Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість

Справедливість - відносне поняття. Мова йде про розвиток України та її вступ в ЄС.
+=============================================================+
Розвиток України можливий виключно громадянами України. Ще з часів центуріатних реформ 5-го царя Риму що "громадянин - це особа, що має власність, володіє зброєю та захищає державу". Якщо держава позбавлятиме громадян власності та права на зброю, то вона втрачає громадян, які перетворюються на бомжів та зрадників.
   
+=============================================================+
Розвиток України можливий виключно громадянами України. Ще з часів центуріатних реформ 5-го царя Риму що "громадянин - це особа, що має власність, володіє зброєю та захищає державу". Якщо держава позбавлятиме громадян власності та права на зброю, то вона втрачає громадян, які перетворюються на бомжів та зрадників.

Роздати всім зброю! Професорам - парабеллуми!!!   :laugh:
   
кароч, этот брехливый пенсионер vkhavr2 живет как сыр в масле, но радеет за нарррод! мать. Типо как чернобылец Литвин против отмены чернобыльских льгот
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

??    Україна не може собі такого дозволити.
+================================================================+
А люди фізично не можуть платити більше ніж мають. І це - об"єктивна причина, на відміну від суб"єктивного бажання шоколадного кроліка забрати більше, ніж люди здатні заплатити бо не мають достатніх прибутків.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

для предприяй с прибыли, для граждан с дохода. влада пойдет, не пойдут граждане. сразу же вывалит на улицу 14 млн. пенсов, которые самые буйные, и которых уже на 500 тыс. больше чем плательщиков взносов.

ніхто не вивалить. А зібраного вистачить, якщо зберегти ПДВ і акцизи, а якщо ще й рентні платежі підрихтувати, то будемо жити як в Польщі.
   
+================================================================+
А люди фізично не можуть платити більше ніж мають. І це - об"єктивна причина, на відміну від суб"єктивного бажання шоколадного кроліка забрати більше, ніж люди здатні заплатити бо не мають достатніх прибутків.


Хто не може - бути позбавлятися великої нерухомості і купляти меньшу. В чому проблема?

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

для предприяй с прибыли, для граждан с дохода. влада пойдет, не пойдут граждане. сразу же вывалит на улицу 14 млн. пенсов, которые самые буйные, и которых уже на 500 тыс. больше чем плательщиков взносов.
+======================================================================+
І достатня кількість пенсів озброєна! Я сам на регулярних пострєлюшках бачу, скільки пенсів на полігонах підтримують стрілецькі навички.  :shuffle:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

та не вопрос. непонятно почему коммунистов из рады выгнали. они должны были наоборот составить большинство с такой логикой. при них бы у бедных ничего не отобрали, отобрали бы только у богатых!  :lol:
+==============================================================+
Бо комуняки - найвправніші крадії з 90-то річним досвідом.
   
Хто не може - бути позбавлятися великої нерухомості і купляти меньшу. В чому проблема?

Може давайте заставим Сеню отказаться от своей нерухомости и переселиться в хрущобу?

Но  Сеня с обитателей хрущеб хочет брать дикие  налоги.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Для цього треба працювати і платити податки.
+========================================================================+
Податки не повинні перевищувати рівень доходів - прожитковий мінімум. Шоколадний кролик робить саме це.
   
Може давайте заставим Сеню отказаться от своей нерухомости и переселиться в хрущобу?

Но  Сеня с обитателей хрущеб хочет брать дикие  налоги.

Змусити????   Шо за маячня? Кожен громадянин відповідає сам за свої дії.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

просто эта редакция позволят минимизировать злоупотребления. но, безусловно, справедливее было бы платить от рыночной стоимости (или оценочной при справедливой оценке). только как тут избежать злоупотреблений?
Есть же опыты других стран, они ж не первопроходцы, пусть берут пример Грузии по налогу на имущество.

Сами посмотрите в Грузии, уменьшение налогов реальное у нас просто фикция.
Налог на имущество в Грузии, такой что у нас бы обычные слоя населения и не пикнули.
Но все делается наоборот, и это делается специально.

Болукан приводит европу в пример но даже в европе меньше и правильней.
   
Змусити????   Шо за маячня? Кожен громадянин відповідає сам за свої дії.

Гражданин уже решил свои жилищные проблемы, вопреки государству. А теперь Сеня придурок с этих граждан решил сосать налог, не понятно за что.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

вот ты предложение мое выше поддержишь? по поводу 10% и все. так на начальном этапе развивалась и европа и штаты. потом уже социалом обрастать начали (европа больше, штаты меньше)
+===============================================================+
З умовою, що податки не перевищують рівень прибутків - прожитковий мінімум.  А також приняття закону "Про зброю". Щоб я мав змогу захистити своє життя, честь та гідність і своє майно. Бо держава не бере на себе гарантій повернення мого майна в разі його викрадення. А податки на нього бажає мати!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Роздати всім зброю! Професорам - парабеллуми!!!   :laugh:
+===================================================================+
Не відмовився-б! А поки що у мене Калаш!
   
Есть же опыты других стран, они ж не первопроходцы, пусть берут пример Грузии по налогу на имущество.

Сами посмотрите в Грузии, уменьшение налогов реальное у нас просто фикция.
Налог на имущество в Грузии, такой что у нас бы обычные слоя населения и не пикнули.
Но все делается наоборот, и это делается специально.

Болукан приводит европу в пример но даже в европе меньше и правильней.


Пропонується 2 гривні за кв.м на місяць....     Це (дуже приблизно) в 10 раз дешевше, ніж в Німеччині.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

кароч, этот брехливый пенсионер vkhavr2 живет как сыр в масле, но радеет за нарррод! мать. Типо как чернобылец Литвин против отмены чернобыльских льгот
+==================================================================+
Пообробляй землю власними руками! І ти будеш жити як сир у маслі.
   
Обратите внимание, когда был введен налог на войну, народ понял и принял.

Но за дебильную идею налога на недвежуху всех и вся, народ выйдет на Майдан.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Хто не може - бути позбавлятися великої нерухомості і купляти меньшу. В чому проблема?
+================================================================+
З якого бодуна я маю позбавлятися своєї легальної власності??? Щоб шоколадний кролік вкрав більше??? Це ще й протирічить Конституції України, яка прямо забороняє звужувати права громадян!
   
Змусити????   Шо за маячня? Кожен громадянин відповідає сам за свої дії.
Мое мнение такое:  Мы, как "громадяни, должны знать куда, и для кого идут наши налоги.  НАЛОГ без адреса - это ВЗЯТКА. (а взятки нам платить никак нельзя...)
   
Мое мнение такое:  Мы, как "громадяни, должны знать куда, и для кого идут наши налоги.  НАЛОГ без адреса - это ВЗЯТКА. (а взятки нам платить никак нельзя...)

Це відомо, за цим слідкує обрана народом ВР.
   
+================================================================+
З якого бодуна я маю позбавлятися своєї легальної власності??? Щоб шоколадний кролік вкрав більше??? Це ще й протирічить Конституції України, яка прямо забороняє звужувати права громадян!

Так ти ж не здатен достатньо заробити, щоб утримувати велику нерухомість! Міняй на маленьку.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Так ти ж не здатен достатньо заробити, щоб утримувати велику нерухомість! Міняй на маленьку.
+================================================================+
Я її утримую. Я не буду платити побори під виглядом НОВИХ податків на нерухомість. Бо введення нових податків - це бандитський рекет. Держрекетирам - смерть!
   
> Южанин написав:
> Но за дебильную идею налога на недвежуху всех и вся, народ выйдет на Майдан.

уяви, ти живеш в общині в селі
у тебе 100 соток, в сусіда - 1 сотка землі
заробляєте ви однаково
село треба обгородити парканом
на загальних зборах більшістю вирішили зібрати кошти і поставити паркан

чи повинні ви з сусідом внести однакову частку за паркан? якщо ні, то хто більше і в якій пропорції?
   
Хай  та Рада слідкує.... А наше решение должно быть таким: Не знаем куда и кому идет налог - ВЗЯТКА. Не платим.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Пропонується 2 гривні за кв.м на місяць.... 
Кто предлагает 2 гр на метр?
Це (дуже приблизно) в 10 раз дешевше, ніж в Німеччині.
Даже ты уже подтверждаешь что дороже чем в Германии  (tu)  :weep:

   
+================================================================+
Я її утримую. Я не буду платити побори під виглядом НОВИХ податків на нерухомість. Бо введення нових податків - це бандитський рекет. Держрекетирам - смерть!

Нічого не міняти? Тоді хєр від бубліка, а не кредити!
   
+==================================================================+
Пообробляй землю власними руками! І ти будеш жити як сир у маслі.
проФФесор от сохи с калашом :lol:
совсем ты забрехался уже, комуняка

пс в Украине нет профессоров квантовой и вычислительной химии

Останнє редагування: 25 грудня 2014 13:21:51 від costashu
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

проФФесор от сохи с калашом :lol:
совсем ты забрехался уже, комуняка

пс в Украине нет профессоров квантовой и вычислительной химии
+======================================================================+
А я професор Університету Paris-Sud!  :K
   
+======================================================================+
А я професор Університету Paris-Sud!  :K
та бреши дальше, комуняка
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Це відомо, за цим слідкує обрана народом ВР.
это должно быть полностью открыто на сайте казначейства. есдинственное исключение - небольшая часть армейских и сбушних расходов.
   
это должно быть полностью открыто на сайте казначейства. есдинственное исключение - небольшая часть армейских и сбушних расходов.

Все відкрито, принаймі для депутатів.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Все відкрито, принаймі для депутатів.
а должно быть для всех. для депутатов можно секретную часть оставить.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

та бреши дальше, комуняка
+=====================================================================+
3.14зди далі, хуйловець!
   
+======================================================================+
А я професор Університету Paris-Sud!  :K

Так чого ж ти не у Франції?
   
+=====================================================================+
3.14зди далі, хуйловець!
ясно, ты еще и вата :weep:
проФФесор :lol:
   
Так чого ж ти не у Франції?
Университет Париж-юг XI https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-%D1%8E%D0%B3_XI
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

думаю, що всі ці підвищення податків криються в тому, шо в україні ніхто не хоче долати корупцію. коли до влади прийшов все той же олігархат, поклавший яйця у всі партії в парламенті і оплачуючий додатковими хабарями тих жеж кишенькових депутатів. в свою чергу манюпасам спущена і легітимізована таким чином від влади система корупційних відносин в будь-яких питаннях. якщо припинити корупцію, то маса грошей висвободиться для суспільних нужд. можна оголосити з завтрашнього дня амністію, наприклад, але всі, хто після цього попадуться на корупції, лишаться всього. і не потрібно буде ще більш обдирати людей. десь так.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

а манюпаса проплачені зомбують мантрами--"так як в ЄС", "совки", "рехворми"
   
а манюпаса проплачені зомбують мантрами--"так як в ЄС", "совки", "рехворми"

Приїзжай - сам побачиш!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія