Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

У центрі Києва на вулиці Володимира Антоновича орудує бабуся-аферистка. Вона просить викликати її таксі та купити чогось солодкого, кажучи, що помирає через діабет.

Про це у Facebook розповів Роман Пелех.

Чоловік зазначив, що побачив бабусю, якій нібито стало зле. Вона розповіла, що помирає через діабет та попросила купити їй чогось солодкого та замовити таксі. Хлопець швидко побіг в сусідній магазин та купив бабусі морозива.

"Вона це морозиво бере, з’їдає в мене на очах. За цей час ще пара людей підходить і гроші їй дає, "не знайшов де купити морозиво, ось вам трохи грошей". Стояв з нею хвилин 15, чекав доки доїсть і намагався таксі ж викликати і нічого не виходить. І я ж не можу її кинути тут саму в дощ, вона ж майже не може ходити", - написав Роман Пелех.

Чоловік тоді вирішив підвести жінку власним автомобілем. Бабуся ж захотіла, щоб її довезли до закладу громадського харчування, де вона хоче поїсти борщу, бо нібито вдома її намагаються отруїти.

Далі бабуся попросила її провести у заклад, бо їй складно ходити, та придбати їй борщу. Тут чоловік зрозумів, що ним маніпулюють. Коли ж Роман Пелех зателефонував до знайомого, щоб попередити про запізнення, той же йому розповів, що бабуся - це аферистка, яка часто обманює людей.

"Він мені каже: "Ти попав на ту аферистку з Антоновича, що всіх "розводить" на гроші? В неї ж дома 20 псів живе, вона цуценят вбиває і в шахту ліфта кидає, щоб нашкодити сусідам, вона взагалі нормально бігає", - зауважив Роман Пелех.

Чоловік попередив киян, щоб вони ставали жертвами цієї літньої жінки.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Что за колхозные новости?
   
Что за колхозные новости?
Просто баян. Какие там новости.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Орудуе бабуся - попросила купити морозива… епать орудує  :facepalm:
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Кто людям помогает,тот тратит время зря...
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Орудуе бабуся - попросила купити морозива… епать орудує  :facepalm:

і борщ
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

і борщ
таксі
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Бабуся вийшла з розуму.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

В неї ж дома 20 псів живе, вона цуценят вбиває і в шахту ліфта кидає
один одесит помню розкахував колись, як з таким же чудом у одному домі приходилось жити.
Казав це був пи3дець, а потім пощастило сплавити твартиру якимсь рагулям типу тернопільського, бляха за 20 штук баксів до речі  :facepalm1:
   
Я нещодавно допоміг бапці, доніс їй торби з супермаркету  до будинку.
Якраз тоді спека була, вискочив в магазин за два квартали, бачу бабка ледь плентається, на забори спирається.
Зупинився, на неї подивився, а вона неначе та риба повітря хапає й попросила дотягнути торби.

Цікаво те, шо попросила просто доперти торби, а сама мовляв наздожене пізніше.
Я доніс до під'їзду, поклав там, а сам  трохи збоку стою дивлюся за тими торбами.
А раптом це також якийсь розвод, мовляв зараз піду, а хтось ті торби спіздить, й типа я вкрав.
Але ніт, за 5 хвилин доповзла бабка й з тими торбами леть-леть впхнулася до під'їзду.
Ну то й норм, пішов собі далі у справах.

П.С. В торбах всяка дрібнота, дешеве жорево, булочки-фуюлочки, трохи овочей.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Я нещодавно допоміг бапці, доніс їй торби з супермаркету  до будинку.
Якраз тоді спека була, вискочив в магазин за два квартали, бачу бабка ледь плентається, на забори спирається.
Зупинився, на неї подивився, а вона неначе та риба повітря хапає й попросила дотягнути торби.

Цікаво те, шо попросила просто доперти торби, а сама мовляв наздожене пізніше.
Я доніс до під'їзду, поклав там, а сам  трохи збоку стою дивлюся за тими торбами.
А раптом це також якийсь розвод, мовляв зараз піду, а хтось ті торби спіздить, й типа я вкрав.
Але ніт, за 5 хвилин доповзла бабка й з тими торбами леть-леть впхнулася до під'їзду.
Ну то й норм, пішов собі далі у справах.

П.С. В торбах всяка дрібнота, дешеве жорево, булочки-фуюлочки, трохи овочей.

Головне не заходьте у квартири. Одна бабка так для синульки-маніяка жертв приводила. Я серйозно.
   
Головне не заходьте у квартири.
Ще чого не вистачало, пертися до будинків.
Хоча, якшо уявити шо замість бабки молода дівка, попросила допомогти й зайти, то тут не все так однозначно. :gigi:
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Головне не заходьте у квартири. Одна бабка так для синульки-маніяка жертв приводила. Я серйозно.

було таке
не ман'яка а людожера
тоді здається одній дівчині вдалось втекти
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

роман пелех став жертвою аферистів, купив бабі морозиво  :facepalm1:
   
Ще чого не вистачало, пертися до будинків.
Хоча, якшо уявити шо замість бабки молода дівка, попросила допомогти й зайти, то тут не все так однозначно. :gigi:
Та шо там неоднозначного. От там тебя и сожрут. Однэ пирья останется. :laugh:
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Головне не заходьте у квартири. Одна бабка так для синульки-маніяка жертв приводила. Я серйозно.


да
була серія у каневського здається
   
От там тебя и сожрут. Однэ пирья останется.
"Не исключено".   :gigi:
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

помню якось їхав у київ і одній бабці не хватало 5грн, бо подорожало.
Дав їх ці пять грн, а потім коли бабця виходила, було видно шо перелякалась шо пздц. Мабуть думала шо я дав шоб у довіру втертися і квартиру переписати :D
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

да
була серія у каневського здається

Так, Спесівцев його прізвище.
   
"Не исключено".   :gigi:
Но рискнуть стоит? ;)
   
помню якось їхав у київ і одній бабці не хватало 5грн, бо подорожало.
Дав їх ці пять грн, а потім коли бабця виходила, було видно шо перелякалась шо пздц. Мабуть думала шо я дав шоб у довіру втертися і квартиру переписати

Місяць тому шурую вулицею, зупинився біля кіоску хлібного, купити трубочку з заварним кремом й квасу, щоб миттєво сжерти.
Стоїть пенс, купує якісь булочки типу "здоров'я" й не вистачає йому якихось копійок, шкрябав ті копійки, все одно гривні не вистачило. Дід шкрябає далі по кишенях.
Заїпало чекати, дав в віконечно гривню залізну (ще жовту), сказав: "Відпустіть діда, дайте мені  трубочку та квас". Дід також чкурнул доволі швидко як той марафонець.
Мабуть гадав, шо я його наздожену й попрошу повернути гривню. :K
   
"Не исключено".   :gigi:
і маладааая нє узнаааєт какой у парня бил канєц. Но піря буде доуя...
   
і маладааая нє узнаааєт какой у парня бил канєц. Но піря буде доуя...

Йопт, Кароффка тут ))

Ти ще аферистка чи вже  й бабка?
   
Місяць тому шурую вулицею, зупинився біля кіоску хлібного, купити трубочку з заварним кремом й квасу, щоб миттєво сжерти.
Стоїть пенс, купує якісь булочки типу "здоров'я" й не вистачає йому якихось копійок, шкрябав ті копійки, все одно гривні не вистачило. Дід шкрябає далі по кишенях.
Заїпало чекати, дав в віконечно гривню залізну (ще жовту), сказав: "Відпустіть діда, дайте мені  трубочку та квас". Дід також чкурнул доволі швидко як той марафонець.
Мабуть гадав, шо я його наздожену й попрошу повернути гривню. :K
ти маєш надмірну вагу?
   
Йопт, Кароффка тут ))

Ти ще аферистка чи вже  й бабка?
нє, я прийшла за твоїм пірям. Подушка у мене худувата. Спать неудобно.
   
ти маєш надмірну вагу?
Вага там ні до чого, я ту трубочку може раз в квартал купую, коли опиняюсь в районі біля хлібзаводу з їх фірмовим кіоском ))
Хоча крайні рази брав, крем  геть фуйовий. (td)
Спаскудився завод вщент, ще раніше припинив робити бубліки, зараз крем фуйня.

Подушка у мене худувата. Спать неудобно.
Без подушки спати корисно для хребта. Рекомендую )))
   
Вага там ні до чого, я ту трубочку може раз в квартал купую, коли опиняюсь в районі біля хлібзаводу з їх фірмовим кіоском ))
Хоча крайні рази брав, крем  геть фуйовий. (td)
Спаскудився завод вщент, ще раніше припинив робити бубліки, зараз крем фуйня.

Без подушки спати корисно для хребта. Рекомендую )))
я люблю спати на бочку - не зручьно - плече мішає.

Я трубочок взагалі не купую. Останній раз купувала їх десь років 3-4 тому. тому не корми мене баснями. Розказуй, скіке наїв зайвого жирку. Пірвячька багато його прикриває? Мені багато на подушку тре.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Думав про Юльку.
   
Мені багато на подушку тре.
Я до речі в хаті всі подушки з пір'ям нафуй віддав на село. Лишив пару штук, але перенабив синтетикою, така фуйня як силікон кульками.
Відніс на ринок  дівкам - зробили миттєво й заїпісь. Маю "гостьові" подушки )))
   
Я до речі в хаті всі подушки з пір'ям нафуй віддав на село. Лишив пару штук, але перенабив синтетикою, така фуйня як силікон кульками.
Відніс на ринок  дівкам - зробили миттєво й заїпісь. Маю "гостьові" подушки )))
у мене є із якоїсь херні, але воно мені не підходить. А, холофайбер. На підході набивка синтепухом.

Але піря висмикнуть у сороки із фоста - то святе.
   
я люблю спати на бочку - не зручьно - плече мішає.

Я трубочок взагалі не купую. Останній раз купувала їх десь років 3-4 тому. тому не корми мене баснями. Розказуй, скіке наїв зайвого жирку. Пірвячька багато його прикриває? Мені багато на подушку тре.
)) Читаю про маняків-людожерів і думаю собі: нафіг я в цю кріваву тему зайшла?
Аж тут Кароффка, повеселила матінко.
п.с. Сорока, здавайся
   
Але піря висмикнуть у сороки із фоста - то святе.
"ню-ню" :K
   
Я до речі в хаті всі подушки з пір'ям нафуй віддав на село. Лишив пару штук, але перенабив синтетикою, така фуйня як силікон кульками.
Відніс на ринок  дівкам - зробили миттєво й заїпісь. Маю "гостьові" подушки )))
шо значить перенабив? старий напірник викинув піря, а набив штучним волокном? ти шо, пожалів тих 70 грн. на новий напірник? Тобі подарить напірники? кажи розмір - я куплю тканинку, пошию і тобі вишлю. Але для штучного наповнювача краще брати бязь, а для піря - напірникову тканину, бо тоді штучне волокно не дихатиме, спарюватиметься і прітиме - неприємний запах буде від подушки коли спітнієш трішки.
   
)) Читаю про маняків-людожерів і думаю собі: нафіг я в цю кріваву тему зайшла?
Аж тут Кароффка, повеселила матінко.
п.с. Сорока, здавайся
уйдзі, працівная. Я ше тебе із консервної теми не забула.
   
"ню-ню" :K
дю-дю. І не випендрюйся, а давай фоста. Я ж должна вимірять, який він там у тебе.
   
уйдзі, працівная. Я ше тебе із консервної теми не забула.
Фууу не нагадуй навіть різані огірки в оцті мочені.
Між іншим, я відповіді не читала.
Шо там, велика купа?
   
Фууу не нагадуй навіть різані огірки в капусті мочені.
Між іншим, я відповіді не читала.
Шо там, велика купа?
то піди та почитай - тут вільніше стане.

яка вхуя капуста?
   
шо значить перенабив? старий напірник викинув піря, а набив штучним волокном? ти шо, пожалів тих 70 грн. на новий напірник? Тобі подарить напірники? кажи розмір - я куплю тканинку, пошию і тобі вишлю. Але для штучного наповнювача краще брати бязь, а для піря - напірникову тканину, бо тоді штучне волокно не дихатиме, спарюватиметься і прітиме - неприємний запах буде від подушки коли спітнієш трішки.
Я їпу як то воно  називається. Типа подушка з пір'ям, втсвлена в якусь "чорнову" наволочку, а діл ще в "чистову"наволочку з "квіточками"
Подушка поїхала на село,  "чорнова" та "чистова" наволочки залишились.
Мене то пофую насправді, шо там за напірники-фуїрники, подушки в мене гостьовий аксесуар, сам їх не юзаю.

Останнє редагування: 24 липня 2021 22:55:37 від птах Сорока
   
Я їпу як то воно вне називається. Типа подушка з пір'ям, втсвлена в якусь "чорнову" наволочку, а діл ще в "чистову"наволочку з "квіточками"
Подушка поїхала на село,  "чорнова" та "чистова" наволочки залишились.
Мене то пофую насправді, шо там за напірники-фуїрники, подушки в мене гостьовий аксесуар, сам їх не юзаю.
подушка повинна бути тільки в одні наволочці (напірник і наволочька, все), бо чим більше одьожок на ній, тим жорсткіша і не зручна вона буде. Познімай зайве і випери.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія