Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кліп Тіматі про Москву))

Кліп Тіматі про Москву))

Безвідносно до ситуаціі навколо кліпу—— кліп набрав більше ляма дізлайків і Тіматі зрозумів що це зашквар і кліп видалив))
Справа в іншому—— Москва в кліпі виглядає Супер Містом))
І наскільки я розумію по розповідям знайомих—— такою і є насправді((
Знайома була там десь рік назад——каже що інфраструктура громадського простору——нереально крута——краще ніж в столицях Европи.
Зрозуміло що це все за кошти провінцій—— але ж і в провінціях міста—мільйонники нормально виглядають—— виходить що бабло крадуть вагонами а воно не зникає?(((
Питання——коли наші міста і інфраструктура будуть хоч приблизно наближатися до цього рівня?
Питання намбер два——часто тут чути——" піднімемо стяг над розвалинами Кремля"((—— навіщо валити Кремль?——давайте так його візьмемо коли Кубань забирати будемо?))
Ну і власне кліп——

   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Чого ти ще не в Москві?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Столиця в шелках, провінція в обносках
Ось в цьому вся орда
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))



Сєрий, бургера от євротатарина на шару не желаш?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Не знаю, бував я в Москві в 2008 року, хєрня хєрньою.
Сумніваюсь що за ці роки там щось кардинально змінилося.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Тренований хахол без узкої мюзікі не може.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Не знаю, бував я в Москві в 2008 року, хєрня хєрньою.
Сумніваюсь що за ці роки там щось кардинально змінилося.

Я вчився там рік в десятому класі——коли в Чернівцях була алопеція.( всі хто міг хто куди дітей відвозили подалі).
Ну тоді це просто була столиця—— з супермаркетами які я до того не бачив у такому форматі, з кавою, яка дефіцитом була всюди крім Москви ,з морозивом пломбір при мінус 20)), і все таке інше.
Москва мені подобалася поки я не побував у Пітері. Пітер здався красивішим.Наразі це одні з моіх улюблених міст))( наряду з Парижем та Будапештом).
Але виглядає так що навряд чи я вже там побуваю((.
А загалом—— мені розказували що суперінфраструктуру Собянін розбудував——ті самі велосипедні дорожки краще ніж в Амстердамі, стадіони, зони відпочинку—— кажуть що все нарівні з Европою і краще в дечому))
Питання одне——навіщо Кремль руйнувати, якщо все одно збираємося забирати?))
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Тисячі загиблих, мілліони біженців, втрачені території, а ти тут москвою тролиш? Тебе не те, що забанити, вбити мало.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Чого ти ще не в Москві?

Запропонували би мені від 5 кілобаксів за аналогічну роботу на риштовках——я би подумав напевно((
Але це не точно((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Тисячі загиблих, мілліони біженців, втрачені території, а ти тут москвою тролиш? Тебе не те, що забанити, вбити мало.

Цікаво що моі знайомі—— ті ж самі переселенці( а в мене іх багато до речі чомусь) спокійніше відносяться і до тролінгу, і до Москви загалом.
А збуджується в основному "диванне військо" чомусь((
пс. Це не конкретно до тебе——це взагалі так часто чомусь((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Запропонували би мені від 5 кілобаксів за аналогічну роботу на риштовках——я би подумав напевно((
Але це не точно((

5 кілобаксів. Фантазер.
Проміняв Москву на якусь провінцію в Німеччині.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Цікаво що моі знайомі—— ті ж самі переселенці( а в мене іх багато до речі чомусь) спокійніше відносяться і до тролінгу, і до Москви загалом.
А збуджується в основному "диванне військо" чомусь((
пс. Це не конкретно до тебе——це взагалі так часто чомусь((
Ти на українському форумі і май повагу до загиблих і тих хто захищав Україну. А тролити іди кацапів на кацапських форумах.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

5 кілобаксів. Фантазер.
Проміняв Москву на якусь провінцію в Німеччині.

Ну все ж таки не провінцію в Німеччині, а місто—мільйонник з своіми цікавинками.
А 5 кілобаксів——це з огляду на ситуацію взагалі——
Як тут правильно вище написали про "територіі "(((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Ты на українському форумі і май повагу до загиблих і тих хто захищав Україну. А тролити іди кацапів на кацапських форумах.

Я поважаю людей які зробили такий вибір((
І до загиблих я теж відношуся з повагою.
І до тих хто зараз на фронті я відношуся теж з повагою——люди відстоюють своі погляди і Украіну загалом.
І ситуація взагалі звичайно неприйнятна(((
Але життя продовжується і писаниною на форумах нічого цього не змінити((
пс. І чомусь ні кацапи ,ні іх форуми мені не цікаві((

Останнє редагування: 15 вересня 2019 17:52:48 від sergey1974007
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

ТС серйозно чи прикалується? В любому місті Зах.Європи можна зняти і "красу" і "занепад". Нахєра от тягнути сюда кацапопропаганду?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я поважаю людей які зробили такий вибір((
І до загиблих я теж відношуся з повагою.
І ситуація взагалі звичайно неприйнятна(((
Але життя продовжується і писаниною на форумах нічого цього не змінити((
От і не пиши херню. Вище я пояснив чому.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

ТС серйозно чи прикалується? В любому місті Зах.Європи можна зняти і "красу" і "занепад". Нахєра от тягнути сюда кацапопропаганду?

А якщо глянути інакше?——
Прибічник хуйло і пропагандист Росіі Тіматі не знайшов підтримкм у підписниківі отримав більше ляма дізлайків))—— це свідчить про скорий занепад Мордору.
Краще виглядає?
пс. Коменти почитайте під кліпом——там музика для патріотів))
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Я вчився там рік в десятому класі——коли в Чернівцях була алопеція.( всі хто міг хто куди дітей відвозили подалі).
Ну тоді це просто була столиця—— з супермаркетами які я до того не бачив у такому форматі, з кавою, яка дефіцитом була всюди крім Москви ,з морозивом пломбір при мінус 20)), і все таке інше.
Москва мені подобалася поки я не побував у Пітері. Пітер здався красивішим.Наразі це одні з моіх улюблених міст))( наряду з Парижем та Будапештом).
Але виглядає так що навряд чи я вже там побуваю((.
А загалом—— мені розказували що суперінфраструктуру Собянін розбудував——ті самі велосипедні дорожки краще ніж в Амстердамі, стадіони, зони відпочинку—— кажуть що все нарівні з Европою і краще в дечому))
Питання одне——навіщо Кремль руйнувати, якщо все одно збираємося забирати?))

В 12м году  с детьми поехали в Россию, на юбилей к сестре
Питер потряс, центр почистили потрясающе, Москва купеческая, никогда не нравилась, но тоже выглядела ничего.
Но после 14 года все это не имеет никакого значения. Ни небоскребы, ни велодорожки, ни мосты.
Мой друг в 18 ездил на чемпионат мира по футболу (он сам выходец из Белоруссии), сейчас приглашал на следующий год на чемпионат Европы. Звал меня с собой - билеты есть
Я сказал - пока Крым не вернут взад Фашераша для меня не существует.
Где то так...
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

В 12м году  с детьми поехали в Россию, на юбилей к сестре
Питер потряс, центр почистили потрясающе, Москва купеческая, никогда не нравилась, но тоже выглядела ничего.
Но после 14 года все это не имеет никакого значения. Ни небоскребы, ни велодорожки, ни мосты.
Мой друг в 18 ездил на чемпионат мира по футболу (он сам выходец из Белоруссии), сейчас приглашал на следующий год на чемпионат Европы. Звал меня с собой - билеты есть
Я сказал - пока Крым не вернут взад Фашераша для меня не существует.
Где то так...

Вот и у меня по жизни были такие ощущения))——
Москва——барыжная.
Питер——бандитский))
Москва——солнечная, летняя.
Питер——хмурый, осенний.
Оба города красивы по—своему.
Но по факту вряд ли я там уже побываю(((
Причина не столько в Крыме——хотя и это тоже—— а вообще в ситуации в целом——
Все поменялось кардинально——включая и мое отношение к росиянам((
Это неправильно и так не должно быть, но к сожалению это произошло((
И взад так просто это все не вернуть((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Цікаво що моі знайомі—— ті ж самі переселенці( а в мене іх багато до речі чомусь) спокійніше відносяться і до тролінгу, і до Москви загалом.
А збуджується в основному "диванне військо" чомусь((
пс. Це не конкретно до тебе——це взагалі так часто чомусь((

то в тебе коло спілкування таке, хахли та інші московські підстилки
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Запропонували би мені від 5 кілобаксів за аналогічну роботу на риштовках——я би подумав напевно((
Але це не точно((

А от про це детальніше можна? Платіжку можеш показати? :D

Бо згідно цієї сторінки

https://www.constructionworkers.eu/uk/de/check-wages-and-working-conditions/germany
 
ЗП будівельників в Бундесі - мінімальна 2100 - 2650 €, це ДО ПОДАТКУ! Але скажем ти нев'.бенний спец. і маєш 20 євро в годину. Це буде 20€ х 8 годин х 22 робочих дні - коло 3500 € в місяць. ДО ПОДАТКУ. Як з того виходить 5К баксів було б цікаво дізнатися! ;)
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

А от про це детальніше можна? Платіжку можеш показати? :D

Бо згідно цієї сторінки

https://www.constructionworkers.eu/uk/de/check-wages-and-working-conditions/germany
 
ЗП будівельників в Бундесі - мінімальна 2100 - 2650 €, це ДО ПОДАТКУ! Але скажем ти нев'.бенний спец. і маєш 20 євро в годину. Це буде 20€ х 8 годин х 22 робочих дні - коло 3500 € в місяць. ДО ПОДАТКУ. Як з того виходить 5К баксів було б цікаво дізнатися! ;)

Все правильно більш—менш про суми.
5 кілобаксів——це з огляду на ситуацію((
За менші грощі я би не розглядав пропозицію((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

то в тебе коло спілкування таке, хахли та інші московські підстилки
Насправді ні.
В мене всі є в "колі спілкування"—— і вата , і переселнці, які втратили практично все(( ( але вже освоілися в Украіні і деякі навіть нерухомості понакупляли вже з нових зароблених вже тут грошей.
Всілякі в мене знайомі.Я не цураюся нікого——тільки відвертих длбой.бів((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Все поменялось кардинально——включая и мое отношение к росиянам

Т.е., твоё отношение стОит пятёрочку килобаксов... Недорого, чё.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Все правильно більш—менш про суми.
5 кілобаксів——це з огляду на ситуацію((
За менші грощі я би не розглядав пропозицію((

А, ну та так би і пояснив, шо в Бундесі згоден працювати за 4К баксів ДО ПОДАТКУ, а в Україні хочесь мінімум 5К баксів за ту саму роботу. Так сказати з компенсацією, за те шо ти будеш змушений жити і працювати на історичній Батьківщині! Патріотично!  ;)
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

вічне оглядання і примірювання на московію - ознака комплексу національної неповноцінності
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Инфраструктура плять ему нравится! Там спустится на землю и пройти 100 м, понимаешь, что это уже не Маасква, а Москвабад. От чурок муслимских просто рябит.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

А от про це детальніше можна? Платіжку можеш показати? :D

Бо згідно цієї сторінки

https://www.constructionworkers.eu/uk/de/check-wages-and-working-conditions/germany
 
ЗП будівельників в Бундесі - мінімальна 2100 - 2650 €, це ДО ПОДАТКУ! Але скажем ти нев'.бенний спец. і маєш 20 євро в годину. Це буде 20€ х 8 годин х 22 робочих дні - коло 3500 € в місяць. ДО ПОДАТКУ. Як з того виходить 5К баксів було б цікаво дізнатися! ;)

Ну так он писал же, что у него там по 60 часов в мес овертайма и все в черную.

По теме - был в мск месяц в конце 2014. Хоть Киев и село глухое в сравнении, но она мне все равно не понравилась нифига. Единственное что понравилось - на обвале срубля я купил там пару железяк за 50% от их цены, ровно за день, как ценники поменяли  :D
Хотя вот что запомнилось еще - еду в такси в шереметьево, все чисто, вылизано, рекламы нет почти. А потом уже через час еду из жулян и картина примерно такая:

   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Т.е., твоё отношение стОит пятёрочку килобаксов... Недорого, чё.
+++

   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

А, ну та так би і пояснив, шо в Бундесі згоден працювати за 4К баксів ДО ПОДАТКУ, а в Україні хочесь мінімум 5К баксів за ту саму роботу. Так сказати з компенсацією, за те шо ти будеш змушений жити і працювати на історичній Батьківщині! Патріотично!  ;)

Блін((
Ти не зрозумів—— 5 кілобаксів це про Москву була мова.
В Украіні я би працював і за 1,5—2
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Насправді ні.
В мене всі є в "колі спілкування"—— і вата , і переселнці, які втратили практично все(( ( але вже освоілися в Украіні і деякі навіть нерухомості понакупляли вже з нових зароблених вже тут грошей.
Всілякі в мене знайомі.Я не цураюся нікого——тільки відвертих длбой.бів((
А кажеш, що недружиш з відвертим довбойобами.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

А кажеш, що недружиш з відвертим довбойобами.

Свій до свого по своє  :laugh:
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Блін((
Ти не зрозумів—— 5 кілобаксів це про Москву була мова.
В Украіні я би працював і за 1,5—2

А, тодi iнша справа!  (tu)
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Инфраструктура плять ему нравится! Там спустится на землю и пройти 100 м, понимаешь, что это уже не Маасква, а Москвабад. От чурок муслимских просто рябит.

Есть такое((
По слухам—— лично не в курсе.
Но такое и в Европе уже вовсю.
У меня на фирме появились сирийцы——беженцы бывшие.
Их уже адаптировали по чуть—чуть и начинают относится как к людям))
А в Москве насколько я помню так вопрос вообще не стоял—— все эти черные—— и даги , и чечены—— все граждане России.
И отношение соответственно такое——толерантное.
Мне тоже это все не по душе—— но мир весь идет в этом направлении((
пс. Я недавно переехал в такой себе райончик—— с кучей интернационала—— потом напишу темку про это и про отношение немцев к этому всему.
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

А кажеш, що недружиш з відвертим довбойобами.

Вата—— відносне поняття.
Я  тут на ФУПі серед "патріотів" теж вважаюсь "ватою"))( у вузького кола довб..бів))
Але насправді це все відносно.
В основному і вся моя знайома "вата", і я сам ——може більші патріоти Украіни чим ті хто мені щось там закидає))
Але я не переймаюся дурницями))
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

sergey1974007, а вот скажи, только честно, сколько повесток из военкомата пришло по адресу твоей
регистрации в Украине в 15м году ?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

sergey1974007, а вот скажи, только честно, сколько повесток из военкомата пришло по адресу твоей
регистрации в Украине в 15м году ?

Нисколько.
У меня немного специфическая ситуация.
У меня есть такой синий корешок——что—то типа "приписное" или как—то так——
Типа когда будет развертываться новая часть по месту моей регистрации——в случае военных действий я должен буду туда явиться.
пс. Я далеко не военный ——и поэтому не силен в терминологии((
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Думаєте, якщо здатися, то і нам так зроблять?
   
Re: Кліп Тіматі про Москву))

Нисколько.
У меня немного специфическая ситуация.
У меня есть такой синий корешок——что—то типа "приписное" или как—то так——
Типа когда будет развертываться новая часть по месту моей регистрации——в случае военных действий я должен буду туда явиться.
пс. Я далеко не военный ——и поэтому не силен в терминологии((
Приблизительно так я и думал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія