Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохолюби замість конструктивної критики ...

У нас багато різних законів прийнято.
Але ніхто чомусь не їздить 50.
Чому?
Тому що будуть працювати лише ті закони, які суспільство вважатиме справедливими.
не згоден. навіть покарання не спонукає людей не красти, не гвалтувати, не вбивати.
а при відсутності покарання - тим більше.
(зупинка заборонена тощо)
   
Re: Порохолюби замість конструктивної критики ...

Хай ще відкриють десять тем про Петра и "порохоботів" :weep:
А я ще раз запитую - так у кого в конце концов истерика о которой так часто пишут кацяпамордыя "паклонники" Зеленского?
   
Хай ще відкриють десять тем про Петра и "порохоботів" :weep:
А я ще раз запитую - так у кого в конце концов истерика о которой так часто пишут кацяпамордыя "паклонники" Зеленского?
вони не розуміють цього. відкривають гілки про пороха і звинувачують в істериці інших)))
   
Конструктивна критика, кажеш. Ну, окей.

Чому досі не відмовилися від корупційної схеми Ротердам+? Чому досі не сидять Свінарчукє? Доколє зе-мародер буде наживатися на війні?

Так чому ТС не відповідає на першу (в цій гілці) конструктивну критику?
Пізніше я ще накидаю парочку запитань, наприклад, про вартість навчання ЗЕ!біляток в Трускавці,......
   
ап
   
ты тут делал то же самое последние несколько лет... а теперь "а нас за шо"?  :shuffle:
перші сто днів порошенка ніхто не чіпав. Навіть юля була півтора роки в кааліції.
   
перші сто днів порошенка ніхто не чіпав. Навіть юля була півтора роки в кааліції.

А хіба вона з власної волі в коаліцію пішла?
А згадай, що робилося між ними при старті слимака Ющенка на посаді Президента. Я взагалі сьогодні не розумію як Ющенко тоді виграв. Тільки завдяки активним і справді патріотам-українцям.
   
Re: Порохолюби замість конструктивної критики ...

Ооо, вже адвокати почали нити.
Через адвокатську монополію купа громадян не може відстояти свої права і захистити себе в суді.
Бо у них тупо нема бабла на адвоката. Такшо я тут Зеленського підтримую.
Ця купа громадян разом з саоїми недокваліфікованими представниками, які подали криві позови потім ниють що суди нетакі.
За діючої системи і так у 80 відсотках справ можуть бути представниками не адвокати.
   
Ця купа громадян разом з саоїми недокваліфікованими представниками, які подали криві позови потім ниють що суди нетакі.
За діючої системи і так у 80 відсотках справ можуть бути представниками не адвокати.
Ну так у них хоч був шанс відстояти свої інтереси, а з адвокатом не буде і шансів, якщо грошей достатньо не маєш, бо всі адвокати беруть гроші тільки наперед.
   
У нас уся критика конструктивна,ми наводим закони,рішення,тексти,аналіз...але прихильники певної політсили довбойопи нічого не розуміють,серуть,та АБИЖАЮЦЦА: а де канструктівная крітіка?!!! А ви її читаєте? Ні. Пороть скот прихильники певної політсили!
   
а скількох не чипали, бо знали, що нема сенсу?

звідки інформація, що я не їзжу 50?

Про вас -  то припущення, яке ви можете заперечити. :)
А про депутатів - то сенс ще не з'явився, і не скоро з'явиться.
Десь тоді з'явиться коли виникне розуміння що забагато людей вмирають через те що всі ігнорують закон.
   
Порохолюби замість конструктивної критики ... виливають за звичкою тонни гівна і абсурдні камлання - зрада, погрози кровавими майданами ,
образи прихильників Зе ....
 ... чим ще більше топлять рейтинги свого чоколядового кумира ... і викликають в ще більшу відразу до себе і до сучого потроха ...

і може воно до кращого ... сучий потрох і його порохолюби повинні вилетіти в маргінес ... десь на рівень вітренчихи з моторчиком, чи ляшка ...  (tu)

"А тепер- Горбатий!

Я сказав- Горбатий!" (с)
https://youtu.be/rue2zVQguXA?t=608

Конструктивну критику, бандит-масоне, ще заслужити треба. А поки що СУКИ нічого не зробили, лише Конституцію України порушували
   
"А тепер- Горбатий!

Я сказав- Горбатий!" (с)
https://youtu.be/rue2zVQguXA?t=608

Конструктивну критику, бандит-масоне, ще заслужити треба. А поки що СУКИ нічого не зробили, лише Конституцію України порушували

та зачекай, скоро твого чоколядового кумира і його корумпашку за яйка візьмуть, от тоді верещати будеш... а зараз побережи сили... тобі знадобляться ще...
   
Re: Порохолюби замість конструктивної критики ...

ты тут делал то же самое последние несколько лет... а теперь "а нас за шо"?  :shuffle:
с языка сняли)
   
чем отличаются барристеры от солиситеров

солітери вони на тілі народу і ті і інші, що спеціалізуються на висасуванні бабла,
прикриваючись знанням купи бомажок, що чомусь звуться законами.
бо все чим займаються адвокати в більшості випадків, це пошук шпарин
у тіх самих бомажках, щоб виправдити тих в кого більше грошей і запроторити
тих в кого їх не має.
світ хибних цінностей.
Звільняємо від повернення кредиту. Цілком законно.
Після такої реклами є велике бажання проредити ту зграю фізично.
   
та зачекай, скоро твого чоколядового кумира і його корумпашку за яйка візьмуть, от тоді верещати будеш... а зараз побережи сили... тобі знадобляться ще...
:lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія