Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

Фупчики, які хворіли!
Хто що приймав від сильного кашлю?
Бо призначили дочці лише АЦЦ і чай від кашлю.
А кашель дуже виснажливий.  :(
Кашель був такий, що аж в грудях пекло.
І в мене, і в дружини такий самий кашель був.

Лікар приписав ось такі таблетка Drill, це на кашель. Їх треба смоктати. Після них легше відкашлювалось.

Кашель був дуже довго.
Так насправді, то навіть по сьогоднішній день я десь колись один раз кашляну. Але це вже зовсім інший кашель, не болючий.



Останнє редагування: 4 квітня 2021 06:15:26 від білий хорват
   
Re: Ткмпература :(

Кашель був такий, що аж в грудях пекло.
І в мене, і в дружини такий самий кашель був.

Лікар приписав ось такі таблетка Drill, це на кашель. Їх треба смоктати. Після них легше відкашлювалось.

Кашель був дуже довго.
Так насправді, то навіть по сьогоднішній день я десь колись один раз кашляну. Але це вже зовсім інший кашель, не болючий.

Показати зображення...
Цікава,
в непонятных лекарствах всегда смотрите действующее вещество,здесь карбоцистеин. И по этому действующему веществу ищите названия лекарств которые есть в Україні.

Останнє редагування: 4 квітня 2021 07:18:52 від дмхз
   
Re: Ткмпература :(

Кашель був такий, що аж в грудях пекло.
І в мене, і в дружини такий самий кашель був.

Лікар приписав ось такі таблетка Drill, це на кашель. Їх треба смоктати. Після них легше відкашлювалось.

Кашель був дуже довго.
Так насправді, то навіть по сьогоднішній день я десь колись один раз кашляну. Але це вже зовсім інший кашель, не болючий.

Показати зображення...
Дякую!
Будемо шукати українські аналоги.
   
Re: Ткмпература :(

дякую)

На сьомий-восьмий день кашлю у рідині, що відкашлювалась, з'явилась кров.
   
Re: Ткмпература :(

На сьомий-восьмий день кашлю у рідині, що відкашлювалась, з'явилась кров.
у вас вообще история жесть...
Нежелание ложиться в госбольницу
Заставило вас болеть дольше и тяжелее. Я помню вы писали про лежать в коридоре рядом с обоссанным бомжом....
Я не знаю что так сильно вас напугало. Может телевизор? Наконец то прикрыли помойку телевизионную из трех каналов. Я бы еще 5 закрыла.
   
Re: Ткмпература :(

у вас вообще история жесть...
Нежелание ложиться в госбольницу
Заставило вас болеть дольше и тяжелее. Я помню вы писали про лежать в коридоре рядом с обоссанным бомжом....
Я не знаю что так сильно вас напугало. Может телевизор? Наконец то прикрыли помойку телевизионную из трех каналов. Я бы еще 5 закрыла.
А п'ятий вам чим заважає?
   
Re: Ткмпература :(

А п'ятий вам чим заважає?
у вас професійна деформація... :D
мова про кількість
закрили три, Наітлі б ще п'ять закрила помийок ))))
   
Re: Ткмпература :(

Натіві, от остання можливість, дочекався. Везу вам мед та бджолину хуету. Ви вдома? Буду за годину. Спустетеся.
   
Re: Ткмпература :(

Натіві, от остання можливість, дочекався. Везу вам мед та бджолину хуету. Ви вдома? Буду за годину. Спустетеся.
даа!! чекаю на дзвінок!
   
Re: Ткмпература :(

Від надсадного кашлю допомпагає солпадеїн - містить кодеїн (центральний протикашльовий засіб) тільки не С-їн Актив, він без кодеїну.
   
Re: Ткмпература :(

Якщо у кого є інгалятор, робіть інгаляції з травами (можна пакетик чаю з ромашки вкинути, наприклад) чи оліями (орегано, розмарин, і т.д.)

Якщо нема, закип"ятіть води, капніть туди крапельку олії орегано (не переборщіть, бо попалите дихальні шляхи) чи іншої антибактеріально-антивірусної олії, накрийте полотенцем голову і дихайте.

Колись мене змушувала бабуся дихати над звареною і дещо пом"ятою картоплею, коли у мене був кашель.

Також допомагає дифузер, якщо маєте. Крапелька олії і трошки води - працює чудово, особливо під час сну.
Не можна робити інгаляції з травами - можна вхопити алергічну реакцію і отримати ларинго або бронхоспазм. Ніхто не знає, в кого яка реакція на різні трави + вірус також дає алергічний компонент в запаленні дихальних шляхів.
Інгаляції треба робити з пульмікортом - гормон знімає запалення слизової. Добре дітям при ларингоспазмі.
   
Re: Ткмпература :(

у вас професійна деформація... :D
мова про кількість
закрили три, Наітлі б ще п'ять закрила помийок ))))
Та невже і тому вона 5 цифрою написали, а не як 3 словами. Просто цікаво чому саме 5.
   
Re: Ткмпература :(

Не можна робити інгаляції з травами - можна вхопити алергічну реакцію і отримати ларинго або бронхоспазм. Ніхто не знає, в кого яка реакція на різні трави + вірус також дає алергічний компонент в запаленні дихальних шляхів.
Інгаляції треба робити з пульмікортом - гормон знімає запалення слизової. Добре дітям при ларингоспазмі.
Це ж гормональний препарат, його можна дітям? Без рецепту?
   
Re: Ткмпература :(

Це ж гормональний препарат, його можна дітям? Без рецепту?
Саме так.
Це страшне слово "гормон" вже давно не страшне. Педіатри прописують масово. Препарат вибору при лікування астми, а особливу крупу (і його профілактика при вірусних захворюваннях) в дітей практично  з народження.
   
Re: Ткмпература :(

І ще, інгаляції при гострих періодах пневмоній протипоказані.
   
Re: Ткмпература :(

І ще, інгаляції при гострих періодах пневмоній протипоказані.
и никаких прогреваний-выгреваний у печечки или батарейки
   
Re: Ткмпература :(

и никаких прогреваний-выгреваний у печечки или батарейки
+
І не дихати "над гарячою картоплею", навіть при звичайному ГРВІ. Це хіба сприяє поширенню вірусу вниз по дихальних шляхах + термічний вплив на слизову.
   
Re: Ткмпература :(

Це ж гормональний препарат, його можна дітям? Без рецепту?
Его должен назначить врач.
В побочках часто стоматит.

Останнє редагування: 4 квітня 2021 13:57:42 від дмхз
   
Re: Ткмпература :(

Его должен назначить врач.
В побочках часто стоматит.
Це якщо використовувати тривало в великих дозах
   
Re: Ткмпература :(

Від надсадного кашлю допомпагає солпадеїн - містить кодеїн (центральний протикашльовий засіб) тільки не С-їн Актив, він без кодеїну.
а що,його ще продають?
   
Re: Ткмпература :(

Це якщо використовувати тривало в великих дозах
Дайте схему як вам призначали, будь ласка.
   
Re: Ткмпература :(

Не можна робити інгаляції з травами - можна вхопити алергічну реакцію і отримати ларинго або бронхоспазм. Ніхто не знає, в кого яка реакція на різні трави + вірус також дає алергічний компонент в запаленні дихальних шляхів.
Інгаляції треба робити з пульмікортом - гормон знімає запалення слизової. Добре дітям при ларингоспазмі.

Якщо людина роками пила чай з ромашки, то навряд чи у неї буде алергія на той же пакетик чаю, вкинутий у інгалятор.

Але якщо хтось раніше не користувався олійками, то вони дійсно можуть викликати алергію у окремих людей.

Ви, напевно, лікар? не буду сперечатися про гормональні препарати. У домашніх умовах канадцям, що лікують КОВІД вдома, не призначають таких препаратів.

А от якраз створити вологу обстановку, щоб полегшити кашель і вдихати пар рекомендують. Навіть кажуть користатися душем з цією метою.

Можу знайти посилання, якщо треба.

Щодо впливу олій на вірус ковіду, то бачила матеріали досліджень індійських вчених. Також багато засторог - але не у тому плані, що не вдихайте пари з олійками, а щоб не робили брехливих заяв, що вони лікують КОВІД. Тому що це, звісно ж, неправда. Вони можуть мати адюктивний ефект, але не більше.
   
Re: Ткмпература :(

+
І не дихати "над гарячою картоплею", навіть при звичайному ГРВІ. Це хіба сприяє поширенню вірусу вниз по дихальних шляхах + термічний вплив на слизову.

Якщо людина хвора, то вірус уже давно поширився по дихальних шляхах.
   
Re: Ткмпература :(

Дайте схему як вам призначали, будь ласка.
Пів небулки на 2 мл фізрозчину 2 рази в день, три дні
   
Re: Ткмпература :(

Пів небулки на 2 мл фізрозчину 2 рази в день, три дні
Дякую.
   
Re: Ткмпература :(

Якщо людина хвора, то вірус уже давно поширився по дихальних шляхах.
Не факт. Все може зупинитись на горлі, гортані, трахеї і не "опуститися" на бронхи. Я зараз більше про інші ГРВІ, а не саме про ковід.
І про травки - вживання перорально це одне, а інгаляційно зовсім інше.
   
Re: Ткмпература :(

Дякую.
Якщо у вас дитина схильна до крупів, то запасіться свічками ректадельт для швидкої допомоги. Це якщо не знімаються набряк іншими засобами. Але використовувати обережно. Дуже ефективне штука.
   
Re: Ткмпература :(

2 тижні жаху..реально
ну його нафіх такий "грип" :(
Темп-ра трималася десь 12 днів. Вночі, певно, за 40 зашкалювало - унітаз не могла намацати, пила жарознижуюче, на ранок - 39.5
(і це з двома антибіотиками)
Кашель дуже сильний з першого дня, спочатку локалізувався десь в животі, потім в грудях, але досі не дуже продуктивний.
Найкраще помогало , як не дивно, гаряче молоко з барсучим жиром - гарно знімало спазм хоч на деякий час.
Прописували і АЦЦ, і бромгексин, останнє он п"ю Мовітазу - ніби полегше.
Здавалось, головне позбутися темп-ри і буде мені щастя!
Щааз! Сама веселуха почалася потім, коли організьма стомилася бути на адреналіні і сказала "а...біться собі конем! :(
Коли хочеться лиш впасти і вмерти, сатурація падає до 84, а треба піднімати жопу, йти гуляти, дихати, а ноги тупо не ходять
Кароче - ну його такі качєлькі. Ніколи не думала, що в мене такий малий запас витривалості.
Одужуйте швидше, кому ще зле, це ніфіга не жарти.
   
Re: Ткмпература :(

2 тижні жаху..реально
ну його нафіх такий "грип" :(
Темп-ра трималася десь 12 днів. Вночі, певно, за 40 зашкалювало - унітаз не могла намацати, пила жарознижуюче, на ранок - 39.5
(і це з двома антибіотиками)
Кашель дуже сильний з першого дня, спочатку локалізувався десь в животі, потім в грудях, але досі не дуже продуктивний.
Найкраще помогало , як не дивно, гаряче молоко з барсучим жиром - гарно знімало спазм хоч на деякий час.
Прописували і АЦЦ, і бромгексин, останнє он п"ю Мовітазу - ніби полегше.
Здавалось, головне позбутися темп-ри і буде мені щастя!
Щааз! Сама веселуха почалася потім, коли організьма стомилася бути на адреналіні і сказала "а...біться собі конем! :(
Коли хочеться лиш впасти і вмерти, сатурація падає до 84, а треба піднімати жопу, йти гуляти, дихати, а ноги тупо не ходять
Кароче - ну його такі качєлькі. Ніколи не думала, що в мене такий малий запас витривалості.
Одужуйте швидше, кому ще зле, це ніфіга не жарти.
Ви з такою сатурацією не госпіталізовувались?
   
Re: Ткмпература :(

Якщо у вас дитина схильна до крупів, то запасіться свічками ректадельт для швидкої допомоги. Це якщо не знімаються набряк іншими засобами. Але використовувати обережно. Дуже ефективне штука.
Ні, не схильна. Просто астматик, дома маю Пульмікорт про всяк випадок. Колись лікар призначав.
   
Re: Ткмпература :(

2 тижні жаху..реально
ну його нафіх такий "грип" :(
Темп-ра трималася десь 12 днів. Вночі, певно, за 40 зашкалювало - унітаз не могла намацати, пила жарознижуюче, на ранок - 39.5
(і це з двома антибіотиками)
Кашель дуже сильний з першого дня, спочатку локалізувався десь в животі, потім в грудях, але досі не дуже продуктивний.
Найкраще помогало , як не дивно, гаряче молоко з барсучим жиром - гарно знімало спазм хоч на деякий час.
Прописували і АЦЦ, і бромгексин, останнє он п"ю Мовітазу - ніби полегше.
Здавалось, головне позбутися темп-ри і буде мені щастя!
Щааз! Сама веселуха почалася потім, коли організьма стомилася бути на адреналіні і сказала "а...біться собі конем! :(
Коли хочеться лиш впасти і вмерти, сатурація падає до 84, а треба піднімати жопу, йти гуляти, дихати, а ноги тупо не ходять
Кароче - ну його такі качєлькі. Ніколи не думала, що в мене такий малий запас витривалості.
Одужуйте швидше, кому ще зле, це ніфіга не жарти.
Дякую, що нагадали про Барсучий жир, класна штука.
Пік вже позаду, одужуєте?
   
Re: Ткмпература :(

Ні, не схильна. Просто астматик, дома маю Пульмікорт про всяк випадок. Колись лікар призначав.
Ну при астмі там інші дози і схеми. Я написав те, що при підозрі чи навіть профілактиці  ларингоспазму (при грві, найчастіше, парагрип дає)
   
Re: Ткмпература :(

Ну при астмі там інші дози і схеми. Я написав те, що при підозрі чи навіть профілактиці  ларингоспазму (при грві, найчастіше, парагрип дає)
Я вас зрозуміла. Астму тримаємо під контролем. Цікавило саме призначення при ГРВІ.
   
Re: Ткмпература :(

Ви з такою сатурацією не госпіталізовувались?
нЕт.
Але було реально стрьомно. Лікарка кричала, що викликає швидку, знайомі медики, які вже за два тижні решето з дупи зробили (всьо на дому) кілька разів поривалися відвести на ковідне кладовище..на екскурсію:), але я впертими прогулянками й дихальними вправами до 92-94 піднімалася і якось протрималася..Споді ваюсь, таки вдасться.
(принаймі, вже відчула, що від дна вже відштовхнулася:)
   
Re: Ткмпература :(

2 тижні жаху..реально
ну його нафіх такий "грип" :(
Темп-ра трималася десь 12 днів. Вночі, певно, за 40 зашкалювало - унітаз не могла намацати, пила жарознижуюче, на ранок - 39.5
(і це з двома антибіотиками)
Кашель дуже сильний з першого дня, спочатку локалізувався десь в животі, потім в грудях, але досі не дуже продуктивний.
Найкраще помогало , як не дивно, гаряче молоко з барсучим жиром - гарно знімало спазм хоч на деякий час.
Прописували і АЦЦ, і бромгексин, останнє он п"ю Мовітазу - ніби полегше.
Здавалось, головне позбутися темп-ри і буде мені щастя!
Щааз! Сама веселуха почалася потім, коли організьма стомилася бути на адреналіні і сказала "а...біться собі конем! :(
Коли хочеться лиш впасти і вмерти, сатурація падає до 84, а треба піднімати жопу, йти гуляти, дихати, а ноги тупо не ходять
Кароче - ну його такі качєлькі. Ніколи не думала, що в мене такий малий запас витривалості.
Одужуйте швидше, кому ще зле, це ніфіга не жарти.
Знайомий рятувався кисневим  концентратором.
   
Re: Ткмпература :(

Пік вже позаду, одужуєте?
ну, так, сподіваюсь, що таки одужую. Аде дууже важко. Розслаблятися рано. Ще якась алергія додалась, фся-чешусь :) , я в житті стільки медикаментів не приймала.
Робитиму ще купу аналізів з понеділка.
   
Re: Ткмпература :(

ну, так, сподіваюсь, що таки одужую. Аде дууже важко. Розслаблятися рано. Ще якась алергія додалась, фся-чешусь :) , я в житті стільки медикаментів не приймала.
Робитиму ще купу аналізів з понеділка.
Дарма відмовились. Там ускладнення ще важчі, ніж сам ковід. Фіброз легень чого вартує, не кажучи про тромбози. Хоча б КТ зробіть, щоб картину знати.
   
Re: Ткмпература :(

Не факт. Все може зупинитись на горлі, гортані, трахеї і не "опуститися" на бронхи. Я зараз більше про інші ГРВІ, а не саме про ковід.
І про травки - вживання перорально це одне, а інгаляційно зовсім інше.

Ви казали в плані алергії. Стверджуєте, що якщо вдихати пари чаю з ромашкою, то алергія буде, навіть якщо на чай з ромашкою алергії нема?

Ви лікар чи ні?

Останнє редагування: 4 квітня 2021 15:38:47 від Inanna
   
Re: Ткмпература :(

Не факт. Все може зупинитись на горлі, гортані, трахеї і не "опуститися" на бронхи. Я зараз більше про інші ГРВІ, а не саме про ковід.
І про травки - вживання перорально це одне, а інгаляційно зовсім інше.

А я про ковід. І ще раз - американські і канадські лікарі рекомендують вологе середовище і пар для полегшення кашлю при ковіді. У домашніх умовах.
   
Re: Ткмпература :(

нЕт.
Але було реально стрьомно. Лікарка кричала, що викликає швидку, знайомі медики, які вже за два тижні решето з дупи зробили (всьо на дому) кілька разів поривалися відвести на ковідне кладовище..на екскурсію:), але я впертими прогулянками й дихальними вправами до 92-94 піднімалася і якось протрималася..Споді ваюсь, таки вдасться.
(принаймі, вже відчула, що від дна вже відштовхнулася:)
ох ничего себе..... ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія