Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:

Залупа напіздєл(с)  форбси напіздєлі

В 2023 р. експорт IT-послуг склав близько 7 млрд. доларів. Це означає, що держава фактично отримала цю суму в валюті, адже отримати зароблене айтішники можуть лише в гривнях, і лише за курсом, встановленим НБУ.
Якщо хтось не розуміє, що це означає для держави, то він просто фінансово неграмотний.
   
Наверное все-таки война - это форс-мажор для государства.
И действовать надо по форс-мажору - убрать демократии эти и вести единую политику военно-политического блока (ставки).
Остальные институты подчинить ставке непосредственно.
Вероятно это самый оптимальный вариант. Я думаю, что поддержка президента достаточно высока, чтобы народ поддержал такие действия. Вся проблема в том, что начинать выпуск техники, электроники надо было еще вчера. Слишком много времени потеряно.
   
Тобто ніяких капітальнх укріплень виритих технікою про які казала влада немає? Як так?

Може десь і є, я не знаю. Ми ж стоїмо в глибокому тилу, за 15 км від блядоруського кордону. І воно, як на папері, так ціла свіженька бригада стоїть. А як в реалі - так купка необстріляних і погано навчених мобіків із особистою зброєю.
   
Чого так? Вкрай низька якість особового складу, брак техніки та зброї?

Ото все в купі. Наш бат знищить один БТР з крупнокаліберним кулеметом. Ми його хіба грудками закидаємо.
   
Ото все в купі. Наш бат знищить один БТР з крупнокаліберним кулеметом. Ми його хіба грудками закидаємо.

за кулебою, як мінімум є лопати
   
В 2023 р. експорт IT-послуг склав близько 7 млрд. доларів. Це означає, що держава фактично отримала цю суму в валюті, адже отримати зароблене айтішники можуть лише в гривнях, і лише за курсом, встановленим НБУ.
Якщо хтось не розуміє, що це означає для держави, то він просто фінансово неграмотний.

сміявсі(с)
   
Може десь і є, я не знаю. Ми ж стоїмо в глибокому тилу, за 15 км від блядоруського кордону. І воно, як на папері, так ціла свіженька бригада стоїть. А як в реалі - так купка необстріляних і погано навчених мобіків із особистою зброєю.

Ця інфа може бути корисна для кацапської розвідки B-)
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

ти вже другу людину про це запитуєш.
повторно - цивільні військовим такі питання не ставлять.
тим більше - всілякі  втікачі та ухилянти

приходь - будеш знати. і звідки і який стан.
і зарплати на нулі стане на доглядальницю, якою ти прикинувся, щоб втекти.

Не другу, а четверту, як мінімум. І жодної відповіді.
Для дурника. Знаки розрізняння вони для того, шоб можна було розуміти, хто перед тобою. А ще є такий старий мем, з картинкою на котрій собака за комп'ютером. Та підпис "у Інтернеті ніхто не знає шо я собака".
Тут один писав всої думки про одного з генералів, яле хто він у армії - не повідомляє. Якшо він комбат полковник то одне, але якшо сержант - то зовсім інше.
Так саме у питанні як себе показав той чі інший танк я лейтинанту, командиру танкового взводу, повірю на багато більше, ніж майору начпроду.

Наскільки я розумію, ти той самий невідомо хто, у якого солдати примушують майорів картоплю чистити. :)
Це з розряду розповсюджених байок. :)

Що до мене. Я й так маю зарплату, більшу, ніж на "нулі". Так шо, це так собі "пропозиція заробітчанства". На шо трачу? Не рахуй чужі гроші! І я сплачую податки, яких вистачає на зарплату тому пану, який у Чорнігівських лісах. По цій простій причині(військові живуть за рахунок цивільних, які сплачують податки), цивільні мають право спитати з військових.
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

Ті які талановиті будуть шукати роботу за кордоном за кеш, інші перестануть працювати, завалять контракти і українському ІТ прийде кінець.

ІТшнику ФОП потрібен для роботи на українську потогонку, а на польську чи румунську не потрібно.

Поляки чі румуни чорним налом заплатять? Маю сумніви. :)
   
Ця інфа може бути корисна для кацапської розвідки B-)

Не думайте, що кацапи зовсім тупі долбойоби, не здатні нічому вчитись. Ми вже попалисъ на цю побрехеньку, тіпа та ми їх одной лєвой, ось, як контрнаступим, то піздєц всьому. Все вони прекрасно знають - де стоять наші війська, як укомплектовані, який їх бойовий потенціал. Може навіть більше ніж наше керівництво, бо отримують реальну інфу від агентури, а не красиві звіти нагору.
   
Твой ай-кью хорош, но мог бы быть трехзначным. :)
   Вы ставите нереальные планы. Это волюнтаризм! (с)
   
Не другу, а четверту, як мінімум. І жодної відповіді.
логічно. ти невідоме створіння під якимось ніком.
Цитувати
Для дурника.
? спокійніше. чи в тебе всі дурники, хто воює в ЗСУ чи залишився/працює в Україні?

Цитувати
Знаки розрізняння вони для того, шоб можна було розуміти, хто перед тобою.
розумнику, не те що знаки/шеврони, навіть військове вітання заборонено на фронті.


Цитувати
Тут один писав всої думки про одного з генералів, яле хто він у армії - не повідомляє.

саме тому, що він в армії.

Цитувати
Якшо він комбат полковник то одне, але якшо сержант - то зовсім інше.
звісно, що інше.
от тільки для тебе - це величини одного порядку. сподіваюся, ти знаєш цей математичний термін.


Цитувати
Наскільки я розумію, ти той самий невідомо хто, у якого солдати примушують майорів картоплю чистити. :)

примушував? ні, це нормально, якщо людина не може чи не вміє воювати - вона чистить картоплю.
ніхто не примушує.
Цитувати
Що до мене. Я й так маю зарплату, більшу, ніж на "нулі". Так шо, це так собі "пропозиція заробітчанства". На шо трачу? Не рахуй чужі гроші! І я сплачую податки, яких вистачає на зарплату тому пану, який у Чорнігівських лісах. По цій простій причині(військові живуть за рахунок цивільних, які сплачують податки), цивільні мають право спитати з військових.
цивільні мають право питати з влади , яку обрали.

   
сміявсі(с)

Я радий, що розвеселив. Може пан розкаже,  як ай-ті ФОП може вивести долари з валютного рахунку без конвертацію в гривну?
   
Не думайте, що кацапи зовсім тупі долбойоби, не здатні нічому вчитись. Ми вже попалисъ на цю побрехеньку, тіпа та ми їх одной лєвой, ось, як контрнаступим, то піздєц всьому. Все вони прекрасно знають - де стоять наші війська, як укомплектовані, який їх бойовий потенціал. Може навіть більше ніж наше керівництво, бо отримують реальну інфу від агентури, а не красиві звіти нагору.
(tu) недооцінювати ворога на другому році війни і коли все стабілізувалося з нашим  невеликим але мінусом кожного дня-це така дурня. адже видно що навіть каца вчаться і працюють ,між іншим. виходячи з постійного доставлення на форонт речей.які ми просимо а то що є все менше і менше.
 Чи може я щось говорю з області ФАНТАСТИКИ ІПСО? Бо бачу то по фактурі діпстейту і кількості відстрілів тго нового що притягнули на фронт вороги-фізичного і матерального і далі тягнуть.
   
Не думайте, що кацапи зовсім тупі долбойоби, не здатні нічому вчитись. Ми вже попалисъ на цю побрехеньку, тіпа та ми їх одной лєвой, ось, як контрнаступим, то піздєц всьому. Все вони прекрасно знають - де стоять наші війська, як укомплектовані, який їх бойовий потенціал. Може навіть більше ніж наше керівництво, бо отримують реальну інфу від агентури, а не красиві звіти нагору.

Але погодься, що ти доклав руку до того, щоб інфа кацапської агентури була більш реалістична.
Агентура твій допис може надати в підтвердження, що її інфа реалістична, з різних джерел
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

спокійніше. чи в тебе всі дурники, хто воює в ЗСУ чи залишився/працює в Україні?
розумнику, не те що знаки/шеврони, навіть військове вітання заборонено на фронті.


Дурники ті - хто пише дурню.
ФУП - не фронт.
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

Але погодься, що ти доклав руку до того, щоб інфа кацапської агентури була більш реалістична.
Агентура твій допис може надати в підтвердження, що її інфа реалістична, з різних джерел

Саме так.
   
Дурники ті - хто пише дурню.
ФУП - не фронт.
правильно. тому не став цивільні питання ні військовим, ні тим, хто працює на оборону.
а те, що ти не маєш жодного реального уявлення про фронт - ніяк не дає тобі право оцінювати дотичну до цієї теми інформацію.
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

правильно. тому не став цивільні питання ні військовим, ні тим, хто працює на оборону.
а те, що ти не маєш жодного реального уявлення про фронт - ніяк не дає тобі право оцінювати дотичну до цієї теми інформацію.

Ох ти й дурко...
Тема про мобілізацію 500 000 людей. Та про реакцію президента на запит вищого генералітету на цю мобілізацію.
Президент та вищий генералітет - це ні куя не про фронт.
   
Шарик72,

але ж 100чол - це ж ніяк не батальйон?
це ж рота лише получаєцця
   
Влада досі сподівається на повернення / утримання стану "розслабон в тилу"

Коли в салонах продаються ровери та мерседеси

Кругом купа макдаків та ресторанів

Світові бренди одягу широко представлені в трц

Є навіть туристична сфера

А на фронті хлопці і дівчата "яким не пощастило "?
Минулого року Україна напряму отримана 40 млрд долл вливань в бюджет
Сальдо торгівлі -34 млрд долл
Висновки робіть самі
П.с. щодо податків то
- ПДВ 30%
- додаткове мито на розкіш
- акциз на авто ( ціна від 15 к умовно - 100% податок )
- прогресивна шкала обов'язково
- додаткові акцизи на бухло і тютюн
- обмеження  пенмій в 5к грн
- обмеження премій та доплат чиновникам в 30% від окладу
- бабло мімев з бюджетів на ремонти парки етц - лише на зсу

І пробувати протягнути цей рік якось
Інших варіантів немає

П.п.с. як 5% в середньому не менше третини на пряме волонтерство та суттєве обмеження імпорту ті споживання ( одян чи електроніка )


   
Ох ти й дурко...
добирай слова. світ деколи тісніший, ніж здається
Цитувати
Тема про мобілізацію 500 000 людей. Та про реакцію президента на запит вищого генералітету на цю мобілізацію.
я не чув такого озвученого запиту від ГШ. всі озвучки були від ОП
 в нас ОП має право озвучувати запити ГШ?
Цитувати
Президент та вищий генералітет - це ні куя не про фронт.
ну, що твій президент - це про шашлики, а не про фронт -  це всі в курсі
   
Шарик72,

але ж 100чол - це ж ніяк не батальйон?
це ж рота лише получаєцця
зелений лицедій не бачить в цьому проблеми.
   
Влада досі сподівається на повернення / утримання стану "розслабон в тилу"

Коли в салонах продаються ровери та мерседеси

Кругом купа макдаків та ресторанів

Світові бренди одягу широко представлені в трц

Є навіть туристична сфера

А на фронті хлопці і дівчата "яким не пощастило "?
Минулого року Україна напряму отримана 40 млрд долл вливань в бюджет
Сальдо торгівлі -34 млрд долл
Висновки робіть самі
П.с. щодо податків то
- ПДВ 30%
- додаткове мито на розкіш
- акциз на авто ( ціна від 15 к умовно - 100% податок )
- прогресивна шкала обов'язково
- додаткові акцизи на бухло і тютюн
- обмеження  пенмій в 5к грн
- обмеження премій та доплат чиновникам в 30% від окладу
- бабло мімев з бюджетів на ремонти парки етц - лише на зсу

І пробувати протягнути цей рік якось
Інших варіантів немає

П.п.с. як 5% в середньому не менше третини на пряме волонтерство та суттєве обмеження імпорту ті споживання ( одян чи електроніка )

Це все ок. А що будемо робити наступного року 2025 ?

ПДВ 40 % для тих, що залишаться ?

Я надіюсь всі ж розуміють, що в такому режимі і з такими ініціативами ми не можемо розраховувати на ріст економіки, а скоріш навпаки.

   
Чи ви надієтесь, що в 2025 нам дадуть гроші ? А можна поцікавитися на чому грунтуються такі сподівання ?
   
Це все ок. А що будемо робити наступного року 2025 ?

ПДВ 40 % для тих, що залишаться ?

Я надіюсь всі ж розуміють, що в такому режимі і з такими ініціативами ми не можемо розраховувати на ріст економіки, а скоріш навпаки.

Ріст економіки і нас фейковий
Побудований на тих 40 млрд долл прямої бюджетної допомоги

Що далі - хз
Давай переживемо хоч цей рік

Якщо буде пряма допомога грошима - буде як бонус

А зараз припиняти всі зайві витрати


   
Чи ви надієтесь, що в 2025 нам дадуть гроші ? А можна поцікавитися на чому грунтуються такі сподівання ?
ситуація така що треба триматися.
нам би день простоять да ночь продержаться (с)
а за цей час будуть відбуватися якісь зміни які можуть ситуацію переламувати в інших напрямках.

кінець 2024 року буде момент істини.
навіть якщо США виберуть трампа і  він спробує зробити свій план "зупинити війну за один день", це буде краще ніж оця нескінченна підвішена ситуація весь 2024 рік.

я вважаю що Європа видасть Україні якісь гроші в 2024 році, це як мінімум. плюс деяка воєнна допомога.
Штати наразі під питанням, але я все ж вважаю що є шанс що Штати теж виділять допомогу.
   
Банкір у Польщі - український ФОП?
 Ти тупієш і тупієш :facepalm:
Український співробітник банку що виїхав і працює на Україну віддалено
   
Український співробітник банку що виїхав і працює на Україну віддалено

Він був фопом в Україні? Тупий, йопт, навіть не можеш якусь вірогідну версію придумати :facepalm:
   
Це все ок. А що будемо робити наступного року 2025 ?

ПДВ 40 % для тих, що залишаться ?

Я надіюсь всі ж розуміють, що в такому режимі і з такими ініціативами ми не можемо розраховувати на ріст економіки, а скоріш навпаки.
диктатура і військові табори
   
Він був фопом в Україні? Тупий, йопт, навіть не можеш якусь вірогідну версію придумати :facepalm:
програмісти знайомі є, фопи, працюють через Україну. співробітник банку не є фопом, але теж працює з європи.
   
Та я не проти триматися, але я не бачу дій влади, які б демонстрували готовність щось міняти.

Ось, наприклад, що такі опитування демонструють ?

Як бізнес сприймає державу

Згідно з результатами, 25% опитаних не змогли відповісти на запитання, 33% - бачать у державі регулятора, 31% - перешкоду, 7% називають державу партнером, 2% - ворогом і 1% - другом.


Це, на мою думку, просто означає, що 1 процент бізнесменів у нас приколісти. :gigi:

http://businessua.com/suspilstvo/93546ukrainskii-biznes-nazvav-svoi-problemi.html
   
Твой ай-кью хорош, но мог бы быть трехзначным. :)
:lol:  він не може мати більшого ніж лідер МАГА. бо нарцис не терпить біля себе розумніших. Тому там тільки з двозначним і то реальним а не заниженим по тактичних міркуваннях :) . Бо інакше як в апрентіс-ю ар фаєр. :)  і БЛМ прийде до алі в гості.

Останнє редагування: 22 січня 2024 00:48:32 від cynic
   
Та я не проти триматися, але я не бачу дій влади, які б демонстрували готовність щось міняти.
немає ні готовності щось міняти,
ні інтелектуального рівня щоб знайти рішення для задач які стоять перед Україною.

все-таки надіється що вдасться так якось пропетляти "ще 2-3 тижні"
   
програмісти знайомі є, фопи, працюють через Україну. співробітник банку не є фопом, але теж працює з європи.

Програміст працює українським фопом тому що платить копійки податків.
Як тільки ці податки піднімуть він стане польським фопом.

Банкір взагалі тут ні до чого. Ти від тупості своєї його приплів
   
диктатура і військові табори
у таких і диктатура буде як балаган клоунський.
   
У нас в баті зараз біля ста чоловік, з них більша половина - офіцери та сержанти. В бригаді з горем пополам вдалось укомплектувати один бат. Причина - людей прямо з учебок забирали в інші бригади- 95-ту, 80-ту, 110-ту, 32-гу, 35-ту... В деяких бригадах їм навіть не дали закінчити курс БЗВП, тупо кинули в бої після 2-3 тижнів навчання до того. Багатьох з них вже нема на цьому світі і це ті, хто був мобілізований менше 4-х місяців тому. Спочатку намагались відбирати молодих та здорових, потім всіх підряд, навіть не дивлячись, тупо по спискам. І от стоїть наша бригада в Чернігівських лісах і тіпа прикрива Київ. Але в разі вторгнення з Півночі нас роз'єбошат за декілька годин в пух і прах. Хоча їх можливо й затримають наші укріплення, зроблені з паличок і вірьовочок та розкидані по лісу поодинокі окопи.

Так що думай ТЕ, де брати гроші, де брати людей, де брати озброєння, бо біда буде. Кацапи, нажаль, висновки зробили, ми - ні.
Укріплення при відсутності обстрілів робляться особовим складом і дуже швидко. Прилетить перша міна рити будете як навіжені, але вже можливості такої не буде. А так ви ще просто xернею страждаєте, а не воюєте. І якщо вас "роз'єбашат", то велика доля вини буде на вас самих.
   
Укріплення при відсутності обстрілів робляться особовим складом і дуже швидко. Прилетить перша міна рити будете як навіжені, але вже можливості такої не буде. А так ви ще просто xернею страждаєте, а не воюєте. І якщо вас "роз'єбашат", то велика доля вини буде на вас самих.
потрібні по1 матеріали. брус, дошка, бетонні плити + техінка їх піднімати
по2 план оборони щоб знати де що копати: окоп траншеї бліндажі вогневі точки, як це все має працювати разом у взаємодії з підрозділами по флангах
   
немає ні готовності щось міняти,
ні інтелектуального рівня щоб знайти рішення для задач які стоять перед Україною.

все-таки надіється що вдасться так якось пропетляти "ще 2-3 тижні"
Так і є.
І це, сцуко, смертельно небезпечна для України ситуація.
   
потрібні по1 матеріали. брус, дошка, бетонні плити + техінка їх піднімати
по2 план оборони щоб знати де що копати, як це все має працювати разом у взаємодії з підрозділами по флангах
Ага. А якщо цього всього нема, то сидимо і плачемо в тряпку." Привезіть нам брус, дошку і плити, а то ми образимось і підемо додому."
Слів нема, бачили б ви як це на лінії зіткнення робиться(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія