Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кліп Тіматі про Москву))

Re: Кліп Тіматі про Москву))

Думаєте, якщо здатися, то і нам так зроблять?

Ні——не думаю.
"Так" вже не буде((—— треба наздоганяти як Польщу.( але довше)
І не йде мова про "здатися"—— мир буде досягнено в результаті перемовин і компромісів з обидвох сторін.
( якими будуть ці компроміси——це вже знову питання перемовин)
Але з людьми які пропонують "повернути Кубань і підняти прапор на розвалинах Кремля"—— мені точно не по дорозі(((
Інакше——нічого не вийде((

Останнє редагування: 15 вересня 2019 19:23:12 від sergey1974007
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Мне вот тут Москва больше понравилась(тайминг 12:20  и 14:40 но лучше посмотрите сначала, кто не видел эту короткометражку):


Останнє редагування: 15 вересня 2019 19:30:00 від Beerimor
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Москва в кліпі виглядає Супер Містом

Ты сам смотрел клип? Что там такого "супер"?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Ты сам смотрел клип? Что там такого "супер"?
Показати зображення...

Фасад—то красивый?
пс. Прикинь сколько лямов в баксах стоит та земля у тебя на картинке?
Вот так и во всем((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Ні——не думаю.
"Так" вже не буде((—— треба наздоганяти як Польщу.( але довше)
І не йде мова про "здатися"—— мир буде досягнено в результаті перемовин і компромісів з обидвох сторін.
( якими будуть ці компроміси——це вже знову питання перемовин)
Але з людьми які пропонують "повернути Кубань і підняти прапор на розвалинах Кремля"—— мені точно не по дорозі(((
Інакше——нічого не вийде((
для мене найідеальніша система міського транспорту - в Лондоні
Здається, це єдине місто де на 99% можна знати до хвилини коли ти будеш на місці
От на це і треба рівнятися
Нажаль у Києві найгірший міський транспорт у країні
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

тайминг 12:20  и 14:40

Не, первый тайминг 09.32., - "нам в Москву надо" (с)  :acute:
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Фасад—то красивый?
пс. Прикинь сколько лямов в баксах стоит та земля у тебя на картинке?
Вот так и во всем((
У нас президент с фасада вроде нормальный ,а если за рояль зайти то другой вид открывается.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

для мене найідеальніша система міського транспорту - в Лондоні
Здається, це єдине місто де на 99% можна знати до хвилини коли ти будеш на місці
От на це і треба рівнятися
Нажаль у Києві найгірший міський транспорт у країні

Та вже багато де так в Европі.
В Кьольні я теж по хвилинам знаю де я буду і коли.
пс. В Москві до речі теж транспорт громадський ніби норм.
Мене здивувало в свій час як там поізди ходили один за одним.( і в Пітері так само).
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

У нас президент с фасада вроде нормальный ,а если за рояль зайти то другой вид открывается.

Мой Президент))—— Владимир Александрович—— вполне себе презентабельный Президент европейской страны.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

тс йопни бургер за здоровье собянина
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Цитувати
каже що інфраструктура громадського простору——нереально крута——краще ніж в столицях Европи
Це галімий піздьож. Нє, у них останніми роками щось робиться в тому плані, втім, як і у нас, але до Європи ще - як раком до Сахаліну.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Мой Президент))—— Владимир Александрович—— вполне себе презентабельный Президент европейской страны.
Це смішно) З нього президент, як з гівна куля) Але уряд мені подобається.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

ТС серйозно чи прикалується? В любому місті Зах.Європи можна зняти і "красу" і "занепад". Нахєра от тягнути сюда кацапопропаганду?
Серьезно.Ватан он безнадёжный.Любител ь Хуйла и русского мира.Короче,очередная жертва Скабеевой
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

для мене найідеальніша система міського транспорту - в Лондоні
Здається, це єдине місто де на 99% можна знати до хвилини коли ти будеш на місці
От на це і треба рівнятися
Нажаль у Києві найгірший міський транспорт у країні
про Київ - дурниці. У Києві поки що кращий,  ніж у Львові,  а у Львові - кращий,  ніж у Дніпрі,  наприклад.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Це галімий піздьож. Нє, у них останніми роками щось робиться в тому плані, втім, як і у нас, але до Європи ще - як раком до Сахаліну.

Я десь темку писав що в Москві на сьогодняшній день більше електробусів ніж в якомусь іншому европейському місті.
( ну може не більше, але дофіга)
А дєвочка що мені розповідала——бігунка—— казала що велосипедистам та бігунам——супер дорожки зробили.
Тай до ЧС по футболу там ще добавили порядку.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я десь темку писав що в Москві на сьогодняшній день більше електробусів ніж в якомусь іншому европейському місті.
( ну може не більше, але дофіга)
А дєвочка що мені розповідала——бігунка—— казала що велосипедистам та бігунам——супер дорожки зробили.
Тай до ЧС по футболу там ще добавили порядку.
я не кажу,  що там нічого не робиться. І ГТ в Москві дійсно вроді доволі непоганий. Але,  до прикладу - скільки у Москві підземних переходів? Як з пішохідною доступністю, безбар'єрним простором і інклюзивністю в цілому? Як там МКАД,  вже не стоїть в заторах?

При наявності купи нафтогазового бабла зробити гарні велодоріжки (між іншим,  треба подивитись, що в них там зараз) - не проблема ніяка. А от зробити місто в цілому зручним для життя і приємним для перебування, звести затори до мінімуму і т. д.  - це вже зовсім інакша задача.

До речі,  а який відсоток москвичів використовують той зе велосипед,  як основний засіб пересування? Щось не чув про велобум там.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Чи може у Москві вже не будують квартали шпаківень? Чого в Європі не практикується в загальному давно.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

До речі, Одуван тут про цей кліп:
https://varlamov.ru/3593534.html
Цитувати
И, мне кажется, дело тут не в Собянине и не в Москве. Фраза, которая стала спусковым крючком для народного гнева, была про митинги:

"Не хожу на митинги и не втираю дичь".



И я рад, что сегодня позиция "не хожу на митинги" – это зашквар. А для публичного человека открытое осуждение протестов – это зашквар вдвойне. Я, кстати, даже не исключаю, что Тимати и Гуфу за этот шедевр никто не заплатил. Возможно, это просто инстинкт самосохранения.

У кацапів потрохи вже нова реальність вимальовується.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

До речі, Одуван тут про цей кліп:
https://varlamov.ru/3593534.html
У кацапів потрохи вже нова реальність вимальовується.

Ооо))
Ось уже і позитивний відтінок у тому кліпі появляється))
А то——" пропаганда—пропаганда")))
пс. Одуван би читав першоджерела——то й бачив би відосик Гуфа з приводу кліпа—— там і за грощі мова йде ніби.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Той же Одуван якраз по даному питанні, чого не вистачає Москві до європейського міста.
Робили реконструкцію Садового кільця і Твєрской (Хто не в курсі, це величезні головні магістральні вулиці московські), і там не зробили виділенки для ГТ. Хто був, знає - там місця, хоч жопою жуй. Це мені сильно нагадує наші проблеми, але у ЛЬвові вже з цим потрохи рішають, наприклад, в будь-якому випадку, нові  реконструкції магістральних вулиць будуть робити з виділенками там, де є можливість.  А тут Москва з ширчезними вулицями і міль'ярдними бюджетами, і хєр.
А єдина перевага з його слів - це те, що темпи розвитку найвищі, але це тому, що сильно відстають (ну тоді у нас теж така сама шляпа).
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Ооо))
Ось уже і позитивний відтінок у тому кліпі появляється))
А то——" пропаганда—пропаганда")))
пс. Одуван би читав першоджерела——то й бачив би відосик Гуфа з приводу кліпа—— там і за грощі мова йде ніби.
Сам кліп гівно ж, просто позитив у реакції на нього.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Хоча, громадські простори там дійсно круті роблять зараз, ну бо це кагбе не проблема з такими бюджетами,
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

О, є гарна інтерактивна карта велодоріжок московських:
https://mos.bike/map/
Ну блін вибачте, і це порівнюється з європейськими містами?) Нє, вони їх будують, і це добре, у нас теж будують, ясне діло, що догнати так скоро не вийде. Ну але фак, про яку перевагу можна говорити, коли тут тотальне відставання?

ПС. До речі, там же є автобусні виділенки, і доволі вже непогано, на ходрових магістралях вже їх багато. Але, знову ж таки, це тотальне відставання від Європи, котре їм ще довго надолужувати. Втім, як і нам.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Одувану там теж накидали коментів))
Так і є по суті—— всій Москві пофіг на ті мітинги і що когось там побили—— Москва тусить і "невер сліп")))
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Сам прикол, що ця ваша знайома може і правду говорила про свої враження, але це думка туриста, котрий цими питаннями глибше не цікавиться, і в неї дійсно могло скластись певне хибне враження.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Одувану там теж накидали коментів))
Так і є по суті—— всій Москві пофіг на ті мітинги і що когось там побили—— Москва тусить і "невер сліп")))
[/quoteТа і хрєн з ними
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Резюмуючи вищесказане - ставити Москву, як приклад по розвитку міста, це дурня. Маємо європейські міста, на котрі слід дійсно орієнтуватись, і нам, і кацапам. немає енсу орієнтуватись на того, хто по суті трішки вперед вирвався, і то, за рахунок ресурсів, в першу чергу.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Але мова в принципі не про це((
Актуальніше питання—— коли в нас почнуть як не лад наводити, то хоч якісно пропагувати це?
Де наші шикарні відосики про гарні міста Украіни?
Де співаки, які оспівують Киів той самий?
Чому всі модні украінські репери чухають в Москву?
Та й співаки з акторами—спортсменами в цілому?
Пропаганди нам не вистачає——саме такоі як у Тіматі в кліпі.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))


Актуальніше питання—— коли в нас почнуть як не лад наводити, то хоч якісно пропагувати це?


Зачем и кому это нужно?

Хотите - оплатите за свой счет работу пропагандистов, думаю они недорого берут.

   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Але мова в принципі не про це((
Актуальніше питання—— коли в нас почнуть як не лад наводити, то хоч якісно пропагувати це?
Де наші шикарні відосики про гарні міста Украіни?
Де співаки, які оспівують Киів той самий?
Чому всі модні украінські репери чухають в Москву?
Та й співаки з акторами—спортсменами в цілому?
Пропаганди нам не вистачає——саме такоі як у Тіматі в кліпі.
Мова якраз про це. Була вкинута спірна теза про те, що Москва перегнала європейські міста по цьому питанні, і я конкретно показую, що це не відповідає дійсності, і може стати шкідливим мислевірусом для людей, котрі в цих питаннях не розбираються зовсім.
У нас потрохи пробують, я от не бачу принципової різниці між Москвою і Львовом в цьому питанні - в них так само ще купа совкових підходів і такі самі проблеми. котрі потрохи виходить вирішувати. Просто в Москві купа ресурсів, ну і людський потенціал, все ж, неслабий. Нові проекти реконструкцій наші теж вже якісно відрізняються від того, що було ще пару років тому.
Багато всякої різної лажі, але прогрес серйозний. Ну, логічно, боротьба триває, неможливо все за рік вирішити.

Чухають туди - бо там ринок великий і бабла багато. Це єдина причина.
Пропаганди не вистачає, і так само, у нас є комплекс меншовартості, котрий, між іншим, яскраво в цій темі і проявляється)
Немає сенсу орієнтуватись на Москву, є сенс орієнтуватись на кращі приклади, на котрі сама Москва орієнтується теж.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Зачем и кому это нужно?

Хотите - оплатите за свой счет работу пропагандистов, думаю они недорого берут.

Это нужно как минимум для того чтобы европейцы перестали называть украинцев "русскими" в конце концов(((
И поинтересовались просто для себя—— где же на карте та прекрасная страна Украина так воспеваемая из всех углов?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Пропаганда потрібна, підтримую
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

О. а мені сьогодні донька казала, що їй один колега на роботі повідомив, що є репер коцабський який у своїх типу піснях конкретно прославляє Путєна - такий собі Тіматі
пішло світом гуляти
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я б краще Децла послухала
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Це мені сильно нагадує наші проблеми, але у ЛЬвові вже з цим потрохи рішають, наприклад, в будь-якому випадку, нові  реконструкції магістральних вулиць будуть робити з виділенками там, де є можливість.

В Москве все основные "вылетные" магистрали давно уже с выделенками*



Так что решают проблемы и совсем не потрохи. ОТ передвигается довольно жваво. И в час пик, ежели хочешь боль-менее быть "в графике", то лучше планировать передвижения именно на общественном транспорте.
А ещё есть  МЦК и существенно выросшее (и продолжающее быстро расти) метро.

*на карте "подняты" серым цветом действующие "выделенки", коричневым - планируемые

Останнє редагування: 15 вересня 2019 23:19:47 від Донбасянин в экзиле
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))
van

https://www.youtube.com/watch?v=aY7jd4BEyss мне больше песня Шнурова нравится Москва сгорела    :D
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

В Москве все основные "вылетные" магистрали давно уже с выделенками*

Показати зображення...
Так что решают проблемы и совсем не потрохи. ОТ передвигается довольно жваво. И в час пик, ежели хочешь боль-менее быть "в графике", то лучше планировать передвижения именно на общественном транспорте.
А ещё есть  МЦК и существенно выросшее (и продолжающее быстро расти) метро.

*на карте "подняты" серым цветом действующие "выделенки", коричневым - планируемые
Я вище скинув посилання і то питання теж прокоментував. За тим посиланням виділенок трохи менше, хоча вони є в немалій кількості, і це радує.

Розумієте, ніхто не заперечує, що Москва робить потрохи правильні кроки, але і багато лажі теж, виділенки ж на Садовому і Твєрской чогось не зробили після реконструкції.
Про веломережу теж триндьож був.

Тобто фішка в тому, що не слід казати, що Москва перегнала європейські міста, це нонсенс.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

ГТ в Москві непоганий, кажуть, так.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я вище скинув посилання і то питання теж прокоментував. За тим посиланням виділенок трохи менше, хоча вони є в немалій кількості, і це радує.

Розумієте, ніхто не заперечує, що Москва робить потрохи правильні кроки, але і багато лажі теж, виділенки ж на Садовому і Твєрской чогось не зробили після реконструкції.
Про веломережу теж триндьож був.

Тобто фішка в тому, що не слід казати, що Москва перегнала європейські міста, це нонсенс.

Я можу порівняти.
Правда в Москві я був дуже давно((
У нас забагато пієтиту до европейських міст—— а там досить багато бруду і неприглядностей.
Мені здається що Москва чистіша.
( принаймні той центр що я бачу десь в ютубчику на відосиках).
пс. І ще момент є——пересічні росіяни глузують з санкцій і штовхають тезу що санкціі дали поштовх внутрішньому виробництву.
Тобто вони все менше намагаються когось наслідувати чи копіювати.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я вчився там рік в десятому класі——коли в Чернівцях була алопеція.( всі хто міг хто куди дітей відвозили подалі).
Ну тоді це просто була столиця—— з супермаркетами які я до того не бачив у такому форматі, з кавою, яка дефіцитом була всюди крім Москви ,з морозивом пломбір при мінус 20)), і все таке інше.
Москва мені подобалася поки я не побував у Пітері. Пітер здався красивішим.Наразі це одні з моіх улюблених міст))( наряду з Парижем та Будапештом).
Але виглядає так що навряд чи я вже там побуваю((.
А загалом—— мені розказували що суперінфраструктуру Собянін розбудував——ті самі велосипедні дорожки краще ніж в Амстердамі, стадіони, зони відпочинку—— кажуть що все нарівні з Европою і краще в дечому))
Питання одне——навіщо Кремль руйнувати, якщо все одно збираємося забирати?))
очень толсто. Я бы забанил именно за неумение тролить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія