Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Стартап найдешевіший вітрогенератор для освітлення (до 500 UAH) - потрібен чи ні?

Потрібна Ваша думка. шановні ФУПчеги.

Давно хотів дати людям дешеве джерело електроенергії.

Так сталось що тиждень тому, під час святкування дня народження з друзями, я придумав як дуже дешево запустити виробництво наддешевих вітрогенераторів.

За два дні зробив майже промисловий зразок. За тиждень вже випробував.

Максимальна потужність до 70 ват. У середньому 30 ватт. Вартість вітрогенератора з електронікою - до 500 гривень. БЕЗ АКУМУЛЯТОРА - то вже кожен по своїм статкам, кому для чого треба.

Зовні буде схожий на бляшану трубу діаметром 30 см і довжиною 60 см, з "хвостом", десь як аварійний генератор на авіалайнерах.
Тепер головне питання - чи взагалі це комусь потрібно? Якщо потрібно я профінансую виробництво.




Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:05:37 від pravda
   
вітер буде у комплекті?
   
оно аэростат?

Не. Оно сидит на столбе или на крыше... Куда посадишь. Внешне - жестянка
Типа такого но горизонталка

   
Шото очень дешево.

Звиняйте, так получилось :)
   
Який рівень шуму прогнозується?
Мене цікавлять такі девайси, але моїх сусідів ні. :(
   
від якої швидкості вітру він виходить на 30 Вт?
   
Какая минимальная скорость ветра? Какой выходной ток? Есть ли аварийное торможение? Предусмотрена ли защита от насекомых и птиц?
   
Не. Оно сидит на столбе или на крыше... Куда посадишь. Внешне - жестянка
Типа такого но горизонталка

Показати зображення...

не взлетит оно ((((

принцип изначально тупиковый

ветрикальная стойка и горизонтальная ось вращения турбины, необходимость поворачивать вслед за направлением ветра ((((
   
я щас проектирую солнечную эл.станцию на 3кВт. Хм. Она выходит дорогой. Сами панельки, инвертор, контроллер заряда, акк.

эта цена звучит заниженной.
   
Листя заб’є ту турбіну на раз.
   
я щас проектирую солнечную эл.станцию на 3кВт. Хм. Она выходит дорогой. Сами панельки, инвертор, контроллер заряда, акк.

эта цена звучит заниженной.

в ветряке технологичного только генератор и он дешевле панелек
остальное такое же
   
Ціну виробництва множ на 3 як мінімум.
Але річ потрібна.
І потім інтеграція сотні таких ;)
   
Але треба трохи вдосконалити ;)
   
Почему станина не покрашена? :-)o
   
за 500 гривень скільки ж воно житиме? якщо 2 нормальних підшипника то вже 200 гривень
   
Який рівень шуму прогнозується?
Мене цікавлять такі девайси, але моїх сусідів ні. :(

Майже безшумний. Добре збалансований, на кулькобуксах.
   
 48-60 В. 20-25А

Отаке от. С мачты рабочая напруга спускается на преобразователь-стабилизатор DC-DC  с 48 до 13,65В 
   
Почему станина не покрашена? :-)o

Это опытный образец для испытаний.  (P)

сорри за оффтоп.

за 500 грн сделать хоть что-то путное невозможно. Фотки - для понимания, шо я не теоретик-п***а.
   
Это опытный образец для испытаний.  (P)

сорри за оффтоп.

за 500 грн сделать хоть что-то путное невозможно. Фотки - для понимания, шо я не теоретик-п***а.

А откуда такой симпатичный генератор?
   
не взлетит оно ((((

принцип изначально тупиковый

ветрикальная стойка и горизонтальная ось вращения турбины, необходимость поворачивать вслед за направлением ветра ((((

можно по принципу флюгера самоориентировать

или второй вариант - вентиляционные головки
   
А откуда такой симпатичный генератор?

Это двигатель для велика. 1,5кВт. Три фазы. Выпрямитель (слабенький) на пробу спаял, потом купил у кетайцев трёхфазный мост на 50А за полтора бакса.  :-B

   

Это двигатель для велика. 1,5кВт. Три фазы.


хуяссе велик
   
не взлетит оно ((((

принцип изначально тупиковый

ветрикальная стойка и горизонтальная ось вращения турбины, необходимость поворачивать вслед за направлением ветра ((((

Есть второй вариант, но более затратный



   
я щас проектирую солнечную эл.станцию на 3кВт. Хм. Она выходит дорогой. Сами панельки, инвертор, контроллер заряда, акк.

эта цена звучит заниженной.

Эта цена реальная, то что я сейчас потратил на "НИОКР"  :crazy_pil:
   
вітер буде у комплекті?

У комплекті буде підсилювач вітру :)
   
Какая минимальная скорость ветра? Какой выходной ток? Есть ли аварийное торможение? Предусмотрена ли защита от насекомых и птиц?

ВСЕГО ЭТОГО за 500 гривен нет.
Учитывая что ротор маленького диаметра и рассчитан на большие обороты то нафиг его тормозить?

Выходной ток до 3А сечас такой девайс стоит.

Минимальная скорость - померяю скажу. Пока крутит и светит
   
Это опытный образец для испытаний.  (P)

сорри за оффтоп.

за 500 грн сделать хоть что-то путное невозможно. Фотки - для понимания, шо я не теоретик-п***а.

Я видел єти фотки на ОЛХ - ты этот наборчик продаешь за 33щ баксофф


https://www.olx.ua/obyavlenie/vetrogenerator-1000vt-vetryak-IDooFfI.html#c7fd092d7a
   
Я видел єти фотки на ОЛХ - ты этот наборчик продаешь за 33щ баксофф

Спасибо за рекламу, мне аж невдобно. Просмотры: 8844   :rotate:
   
Видайте авіатору лантух чеколяди, за правильне використання книжок. :D
   
В трубу буде набиватися листя та сніг.

Крім того маю сумніви, навіть щодо 30 ватт.
При діаметрі труби маємо ~0,07 м2 поперечного перерізу.
Через кінетичну енергію руху маси повітря для такої площі виходимо на 45 джоулів в секунду (це ті самі ватти, що нам потрібні - але до них ще далеко) при вітрі в 10 м/с.
Але повністю їх "зняти" вітряком неможливо - це б означало повністю зупинити рух повітря.
В інеті пишуть про теоретичний максимум "зняття" в 57%, і про 25-30% в серійних моделях.

Тобто 15 ватт при 10 м/с може й вийде з такої труби. Але далі вже питання про вітер, 10 м/с бува дуже нечасто.
При більш-менш реальних 5 м/с будемо мати не 45 і 15, а 5,6 та 1.8 вати відповідно.
Все пропорційно кубу швидкості - такі справи.
   
В трубу буде набиватися листя та сніг.

Крім того маю сумніви, навіть щодо 30 ватт.
При діаметрі труби маємо ~0,07 м2 поперечного перерізу.
Через кінетичну енергію руху маси повітря для такої площі виходимо на 45 джоулів в секунду (це ті самі ватти, що нам потрібні - але до них ще далеко) при вітрі в 10 м/с.
Але повністю їх "зняти" вітряком неможливо - це б означало повністю зупинити рух повітря.
В інеті пишуть про теоретичний максимум "зняття" в 57%, і про 25-30% в серійних моделях.

Тобто 15 ватт при 10 м/с може й вийде з такої труби. Але далі вже питання про вітер, 10 м/с бува дуже нечасто.
При більш-менш реальних 5 м/с будемо мати не 45 і 15, а 5,6 та 1.8 вати відповідно.
Все пропорційно кубу швидкості - такі справи.


 :-B  (tu)
   
Спасибо за рекламу, мне аж невдобно. Просмотры: 8844   :rotate:

Будешь должен доляху
   
В трубу буде набиватися листя та сніг.

Крім того маю сумніви, навіть щодо 30 ватт.
При діаметрі труби маємо ~0,07 м2 поперечного перерізу.
Через кінетичну енергію руху маси повітря для такої площі виходимо на 45 джоулів в секунду (це ті самі ватти, що нам потрібні - але до них ще далеко) при вітрі в 10 м/с.
Але повністю їх "зняти" вітряком неможливо - це б означало повністю зупинити рух повітря.
В інеті пишуть про теоретичний максимум "зняття" в 57%, і про 25-30% в серійних моделях.

Тобто 15 ватт при 10 м/с може й вийде з такої труби. Але далі вже питання про вітер, 10 м/с бува дуже нечасто.
При більш-менш реальних 5 м/с будемо мати не 45 і 15, а 5,6 та 1.8 вати відповідно.
Все пропорційно кубу швидкості - такі справи.


Це добре прорахована модель і збалансована модель з вітряною лінзою і вентуре еффектом
Модель розраховувалась на 75 ватт  при 100% (не мною і для іншої мети)
То ж я особисто розраховую на  енергопостачання для 10 ватного світильника
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія