Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: хто використовує двозонні лічильники е/е, плюси та мінуси.

Хто встановив та використовує двозонні лічильники е/е. На перший погляд одні плюси, мінусів не бачу, просто платиш вночі вдвоє дешевше. Хто має досвід порадьте, може я чого не розумію?
   
Що ніхто не користується?
   
Та є тут люди. Може, ще тему не побачили. Я планую собі десь наступного місяця ставити (переведу бойлер і пральку на ніч).
   
позавчора заходив до рем - хотів поцікавитися... народу стільки, що припаркуватися ніде та й в приміщення потрапити проблематично
   
Вночі спати треба. Вже була пара гілок, де дуже довго шукали - а що ж такого ви робитимите з електрикою вночі (з 23 до 6 вролі, нє?)
   
посчитай шо работает днём а шо ночью
смысл только после этого понятен будет
   
Минусов нет, плюсы сплошные. В ночное время у меня получается примерно 45% - 48% всего расхода, т.е. оплачивается по 50% тарифу. На бойлер поставил реле - включается на ночь, выключается утром.
   
Вночі спати треба. Вже була пара гілок, де дуже довго шукали - а що ж такого ви робитимите з електрикою вночі (з 23 до 6 вролі, нє?)

У мене можна перевести бойлер на ніч (нагрітої води на день вистачить), а також пральку. Взимку ел. конвектор менше їстиме грошей. А ціни на ее зростатимуть...

Останнє редагування: 1 березня 2016 14:22:14 від Navas
   
т.е. оплачивается по 50% тарифу.

Є небезпека, що з часом повернуть 75%. А який відсоток в Європі? Хто знає?
   
У мене можна перевести бойлер на ніч (нагрітої води на день вистачить), а також пральку. Взимку ел. конвектор менше їстиме грошей. А ці на ее зростатимуть...

Бойлер тільки планую. А пралка вночі калатати? На фіг. Не люблю електрику без нагляду залишати...
   
Там проблема, что при подключении вам дают где то около 2 кВт мощности.
Хотите больше - платите деньги (одноразово, но много)
   
Бойлер тільки планую. А пралка вночі калатати? На фіг. Не люблю електрику без нагляду залишати...

Вночі — то після 23:00 (ми ще не спимо) або до 7:00 (ранок :)).
   
Ну, пока обещают перейти даже на 30% или 35%.
Да, и в любом случае, в чем "небезпека", если даже 75%?
Все равно в сумме будет выходить меньше
   
Там проблема, что при подключении вам дают где то около 2 кВт мощности.
Хотите больше - платите деньги (одноразово, но много)

Это где такой ужас?
У нас ничего подобного. Какой был лимит до перехода, такой и остался
   
 Надо пользоваться ел.ен. Так сказать по полной, тогда есть смысл. У меня теплые полы, ел котел, бойлер, можно еще стиральную и все это ночью включаю через таймер.
   
в чем "небезпека", если даже 75%?

 "небезпека" = жаба. Абидна буде :)

Я вже вирішив, що беру двозонний лічильник. Треба лише ящик нормальний придбати, бо в мене стара "сільська" система.
   
"небезпека" = жаба. Абидна буде :)

Интересная жаба... 75% это ведь все равно не 100%...
   
Мінус той, що обмеження навантаження 5кВт.
В листопаді хотів встановити, але зрозумів, що буде постійний менінгіт щодо контролю увімкнених приладів.
А, враховуючи вартість лічильника + встановлення та мої рахунки за електроенергію (прибл. 150 грн./міс), окупність розтягується на роки.
   
Это где такой ужас?
У нас ничего подобного. Какой был лимит до перехода, такой и остался

У мене замість 10А пробок стоїть автомат на 16А. Домахаються?
   
Это где такой ужас?
У нас ничего подобного. Какой был лимит до перехода, такой и остался

везде в на вторичке в многоэтажках
на квартиру выденено проектировщиками 1,5 кВт, максимум 2, если условия позволяют от щитовой, заложено хрен знает когда
увеличивать документально больше нормы облэнерго не имеет права
хотя мы один хрен лимиты перебираем однозначно
   
Мінус той, що обмеження навантаження 5кВт.

Мені б 5кВт цілком вистачило :) (зараз маю десь 2,5)
   
Вночі спати треба. Вже була пара гілок, де дуже довго шукали - а що ж такого ви робитимите з електрикою вночі (з 23 до 6 вролі, нє?)

...Ну якщо є електроопалення ( оформлене в установленому порядку), там дається 3800квт/год на місяць в опалювальний період - от і рахуйте вигідно чи ні...
Поки-що, думаю , вигідно, що буде далі - побачимо.
Плюс можна трохи перевести ,як вже говорили, бойлер, пральну машину на включення після 23-ї години - також є трохи єкономії.
ЗІ Електроопалення мав на увазі для приватого будинку... Для квартири то ,мабуть,  зробити нереально - 3 фази, тех.умови, потужність і т.ін...
   
А с инвертерами на вечерний пик потребления при двухзонном счетчике никто не заморачивался?
Как выше писали всю потребляющую технику + зарядку аккумуляторов инвертера перевести на ночной режим, а освещение, ТВ, комп. технику вечером и рано утром запитывать от инвертера.
   
У мене замість 10А пробок стоїть автомат на 16А. Домахаються?

Не знаю, возможно, зависит от города. У меня вообще изначально стояло и стоит 2 автомата по 25 А. Никто даже не интересовался. Счетчик программировали дистанционно. Подал заявление, оплатил что-то около 80 грн за дистанционное изменение тарификации (выполняют в течение 14 дней). Потом в личном кабинете появилось разделение потребления на зону 1 и 2 (день и ночь), и счета автоматически формируются с учетом дневного и ночного тарифа. Мелкий приятный момент - 50% скидка на ночное потребление распространяется и на первые 100 киловатт (те, что по минимальной цене). Так что выгодно в любом случае.
   
...Ну якщо є електроопалення ( оформлене в установленому порядку), там дається 3800квт/год на місяць в опалювальний період - от і рахуйте вигідно чи ні...
Поки-що, думаю , вигідно, що буде далі - побачимо.
Плюс можна трохи перевести ,як вже говорили, бойлер, пральну машину на включення після 23-ї години - також є трохи єкономії.
ЗІ Електроопалення мав на увазі для приватого будинку... Для квартири то ,мабуть,  зробити нереально - 3 фази, тех.умови, потужність і т.ін...

И не только все перечисленное - не забывайте, что холодильник и отдельная морозильная камера работают круглосуточно - будет ощутимая экономия и в ночное время.
   
Мінус той, що обмеження навантаження 5кВт.
В листопаді хотів встановити, але зрозумів, що буде постійний менінгіт щодо контролю увімкнених приладів.
А, враховуючи вартість лічильника + встановлення та мої рахунки за електроенергію (прибл. 150 грн./міс), окупність розтягується на роки.

я так розумію за гроші можна на 16 кіловат?
   
Мінус той, що обмеження навантаження 5кВт.
В листопаді хотів встановити, але зрозумів, що буде постійний менінгіт щодо контролю увімкнених приладів.
А, враховуючи вартість лічильника + встановлення та мої рахунки за електроенергію (прибл. 150 грн./міс), окупність розтягується на роки.

Хренасе... Где это такая договорная мощность?
   
я так розумію за гроші можна на 16 кіловат?

...Так...
 Збільшення потужності- 1кВт порядку 1000 грн...
Але це знову ж таки для приватного будинку...
   
Хренасе... Где это такая договорная мощность?

Электроплита?
   
...Так...
 Збільшення потужності- 1кВт порядку 1000 грн...
Але це знову ж таки для приватного будинку...

Это вроде стоимость ресурсов подстанции.
А для квартиры небось еще в тех условия включат стоимость перекладки проводки от подстанции в подъезд и до щитка
   
Электроплита?

Ну разве что...
   
стоит с установкой 4500
   
Хто встановив та використовує двозонні лічильники е/е. На перший погляд одні плюси, мінусів не бачу, просто платиш вночі вдвоє дешевше. Хто має досвід порадьте, може я чого не розумію?

Для домашнего хозяйства пользы никакой. Все нормальные люди ночью спят. Потребление э/э минимальное. На чем экономить, отключить холодильник?
   
Збільшення потужності- 1кВт порядку 1000 грн...

Це де таке? Кілька років назад заплатив майже 10 тисяч за додаткових 5 кіловат  :facepalm1: Не хабар, всьо в касу.
   
Це де таке? Кілька років назад заплатив майже 10 тисяч за додаткових 5 кіловат  :facepalm1: Не хабар, всьо в касу.

..."Черкасиобленерго"
Ящо точно - там трохи більше 900 гривень за кВт потужності,
і сюди , якщо не помиляюсь, входить лічильник + СІП...
Це офіційно.
Раніше була ще плата за приєднання ( років 3-4 тому),
тобто абонент платив ще й зате, що десь там на підстанції мінівся трансформатор на потужніший,
збільшувався переріз проводу і таке інше. Зараз такого немає...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія