Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прихильники певної політсили решили таки похерить ИТ отрасль :zrada:

пітон+джава+С++= супермова програмування ти на ній пишеш?

ні
на жодній не пишу
трохи читаю
   
ні
на жодній не пишу
трохи читаю

ну от а в податках ти навіть трохи не читаєш
звідси і проблеми коли думаєш 
   
а ти не індивідуальний підприємець, ти фальшивий ФОП, лише на папері
ти не здійснюєш підприємницьку діяльність, яка за визначенням є самостійною, на свій ризик, систематичною діяльністю з метою отримання прибутку

це дещо неправда
1. ризики є й чималі. Що гарно показав початок 2020, проекти масово заморожувалися та прикривалися.
2. ніяких пільг ФОП не отримує, тільки те, про що домовиться у контракті. Наприклад я не маю ніякого права отримати податковий кредит на навчання дітей. А сплатив (й продовжую сплачувати) я чималі суми. А ось "роботяги" на це право мають, й отримують компенсацію витрат на навчання
3. ніяких "лікарняних", ніяких "допомог по безробіттю" немає, хоча держава чесно дере ЄСВ. Важко захворів? Нє, якщо тиждень, то замовник на те скоріш за все подивиться кріз пальці. Але якщо постійно по лікарнях - киш нах з проекту. В мене перед очима є приклад, коли людина отримала проблеми з серцем (навіть робили шунтування), звільнили з проекту. Нє, не зразу, не звірі ж. Але через деякий час, коли побачили, що продуктивність ніяка. "Капіталізм!" (с) Шварц

Це, на твою думку, не ризики? КЗпП ФОПа не захищає від слова зовсім. Розірвати контракт - запросто, з будь ким, просто витримати умови контракту - зазвичай, там таки прописують, що розірвати можна тільки заздалегідь повідомівши, але це не завше так, на галєрах там жорстко в контракті. Наівіть з вагітною жінкою - без проблем й це не порушення закону. Про те, що "лікарняним" не прикриєшся, взагалі мовчу.

   
це дещо неправда
1. ризики є й чималі. Що гарно показав початок 2020, проекти масово заморожувалися та прикривалися.
2. ніяких пільг ФОП не отримує, тільки те, про що домовиться у контракті. Наприклад я не маю ніякого права отримати податковий кредит на навчання дітей. А сплатив (й продовжую сплачувати) я чималі суми. А ось "роботяги" на це право мають, й отримують компенсацію витрат на навчання
3. ніяких "лікарняних", ніяких "допомог по безробіттю" немає, хоча держава чесно дере ЄСВ. Важко захворів? Нє, якщо тиждень, то замовник на те скоріш за все подивиться кріз пальці. Але якщо постійно по лікарнях - киш нах з проекту. В мене перед очима є приклад, коли людина отримала проблеми з серцем (навіть робили шунтування), звільнили з проекту. Нє, не зразу, не звірі ж. Але через деякий час, коли побачили, що продуктивність ніяка. "Капіталізм!" (с) Шварц

Це, на твою думку, не ризики? КЗпП ФОПа не захищає від слова зовсім. Розірвати контракт - запросто, з будь ким, просто витримати умови контракту - зазвичай, там таки прописують, що розірвати можна тільки заздалегідь повідомівши, але це не завше так, на галєрах там жорстко в контракті. Наівіть з вагітною жінкою - без проблем й це не порушення закону. Про те, що "лікарняним" не прикриєшся, взагалі мовчу.
ти задовбав, пал. Я розумію, що шкода грошей, але навіщо крутити фактами як циган сонцем
   
ти задовбав, пал. Я розумію, що шкода грошей, але навіщо крутити фактами як циган сонцем

а де я збрехав?
є конкретно що сказать?
Ось, наприклад, випхали програмьора нах з галєри. Він може піти "на біржу" й отримати допомогу по безробіттю? Га?
   
ти задовбав, пал. Я розумію, що шкода грошей, але навіщо крутити фактами як циган сонцем
Він пише правду. А тебе від цієї правди корчить, бо ти прихильники певної політсили.
   
це дещо неправда
1. ризики є й чималі. Що гарно показав початок 2020, проекти масово заморожувалися та прикривалися.
2. ніяких пільг ФОП не отримує, тільки те, про що домовиться у контракті. Наприклад я не маю ніякого права отримати податковий кредит на навчання дітей. А сплатив (й продовжую сплачувати) я чималі суми. А ось "роботяги" на це право мають, й отримують компенсацію витрат на навчання
3. ніяких "лікарняних", ніяких "допомог по безробіттю" немає, хоча держава чесно дере ЄСВ. Важко захворів? Нє, якщо тиждень, то замовник на те скоріш за все подивиться кріз пальці. Але якщо постійно по лікарнях - киш нах з проекту. В мене перед очима є приклад, коли людина отримала проблеми з серцем (навіть робили шунтування), звільнили з проекту. Нє, не зразу, не звірі ж. Але через деякий час, коли побачили, що продуктивність ніяка. "Капіталізм!" (с) Шварц

Це, на твою думку, не ризики? КЗпП ФОПа не захищає від слова зовсім. Розірвати контракт - запросто, з будь ким, просто витримати умови контракту - зазвичай, там таки прописують, що розірвати можна тільки заздалегідь повідомівши, але це не завше так, на галєрах там жорстко в контракті. Наівіть з вагітною жінкою - без проблем й це не порушення закону. Про те, що "лікарняним" не прикриєшся, взагалі мовчу.

КЗпП і не повинен захищати ФОПів, бо він поширюється на трудові відносини, а якщо сторони заявляють про те, що їх відносини НЕ трудові, цим самим вони самі виводять їх з-під регулювання КЗпП

відповідно, у договорі з ФОП не може бути таких соціальних гарантій, які передбачені для найманих працівників

в цьому вигода для галери - а як інакше? якби галерам не було вигідно використовувати цю схему, вони би і не використовували

але по факту це трудові відносини
"на свій ризик" - це лише один із елементів підприємницької діяльності, всі елементи повинні бути наявними, особливо "самостійність" такої діяльності, яка є протилежністю вертикальних відносин роботодавець-найманий працівник, де наявний елемент підпорядкування (місце, робочий час, ієрархічна система посад, внутрішній трудовий розпорядок ітд.)

приховання фактичних трудових відносин відбувається розмиванням деяких зовнішніх ознак - реєстрація працівників фопами, укладання договору іншої форми, непідписання внутрішніх документів, зараз на час карантину - в основному робота з дому - так створється зовнішня ілюзія відсутності трудових відносин

ця схема тримається, поки діє кулуарна домовленість не чіпати айтішників, бо вони "розвивають галузь", але будь-яка домовленість має силу, поки вона підходить всім учасникам схеми   

зараз відбудеться переформатування схеми, і рядових галерників навіть ніхто питати не буде - рішення приймають хазяї галер разом із чиновниками
   
а де я збрехав?
є конкретно що сказать?
Ось, наприклад, випхали програмьора нах з галєри. Він може піти "на біржу" й отримати допомогу по безробіттю? Га?
може! https://www.kadrovik01.com.ua/news/701-dopomoga-po-bezrobittju-pidpriyemtsju-rozjasnjuye-sluzhba-zajjnjatosti. Приклад, як ти крутиш сонцем - "ніяких пільг ФОП не отримує, тільки те, про що домовиться у контракті". І так далі
   
КЗпП і не повинен захищати ФОПів, бо він поширюється на трудові відносини, а якщо сторони заявляють про те, що їх відносини НЕ трудові, цим самим вони самі виводять їх з-під регулювання КЗпП

відповідно, у договорі з ФОП не може бути таких соціальних гарантій, які передбачені для найманих працівників
у айтішних фопів фактично більше соціальних гарантій, ніж у найманого працівника, хіба що вони не можуть оскаржити в суді звільнення. Цікаве слово для підприємця, егеж? :laugh:
   
"на свій ризик" - це лише один із елементів підприємницької діяльності, всі елементи повинні бути наявними, особливо "самостійність" такої діяльності, яка є протилежністю вертикальних відносин роботодавець-найманий працівник, де наявний елемент підпорядкування (місце, робочий час, ієрархічна система посад, внутрішній трудовий розпорядок ітд.)

але ж саме в IT отих "елементів підпорядкування" нема (у "чистому" вигляді)

Місце: нема ніякого примусу. Хочеш, йди до коворкінгу, хочеш - працюй з дому, хочеш - їдь до Чорногорії або на Кіпр.

Робочий час: отут дещо скалдніше. Справа у тому, що чудес не буває й у сучасному світі одинаками серйозні проекти не робляться, бо неможливо знати усе, навпаки, вузька спеціалізація рулить. Тому замовник збирає команду. А ля ефективної роботи команди вона має збиратися приблизно у один час. Але нема ніякого "з 9 до 6"! Можна почати у 11, а закінчити о 3й. А можно почати о 7й, а закінчити на пів-12ту ночі. В мене взагалі в контракті з замовником прописана реакція за 10 хвилин опісля приходу автоматичного повідомлення від системи моніторінгу незалежно від часу доби та дня. В мене визначений робочий час?

Внутрішній трудовий розпорядок: цю сову взагалі можна натягнути на будь-який глобус. Що конкретно ти маєш на увазі? Обідню перерву "з 1ї до 2ї"? Так цього точно немає ніде! Уніформа? Навіть не смішно! "У приміщенні палить заборонено"? Так це визначається законами України! Так поясни, будь ласка.

Тобто: якщо підходить упереджено, можна викатити "трудові відносини". А можно навпаки, довести щоніяких відносин нема. Все залежить виключно від інтерпретування фактів.
   
"Соцпакет: Тут все чесно, як на співбесіді (відпустка+страховка+лікарняні+гроші на непередбачувані витрати), але більше 2-х тижнів поспіль не дають." https://jobs.dou.ua/companies/epam-systems/reviews/
   
Все залежить виключно від інтерпретування фактів.
отак ти фактами і крутиш
   
"Английский учат или на курсах от компании-работодателя, что обычно входит в соцпакет" https://mc.today/v-ukraine-pochti-200-tys-it-spetsialistov-bolshe-poloviny-reshili-vojti-v-it-iz-za-deneg-issledovanie/
   
у айтішних фопів фактично більше соціальних гарантій, ніж у найманого працівника, хіба що вони не можуть оскаржити в суді звільнення. Цікаве слово для підприємця, егеж? :laugh:

неможливо оскаржити те, чого не існує
Зате можливо оскаржити порушення умов контракту
егеж?

про "соціальні гарантії" я нікуя не зрозумів. Що конкретно ти маєш на увазі? Що там "краще, ніж у найманого"?
Лікарняний? Я про "лікарняний" вже писав. "По безробіттю" теж писав. Відпустка? Я тобі відкрию таємницю - в мене "відпустка" була минулого року ажно цілий тиждень! Вибирав час я самостійно, чесно попередивши усіх у команді за тиждень, й вибравши час, коли ті завдання, які я маю зробить, "можуть почекати"

Які ще "соціальні гарантії"?
Медичної страховки в мене немає, не передбачено контрактом. Пенсійна - сплачую особисто.
Які ще "гарантії" ти знаєш?
   
та що тут спорити - розкуркулити !! епіцентр - нє, сцикотно! )
   
неможливо оскаржити те, чого не існує
Зате можливо оскаржити порушення умов контракту
егеж?

про "соціальні гарантії" я нікуя не зрозумів. Що конкретно ти маєш на увазі? Що там "краще, ніж у найманого"?
Лікарняний? Я про "лікарняний" вже писав. "По безробіттю" теж писав. Відпустка? Я тобі відкрию таємницю - в мене "відпустка" була минулого року ажно цілий тиждень! Вибирав час я самостійно, чесно попередивши усіх у команді за тиждень, й вибравши час, коли ті завдання, які я маю зробить, "можуть почекати"

Які ще "соціальні гарантії"?
Медичної страховки в мене немає, не передбачено контрактом. Пенсійна - сплачую особисто.
Які ще "гарантії" ти знаєш?
я вище тобі процитував. Слухай, а молоко за шкідливість ти хочеш?
   
я вище тобі процитував. Слухай, а молоко за шкідливість ти хочеш?

хто б патякав )))
   
хто б патякав )))
у твій соцпакет кава необмежено входить?
   
я вище тобі процитував. Слухай, а молоко за шкідливість ти хочеш?

ага, давай дивиться

може! https://www.kadrovik01.com.ua/news/701-dopomoga-po-bezrobittju-pidpriyemtsju-rozjasnjuye-sluzhba-zajjnjatosti. Приклад, як ти крутиш сонцем - "ніяких пільг ФОП не отримує, тільки те, про що домовиться у контракті". І так далі

Дякую, поржав
ти на дату того посту дивився? там 1 квітня  :lol:  :weep:
Ти поясни, яким чином ФОП має довести, що в нього нема роботи? Ну й поясни, як так під час локдауну дурні ФОПи бунтували й не становилися "на біржу"?
От чесно тобі скажу - я не бачів жодного ФОПа, яки би отримував допомогу по безробіттю. Бо, як відомо, ведення підприєсніцької діяльності прододиться "на свій ризик". Хочеш допомогу? Закривайся й становись в чергу.


"Соцпакет: Тут все чесно, як на співбесіді (відпустка+страховка+лікарняні+гроші на непередбачувані витрати), але більше 2-х тижнів поспіль не дають." https://jobs.dou.ua/companies/epam-systems/reviews/

Чесно, в перший раз чую про "гроші на непередбачувані витрати". Ніколи не стикався.
Поняття "відпустка" - це коли ти домовляєшся з командою та замовником: "мені треба відпочити". З командою - бо люди мають знать, що б не турбували. З замовником - має знать, що ти не працюватимеш. А щодо грошей замовнику "піхуй" - його цікавить, щоб робота була зроблена. Тобто конкретно в нас, на тому проекті, де я, прямо кажуть: "можете взагалі не працювати чи відпочивати півроку поспіль. Але завдання має бути виконане, як те прописано у ТЗ". Де ти бачив таке на заводі?
Ну й да, "2 тижні поспіль" то пощастило. По факту, 2 тижні на рік й тиждень поспіль, та й то, якщо все йде рівномірно без авралів. Бо замовник, бо якщо ти нічого не робиш, хтось у команді робить це за тебе.
Про лікарняні знову повторюю - я писав вже. Все виключно "на довірі", тобто всі розуміють, що люди не залізні, й буває, хворіють. Тому винагорода за контрактом не зменшується. Але від людини очікують, що свою роботу вона виконає у повному обсязі, згідно контракту. Тому у кінечному підсумку те на те виходить.

   
у твій соцпакет кава необмежено входить?

це не соцпакет. Це бонуси коворкінга. Яки, до речі, сплачується за окремим контрактом
   
ага, давай дивиться

Дякую, поржав
ти на дату того посту дивився? там 1 квітня  :lol:  :weep:
Ти поясни, яким чином ФОП має довести, що в нього нема роботи? Ну й поясни, як так під час локдауну дурні ФОПи бунтували й не становилися "на біржу"?
От чесно тобі скажу - я не бачів жодного ФОПа, яки би отримував допомогу по безробіттю. Бо, як відомо, ведення підприєсніцької діяльності прододиться "на свій ризик". Хочеш допомогу? Закривайся й становись в чергу.


Чесно, в перший раз чую про "гроші на непередбачувані витрати". Ніколи не стикався.
Поняття "відпустка" - це коли ти домовляєшся з командою та замовником: "мені треба відпочити". З командою - бо люди мають знать, що б не турбували. З замовником - має знать, що ти не працюватимеш. А щодо грошей замовнику (x)" - його цікавить, щоб робота була зроблена. Тобто конкретно в нас, на тому проекті, де я, прямо кажуть: "можете взагалі не працювати чи відпочивати півроку поспіль. Але завдання має бути виконане, як те прописано у ТЗ". Де ти бачив таке на заводі?
Ну й да, "2 тижні поспіль" то пощастило. По факту, 2 тижні на рік й тиждень поспіль, та й то, якщо все йде рівномірно без авралів. Бо замовник, бо якщо ти нічого не робиш, хтось у команді робить це за тебе.
Про лікарняні знову повторюю - я писав вже. Все виключно "на довірі", тобто всі розуміють, що люди не залізні, й буває, хворіють. Тому винагорода за контрактом не зменшується. Але від людини очікують, що свою роботу вона виконає у повному обсязі, згідно контракту. Тому у кінечному підсумку те на те виходить.
на тобі за 31 січня

Стосовно конкретно твого "підприємництва" - йди в єпамські галерники, все отримаєш
   
це не соцпакет. Це бонуси коворкінга. Яки, до речі, сплачується за окремим контрактом
твоє викручування вже просто непристойне))
   
на тобі за 31 січня
https://www.facebook.com/uspishnakrainazhitomir/posts/869593156516703/
Стосовно конкретно твого "підприємництва" - йди в єпамські галерники, все отримаєш

Млять, а я шо кажу? Ти ж тіки підтверджуєш мої слова! Де ти бачив ФОП на біржі? Закривайся й ставай!
Тобто ФОП ніхєра не захищені від безробіття!
   
твоє викручування вже просто непристойне))

Чому?
В мене є окремий контракт по коворкінгу. Зараз по ньому ніхєра не плачу, бо працюю з дому, послуги не потрібні, контракт призупинено
Як стануть потрібні - буду платить
Шо не так?
   
Млять, а я шо кажу? Ти ж тіки підтверджуєш мої слова! Де ти бачив ФОП на біржі? Закривайся й ставай!
Тобто ФОП ніхєра не захищені від безробіття!
чувак, а ти хочеш і рибку з'їсти, і сам знаєш далі?! фігасє у тебе апетит
   
Чому?
В мене є окремий контракт по коворкінгу. Зараз по ньому ніхєра не плачу, бо працюю з дому, послуги не потрібні, контракт призупинено
Як стануть потрібні - буду платить
Шо не так?
ти розумієш, що я не з повітря все це беру, а теж з особистого досвіду?
   
у твій соцпакет кава необмежено входить?

я з дому працюю, яка нахрен кава ) і при чом взагалі кава до поняття соцпакету ) те що на доу це так називають це нічогоне означає
   
те що на доу це так називають це нічогоне означає
:lol:
   
:lol:

що таке згідно законодавства соц пакет ? щоб можна було сказати - вот це тоді трудові відносини ?
   
всьо, я втомився від безрезультатної суперечки
Хочете влупити 40% - лупіть, розкуркулюйте буржуїнів
Тільки потім не дивуйтеся "ой, а шо ж так погано з валютою, ой, а шо ж економіка все глибше й глибше вліза отуди"

бо ви, як у тому анекдоті, хочете, щоб "не було багатих", а це помилка
Вас не влаштовує навіть, коли вам дають гроші "з нічого", й нічого не вимагають взамін, вам хочеться ще більше

був такий анекдот часів 90х

Зустрілися випадково на вулиці два однокласника. Один на мерсі, у дорогому костюмі, а ругий задрипаний весь, у старому шматті. Ну розговорилися, другий жаліється, що роботу знайті не може, грошей нема, жінка пішла.
Ну ось перший каже - поїхали зі мною, є робота. Приїхали до офісу, перший виписує чек на десять штук баксів, каже: он у дворі автівка, сідай, там на сусідній вулиці банк, їдь туди, зніми гроші, за чеком, привези сюди.
Той поїхав, привіз гроші.
Бізнесюк бере, половину кладе у шухляду, половину віддає однокласнику. Й каже - зараз вільний, завтра приїзджай
На завтра теж саме
Ну, мужик з боргів вибрався, купив хату, машину, одягнувся, жінка повернулася, по ресторанам харчується. Але з кожним днем все смурніший та смурніший
Якось з друзями вививає, ті йго питають: в тебе ж життя все вдалося, гроші є, живеш-не бідуєш, шо не так?
А той відповідаю: та ось, міркую собі. Розумієте, за грошима ж я сам їжджу, а гроші ж ми з однокласником пополам ділимо!!!!

Так от, панове, дуже ви мені оцього мужика нагадуєте!


   
що таке згідно законодавства соц пакет ? щоб можна було сказати - вот це тоді трудові відносини ?
вова, фопи ліквідують взагалі. Всі. Думай
   
не треба плутити вчителя, якому платять з бюджету, з айтішніком який створює додану вартість з нічого. РОЗУМОВІ ЗДІБНОСТІ ЛЮДЕЙ РІЗНІ, саме тому і оподаткування де-факто різне. Усякі спроби зробити зрівнялівку - це чергова спроба побудувати комюнізм.

У вас какая то каша в голове.
Оплата может быть разной. А оподаткування нет.
   
вова, фопи ліквідують взагалі. Всі. Думай

тепер тобі скажу. Пошукай, чому саме Данілич ввів чпєнів. Справжню причину, а не маячню "шоб людям вижити можна було"

 
   
вова, фопи ліквідують взагалі. Всі. Думай
тобі відоме поняття креативної економіки ? ти хотів б жити в місті з високим індексом кркативності?  чи тобі потрібні 'предприятия' і 'импортозамещение' ?
   
тобі відоме поняття креативної економіки ? ти хотів б жити в місті з високим індексом кркативності?  чи тобі потрібні 'предприятия' і 'импортозамещение' ?
будеш креативити на галері з усіма 40%+ податками
   
Ти, як завжди, пишеш про те про що не маєш жодного реального уявлення.
Тому фантазуєш якусь маячню. Не дарма тут з твого ніку потішаються.
Мені навіть дивно, що за тяга така - писати очевидні дурниці.
Забий в гуглі "договір ЦПХ"
Ось ти тут висрався на чотири рядки про якісь мої дурниці.
А що конкретно за дурниці, в чому вони полягають не пояснив.
Схоже що маячню і дурниці тут пишет саме ти.
   
будеш креативити на галері з усіма 40%+ податками

при таких податках я буду креативити десь інакше, але не тут
   
та що тут спорити - розкуркулити !! епіцентр - нє, сцикотно! )
То в Епіцентрі ж товар хоч є, теоретично щось можна конфіскувати. А з програмістами складно - поклав флешку в кишеню і пішов.
Гниди в печалі, близький лікоть, а не вкусиш.
   
при таких податках я буду креативити десь інакше, але не тут
хай щастить
   
хай щастить

дякую. розкажу потім дітям про більшовиків в сучасній україні ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія