Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Телеграм та Вайбер - русня!

Телеграм та Вайбер - русня!

І про це попереджував ще кілька років тому.

Але чомусь й надалі мільйони українців возяться в тому гівні вперто до ідіотизму.

Є WhatsApp, Signal для наляканих.

   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

возятся тому що ТІЛЬКИ в телеграмі можна побачити як вбивають русню і насолодитися її стражданнями. ніде крім ТЕЛЕГРАМА не можна постити вбивства русні. всі інші соц мережі банять любий контент з насиллям
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

вайбер давно викупили в бульбашів
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

по слухам Дуров забанив ботів СБУ і ГУР в телеграмі, а ФСБшні боти працюють як і працювали. вангую що телеграм таки в Україні точно забанять, разом з Тік Ток. і де тоді українці дохлих русачків дивитися будуть я не знаю
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Вайбер давно японський і руснею там навіть не пахне.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

думаю, що етнічний кацап Юрчишин роздував цю тему не просто так пару місяців поспіль...

Сведения:
Ярослав Романович Юрчишин — украинский политик и общественный деятель. Народный депутат Украины IX созыва. Избрался в парламент как член партии «Голос», но объявил о выходе из партии в июле 2022 года. С 2023 года — глава комитета Верховной рады по свободе слова.
Википедия:
Дата и место рождения: 14 октября 1980 г. (возраст 43 года), Архангельская область, Россия
Партия: Голос
Должность: Народный депутат Украины с 2019 г.
Образование: Национальный университет «Киево-Могилянская академия» (2008 г.–2010 г.),
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Вайбер - Rakuten
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Вайбер - Rakuten
сервери з ключами де?
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Порошенко  :X

   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Порошенко  :X

?single

---------------------


--------------------


-------------------

   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Вайбер давно японський і руснею там навіть не пахне.

Вайбер замучив вже своєю рекламою.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

возятся тому що ТІЛЬКИ в телеграмі можна побачити як вбивають русню і насолодитися її стражданнями. ніде крім ТЕЛЕГРАМА не можна постити вбивства русні. всі інші соц мережі банять любий контент з насиллям
Але для відправки фоточок дружині даєшь телезі доступ до своїх медіа файлів зі всіма гео тегами, а далі усе це пливе на сервери кацапів для аналізу....
Так роблять сотні тисяч військових, або їх друзі-родичі з повідомленнями від військових.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Ага мені щойно прийшла пропозиція підписатися на офіційний канал Зеленського у вайбері...  Русня кажете? :-)o
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

І про це попереджував ще кілька років тому.

Але чомусь й надалі мільйони українців возяться в тому гівні вперто до ідіотизму.

Є WhatsApp, Signal для наляканих.

скіко тут не постили телеграму а я його так і не встановив. Смажену русню дивлюс в Х. Вайбер для сімейної переписки.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

скіко тут не постили телеграму а я його так і не встановив. Смажену русню дивлюс в Х. Вайбер для сімейної переписки.
А маскотрампівський твітер то не русня?
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

А маскотрампівський твітер то не русня?

не знаю, маєте докази?
А русня там справжня
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Але для відправки фоточок дружині даєшь телезі доступ до своїх медіа файлів зі всіма гео тегами, а далі усе це пливе на сервери кацапів для аналізу....
Так роблять сотні тисяч військових, або їх друзі-родичі з повідомленнями від військових.
любий додаток вимагає доступ до даних. хіба вайбер ні?
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

І про це попереджував ще кілька років тому.

Але чомусь й надалі мільйони українців возяться в тому гівні вперто до ідіотизму.

Є WhatsApp, Signal для наляканих.
    WhatsApp -военные преступники, надеюсь, когда-то ответят за свои злодеяния. А сейчас у них руки по локоть в крови украинцев.
   Signal надёжный мессенджер, но если с ним спалят, то прямо на улице кости переломают. И это только начало.
   По инциденту с Telegram. Беда не столько в том, что отключили чат-боты. А в том, что русня оперативно подменила их фейковыми. А люди продолжали слать информацию.
    Результат-сейчас добьют тех, кого не добили в октябре-ноябре. Думаю, в ближайшее время будут большие сложности с получением информации с той стороны.
  И да, такие мероприятия по чистке оперативных тылов  обычно проводятся перед крупным наступлением...
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

любий додаток вимагає доступ до даних. хіба вайбер ні?
Але ж вайбер не русня :love:
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

сервери з ключами де?
і де ?
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Всі офіційні боти знов працюють.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Цитувати
А чому тоді різного роду люди в ефірах коментують ці теми? І женуть на телегу?

Хто проти Телеграму - той кацапське лайно.

   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Чортішо і збоку бантік.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

В ЗСУ всі підписували папірець про видалення вайберу і телеграм зі своїх мобільних.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Пишуть, що вже розбанили.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Як же нудно я живу
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

    WhatsApp -военные преступники, надеюсь, когда-то ответят за свои злодеяния. А сейчас у них руки по локоть в крови украинцев.
   Signal надёжный мессенджер, но если с ним спалят, то прямо на улице кости переломают. И это только начало.
   По инциденту с Telegram. Беда не столько в том, что отключили чат-боты. А в том, что русня оперативно подменила их фейковыми. А люди продолжали слать информацию.
    Результат-сейчас добьют тех, кого не добили в октябре-ноябре. Думаю, в ближайшее время будут большие сложности с получением информации с той стороны.
  И да, такие мероприятия по чистке оперативных тылов  обычно проводятся перед крупным наступлением...
Нічого не зрозумів, але дуже цікаво. Хто за сигнал кому  переломами?
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Пишуть, що вже розбанили.

То вже не русня ?  :weep:
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Як же нудно я живу
Так, ти не на окупованій території, ти не в Україні, ти не у війську.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!
PAL

В ЗСУ всі підписували папірець про видалення вайберу і телеграм зі своїх мобільних.

ще раз, панове
1. використання телеграм у ЗСУ обмежене. Тобто для його використання потрібен спеціальний дозвіл. Бо дійсно є небезпідставні підозри щодо можливих витоків інфи, тому для внутрішньої комунікації використовувать не можна, й таскать з собою мобілу з телеграмом теж не можна
2. телеграм активно використовується для збору інформації з ТОТ. З урахуванням можливих ризиків та застосуванням деяких засобів безпеки.

Грубо кажучи, штурмовику той телеграм не потрібен й шкідливий
Розвіднику той телеграм потрібен, й якщо розуміти потенційні ризики, то користь буде значно більша
Розвіднику може знадобитися й у ВК посидіть.

Ото й усе.
Я не розумію, що ви тут порозводили срач на порожньому місці


   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!
PAL

WhatsApp -военные преступники, надеюсь, когда-то ответят за свои злодеяния. А сейчас у них руки по локоть в крови украинцев.

там трошки не так
WhatsApp - дірявий наскрізь
Саме тому у кацапстані він набув шаленої популярності - ФСБ підтримувало його розповсюдження
Використовувати цю хєрню можна виключно для обміну кухарськими рецептами та обговорення, коли ж краще перевзути автівку
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

ще раз, панове
1. використання телеграм у ЗСУ обмежене. Тобто для його використання потрібен спеціальний дозвіл. Бо дійсно є небезпідставні підозри щодо можливих витоків інфи, тому для внутрішньої комунікації використовувать не можна, й таскать з собою мобілу з телеграмом теж не можна
2. телеграм активно використовується для збору інформації з ТОТ. З урахуванням можливих ризиків та застосуванням деяких засобів безпеки.

Грубо кажучи, штурмовику той телеграм не потрібен й шкідливий
Розвіднику той телеграм потрібен, й якщо розуміти потенційні ризики, то користь буде значно більша
Розвіднику може знадобитися й у ВК посидіть.

Ото й усе.
Я не розумію, що ви тут порозводили срач на порожньому місці
(tu)
Гарно все розклав.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Нічого не зрозумів, але дуже цікаво. Хто за сигнал кому  переломами?
   Сигналом пользуются на ТОТ. По известным причинам. Если установленный на телефоне Сигнал нашли- жди беды. Без разговоров.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

там трошки не так
WhatsApp - дірявий наскрізь
Саме тому у кацапстані він набув шаленої популярності - ФСБ підтримувало його розповсюдження
Використовувати цю хєрню можна виключно для обміну кухарськими рецептами та обговорення, коли ж краще перевзути автівку
    Трошки не про те мова. Якщо Ви вже попались, і ваш телефон у лапах ФСБшників, то WhatsApp залюбки надасть  їм доступ до усіх Ваших даних за останні два роки. І, звісно, пофіг, шо Ви там почистили. Все як на долоні. І фотки, і контакти, і переписка, і навіть голосові.
   Скіки народу через це загинуло- страшно згадати.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Всі офіційні боти знов працюють.
Всі вони скомпрометовані на цей час. Треба шукати і впроваджувати інші засоби зв'язку. Більш безпечні та надійні.
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

В ЗСУ всі підписували папірець про видалення вайберу і телеграм зі своїх мобільних.
Бляха цей кацап розказує як в нашій армії  :facepalm:
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

тому для внутрішньої комунікації використовувать не можна, й таскать з собою мобілу з телеграмом теж не можна


 (tu)
Це також інформація для роздуму тим хто встановив телеграм на свою мобілку
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

сервери з ключами де?

не в хуйлостані, це  точно
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!
PAL

не в хуйлостані, це  точно

загалом не принципово, бо якщо логінишся з іншого пристрою - вся історія зберігається
а це означає, якщо твоя мобілка попаде до спеців, витягнуть усе
   
Re: Телеграм та Вайбер - русня!

Всі вони скомпрометовані на цей час. Треба шукати і впроваджувати інші засоби зв'язку. Більш безпечні та надійні.
Найпростіше, мабуть, надсилати старі добрі ємейли. Але там трохи більше мороки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія