Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

Ви казали в плані алергії. Стверджуєте, що якщо вдихати пари чаю з ромашкою, то алергія буде, навіть якщо на чай з ромашкою алергії нема?

Ви лікар чи ні?
Ну почнемо з того, що ви радили дихати ТРАВАМИ, не тільки ромашкою.
І так, якщо алерген може руйнуватися в ШКТ. Але якщо його ввести інгаляційно, чи недайбог, по вені, то може проявитися алергія.
При ковіді інгаляції протипоказані за умови пневмонії - лишня рідина в легенях не потрібна від слова зовсім, там її і так забагато. Дихати вологим повітрям можна, але НЕ ГАРЯЧОЮ ПАРОЮ.
так, я лікар, але не клініцист.
   
Re: Ткмпература :(

Ну почнемо з того, що ви радили дихати ТРАВАМИ, не тільки ромашкою.
І так, якщо алерген може руйнуватися в ШКТ. Але якщо його ввести інгаляційно, чи недайбог, по вені, то може проявитися алергія.
При ковіді інгаляції протипоказані за умови пневмонії - лишня рідина в легенях не потрібна від слова зовсім, там її і так забагато. Дихати вологим повітрям можна, але НЕ ГАРЯЧОЮ ПАРОЮ.
так, я лікар, але не клініцист.

По виділеному аргумент приймається.

Але по рідині, як я вже сказала, бачу відмінності у рекомендаціях. Якщо наші лікарі пишуть приймати душ, щоб полегшити кашель, йдеться про аерозоль. Це ж саме можна створити іншими методами (наприклад, подихавши над кастрюлею).

Як можна вдихнути гарячу пару? це неможливо. Пара буде такою, яку можеш толерувати. Особливих відмінностей із парою в душі не бачу, хіба що пара над кастрюлею буде більш концентрована.

Але на цих методах ні в якому разі не наполягаю. Але мені дуже допомогло, причому у мене стояв небулятор вночі і я всю свою кімнату просочила олією орегано. Але в мене на неї алергії нема і я її ковтаю, коли маю бактеріальні проблеми.
   
Re: Ткмпература :(

Ну почнемо з того, що ви радили дихати ТРАВАМИ, не тільки ромашкою.
І так, якщо алерген може руйнуватися в ШКТ. Але якщо його ввести інгаляційно, чи недайбог, по вені, то може проявитися алергія.
При ковіді інгаляції протипоказані за умови пневмонії - лишня рідина в легенях не потрібна від слова зовсім, там її і так забагато. Дихати вологим повітрям можна, але НЕ ГАРЯЧОЮ ПАРОЮ.
так, я лікар, але не клініцист.

Можливо фіброзом легень займаєтесь?  8-)
   
Re: Ткмпература :(

Дарма відмовились. Там ускладнення ще важчі, ніж сам ковід. Фіброз легень чого вартує, не кажучи про тромбози. Хоча б КТ зробіть, щоб картину знати.
КТ робила звісно, кортикостероїди, тромболітики, антибіотики - то все колять, аналізи крові, через кілька днів повторю, потім УЗІ легень через місяць-два
Без медичного нагляду я б звісно так не "буріла", але наші чернівецькі лікарні ну дуже стрьомні в плані адекватного лікування:(
Чую по знайомим - двостороння пневмонія, 2-3 дні під крапельницею - і додому. Наступний!
А якщо лежать під киснем - то тижнями..що там з тих легень без руху лишається?
   
Re: Ткмпература :(

КТ робила звісно, кортикостероїди, тромболітики, антибіотики - то все колять, аналізи крові, через кілька днів повторю, потім УЗІ легень через місяць-два
Без медичного нагляду я б звісно так не "буріла", але наші чернівецькі лікарні ну дуже стрьомні в плані адекватного лікування:(
Чую по знайомим - двостороння пневмонія, 2-3 дні під крапельницею - і додому. Наступний!
А якщо лежать під киснем - то тижнями..що там з тих легень без руху лишається?
Ну якщо під добрим наглядом, то ОК.
   
Re: Ткмпература :(

Можливо фіброзом легень займаєтесь?  8-)
Ну, до деякої міри так, займаюсь. Я його ріжу))
   
Re: Ткмпература :(

Ну, до деякої міри так, займаюсь. Я його ріжу))

Хм, а хіба є сенс його видаляти, якщо він локалізований і далі не поширюється ( як після ковіду)?
А якщо поширюється ( ІЛФ) - то також нема сенсу його оперувати...   
Чи я чогось не знаю? В яких випадках фіброз легень оперують?
   
Re: Ткмпература :(

Хм, а хіба є сенс його видаляти, якщо він локалізований і далі не поширюється ( як після ковіду)?
А якщо поширюється ( ІЛФ) - то також нема сенсу його оперувати...   
Чи я чогось не знаю? В яких випадках фіброз легень оперують?
Не оперую, я розтини роблю)
   
Re: Ткмпература :(

нЕт.
Але було реально стрьомно. Лікарка кричала, що викликає швидку, знайомі медики, які вже за два тижні решето з дупи зробили (всьо на дому) кілька разів поривалися відвести на ковідне кладовище..на екскурсію:), але я впертими прогулянками й дихальними вправами до 92-94 піднімалася і якось протрималася..Споді ваюсь, таки вдасться.
(принаймі, вже відчула, що від дна вже відштовхнулася:)
как можно было отказыааться от госпитализации? Хочется с осложнениями жить?
   
Re: Ткмпература :(

Не оперую, я розтини роблю)

Ойеее,  все ясно...    :(
   
Re: Ткмпература :(

ого у нас еще один злой
   
Re: Ткмпература :(

Хочется с осложнениями жить?
Віласіпет. Вирішення питання, щодо пріведення дихальноі сістеми до норми.
   
Re: Ткмпература :(

Віласіпет. Вирішення питання, щодо пріведення дихальноі сістеми до норми.
три дня температуры 39, 5 уже опасны для жизни. при чем тут велосипед.
   
Re: Ткмпература :(

Думаю, фізичні наванатаження при гострому періоді протипоказані, особливо, при таких симптомах
   
Re: Ткмпература :(

три дня температуры 39, 5 уже опасны для жизни. при чем тут велосипед.

у меншого сина було +39  5 днів
збити не можна було, далі різко впало до 35
зараз, як варений вареник
   
Re: Ткмпература :(

Думаю, фізичні наванатаження при гострому періоді протипоказані, особливо, при таких симптомах
При таких симптомах, наверное, да, но я вспоминаю, как болел, была температура 38 с чем-то, пришлось даже пробежаться по делам, после этого температура упала.
   
Re: Ткмпература :(

три дня температуры 39, 5 уже опасны для жизни. при чем тут велосипед.
то щодо після. Реабілітація.
   
Re: Ткмпература :(

у меншого сина було +39  5 днів
збити не можна було, далі різко впало до 35
зараз, як варений вареник
ну о чем я и говорю.
   
Re: Ткмпература :(

При таких симптомах, наверное, да, но я вспоминаю, как болел, была температура 38 с чем-то, пришлось даже пробежаться по делам, после этого температура упала.
То або криза минула, або організм перестав боротись. А взагалі фізичні навантаження при високій температурі дуже шкодять серцю.
   
Re: Ткмпература :(

Не оперую, я розтини роблю)
:sad:   ;o
ничего себе....
вы тута пишите почаще, это отрезвляет горячие головы. и вообще чаще пишите, думаю, у вас есть что сказать миру с вашей-то специализацией.

(а я отсюда пошла :( )

   
Re: Ткмпература :(

:sad:   ;o
ничего себе....
вы тута пишите почаще, это отрезвляет горячие головы. и вообще чаще пишите, думаю, у вас есть что сказать миру с вашей-то специализацией.

(а я отсюда пошла :( )
Ну, я не патан, я судєбник, але поняття в ситуації з ковідом маю. Патани взагалі в тих ковідниках "купаються", на даний час практично зашиваються
   
Re: Ткмпература :(

ого у нас еще один злой

злой - стоматолог )
   
Re: Ткмпература :(

ого у нас еще один злой
не, у нас тут еще один реально ""циничный бандера""
   
Re: Ткмпература :(

буковинка, а які ви робили вправи дихальні?
можете розказати?
як часто?
   
Re: Ткмпература :(

не, у нас тут еще один реально ""циничный бандера""
Вово)
   
Re: Ткмпература :(

у вас вообще история жесть...
Нежелание ложиться в госбольницу
Заставило вас болеть дольше и тяжелее. Я помню вы писали про лежать в коридоре рядом с обоссанным бомжом....
Я не знаю что так сильно вас напугало. Может телевизор? Наконец то прикрыли помойку телевизионную из трех каналов. Я бы еще 5 закрыла.

Телебачення зовсім ніяке не дивлюсь.

А ви почитайте гілку "паровоз": Олег п исав, що на 26 чоловіків один туалет. Ви можете собі уявити, в якому він стані?..
   
Re: Ткмпература :(

Телебачення зовсім ніяке не дивлюсь.

А ви почитайте гілку "паровоз": Олег п исав, що на 26 чоловіків один туалет. Ви можете собі уявити, в якому він стані?..
ніпапісяний? Вдома вже, хвала алаху. Папісяний.
   
Re: Ткмпература :(

Показати зображення...

Триндець, читаю tabletki do ssania
Ще раз перечитую. Сечогінне чи шо? І тільки за хвилину доходить що воно таке оте ссання :)

   
Re: Ткмпература :(

буковинка, а які ви робили вправи дихальні?
можете розказати?
як часто?
так, можу, в мене подружка йогиня - дууже м"яко й адекватно мене веде.
То навіть вправами назвати складно (на цьому етапі будь які навантаження, надування кульок, чи через
соломинки у воду дути протипоказані, beggy правий - то все опісля)
Головне - ми дихати не вміємо животом! А треба саме це.
На вдиху надуваєш живіт (можна руку покласти, щоб відчувати правильний рух), на видиху - підтягуєш живіт, щоб витиснути все повітря з нижньої частини легень - саме там найбільший застій і ця частина не працює. Наступний етап - вдих-затримка-довдих, видих-затримка-довидих
Головне відпрацювати це до автоматизму, на вулицю, на свіже повітря і дихати-дихати-дихати!
(я сьогодні як побачила 96% після прогулянки - прям воодушевілась:)
Ще варіант (коли ходити геть не можеш, а дихати треба) - сидячи при вдоху зкругляєш спину (набираєш більший об"єм у живіт), при видиху - спинку прогинаєш і автоматом виштовхуєш повітря.
Можна стоячи - витягуєш руки вверх, прогинаєшся назад - вдих, тобто максимально збільшувати об"єм наповнення легень.
Дихати часто.
От як за сильно жити хочеться, так часто й дихати :)
   
Re: Ткмпература :(

так, можу, в мене подружка йогиня - дууже м"яко й адекватно мене веде.
То навіть вправами назвати складно (на цьому етапі будь які навантаження, надування кульок, чи через
соломинки у воду дути протипоказані, beggy правий - то все опісля)
Головне - ми дихати не вміємо животом! А треба саме це.
На вдиху надуваєш живіт (можна руку покласти, щоб відчувати правильний рух), на видиху - підтягуєш живіт, щоб витиснути все повітря з нижньої частини легень - саме там найбільший застій і ця частина не працює. Наступний етап - вдих-затримка-довдих, видих-затримка-довидих
Головне відпрацювати це до автоматизму, на вулицю, на свіже повітря і дихати-дихати-дихати!
(я сьогодні як побачила 96% після прогулянки - прям воодушевілась:)
Ще варіант (коли ходити геть не можеш, а дихати треба) - сидячи при вдоху зкругляєш спину (набираєш більший об"єм у живіт), при видиху - спинку прогинаєш і автоматом виштовхуєш повітря.
Можна стоячи - витягуєш руки вверх, прогинаєшся назад - вдих, тобто максимально збільшувати об"єм наповнення легень.
Дихати часто.
От як за сильно жити хочеться, так часто й дихати :)

Дякую вам дуже за відповідь!!!! Думаю, це дуже корисні вправи для нас усіх тут!

Вам і усім в гілці одужання і відновлення сил!
 :give_rose:
   
Re: Ткмпература :(

Ще рекомендовано лежати на животі для збільшення кровопостачання легень
   
Re: Ткмпература :(

Ще рекомендовано лежати на животі для збільшення кровопостачання легень
о, так, це найголовніше - не просто лежати, СПАТИ на животі, хоч це і не легко
   
Re: Ткмпература :(
smx

Ого дозняк Д3.  Я бы сдал тут анализ на Д3, чтоб не превысить.

я принимал Д3 по 10 000 почти каждый день на протяжении полугода
до 6000 Д3 считается безопасной дозой, но все равно лучше принимать еще и К2 (рекомендуют после 4х часов после Д3), чтобы кальций не накапливался, и магний т.к. прием больших доз витамина Д3 может вести к дефициту магния
   
Re: Ткмпература :(

До речі
Я, коли хворів, то віт Д не приймав. Але після одужання прийшлось з місяць попити МагнеВ6, бо були неприємні відчуття в ділянці серця, слабість і т. д.
   
Re: Ткмпература :(

До речі
Я, коли хворів, то віт Д не приймав. Але після одужання прийшлось з місяць попити МагнеВ6, бо були неприємні відчуття в ділянці серця, слабість і т. д.

Байбак, тут професійних медиків майже нема, тому будемо вдячні Вам за коментарі  :)

Цікава Ваша думка по довготривалих наслідках ковіду.

Дякую.
   
Re: Ткмпература :(

Я не "лікуючий" лікар, тому тонкощів можу і не знати.
По наслідках найгірше це тромби, тому антикоагулянти бажано приймати ще зо два тижні (ксарелто, 10ка). Фіброз легень це рідкість, переважно розсмоктуються  до двох місяців - казав рентгенолог. Ну і печінку бажано поберегти, там печінкові проби в 5-6 разів підскакують.
   
Re: Ткмпература :(

Ну і цукр. діабет вилазить (видно, в кого була схильність чи компенсований, корона спровоковує)
   
Re: Ткмпература :(

байбак крутий дядько. він постійно бачить таке про що ми навіть уявити не можемо та й боїмось)) досконало знає внутрішній світ людини (tu)

   
Re: Ткмпература :(

Я не "лікуючий" лікар, тому тонкощів можу і не знати.
По наслідках найгірше це тромби, тому антикоагулянти бажано приймати ще зо два тижні (ксарелто, 10ка). Фіброз легень це рідкість, переважно розсмоктуються  до двох місяців - казав рентгенолог. Ну і печінку бажано поберегти, там печінкові проби в 5-6 разів підскакують.

Я маю на увазі більш віддалені речі. Є такий синдром - ось опис англійською:

But some people — even those who had mild versions of the disease — continue to experience symptoms after their initial recovery.

These people sometimes describe themselves as "long haulers" and the condition has been called post-COVID-19 syndrome or "long COVID-19."

Я перехворіла дивною хворобою у лютому-березні 2020, і хоча формально ковід не був діагностований (тоді не було тестування для широких мас), помітила, що різко сів зір.
   
Re: Ткмпература :(

Телебачення зовсім ніяке не дивлюсь.

А ви почитайте гілку "паровоз": Олег п исав, що на 26 чоловіків один туалет. Ви можете собі уявити, в якому він стані?..
я уже однажды отвечала на это. Да.я представляю. Я на больничке была уже во время эпидемии. Унитаз не золотой но в основном уходят из больнички своими ногами. Живыми
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія