Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільший ляпас зелені це зустріч Блінкена з Епіфанієм

для цього треба мати думки
от ти недолугий :) , я ж чорним пр білому написав, що зустріч Блінкена з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм це класний ляпас зе та його уварталу за танці з мпопами, за укази про нагородження мпопів, за плащування (не моє) перед мп. Я розумію, що тобі моі думки не зайшли, але це гіяк не означає, що решта дописувачів вважають як ти.
   
якщо навіть серед всіх хто почитав і підтримав мене буде один єдиний, я вже буду задоволений. Якщо ні одного, те ж не буду сумувати, просто продовжу просвітницьку роботу :)
   
от ти недолугий :) , я ж чорним пр білому написав, що зустріч Блінкена з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм це класний ляпас зе та його уварталу за танці з мпопами, за укази про нагородження мпопів, за плащування (не моє) перед мп. Я розумію, що тобі моі думки не зайшли, але це гіяк не означає, що решта дописувачів вважають як ти.
Хіба Зе водив хороводи по Києву у парчових лахах МПЪ?
Хіба Зе було офіційно проголошено VIP-пріхожаніном МПЪ - за щедрі пожертви цій ФСБ-шній структурі всередині України?
(зрозуміло, що пожертви робилися щоб задобрити Хуйла - заради якнайширшого сприяння розвиткові свинобізнесу у паРаші, але то діло третє)
   
якщо навіть серед всіх хто почитав і підтримав мене буде один єдиний, я вже буду задоволений. Якщо ні одного, те ж не буду сумувати, просто продовжу просвітницьку роботу :)
ваше прізвище часом не Аделаджа? Може, Мунтян?
   
я ж не кажу, що Петро Олексійович Порошенко має бути канонізованим, він те ж помилявся і був прихожанином мп і що? Це ніяк не впливає на факт отримання Томоса за його каденціі. пс у Порошенка П.О. я так думаю не тільки ці вади були, але зараз не про них. зараз пр те, що Блінкен своєю зустріччю з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ надавав ляпасів зе і його кварталу і додав ще одну цеглинку в розбудову ПЦУ.

Останнє редагування: 7 травня 2021 16:01:56 від iz sela
   
ваше прізвище часом не Аделаджа? Може, Мунтян?
часом ні :)
   
я ж не кажу, що Петро Олексійович Порошенко має бути канонізованим, він те ж помилявся і був прихожанином мп і що? Це ніяк не впливає на факт отримання Томоса за його каденціі. пс у Порошенка П.О. я так думаю не тільки ці вади були, але зараз не про них.
Не объясняй ботам очевидное

Тем более она против ПЦУ. Она за Филарета, московскую прокладку. И за Зеленского, еврея который ржёт над Голодомором. Для него украинец, который помнит об этом геноциде - синьор голодмор
   
Не объясняй ботам очевидное

Тем более она против ПЦУ. Она за Филарета, московскую прокладку. И за Зеленского, еврея который ржёт над Голодомором. Для него украинец, который помнит об этом геноциде - синьор голодмор
А ти за цигана, який на весь світ заявив про злочини українців проти євреїв, висунув вимогу вибачення, і накше він, циган, що мало не до нитки обібрав цих самих українців, ставитиме питання про їхню мораль
   
от ти недолугий :) , я ж чорним пр білому написав, що зустріч Блінкена з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм це класний ляпас зе та його уварталу за танці з мпопами, за укази про нагородження мпопів, за плащування (не моє) перед мп. Я розумію, що тобі моі думки не зайшли, але це гіяк не означає, що решта дописувачів вважають як ти.
це не думка, а маячня. Маячня не є думкою
   
продовжу просвітницьку роботу
твоя робота не просвітницька, а бісовська, бо ти розповсюджуєш (пропагандуєш) брехні
   
я ж не кажу, що Петро Олексійович Порошенко має бути канонізованим, він те ж помилявся і був прихожанином мп і що? Це ніяк не впливає на факт отримання Томоса за його каденціі. пс у Порошенка П.О. я так думаю не тільки ці вади були, але зараз не про них. зараз пр те, що Блінкен своєю зустріччю з Епіфанієм Предстоятелем ПЦУ надавав ляпасів зе і його кварталу і додав ще одну цеглинку в розбудову ПЦУ.
:facepalm1:  :facepalm:
Які - "помилки"?
Плазування перед Хуйлом заради майбутніх прибутків - це "помилка"?
Що заважало мислячій людині послуговуватися УАПЦ чи хоча би УПЦ КП - якщо вже була така потреба ?
Чому саме ця відкрито ворожа Україні структура з центром у ФСБ паРаші?
А плазування перед Янучаром заради тепленького містечка на тендерах - це теж "помилка"?
Чи не забагато таких "помилок"?
Це я ще мовчу про жмурукання з Хуйлом після Іловайська і Дебальцевого
Він - головнокомандувач! - наказав солдатам виходити по догодженому ним! - головнокомандувачем! - коридору.
Що робить чесна порядна людина після такої трагедії? Куля в лоп - так куля в лоп? А хоча би просто вибачився, став на коліна перед матерями, дружинами загублених ?
   
надавав ляпасів
а в чому ляпас?
   
а в чому ляпас?
  в уяві ТС, це ж очевидно :)

По аналогії з "америка краща, ніж росія. - Чим краща? - Чим росія" :D

Останнє редагування: 7 травня 2021 17:06:07 від Nova
   
якщо навіть серед всіх хто почитав і підтримав мене буде один єдиний, я вже буду задоволений. Якщо ні одного, те ж не буду сумувати, просто продовжу просвітницьку роботу :)
та Не звертай уваги на ту Мироську.  То дурне давно.. в свій час через мої руки пройшо листування Вселенського патріарха і владики Всеволода.. в той час коли вони хотіли з Ющенком отримати Томос.. я точно ЗНАЮ(!) як його тяжко було отримати... і розумію скільки ЗУСИЛЬ(!!) зробив Порошенко щоб отримати результат.. то тільки  Мироська може писати брєдні...
   
чергове педрілло вчергове обісралося у власній темі.
Теж мені сенсація
   
та Не звертай уваги на ту Мироську.  То дурне давно.. в свій час через мої руки пройшо листування Вселенського патріарха і владики Всеволода.. в той час коли вони хотіли з Ющенком отримати Томос.. я точно ЗНАЮ(!) як його тяжко було отримати... і розумію скільки ЗУСИЛЬ(!!) зробив Порошенко щоб отримати результат.. то тільки  Мироська може писати брєдні...
Чергова порожня казочка ніпрощо чергового мудозвона свинячого розливу
Рамблере, ходь сюди! Тут твій клієнт )))
   
ну от, я ж казав  :laugh:


ps
наєбенився?  :-)o

пятница, имеет право!!!
   
Як ви зає.али з своїм вузьким світом де лише кловуни і пороходрочери.
   
на 1 год 27 хв Портніков пояснює, А ЧОМУ САМЕ Блінкін зустрівся з Епіфанієм!




   
Портніков свинобот пояснює
8-)
   
Портніков пояснює
Народ напевно більше влаштувало би пояснення Блінкена, а не якогось свинобота на ставці
   
Народ напевно більше влаштувало би пояснення Блінкена, а не якогось свинобота на ставці

і в вашій особі :)))
про КМ =костяшу= - там все ясно :gigi:
   
=мирося=, а ви якої конфесії?
а про КМ=костяшу= - всі знають :lol:
   
бо ПОРТНІКОВ ніяк не православний - але вам, "мирося", може цього і не зрозуміти...
   
=мирося=, а ви якої конфесії?
Порогу жодної з церков МПЪ ніколи не переступала принципово.
Було одне виключення : заходили подивитися всередині РПЦ у Ніцці. Навіть нафотографували.
   
Хіба Зе водив хороводи по Києву у парчових лахах МПЪ?
Хіба Зе було офіційно проголошено VIP-пріхожаніном МПЪ - за щедрі пожертви цій ФСБ-шній структурі всередині України?
(зрозуміло, що пожертви робилися щоб задобрити Хуйла - заради якнайширшого сприяння розвиткові свинобізнесу у паРаші, але то діло третє)

А Бубочка тобі що - вихрест?!
Як ти собі його собі уявляєш в якості пріхожаніна МП чи взагалі християнської церкви, за будь-які навіть пожертви оній
   
А Бубочка тобі що - вихрест?!
Як ти собі його собі уявляєш в якості пріхожаніна МП чи взагалі християнської церкви, за будь-які навіть пожертви оній
Може буба взагалі пріхожанін синагоги? я хз...Але ж наче за спонсоруванням МПЪ не був помічений, нє?
   
спонсоруванням ні, не помічений, а от плазуваннямтак і це після того, як Украіна отримала власну канонічну церкву.
   
спонсоруванням ні, не помічений, а от плазуваннямтак і це після того, як Украіна отримала власну канонічну церкву.
Чому петро не зробив НІЧОГО для витіснення ворожого Україні МПЪ з нашої землі?
Адже ватяність значної частини населення навіть сьогодні, під час агресії паРаші проти України - це зокрема і наслідок діяльності МПЪ
От це і є один з найяскравіших зразочків плазування петро перед хуйлом, якщо ви цього не розумієте
   
Чому петро не зробив НІЧОГО для витіснення ворожого Україні МПЪ з нашої землі?
Адже ватяність значної частини населення навіть сьогодні, під час агресії паРаші проти України - це зокрема і наслідок діяльності МПЪ
От це і є один з найяскравіших зразочків плазування петро перед хуйлом, якщо ви цього не розумієте

Зробив. Добився Томоса, з яким в Україні з'явилася канонічна Православна церква України. А для багатьох людей саме канонічність, тобто визнаність, була дуже вагомим фактором йти до МП і не йти до КП. І пішли переходи з МП до ПЦУ, які застопорилися із Зеленським. Це один з найяскравіших зразків діяльності Петра по відриву України від росії.
   
Зробив. Добився Томоса, з яким в Україні з'явилася канонічна Православна церква України. А для багатьох людей саме канонічність, тобто визнаність, була дуже вагомим фактором йти до МП і не йти до КП. І пішли переходи з МП до ПЦУ, які застопорилися із Зеленським. Це один з найяскравіших зразків діяльності Петра по відриву України від росії.
Це у ваших мріях. А реально як стояв МПЪ на нашій землі непохитно, так і стоїть. Можливо навіть зміцнив свої позиції.
І закиди у бік Зеленського виглядають дещо недоречно - хіба він хоч якось став на заваді так званим "переходам"? Або вішав "Віру" на свої прапори?
У порівнянні з петро в плані церкви у Зе лише один маленький плюсик - він не спонсорував МПЪ, про громадянство Новінському не клопотав. Принаймні такі факти невідомі.

Мовчазний, але ж просте питання! Чому держава Україна не розірвала договір оренди Лаври масковським пархатом ? Ділов то!
Я знаю, чому. А ви?
   
ви, пані Мирославо, або ж зовсім, як каже Аеліт, недолуга або ж просто провокатор, я ж підозоюю зо і перше, і друге, хотів би сподіватись, зо все таки більше перше. Дивіться що виходить: 1 Украіна це світська держава, тобто 2 держава не втручається в справи церкви, а церква не втручається в справи держави. 3 Украіна, завдяки спільним зусиллям в 2019 році атримала свою власну канонічну церкву. 4 на підтримку ПЦУ вру було прийнято нпа про те, що моспатріархат мав би процти пререєстрацію, але з поиходом зе сраньтя цей нпа похерили.
далі буде
   
ви, пані Мирославо, або ж зовсім, як каже Аеліт, недолуга або ж просто провокатор, я ж підозоюю зо і перше, і друге, хотів би сподіватись, зо все таки більше перше. Дивіться що виходить: 1 Украіна це світська держава, тобто 2 держава не втручається в справи церкви, а церква не втручається в справи держави. 3 Украіна, завдяки спільним зусиллям в 2019 році атримала свою власну канонічну церкву. 4 на підтримку ПЦУ вру було прийнято нпа про те, що моспатріархат мав би процти пререєстрацію, але з поиходом зе сраньтя цей нпа похерили.
далі буде
ви починаєте хамити, а це не є добре для позитивного для вас сприйняття вашої позиції
невже ви вважаєте, що я роздивилася в вас нєдюжинний ум?
з одного боку ви волаєте про те, що петро-головнокомандувач воюючої країни МУЖНЬО покинув всі справи нафік, взявся щось там ДОБИВАТИСЯ  в Константинополі, а з іншого...
або у вас в голові утворилася суцільна каша від надмірної напруги ...або..
   
якщо  вас образив, то прошу пробачення, просто є ж очевидні речі. як ви собі уявляєте заборонити мпатріархат? якщо його заборонити,  то мп отримає ореол мучинека і ще більше посилить саій вплив в Украіні. крім того, Украіна отримала б статус краіни, яка бореться з християнством. тому було прийнято абсолютно правильне рішення - нічого не забороняти , але змусити мп переєструватися і вказувати на на належність до мп.
   
і це було прпвильно, кількість переходів з отоиманням Томосу тільки збільшувалась, але з поиходом зе кварталу все було похерено.
   
так мало того, що зе та його квартал не примушують мп виконувати закони Украіни, він ще й нагороджує моськовських попів  (td)
   
Це у ваших мріях. А реально як стояв МПЪ на нашій землі непохитно, так і стоїть. Можливо навіть зміцнив свої позиції.

А переходи від МП до ПЦУ всім наснилися. Ну і про те, що миттєво нічого не буває, Ви, мабуть, не чули.

І закиди у бік Зеленського виглядають дещо недоречно - хіба він хоч якось став на заваді так званим "переходам"? Або вішав "Віру" на свої прапори?

Начальство спиною чує тренд. Або навіть і не спиною, може явно озвучувалося. Тут десь була темка, що чиновники просто не оформлюють переходи.

Ну і щодо закидів - щось будь-які закиди Зеленському виглядають недоречно. Куди не плюнь - це не його компетенція, і він ні в чому не винен. Але у тих самих областях Порошенку закидати - то нормально, в усьому винен саме він і ніхто інший. І чомусь все раптом погіршало і в економіці, і в міжнародній політиці з приходом Зеленського. Дивно.

[/quote]

Мовчазний, але ж просте питання! Чому держава Україна не розірвала договір оренди Лаври масковським пархатом ? Ділов то!
Я знаю, чому. А ви?

Я не знаю, як і Ви, до речі, якщо у Вас немає доступу до повної інформації. Може ляп, може диверсія, може обережна політика.
   
:facepalm1:  :facepalm: "добився"..

Так, це називається саме так. Не йому впихнули проти його волі, а він та його команда величезну роботу зробили для того, щоб того Томоса дали.
   
з одного боку ви волаєте про те, що петро-головнокомандувач воюючої країни МУЖНЬО покинув всі справи нафік, взявся щось там ДОБИВАТИСЯ  в Константинополі, а з іншого...

Петро-головнокомандувач займався своїми безпосередніми обов'язками - міжнародною політикою на користь державі. Сюди відноситься і створення автокефальної церкви, яка в Україні має велику роль та вплив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія