Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який тел купити? :S

Re: Який тел купити?  :S

Я вибачаюсь якщо когось образив. Все що я хочу сказати, що чудес в цьому світи не буває, і якщо щось коштує в три рази дешевше, то воно так само в три рази гірше буде працювати, і в три рази меньше буде жити. І якщо в Apple та Самсунг є можливості викоучувати руки та буквально банкротить неслухняних постачальників, в інших такої можливості немає, і вже один цей факт повинен викликати запитання, з чого вони це все збирають що воно коштує в три рази дешевше, при цьому гарантовано вони не можуть отримати комплектуючі по тим цінам що платить Apple чи Самсунг.
Але якщо смартфон використовується тільки як слухавка, то купувати преміальні телефони змісту дійсно  немає.
   
Re: Який тел купити?  :S

Я вибачаюсь якщо когось образив. Все що я хочу сказати, що чудес в цьому світи не буває, і якщо щось коштує в три рази дешевше, то воно так само в три рази гірше буде працювати, і в три рази меньше буде жити. І якщо в Apple та Самсунг є можливості викоучувати руки та буквально банкротить неслухняних постачальників, в інших такої можливості немає, і вже один цей факт повинен викликати запитання, з чого вони це все збирають що воно коштує в три рази дешевше, при цьому гарантовано вони не можуть отримати комплектуючі по тим цінам що платить Apple чи Самсунг.
Але якщо смартфон використовується тільки як слухавка, то купувати преміальні телефони змісту дійсно  немає.

1) Не уж то Яблоко и Самсунь собираются у себя на исторической родине? 2) Есть Бентли, без спору хорошая машина, но есть и Гольф, совсем не престижный, как Бентли, но от этого не становится он самокатом на колесах без тормозов.
   
Re: Який тел купити?  :S

Xiaomi Redmi 5
або
Xiaomi Redmi 5 Plus
буквально на днях почнуть продавати
   
Re: Який тел купити?  :S

1) Не уж то Яблоко и Самсунь собираются у себя на исторической родине? 2) Есть Бентли, без спору хорошая машина, но есть и Гольф, совсем не престижный, как Бентли, но от этого не становится он самокатом на колесах без тормозов.

До чого тут де вони збираються? Збирання це чи не сама маленька частина витрат. В пристрої декілька сотень комплектуючих і 99% з них ні Samsung, ні Apple самі не виробляють. Все це коштує гроші і немалі. Для приклада подивіться на сьогоднішні брутальні судові розборки між Аpple та Qualcomm де ні одна сторона не хоче поступатись. Але Qualcomm великий, він може собі дозволити тягатися з Apple, а скільки постачальників Apple збанкрутували або фактично перестали існувати після того як не домовились по подальшій співпраці? GTAT, Immagination Technologies, Cirrus - це тільки декілька прикладів.
   
Re: Який тел купити?  :S

Я розглядаю тільки перевірено-гарантовані Самсунґ та Еппл

Лошара! :laugh:
   
Re: Який тел купити?  :S

Xiaomi Redmi 5
або
Xiaomi Redmi 5 Plus
буквально на днях почнуть продавати
ТееСа, як вияснилось, не цікавлять телефони манюпаса-виживальника а виключно бренди для бізнесменів 80% вартості яких коштує ім'я  :D 
   
Re: Який тел купити?  :S

 Цей ксяомі зависав за 2 роки 1 чи 2 рази так, що доводилось вимикати живлення, і все! У мене такими надійними були хіба що перші нокії. Навіщо купувати гнусмас чи епл , ніколи не зрозумію..
   
Re: Який тел купити?  :S

ТееСа, як вияснилось, не цікавлять телефони манюпаса-виживальника а виключно бренди для бізнесменів 80% вартості яких коштує ім'я  :D 

Якщо ти зумієш зібрати телефон з тих самих комплектуючих що Apple чи Самсунг, і він в тебе вийде дешевше, тоді поговоримо.
   
Re: Який тел купити?  :S

Цей ксяомі зависав за 2 роки 1 чи 2 рази так, що доводилось вимикати живлення, і все! У мене такими надійними були хіба що перші нокії. Навіщо купувати гнусмас чи епл , ніколи не зрозумію..
По тій самій причині, що люди віддають перевагу Тойоті перед ВАЗ чи ЗАЗ. Другі теж дешевші, теж мають чотири колеса, теж їздять, і теж не заводяться раз чи два за 2 роки.
   
Re: Який тел купити?  :S

тел манюпаса-виживальника й тел бізнесмена - різні речі й від них вимагаються різні речі

Це лірика.

Я не бачу якоїсь особливої, принципової різниці ні між 7 та 8 айфоном, ні між 7 та 8 самсунгом.
Рекламував тут хтось Samsung 7 Active — може, саме він є вашим оптимальним телефоном...
   
Re: Який тел купити?  :S

Ну от не розумію я фанатів гнусмаса. Він же реально лідер по браку... і по тривалості життя.
серед брендів.
   
Re: Який тел купити?  :S

два+ роки тому взяла Мейзу, але впав і екран тріснув, 2 місйці тому оцей Редмі.
Глобальная версия Xiaomi Redmi Note 5A Prime 3 ГБ 32 ГБ MIUI 9 мобильный телефон Snapdragon 435 Octa Core 5.5 дюймов 16MP Камера отпечатков пальцев
https://ru.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5A-5-A-3GB-RAM-32GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-435-Octa/32829081291.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.tWC4I8
камера класна(13MP сзади Камера, 16MP Фронтальная камера с селфи-свет). більше від телефону мені нічого не треба.
і хоч я бізнесмен, моїм партнерам і клієнтам похєру який в мене телефон, як і мені на їхні. :D
   
Re: Який тел купити?  :S

Ну от не розумію я фанатів гнусмаса. Він же реально лідер по браку...
мамі брали десь зо два роки тому. десь через рік почав інколи глючити, а зараз швидко розряджатися. то взяли зараз китайця Доджі.
а старі самси, як 10 років тому, не смарти, хороші.
   
Re: Який тел купити?  :S

Ці всі топові телефони то просто соціальна валюта, якою ти розплачуєшся з суспільством.
Якщо ТС треба телефон, то зараз пох що брати, все гно. Якщо треба інше то брати рекомендую іфон  х, але після розпаковка розбити екран молотком легенько. Так він на оточуючих справляє більше враження.
   
Re: Який тел купити?  :S

бери ось це і будь щасливий! :gigi:
IMAN S1 Pro
   
Re: Який тел купити?  :S

бери ось це і будь щасливий! :gigi:
IMAN S1 Pro
Показати зображення...
а що це таке? ;o
   
Re: Який тел купити?  :S

   
Re: Який тел купити?  :S

Мій Samsung S6 Active здихає потихеньку - 2 роки вірної служби, АЛЕ:
- батарея починає чудити
- екран рлз'їбошив
- є нове скло й батарея, але ніхто не берецця міняти
- пора йти в ногу з часом

Варіанти (нічого з них не подобаєцця насправді - але в порядку приорітету, що розглядаю):

1. iPhone 8 - все влаштовує, крім батареї... В моєму випадку 4-5 годин і на підзарядку.

2. Samsung s8 - тел достойний, але дизайн - п***а повний і фрагіл - доведеться запакувати в хеві дьюті кейс, що ще більше збільшить його сайз.

3. iPhone X - подобаєцця все, крім дебільно здорового екрану (не зручно).

Бідують українці, бідують...
   
Re: Який тел купити?  :S

Бідують українці, бідують...

в масі своїй так. А Freelander до неї не відноситься.
   
Re: Який тел купити?  :S

бери ось це і будь щасливий! :gigi:
IMAN S1 Pro
Показати зображення...
super! 952gryvni.  (tu)
ОБЗОР IMAN S1 PRO

iMAN S1 PRO – это ударопрочный телефон для мужчин, который обладает удивительно компактными размерами и радует своими защитными функциями. Подробнее об устройстве расскажет наш небольшой обзор iMAN S1 PRO.

Дизайн и внешний вид

Водонепроницаемый телефон имеет достаточно тонкий корпус и размеры, сравнимые с кредитной карточкой, что отмечают отзывы iMAN S1 PRO. Аппарат легко размещается в любом кармане. Разъемы и слоты расположены на нижней боковой грани и надежно защищены резиновыми, износоустойчивыми заглушками. Значительную часть лицевой панели занимает сенсорная цифровая панель. Диагональ OLED дисплея составляет 1 дюйм.

Производительность

Телефон работает с одной SIM картой и имеет FM радио, которое работает при подключении наушников. Характеристики iMAN S1 PRO позволяют телефону быстро и легко справляться со своими основными задачами. Встроенную память можно расширить до 8 Гб. Девайс отлично подходит для занятий спортом, благодаря наличию шагометра. Крошечное устройство имеет аккумулятор в 400 мАч, которого достаточно для того, чтобы целый день активно общаться. Для подключения к другим гаджетам присутствует Bluetooth.

iMAN S1 PRO – это личный спутник для спортивного человека. Купить iMAN S1 PRO в Украине можно на нашем сайте.

https://mirsmart.com.ua/hard/iman-s1-pro

Останнє редагування: 16 грудня 2017 08:09:37 від myshka naruzhka
   
Re: Який тел купити?  :S


До чого тут де вони збираються? Збирання це чи не сама маленька частина витрат. В пристрої декілька сотень комплектуючих і 99% з них ні Samsung, ні Apple самі не виробляють.

Насчет Эпл - верно, они почти не производят комплектующих для телефонов, да и сборка в Китае. Самсунг производит основные части смартфона - экран и проц. Экран для последнего телефона Эпл также проиводит Самсунг, так же и процессоры для многих айфонов производил Самсунг. Насчет камеры не знаю, но обычно в смартфоны такого класса устанавливают какой-то брендовый дивайс с хорошей оптикой.

Самсунг S8 - классный и дизайн суперский, отличается от других смартов, но вот боюсь упустить его - очень хрупкий дисплей, а в чехол такую красоту не хочется запихивать
   
Re: Який тел купити?  :S

в масі своїй так. А Freelander до неї не відноситься.

Бідують тільки хворі і ті, котрі не вміють робити нічого.
   
Re: Який тел купити?  :S

Айхвон 7 або 10... Все інше-то таке...
   
Re: Який тел купити?  :S

Я вибачаюсь якщо когось образив. Все що я хочу сказати, що чудес в цьому світи не буває, і якщо щось коштує в три рази дешевше, то воно так само в три рази гірше буде працювати, і в три рази меньше буде жити. І якщо в Apple та Самсунг є можливості викоучувати руки та буквально банкротить неслухняних постачальників, в інших такої можливості немає, і вже один цей факт повинен викликати запитання, з чого вони це все збирають що воно коштує в три рази дешевше, при цьому гарантовано вони не можуть отримати комплектуючі по тим цінам що платить Apple чи Самсунг.
Але якщо смартфон використовується тільки як слухавка, то купувати преміальні телефони змісту дійсно  немає.
Сравнивал картину Малевича и мои обои у меня обои лучше ,бумага плотнее, так почему Малевич стоит дороже? 
   
Re: Який тел купити?  :S

Якщо ти зумієш зібрати телефон з тих самих комплектуючих що Apple чи Самсунг, і він в тебе вийде дешевше, тоді поговоримо.

Той же Xiaomi має моделі, зібрані практично "з тих же комплектуючих"
ну і коштують вони не набагато дешевше Епла і Гнусмаса
тут же ніхто не пропонує їх, пропонують мідл-клас
надійний і досить потужний
бо топи мають надлишкову потужність (он вже почали ноути виробляти на мобільних процах) і тому швидше і необгрунтовано зжирають акум, який і так менший ніж у нинішніх мідлів

мені чомусь здавалося що бізнесмену мало би бути зручніше щоб фонка якомога рідше просилася пообідати
   
Re: Який тел купити?  :S

Note S8
   
Re: Який тел купити?  :S

Це лірика.

Я не бачу якоїсь особливої, принципової різниці ні між 7 та 8 айфоном, ні між 7 та 8 самсунгом.
Рекламував тут хтось Samsung 7 Active — може, саме він є вашим оптимальним телефоном...


 Samsung S7 Active, до-речі, мене би повністю задовольнив, але є 2 але:
- він продається в США тільки (а це когось напоужувати, щоб привезли чи переслали)
- там повнісю металевий бронебійний корпус і враження, коли в руці, що тримаєш сталевий брусок (S6 active в цьому плані кращим був, бо там супер-міцний і легкий пластик).
   
Re: Який тел купити?  :S

бери ось це і будь щасливий! :gigi:
IMAN S1 Pro
Показати зображення...

Прикольний дівайз, але по ньому тільки дзвонити мабуть, аплікацій не встановиш багато.
   
Re: Який тел купити?  :S

Note S8

Я ж не бандурист... Хоч і достойна лопата по характеристиках.
   
Re: Який тел купити?  :S

1 всі смартфони б'ються- вони важкі, мають великі дисплеї і досить вразливу начинку, хоча б ту саму оптичну стабілізацію в камерах
2 навіть найпростіший кейс, хоча б тонка накладка з бортиками над дисплеєм підвищує шанс виживання телефона бо демпфує удари
3 якщо телефон має сертифікацію щодо води це не значить що його можна совати під воду
я розглядав sony xz1 compact- маленьке (дисплей 4.6) довгограюче чудо на квалкомі 835 в пластиковому корпусі, але захотілось більшого дисплею і закінчив samsung s7- він став дуже дешевий на роспродажах і має чудову камеру(яка практично не міняється з s6 до s8) і amoled дисплей (люблю ідеальний чорний)
ну і ціна практично завжди має зв'язок з якістю- хард, софт, сістема якості в процесі виробництва, підтримка на протязі циклу життя, сервіс
є люди які дешево купляють мішок непоганих запчастин з алі і задоволені але це не наш шлях

дроптести показують що айфони трохи  краще виживають після ударів, але мені не подобається ос і також ціна


   
Re: Який тел купити?  :S

підтверджую - Ксяомі вєщ!) 2 роки експлуатації без нарікань. 8 ядер, 2.2 ГГц, 2 Гб пам'яті оперативки, 16 постійної...
міняти не збираюсь, хоч він і падав не раз, але скло ціле

биткойны майнит ?
   
Re: Який тел купити?  :S

Хороший смартфон за $200: в Украине это уже реальность

13.12.2017 07:38
Смартфоны массового сегмента становятся все дешевле и все круче. За счет чего так происходит?

Экономический кризис и падение доходов не отбили у украинцев желания покупать мобильные устройства. На протяжении последних 5 лет продажи смартфонов в Украине ежегодно растут на 30%.
Пользоватеи охотно отказываются от простых "звонилок" в пользу маленьких и больших смартфонов. Только за первое полугодие 2017 года, по данным GfK, в Украине было продано почти 2 млн смартфонов.
Цена на самые популярные среди украинцев смартфоны в долларовом эквиваленте год за годом уменьшается. Почему так происходит? LIGA.net попыталась выяснить.
Смартфоны дешевеют во всем мире
Производители техники и эксперты отмечают, что средняя стоимость смартфона за последние несколько лет действительно падает и эта тенденция продолжится.
По прогнозу экспертов statista.com, средняя цена смартфонов при продаже в 2017 году составит $245, а к 2019 этот показатель упадет до $214.

Производители выделяют несколько причин, которые заставляют дешеветь смартфоны во всем мире. Компания LG, к примеру, выделяет три причины.

Высокая конкуренция на мировом рынке.
Развитие технологий, изобретение и внедрение в производство новых элементов, материалов, решений, что ведет к удешевлению комплектующих.
Роботизация производства и использование возобновляемых источников энергии в производстве.
В Huawei рассказывают, что на появление на рынке смартфонов с хорошими характеристиками и сравнительно невысокой ценой повлияло возникновение среднего ценового сегмента.

В компании отмечают, что ранее на рынке присутствовали либо смартфоны с базовыми техническими характеристиками, которые были наиболее доступными, либо флагманы с ценником намного выше.

"Сейчас же появился так называемый средний сегмент смартфонов, которые уже вмещают в себя наработанные годами технологии", - пояснили в компании Huawei.

Как сообщили LIGA.net в компании Lenovo, высокая конкуренция в среднем сегменте смартфонов заставляет производителей постоянно усовершенствовать их, устанавливая лучшие процессоры, увеличивая емкость аккумуляторов, улучшая модули камер, добавляя оперативную и встроенную память и т.п.

"В то же время флагманские гаджеты, чтобы больше отличаться от смартфонов среднего ценового сегмента, позиционируются в качестве смартфонов, предоставляющих дополнительные возможности. Например, возможность делать лучшие снимки, играть в ресурсоемкие игры или расширять функционал смартфонов с помощью дополнительных модулей", - отметили в Lenovo.

Похожее мнение по поводу флагманских смартфонов высказал сооснователь техноблога Gagadget Сергей Митяев. По его словам, если все сильно упростить, то смартфон за 10 000 грн отличается от смартфонов за 15 000 и 20 000 грн прежде всего качеством камеры.

"Фактически все, что выше 7000-8000 грн, это уже вкладывание в покупку камеры или в престиж марки", - говорит эксперт.

http://biz.liga.net/all/it/stati/3720736-khoroshiy-smartfon-za-200-v-ukraine-eto-uzhe-realnost-.htm
   
Re: Який тел купити?  :S
911

Re: Який тел купити?  :S

http://bit.ly/2yJeNVk или http://bit.ly/2orNwXg


Я б не давав більше як 250-300 баксів за китайця. Якщо можеш виділити 500 баксів на телефон, бери гнусмаса або лижу.
   
Re: Який тел купити?  :S

Я б не давав більше як 250-300 баксів за китайця. Якщо можеш виділити 500 баксів на телефон, бери гнусмаса або лижу.
Iphone X за 300 баксів?  :laugh:
   
Re: Який тел купити?  :S

Юзаю ноте 8, донька s8+. Хотив купить айфонХ- нема на склади в Сиднеи. Будуть тикы за 2 тижни.
У вас що, айфоныХ легенько е у продажу у магазинах? Не вирю!!
   
Re: Який тел купити?  :S

Юзаю ноте 8, донька s8+. Хотив купить айфонХ- нема на склади в Сиднеи. Будуть тикы за 2 тижни.
У вас що, айфоныХ легенько е у продажу у магазинах? Не вирю!!

 В нас ідеш з контрактом в салон, підписуєш писульку програми "Завжди новий Ай-Фон" (24 місяці сплачуєш 48 євро на міс а потім або міняєш на новий і продовжуєш сплачувати ну або просто залишаєш собі) і забираєш свй айхвон Х

Я на нього подивився, покрутив в руках і взяв тайм-аут - не впевнений - бандуристий він трохи - мені треба зручніший тел, щоб одною рукою було зручно оперувати
   
Re: Який тел купити?  :S

Як по мени, кращого 6го самсунга нема. У всьму удобный. И в роботи и в руци.
   
Re: Який тел купити?  :S

Як по мени, кращого 6го самсунга нема. У всьму удобный. И в роботи и в руци.

та воно то так

тільки купувати новий - тупізм

технології пішли вперед за 2 роки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія