Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пектиму хліб

Re: Пектиму хліб
LAR

Привет, красивый хлебушек!
   
Re: Пектиму хліб
LAR

О! Куда-то мои хачапури делись?! Пропали фоты :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

О! Куда-то мои хачапури делись?! Пропали фоты :weep:

Створіть обліковий запис/рахунок на

https://www.flickr.com/
Там 1000 фото на безкоштовному варіанті обілку можна запостити. Це багато.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Створіть обліковий запис/рахунок на

https://www.flickr.com/
Там 1000 фото на безкоштовному варіанті обілку можна запостити. Це багато.

  Да я вот на этом. https://picua.org, сегодня вообще не могу туда зайти. Наверное там глюк какой-то. Придётся поменять хостинг. Спасиб за ссылку. Только я же и свои посты не могу корректировать, описание без фото останется :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

  Да я вот на этом. https://picua.org, сегодня вообще не могу туда зайти. Наверное там глюк какой-то. Придётся поменять хостинг. Спасиб за ссылку. Только я же и свои посты не могу корректировать, описание без фото останется :weep:

"Начните использовать PicUA сегодня, Вы будет приятно удивлены"

 :laugh:

Останнє редагування: 7 червня 2020 00:36:17 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

"Начните использовать PicUA сегодня, Вы будет приятно удивлены"

 :laugh:

"Ошибка
Приложение не настроено: Это приложение все еще в режиме разработки, и у вас нет к нему доступа. Переключитесь на зарегистрированный аккаунт тестового пользователя или попросите администратора предоставить вам разрешения."  :weep:  :gigi:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

На флікрі року з 2005-2006, жодного разу не було проблем.
Досить простий, дружній, нормальний функціонал.
Рекомендую.

Хліб на чаю.
2 пакетики десь на на 0,8кг тіста
Заварював чай, поки склянка не остигла: виварив повністю
І дав трохи більше цукру  - аби хліб був ледве солодкуватий

Хліб вийшов трохи рожевий на колір, солодкуватий і з приємним смаком чаю.
Типу, для королеви ))
З борщем не піде ))

Фотки постити нема сенсу: хліб як хліб.

Можна сміливо дати 3 пакетики чаю.
В цілому, для проби, рекомендую.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Привет! Зарегилась на https://www.flickr.com/, фоты загрузила, но не могу найти где брать ссылки для форумов :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

1. Із своєї стартової сторінки клікаємо на фотку, яку хочемо вставити.
2. Справа внизу є стрілка вниз - клік -> View all sizes
3. У відкрившимуся вікні клікаємо на Size, який хочемо:

Sizes Original (1967 × 1280)

Square 75 (75 × 75)
Square 150 (150 × 150)
Thumbnail (100 × 65)
Small 240 (240 × 156)
Small 320 (320 × 208)
Small 400 (400 × 260)
Medium 500 (500 × 325)
Medium 640 (640 × 416)
Medium 800 (800 × 521)
Large 1024 (1024 × 666)
Large 1600 (1600 × 1041)
Large 2048

4. Відкривається сторінка з вибраним розміром. На фотці клікаємо ПРАВОЮ кнопкою мишки і вибираємо "copy image address" чи якщо браузер з іншою мовою, то аналог "скопировать адрес фото" типу.
5. На форумі вставляємо (paste) лінк як звичайно.

Останнє редагування: 7 червня 2020 10:25:49 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Ок! Я правда с телефона, наверное другой интерфейс.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Стрелочка с кубиками? Нажимаю и просто спрашивает с какими соцсетями и месенджерами поделится. Наверное надо на стационарном попробовать.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця




Про телефон не знаю, може, там інший інтерфейс. В мене мобільного нема взагалі ))
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

або, якщо є "Share" - то воно покаже лінк для вставки, але я не знаю, там на ай-фоні і андроіді по-різному може бути.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Показати зображення...
Про телефон не знаю, може, там інший інтерфейс. В мене мобільного нема взагалі ))

Если я на такое нажимаю, оно просто скачивает в телефон. Не выпадает этих форматных строк.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Оце вставляю прямо зараз зі свого планшета Андроїд браузер Опера



клік на фото
клік на share (стрілочка "вправо-вверх" - одразу зліва від тої, яку я обвів на попередньому скріншоті)
вибрати ВВС code, скопіювати його
вставити як звичайно в форум, видалити з строки все, залишивши тільки частину, яка починається з https://...(і закінчується).jpg

але то прищ на шиї з планшета (мобільного браузера) ставити  :X  Ніколи раніше не пробував і більше не буду  :gigi:

Останнє редагування: 7 червня 2020 20:56:17 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

 :weep: уже дошла до функции выбора размера фото, получилось. Но ввкода нет. Отсылает меня в инструкции, а там заканчивается "нажмите правой кнопкой мыши".  :weep: я уже тоже на планшет перешлаааа. Может мне надо снять галку приват на альбоме и открыть доступ всем?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Пока я ввкод искала, испекла по просьбе семьи хачапури и пирог с капустой, все из этого же базового теста из которого пеку хлеб. Удивительно рецепт один, а при разных способах выпекания получаются совсем разные вкусы. Хлебопечка, духовка, сухая разогретая сковорода вот все девайсы которые я применяла.
   
Re: Пектиму хліб
LAR





Вдруг получилось X(,  но немножко по другому я сделала.

Останнє редагування: 7 червня 2020 21:46:55 від LAR
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Пшениця, спасибо за терпение и участие. Теперь пошла просить разрешение на редактирование постов  :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Пшениця, спасибо за терпение и участие. Теперь пошла просить разрешение на редактирование постов  :weep:
Ну, я ж, ніби, як сам нарекомендував... а потім що, в кущі?

Дірочки в скоринці хліба - це клас !
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Ну, я ж, ніби, як сам нарекомендував... а потім що, в кущі?

Дірочки в скоринці хліба - це клас !

Это просто в раскаленной духовке, без крышки, на чугунном противне. А тесто как для хлебопечки, но удивительно совсем другой хлеб получается.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Та я бачу, що не в формі пеклося. Бо форми нема ))
Так, абсолютно інший хліб виходить.
На алюмінієвій фользі пекти найлекше. Збризнути її олією. Не пристає абсолютно.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Та я бачу, що не в формі пеклося. Бо форми нема ))
Так, абсолютно інший хліб виходить.
На алюмінієвій фользі пекти найлекше. Збризнути її олією. Не пристає абсолютно.

Я пергаментную бумагу использую, которая антипригарная.. На ней расстойку делаю, а потом с ней же на противень перемещаю. Она не размокает и жаростойкая, до определённого момента канешна :)
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Я, в зв"язку з дефіцитом дріжджів, став їх класти в хліб разів в 5 менше. А, може і в 7.
Роблю 50% тісто (рідке) і в ньому вони розмножуються ніч в теплі. З"являється кислий запах-смак, а клейковина дозріває так, що в комок збивається - тісто не урвеш і легко вже не замісиш. Ранком додаю решту борошна і замішую тісто вже до "звичайного" ))
Але випікається чудово і, виглядає, що такий хліб не "падає".

Останнє редагування: 8 червня 2020 23:51:57 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Я, в зв"язку з дефіцитом дріжджів, став їх класти в хліб разів в 5 менше. А, може і в 7.
Роблю 50% тісто (рідке) і в ньому вони розмножуються ніч в теплі. З"являється кислий запах-смак, а клейковина дозріває так, що в комок збивається - тісто не урвеш і легко вже не замісиш. Ранком додаю решту борошна і замішую тісто вже до "звичайного" ))
Але випікається чудово і, виглядає, що такий хліб не "падає".


Это тесто называется "старт", только не держите больше 18 часов, перекисает. По такому принципу чіабатта делается. Можно брать всего 2 грм. дрожжей и сахар не надо. Тесто не крутое и получается выпечка с дырками. Если муку добавлять хлеб будет плотнее. О, там выше есть фота где такой потрескавшийся хлебчик, так вот я его по такому принципу и делала.

Вот этот.

   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Я тісто для піци витримую по 3 дні. В плані, замішую одразу на  3-4 рази, одну піцу робиш - решта тіста живе пару днів у відерку.
Чіабати пік пару разів - не для мене вони якось. Ніякі, як маца.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Спік хліб на чифірі. На такому, що аж язик деревеніє. Хліб вийшов неочікувано ніякий. Ну, може, трошки не такий, якби без
Цікаво, що кава і ка као міняють смак сильно
Краще білий окремо з гарним міцним чаєм :)

Останнє редагування: 16 червня 2020 08:26:24 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Все-таки солод рулит. Даже если пеку светлый хлеб добавляю чуть солода и он усиливает хлебный вкус. А так при разном количестве солода, в сухом виде или заварном всегда получается вкусно и разнообразно, что по цвету, что по вкусу.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Цікаво, як смаки "розчиняються" в хлібові ))
Моїм найулюбленішим лишається меляса-журавлина-кукурудзянка-льон
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Перейшов на плаский хліб
Скибки вузенькі - легко їсти, не треба "викусювати" з великого шмату. Навколо рота ні варення ні паштету нема :gigi:

   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Перейшов на плаский хліб
Скибки вузенькі - легко їсти, не треба "викусювати" з великого шмату. Навколо рота ні варення ні паштету нема :gigi:

Показати зображення...

 (tu)  :super:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Попри все, найулюбленішим залишається напівсолодко-гіркуватий  чорний (з кавою) та журавлиною
   
Re: Пектиму хліб

.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Судячи з кольору, це на чифірі було, точно не пам"ятаю, пік 4 липня
Після цього, пік ще лише один раз. Після 5 років щоденних випікань нічого нового не виходить. "Тайна раскрыта, цель достигнута, делать больше нечего, и надо менять профессию."
А влітку і інших справ багато. На тому ж городі, наприклад.

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Судячи з кольору, це на чифірі було, точно не пам"ятаю, пік 4 липня
Після цього, пік ще лише один раз. Після 5 років щоденних випікань нічого нового не виходить. "Тайна раскрыта, цель достигнута, делать больше нечего, и надо менять профессию."
А влітку і інших справ багато. На тому ж городі, наприклад.

Показати зображення...

Красивый получился, аппетитный. Летом больше овощей и фруктов, поэтому хлеба меньше надо. Я тоже реже сейчас пеку, но сегодня испекла на цельнозерновой муке 300грм+100грм.обычной+ ложечку солода, 50млг.растительного масла, воды 260млг.соль крупная, сахар две ст. ложки и дрожжи сухие две ч л и ещё чуть чуть. Ещё уксус добавила ч л, обычный. Когда испекся пахло в доме яблочным пирогом. Хороший хлебушек получился.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Красивый получился, аппетитный. Летом больше овощей и фруктов, поэтому хлеба меньше надо. Я тоже реже сейчас пеку, но сегодня испекла на цельнозерновой муке 300грм+100грм.обычной+ ложечку солода, 50млг.растительного масла, воды 260млг.соль крупная, сахар две ст. ложки и дрожжи сухие две ч л и ещё чуть чуть. Ещё уксус добавила ч л, обычный. Когда испекся пахло в доме яблочным пирогом. Хороший хлебушек получился.

Якось читав, що лимонний сік 1-2ст.л на 900гр буханку робить тісто дуже пухким, але сам не пробував
   
Re: Пектиму хліб
LAR



Вот он такой с уксусом. Хорошо получается, можно пробовать печь. Ещё с тертым яблоком можно, тоже даёт такой же эффект как уксус. Аскарбинку также добавляют в тесто, кислота положительно влияет на выпечку.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

треба хлібопічку купувати...  :gigi:
   
Re: Пектиму хліб
LAR

треба хлібопічку купувати...  :gigi:

Да уж пора  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія