Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Торонто і Ванкувер то окремі унікальні випадки.

Але Канада то не лише Торонто і Ванкувер. Канада велика. Друге місце в світі за територією. Вибирай будь яке інше місце і насолоджуйся.


Тимминс в Онтарио, например. Это ссылка в Сибирь на рудники. :)
   
Про найкомфортніше місто в світі під іменем Калгарі і згадувати не буду.
:laugh: про Калгарі ми всі в курсі.

Торонто і Ванкувер то окремі унікальні випадки.
:laugh:

Друге місце в світі за територією
Але чогось хочуть жити у Торонто чи Ванкувері.
   
И еще раз))——
Да——это не Идеальная Квартира моей Мечты))
( когда мой криптопортфель иксанет 10—20 раз))——возможно я вам и такую покажу)))
А сейчас——это Квартира(с) в которой я планирую пожить ближайшие лет 10—15 ( в перерывах между поездками на Северный Кипр)))
сделай как я сказала. Женщинам своим скажи что это твоя идея. Сделай кухню там где есть окно и стена общая с санузлом. Там есть 7 метров?где вытяжка в санузле? Тяни всю сантехнику через эту стену и вытяжку тудаже. А в кладовке делай кладовку!!! Епт. Блть
   
У меня в городе стоит два точно таких же здания. Их переделали под трешки. Там где у тебя настина комната и санузел там сделали одну кухню столовую.
Там где у тебя так называемая кухня - там сделали раздельный санузел
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

сделай как я сказала. Женщинам своим скажи что это твоя идея. Сделай кухню там где есть окно и стена общая с санузлом. Там есть 7 метров?где вытяжка в санузле? Тяни всю сантехнику через эту стену и вытяжку тудаже. А в кладовке делай кладовку!!! Епт. Блть

Ты же не обидишся если я сделаю по— своему?)))
   
:laugh: про Калгарі ми всі в курсі.

:laugh:

Але чогось хочуть жити у Торонто чи Ванкувері.

От тому я про Калгарі мовчу - кому потрібно знає що це таке.

Ванкувер це ничка для багатих китайців, яких ціни не цікавлять. Для них основне зберегти гроші від експропріації комуністів. Ванкувер точно не для пересічних.

Торонто ж велферний рай. Всі туди за ним і ломляться. Велика перенаселеність породжує ріст вартості житла. Точно як в Європі.

Нормальні роботящі люди обходять ці дві аномалії і щасливо живуть в інших місцях.
   
Ты же не обидишся если я сделаю по— своему?)))
колхоз!
   
Ты наверное один санузел хочешь пустить под гардероб? Чтоб там было не протолкнуться?
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Ты наверное один санузел хочешь пустить под гардероб? Чтоб там было не протолкнуться?

Нет.
Пожертвую маленькой комнатой((
По факту следовало бы пожертвовать Гостиной((—— там возможно поместилось бы все шмаття((
   
То есть у тебя гардероб будет в комнате с окном? Ты здоров вообще?
Там наверное пылесос будет посредине стоять как арт обьект
   
Зігфрід, знеси всі стіни, заскли балкон, кандьор на стіну, тарілку знов таки. І двері тамбуром.
Успєх має бути наочним.

А, бля, чуть не забув - натяжниє паталкі маст хав
   


Нормальні роботящі люди обходять ці дві аномалії і щасливо живуть в інших місцях.

Я ж говорю, Тимминс в Онтарио или Нунавут. :)
   
Ты же не обидишся если я сделаю по— своему?)))

Сергію. А цей будинок точно проектували як ЖИТЛОВИЙ? Чи також визначально задумувалось як якась фабрика чи контора?

В мене ніяк не вкладається в голові ота коморка, яку чомусь назвали «кухнею». Хто міг отаке напроектувати? Твоя жінка через рік прокляне її.

Як гардероб вона б зійшла. Але як кухня...
   
От тому я про Калгарі мовчу - кому потрібно знає що це таке.
Калгарі то ін зе мідл оф ноувеа. Жити то можна звісно по сраку у снігу півроку.
   
мене ніяк не вкладається в голові ота коморка, яку чомусь назвали «кухнею».
Тю, хто готує - той лох. Узяв кебаб І колу, все.
   
по сраку у снігу півроку.

Не, ну если жопа 48-го размера, то вполне.
   
Не, ну если жопа 48-го размера, то вполне.
:weep: Віка, шалом!
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Сергію. А цей будинок точно проектували як ЖИТЛОВИЙ? Чи також визначально задумувалось як якась фабрика чи контора?

В мене ніяк не вкладається в голові ота коморка, яку чомусь назвали «кухнею». Хто міг отаке напроектувати? Твоя жінка через рік прокляне її.

Як гардероб вона б зійшла. Але як кухня...

Які до мене претензіі?))
Я те житло не планував))
Моє завдання——зробити так щоб ми всі почувалися там комфортно))

пс. І ще раз я повторюся))——
Продавши іі сьогодні——я цілком реально куплю і квартиру у вас в Канаді, і в Маямі тому ж, і пентхауз шикарнючий на Північному Кіпрі, і пів Путили під Чернівцями разом з колхозом там же))
Так що тепре головне все правильно розставити по місцям—— щоб всі прижилися  там на найближчі 10—15 років))
   
:weep: Віка, шалом!

Вожделеешь, падонак? :)
   
Начинай шмаття продавать что ли
   

пс. І ще раз я повторюся))——
Продавши іі сьогодні——я цілком реально куплю і квартиру у вас в Канаді, і в Маямі тому ж, і пентхауз шикарнючий на Північному Кіпрі, і пів Путили під Чернівцями разом з колхозом там же))


Отэто комплексы...
   
Настю в самую маленькую комнату запхни. Быстрее выучится и замуж выскочит
   

Моє завдання——зробити так щоб ми всі почувалися там комфортно))


Мои сочувствия.


   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Начинай шмаття продавать что ли

А есть уже такие мысли))
Частично придется пораздавать((
Но блин((—— от одного избавишся——а другое на тебя с витрин смотрит и подмигивает(((
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Настю в самую маленькую комнату запхни. Быстрее выучится и замуж выскочит

Я ее люблю))
Пусть с нами еще поживет))
   
А есть уже такие мысли))
Частично придется пораздавать((
Но блин((—— от одного избавишся——а другое на тебя с витрин смотрит и подмигивает(((
гоняй баб своих веником
   
Настю в самую маленькую комнату запхни. Быстрее выучится и замуж выскочит

Та вона і так, і так, через рік/півтора знайде хлопця і захоче з ним разом винаймати окреме житло...    тут всі так роблять, не буде вона з батьками сидіти довго...   від цього я б і танцювала в плануванні квартири на подальші 10-15 років,  Сергію ..   :this:
   
Я ее люблю))
Пусть с нами еще поживет))
знаешь у меня знакомые ну всем обеспеченные люди отправили ребенка в варшаву учиться. Комната у нее вот как твоя метров 6 наверное. Ниче.... Ребенок работу нашел быстро ( подработку). Уже больше отца своего зарабатывает
   
Калгарі то ін зе мідл оф ноувеа. Жити то можна звісно по сраку у снігу півроку.

Та як сказати...

Широта Києва. Але накладаються гори з одного боку. А гори це завжди прохолодніше і раптові зміни погоди. Літом це ляпота - прохолодніші ночі, спати просто чудо. А з іншого боку прерії. А це різкі перепади температури. І таки так - зима загалом трохи довша ніж в Києві.

Але є і плюси. Основний, це низька вологість. Дуже низька. Температура як низька так і висока зовсім не відчувається.

А ще Шінуки. Це такі теплі вітри які регулярно сюди приходять. В будь який час зими на пару тижнів наступає якщо не літо, то точно весна.

Прямо зараз ось дивлюсь у вікно на зацвівші в моєму саду абрикоси і яблуні. Вишні щось запізнюються, розпустяться десь на днях. Трава вже зелена і росте як дурна. Незабаром потрібно буде вже косити. Солов‘ї ще не прилетіли. Щороку прилітають і обов‘язково висиджують по два виводки. Літом спати не дають.

Отакі сніги.
   
гоняй баб своих веником

Він сам не гірше баби в цьому пункті, схоже   :laugh:
   
Справа в тому що для нас це наразі оптимальний варіант такий формат——
1. Вітальня.
2. Кімната Насті.
3. Спальня.
4 Гардероб))

Вам смішно——а нам насправді потрібен Гардероб)))
У нас зараз ціла кімната забита шматтям))

Я не жартую.
На 80 квадратах це оптимум.
І гардероб замість шаф.
Супер.
Роби.
   
Та як сказати...

Широта Києва. Але накладаються гори з одного боку. А гори це завжди прохолодніше і раптові зміни погоди. Літом це ляпота - прохолодніші ночі, спати просто чудо. А з іншого боку прерії. А це різкі перепади температури. І таки так - зима загалом трохи довша ніж в Києві.

Але є і плюси. Основний, це низька вологість. Дуже низька. Температура як низька так і висока зовсім не відчувається.

А ще Шінуки. Це такі теплі вітри які регулярно сюди приходять. В будь який час зими на пару тижнів наступає якщо не літо, то точно весна.

Прямо зараз ось дивлюсь у вікно на зацвівші в моєму саду абрикоси і яблуні. Вишні щось запізнюються, розпустяться десь на днях. Трава вже зелена і росте як дурна. Незабаром потрібно буде вже косити. Солов‘ї ще не прилетіли. Щороку прилітають і обов‘язково висиджують по два виводки. Літом спати не дають.

Отакі сніги.
В Киеве уже второй раз траву косить нужно, по теме не хата , а ацтой,  посмотрим шо как там получится из говна пуля
   
Я і не сумніваюсь, що ти зробиш з неі лялю. Ти чолов‘яга рукастий і по життю активний. В тебе все получиться як ти хочеш.

 (tu)

Я ж шокований іншим. В першу чегами цінами за таке... бейсік житло.
Колись тут гілка була про халабуду на перехресті в Торонто за 800 тис дол.
Хіба не зрозуміло що в Німеччині і за 80 тисяч можна купити гарний будинок,  а є ще такі міста як Мюнхен,  Гамбург,  Франкфурт .
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

гоняй баб своих веником

Я их люблю)))
пс. А если они меня ?(((
ппс. Не могу им ни в чем отказать(((
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

і пів Путили під Чернівцями разом з колхозом там же)

Серега, по-легче на поворотах! В Путиле парни отчаянные :) , а ты сейчас в Че
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

знаешь у меня знакомые ну всем обеспеченные люди отправили ребенка в варшаву учиться. Комната у нее вот как твоя метров 6 наверное. Ниче.... Ребенок работу нашел быстро ( подработку). Уже больше отца своего зарабатывает

Ну так Настя тоже ищет уже(((
пс. А найдет кавалера себе((—— придется искать квартирку на сьем недалеко(((
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

і пів Путили під Чернівцями разом з колхозом там же)

Серега, по-легче на поворотах! В Путиле парни отчаянные :) , а ты сейчас в Че

Я по факту пишу))
пс. Ну не Путыла——так Залищики))
   
Колись тут гілка була про халабуду на перехресті в Торонто за 800 тис дол.
Хіба не зрозуміло що в Німеччині і за 80 тисяч можна купити гарний будинок,  а є ще такі міста як Мюнхен,  Гамбург,  Франкфурт .

Якщо те перехрестя в центрі даунтауна, то будь яку халабуду там можна продати не за $800 000, а за $8 000 000.

Все залежить від місця.
   
Які олігархи тут у нас...
Нерухомості на мільйони баксів ...
   
В Киеве уже второй раз траву косить нужно, по теме не хата , а ацтой, посмотрим шо как там получится из говна пуля

Я пару років тому познайомилася на фітнесі з одною баришнею з Казані, яка по інтернету зійшлася  з євреєм-інженером з Вінниці, який свого часу з батьками переїхав в Німеччину.  Довго не міг знайти собі баришню в Німеччині, і познайомився з цією  дівчиною.  Вони вже після одруження купили  собі житло дуже схоже на Сергієву квартиру за планом, в такому ж  будинку..    але нічого не міняли, стіни не вибивали,  вітальня в них також в самому кінці квартири  по коридору,  що незручно...      кухня в них  також маленька, але хоч з  віконцем...    і ця  баришня у вітальні  зачіски для довгого волосся на замолення робить (для весіль,  випускників,  тощо) і майстеркласи дає по зачіскам,   до неї приїздять і все проходе в цій великій кімнаті, коли  чоловік на роботі...      тобто це і відповідь Маковію: це така типова забудова була в післявоєнні роки, а не офіси чи ще щось   :)

Останнє редагування: 3 травня 2021 20:25:22 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія