стояв в ланцюгу серед людей.
Чого ви воду на кацапський млин лиєте?

І шо?

В нього знайшовся час записати відосик про олімпійцев, заспокоїти Шеву, якого вигнали з посади тренера, але поздоровити українців з державним святом - та ну нах?

Останнє редагування: 23 січня 2022 22:39:55 від шуша
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

 
Сука.....какие зелупы дегенераты
Ну какой он зелупа, он штабной медведчука -
как только начинаешь ему вопрос задавать,
тут же соскакивает.
Соскочит и сейчас.
Интересно тут, что его риторика с зелупами совпадает, єто да
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

І шо?

В нього знайшовся час хаписати відосик про олімпійцев, заспокоїти Шеву, якого вигнали з посади тренера, але поздоровити українців з державним святом - та ну нах?

Тю…

Як на мене норм. Нехай краще мовчить.
Бо як він щось бовкне, Ви будете казитися ще більше  :)
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Тю…

Як на мене норм. Нехай краще мовчить.
Бо як він щось бовкне, Ви будете казитися ще більше  :)

То нехай нормально бовкає, хто ж йому дохтур? Тим більше, що  сам казав, що не лох, а цілий Найголовніший Найголовнокомандува ч.
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Нормальне відео.
Чого біснуєтеся, не розумію  :S

Ну про капелюха загнув, звичайно  :lol:

Про капелюха це відомий мем
Правда, в оригіналі про шапку :)

– Мамо, я в шапці.
Я сама її наділа, тому що на вулиці сніг. І навіть не зняла за рогом. Уявляєш, яка я тепер доросла!
Я добре їм. Іноді занадто добре – пора б зупинитися.
З оцінками все в порядку.

Одного разу було п’ятнадцять тисяч лайків за твір про Пушкіна, у мене його багато списали.

Готувати, наприклад – це з простого. Ще я тепер вмію шукати знімні квартири, звільнятися з роботи, вибирати подруг так, щоб не плакати через них, виховувати дітей так, щоб вони не плакали через мене.
До речі, пам’ятаєш, я все боялася, що у мене не прокинеться материнський інстинкт? Прокинувся. І спати перестала вже я…
Зате я тепер тебе розумію. Розумію, а не аналізую. Кажуть, це теж частина дорослості – берегти батьків замість того, щоб їх нескінченно аналізувати.

Берегти, цінувати, дзвонити, по менше скаржитися і частіше говорити, що у тебе все добре, людині, для якої це найголовніша новина і радість.


Я пам’ятаю, як раніше було просто. Мама дозволила-мама не дозволила. Раз-вирішила – тобто, прийняла рішення на себе, звільнила від відповідальності.
Тепер я все вирішую сама, а до тебе їжджу, щоб побути маленькою, виспатися і відчути, ніби 36 років – тобі, а мені тільки 9, і можна знову йти без шапки під снігом, ловити сніжинки і відчувати себе в безпеці.

Автор – Євгенія Батурина
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Про капелюха це відомий мем
Правда, в оригіналі про шапку :)

– Мамо, я в шапці.
Я сама її наділа, тому що на вулиці сніг. І навіть не зняла за рогом. Уявляєш, яка я тепер доросла!
Я добре їм. Іноді занадто добре – пора б зупинитися.
З оцінками все в порядку.

Одного разу було п’ятнадцять тисяч лайків за твір про Пушкіна, у мене його багато списали.

Готувати, наприклад – це з простого. Ще я тепер вмію шукати знімні квартири, звільнятися з роботи, вибирати подруг так, щоб не плакати через них, виховувати дітей так, щоб вони не плакали через мене.
До речі, пам’ятаєш, я все боялася, що у мене не прокинеться материнський інстинкт? Прокинувся. І спати перестала вже я…
Зате я тепер тебе розумію. Розумію, а не аналізую. Кажуть, це теж частина дорослості – берегти батьків замість того, щоб їх нескінченно аналізувати.

Берегти, цінувати, дзвонити, по менше скаржитися і частіше говорити, що у тебе все добре, людині, для якої це найголовніша новина і радість.


Я пам’ятаю, як раніше було просто. Мама дозволила-мама не дозволила. Раз-вирішила – тобто, прийняла рішення на себе, звільнила від відповідальності.
Тепер я все вирішую сама, а до тебе їжджу, щоб побути маленькою, виспатися і відчути, ніби 36 років – тобі, а мені тільки 9, і можна знову йти без шапки під снігом, ловити сніжинки і відчувати себе в безпеці.

Автор – Євгенія Батурина

Ця дотепність добра, коли звучить зі сцени 95 Кварталу.

Але ті, хто йому пишуть дуже суперечливі спічі, про це забувають.

Мабуть, вони думають, що й досі пишуть стендапи для коміка Зеленського, бо десь почули, що офіційні спічі дуже добре розбавляти одним чи двумя жартами.

Але, на жаль, у нас майже всі промови Вовачькі - суцільні жарти та каламбури.
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Яке огидне шепотіння.. промова для дурачків або дітей..  :facepalm:

За кого він має українців.. :facepalm:
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Яке огидне шепотіння.. промова для дурачків або дітей..  :facepalm:

За кого він має українців.. :facepalm:

За повних лохів і треба сказати не безпідставно. За нього проголосували ж
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Ото щоки від'їв.
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Яке огидне шепотіння.. промова для дурачків або дітей..  :facepalm:

За кого він має українців.. :facepalm:

В 95 Кварталі звикли до рівня глядачів своїх говношоу, і, мабуть, вони вважають, що всі люди в Україні мають саме такий рівень розвитку.
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Ця дотепність добра, коли звучить зі сцени 95 Кварталу.

Але ті, хто йому пишуть дуже суперечливі спічі, про це забувають.

Мабуть, вони думають, що й досі пишуть стендапи для коміка Зеленського, бо десь почули, що офіційні спічі дуже добре розбавляти одним чи двумя жартами.

Але, на жаль, у нас майже всі промови Вовачькі - суцільні жарти та каламбури.

Ця дотепність звучала не в президентському кабінеті, не в галстуці і не поряд з президентською атрибутикою.
В тому форматі який є вона має право бути.
Не сприймаєте? Ну то й Господь з вами
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Ця дотепність звучала не в президентському кабінеті, не в галстуці і не поряд з президентською атрибутикою.
В тому форматі який є вона має право бути.
Не сприймаєте? Ну то й Господь з вами

Та від кловуна третій рік - суцільні жарти. Обхохочешся.
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

..
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Та від кловуна третій рік - суцільні жарти. Обхохочешся.
Зато от вас с поросям - третий год бульбы с носа, сопли и слезы о проё@анной клоуну табуретке. :lol:
   
Re: Нарешті! Новий відосік!  [ua]

Зато от вас с поросям - третий год бульбы с носа, сопли и слезы о проё@анной клоуну табуретке. :lol:
соус блядский, вообще-то картина наблюдается другая - это вас тут от Пороха три года не хило так плющит.
Даже по 100500 тем создаете. Но прикол в том, шо темы никакой полезной информации не несут, тупо тупой стеб.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія