Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

интервью генерала Кривоноса

интервью генерала Кривоноса

   
Re: интервью генерала Кривоноса

29 грудня 2020 року, президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника Секретаря РНБО України.

5 червня 2021 року, Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в Збройних Силах України.

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року, генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкту — міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах.

слухаю інтерв'ю, дякую ТС за посилання,
дуже цікаво послухати саме досвідченого генерала, а не диванного експерта про причини такої швидкої здачі півдня,
про те, як влада "збиралася боронити" аеропорт Жуляни, це взагалі жах, це просто диво, що Кривонос туди вчасно заїхав

Останнє редагування: 31 липня 2022 12:09:14 від Foxic
   
Re: интервью генерала Кривоноса
AI

Здається в цьому відео проскакувала інформація, що за Януковича на полігонах розстрілювалась якась захмарна кількість снарядів щодня "з метою утилізації"? Чи то 100 тисяч на день, чи ще якась така неймовірна кількість. А гармати після такої кількості вистрілів теж утилізувати "доводилось"?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Здається в цьому відео проскакувала інформація, що за Януковича на полігонах розстрілювалась якась захмарна кількість снарядів щодня "з метою утилізації"? Чи то 100 тисяч на день, чи ще якась така неймовірна кількість. А гармати після такої кількості вистрілів теж утилізувати "доводилось"?
А це на всіх  полігонах.
А загалом це інтерв'ю таки треба послухати, особливо тим"тупеньким", що розумних тут намагаються повчати і нейтралізувати.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

29 грудня 2020 року, президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника Секретаря РНБО України.

5 червня 2021 року, Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в Збройних Силах України.

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року, генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкту — міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах.

слухаю інтерв'ю, дякую ТС за посилання,
дуже цікаво послухати саме досвідченого генерала, а не диванного експерта про причини такої швидкої здачі півдня,
про те, як влада "збиралася боронити" аеропорт Жуляни, це взагалі жах, це просто диво, що Кривонос туди вчасно заїхав

То що слуги боронили Жуляни?
Не військові?  :-o
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Пан генерал сказав про розмінування мостів, і що керівництво мовчить про це. Але це неправда, наприклад, я точно памятаю коментар Рєзнікова, який казав про необхідність розслідування.
Ще сказав, що південь "просрали без єдиного вистрілу і спаленого російського танку"
Я слухала танкіста, якому дали Героя України за ті бої.
І тут у мене виникає питання: навіщо генерал заради "красного слівця" принижує тих, хто там воював?
Про Жуляни щось не памятаю якихось боїв. Молодець, що взяв командування і заблокував злітну смугу. Але ж і Вілкул молодець, бо теж в своєму аеродромі заблокував, хоч і не генерал.
Каже, що на командні військові посади призначають не професійних, а тільки "молчалівих і прєданних". Кого це він має на увазі?
Як на мене, нажаль, це інтерв'ю залишає зовсім інше враження, ніж ті, коли він в президенти висувався і після відставки.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

То що слуги боронили Жуляни?
Не військові?  :-o
Ви краще самі послухайте, бо те, на що Ви питання запитали, - то "парторг напєл"
І ще диво, що в києві не один аеродром, але ж туди пан генерал не приїхав, і жаху, на диво, не сталося.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Страшне і сумне Інтерв’ю. Повна протилежність байкам Арестовиса.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Страшне і сумне Інтерв’ю. Повна протилежність байкам Арестовиса.

Я взагалі дивуюсь що при такому піздеці ми воюємо і досить успішно. Слава ЗСУ..
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Я взагалі дивуюсь що при такому піздеці ми воюємо і досить успішно. Слава ЗСУ..
Так, Слава ЗСУ. І тим ініціативним військовим, які не чекають команди «згори».
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Пан генерал сказав про розмінування мостів, і що керівництво мовчить про це. Але це неправда, наприклад, я точно памятаю коментар Рєзнікова, який казав про необхідність розслідування.
Ще сказав, що південь "просрали без єдиного вистрілу і спаленого російського танку"
Я слухала танкіста, якому дали Героя України за ті бої.
І тут у мене виникає питання: навіщо генерал заради "красного слівця" принижує тих, хто там воював?
Про Жуляни щось не памятаю якихось боїв. Молодець, що взяв командування і заблокував злітну смугу. Але ж і Вілкул молодець, бо теж в своєму аеродромі заблокував, хоч і не генерал.
Каже, що на командні військові посади призначають не професійних, а тільки "молчалівих і прєданних". Кого це він має на увазі?
Як на мене, нажаль, це інтерв'ю залишає зовсім інше враження, ніж ті, коли він в президенти висувався і після відставки.

Вот верите,но я не смотрев видео так себе это и представлял.Еднаймо ся
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Розслідування по розмінуванню і зачистку зрадників потрібно робити зараз, а не після перемоги. Бо зрадники під час війни можуть завдати багато шкоди.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Доречі це баян...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Хоча, дякую, не міг найти гілку де це вже викладали.

Цікаво за голод снарядів... Фактично мова про не стачу ресурсів.

Цікаво за часи Яника, як утилізували снаряди, толі для крадіжки толі це була диверсія... Сотнями тисяч...

Нарахунок зради... Таж ситуація булаб і без зради. І фактично якби ми утримали Херсонську область, то булаб гірша ситуація, нестача ресурсів і не можливість їх підвести, отримали щось назразок котла в Херсонській області. 

Останнє редагування: 1 серпня 2022 08:52:56 від TimmiApostolMS
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос наполегливо змішує правду та брехню, підкреслюючи власні досягнення та принижуючи досягнення інших. Не дивно, що противникам Зеленського такі інтерв'ю подобаються  :gigi:

В іншому інтерв'ю він розповідав, що треба налагоджувати своє виробництво снарядів ось уже вчора.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Є в Кривоносі якась театральність, чи що.
Невоєнність. Тому не можу ставитись до його слів з повною довірою. Наче й норм дядько, а от якась "червоточина" відчувається.
Забродського послухав би з задоволенням. Порівняти.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

29 грудня 2020 року, президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника Секретаря РНБО України.

5 червня 2021 року, Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в Збройних Силах України.

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року, генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкту — міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах.

слухаю інтерв'ю, дякую ТС за посилання,
дуже цікаво послухати саме досвідченого генерала, а не диванного експерта про причини такої швидкої здачі півдня,
про те, як влада "збиралася боронити" аеропорт Жуляни, це взагалі жах, це просто диво, що Кривонос туди вчасно заїхав
Здачі півдня він не каже чого, лише припущення про зраду. Хоча насправді, ми просто не змогли утримати і втратили куча людей... Тому хто там на партчив з радив, нагороду треба дати за допомогу і виведення військ з під удару. ((( Сумно це.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос наполегливо змішує правду та брехню, підкреслюючи власні досягнення та принижуючи досягнення інших. Не дивно, що противникам Зеленського такі інтерв'ю подобаються  :gigi:

В іншому інтерв'ю він розповідав, що треба налагоджувати своє виробництво снарядів ось уже вчора.
РФ тільки що в Болгарії взірвали склади наших снарядів, які нам ідуть... Скоріш за все небагато взірвали... Але спроба  :X

Такий завод треба будувати під землею і то він буде уразливий по логістиці щоб підвозити і вивозити матеріали.

Якби знати як як улаштовані лінії... То можна продумати щоб заводи були малі і щоб їх була куча і вони заховані були під землею...

Але це ціна для економіки бууде ((( Все в економіку впирається.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Є в Кривоносі якась театральність, чи що.
Невоєнність. Тому не можу ставитись до його слів з повною довірою. Наче й норм дядько, а от якась "червоточина" відчувається.
Забродського послухав би з задоволенням. Порівняти.
Він каже як він бачить, типовий тип мислення військового який досяг певного рівня але далі вже йому рости важко.  :(
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос наполегливо змішує правду та брехню, підкреслюючи власні досягнення та принижуючи досягнення інших. Не дивно, що противникам Зеленського такі інтерв'ю подобаються  :gigi:

В іншому інтерв'ю він розповідав, що треба налагоджувати своє виробництво снарядів ось уже вчора.
Ну он прошёл путь от лейтенанта до генерала в ВСУ, и занимал командные должности в том числе и при МО Лебедеве. Военным в звании генерала, лучше вообще меньше языком ляпать, состояние армии и на их совести, и они были далеко не пешками в армии.

 
   
Re: интервью генерала Кривоноса

РФ тільки що в Болгарії взірвали склади наших снарядів, які нам ідуть... Скоріш за все небагато взірвали... Але спроба  :X

Такий завод треба будувати під землею і то він буде уразливий по логістиці щоб підвозити і вивозити матеріали.

Якби знати як як улаштовані лінії... То можна продумати щоб заводи були малі і щоб їх була куча і вони заховані були під землею...

Але це ціна для економіки бууде ((( Все в економіку впирається.

Тому що задача - сіяти зраду, що не так воюємо, а ось Криновоси знають і можуть показати, тільки сивочолого треба запросити на трон знову.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ну он прошёл путь от лейтенанта до генерала в ВСУ, и занимал командные должности в том числе и при МО Лебедеве. Военным в звании генерала, лучше вообще меньше языком ляпать, состояние армии и на их совести, и они были далеко не пешками в армии.

Не виноватая я, он сам пришел (с)
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тому що задача - сіяти зраду, що не так воюємо, а ось Криновоси знають і можуть показати, тільки сивочолого треба запросити на трон знову.
От для чого брехати?

Кривоніс був не зручний і Порошенку. Ти зараз закидаєш те чого не було.

Кривоніс має рівень і поки через цей рівень Майора не може перейти. В багатьох речах він є Уже Генерал, а деякі сфери його мислення це рівень полоковника че майора.

Поки людина не може цей рівень перерости.

На нього були злі в штабах і Порошенка і Зеленського. Він є незручна людина. Це не значить погана, не зручна.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він каже як він бачить, типовий тип мислення військового який досяг певного рівня але далі вже йому рости важко.  :(
Якраз ніхера. Ще до війни слухав його, помічав забагато суб'єктивних емоційних оцінок, як для військового. І певний елемент самолюбованія відчувався.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

тільки сивочолого треба запросити на трон знову
Він щось казав про сивочолого, чи це твої власні фантомні болі?
Якщо чесно, заєбали вже тягнути його в кожну тему.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Якраз ніхера. Ще до війни слухав його, помічав забагато суб'єктивних емоційних оцінок, як для військового. І певний елемент самолюбованія відчувався.
Це і є рівень Майора чи Полковника. Субєктивна оцінку треба в армії перерости. На кожному рівні вона своя. От він застряг на цьому рівні у деяких питаннях не у всіх...

Миж всі люди, тут нічого не зробиш...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він взагалі говорив дуже обережно. Нікого по імені не називав.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

РФ тільки що в Болгарії взірвали склади наших снарядів, які нам ідуть... Скоріш за все небагато взірвали... Але спроба  :X

Такий завод треба будувати під землею і то він буде уразливий по логістиці щоб підвозити і вивозити матеріали.

Якби знати як як улаштовані лінії... То можна продумати щоб заводи були малі і щоб їх була куча і вони заховані були під землею...

Але це ціна для економіки бууде ((( Все в економіку впирається.
Снарядний завод це спочатку пороховиц завод, потім завод вибухівки, потім завод прецизійного литва сталі, потім завод електроніки, ще завод з виробництва тонколистовоі латунованоі сталі, ще завод з виробництва капсюлів. Як ти це все хочеш запхати під землю? Де поселиш персонал?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він щось казав про сивочолого, чи це твої власні фантомні болі?
Якщо чесно, заєбали вже тягнути його в кожну тему.
Він мабуть зі штабу ЄС і тут як бот підробляє, щоб не забули про Порошенка.  :gigi:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

В іншому інтерв'ю він розповідав, що треба налагоджувати своє виробництво снарядів ось уже вчора.

він і в цьому інтерв'ю дорікав цим всім владам, що були
   
Re: интервью генерала Кривоноса

От для чого брехати?

Кривоніс був не зручний і Порошенку. Ти зараз закидаєш те чого не було.

Кривоніс має рівень і поки через цей рівень Майора не може перейти. В багатьох речах він є Уже Генерал, а деякі сфери його мислення це рівень полоковника че майора.

Поки людина не може цей рівень перерости.

На нього були злі в штабах і Порошенка і Зеленського. Він є незручна людина. Це не значить погана, не зручна.

Ні, він нічого про Порошенка не казав. Я в цілому говорю про таких Криновосів.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Снарядний завод це спочатку пороховиц завод, потім завод вибухівки, потім завод прецизійного литва сталі, потім завод електроніки, ще завод з виробництва тонколистовоі латунованоі сталі, ще завод з виробництва капсюлів. Як ти це все хочеш запхати під землю? Де поселиш персонал?

Під землю запхати можна. Але вартість буде космічна. Ну і на етапі будівництва обов'язково прилетить.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ні, він нічого про Порошенка не казав. Я в цілому говорю про таких Криновосів.
Пц якийсь. Ну, давай ще будемо говорити "в цілому про таких Eugnat'ів".
І прирівняємо тебе до самашеччого діда з калашом, чи до Миросі.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ні, він нічого про Порошенка не казав. Я в цілому говорю про таких Криновосів.
Він при Порошенку виступав проти Порошенка, при Зеленському проти Зеленського. Чисто через амбіції. (Порошенка терпів бо і там командувачів мало, навіть такого рівня як Кривоніс, а зеленський з плеча рубанув і тоді була інша ситуація, ми в демократичній країні а не в авторитарній.)

Моя думка що він поки не доріс і до того що має.

Нажаль.

   
Re: интервью генерала Кривоноса

Моя думка що він поки не доріс і до того що має.

Нажаль.
Десь так.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Під землю запхати можна. Але вартість буде космічна. Ну і на етапі будівництва обов'язково прилетить.
під землю запхати можна дуже швидко, якщо на те пішло, питання в коштах і логістиці і організації робіт.

   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він при Порошенку виступав проти Порошенка, при Зеленському проти Зеленського. Чисто через амбіції. (Порошенка терпів бо і там командувачів мало, навіть такого рівня як Кривоніс, а зеленський з плеча рубанув і тоді була інша ситуація, ми в демократичній країні а не в авторитарній.)

Моя думка що він поки не доріс і до того що має.

Нажаль.
Дохуя он писдит как для профессионального военного.
Игорь Бедзай и с Крыма авиацию вывел и погиб при выполнении боевого задания.
 При этом ни депутатом не стал ни медийной звездой. И фамилию его мало кто помнит (((
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Дохуя он писдит как для профессионального военного.
Игорь Бедзай и с Крыма авиацию вывел и погиб при выполнении боевого задания.
 При этом ни депутатом не стал ни медийной звездой. И фамилию его мало кто помнит (((
Плюсую.
Має присмак такого собі "арєстовіча на максималках".
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Плюсую.
Має присмак такого собі "арєстовіча на максималках".
в Другій світовій був Монгомері, щось подібне робив, як Кирпоніс. (Вроді Монгомері описують так, хоча я можу помилятись з прізвищем)

Раз воно є, значить потрібно і таке))))
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він при Порошенку виступав проти Порошенка, при Зеленському проти Зеленського. Чисто через амбіції. (Порошенка терпів бо і там командувачів мало, навіть такого рівня як Кривоніс, а зеленський з плеча рубанув і тоді була інша ситуація, ми в демократичній країні а не в авторитарній.)
:facepalm:

Цитувати
Політична діяльність
5 лютого 2019 року, Центральна виборча комісія зареєструвала Кривоноса кандидатом на пост Президента від партії «Воїни АТО»[16]. 6 березня 2019 року він зняв кандидатуру з виборів[17], підтримавши Петра Порошенка на виборах[18].

Я виважено оцінюю кожен свій крок. Тому, поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост Президента України. Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.
— Сергій Кривонос, 6 березня 2019.
Після цього він вже не генерал а політик...  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія