Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Теплонасос або підходящий кондішен. Відмовляюсь від газового опалення [A]

я знаю шо таке рекуператор. При мінус 25 до сраці всі рекуператори на світі

 :facepalm:

Дителі Аляски з тобою не згідні.

   
Нічого не вийде з підвалом. Холод буде віддавати дуже повільно. Раніше робили льодники, де лід і в жару зберігався
   
вона і так там завжди випадає
зараз випадає, а почне текти струменями ;)
   
Вентиляція + рекуперація.
Рекуператор тре ставити.
Загугли шо то.
це тролінг? :gigi:
   
ельф,ну елементарно ж первірити.привідкри й двері в підвал і подивись за який час температура зрівняється.думаю це станеться швидко
від зрівняння температури нічо не виясниться.
Дешевий кондішен працюватиме до -5Ц, у підвалі +8Ц (приблизно).
Чим нижча t буде у підвалі, тим швидше вона підніматиметься.

Може дійсно треба купити той шо до -15Ц і запхнути у підвал.

Я так поняв, на форумі це вирахувати нереально. Це треба буде озадачити продавців. Зайду на наступному тижні в якийсь магаз, тіки тре спеціалізований, бо у всіх цих фокстротах ніхто ніфуя не соображає.
   
:facepalm:

Дителі Аляски з тобою не згідні.
ну сам подумай, якшо у підвалі стало мінус десять, а надворі мінус 25, то нафуя гнати у підвал повітря знадвору?  :S
   
це тролінг? :gigi:

Нобелівська премія у Ельфа буде.
Спостерігаємо.
Цікаво мені.
   
Нічого не вийде з підвалом. Холод буде віддавати дуже повільно. Раніше робили льодники, де лід і в жару зберігався
Угу, лід - 0 градусів.
Кондішен витримує мінус 5.
А можна допустити і мінус 15.

Так шо не все так однолінійно
   
ну сам подумай, якшо у підвалі стало мінус десять, а надворі мінус 25, то нафуя гнати у підвал повітря знадвору?  :S

В підвалі особняка менше +10 небуває.
Якшо треба повітря ззовні то аби воно було не нижче 0 необхідно ставити рекуператор.
Все. Це елементарно ватсон.
   
В підвалі особняка менше +10 небуває.
Он на першій сторінці є відео, де у "підвалі особняка" кондішени нагнали літом +50Ц :D
Зимою буде те ж саме, тіки навпаки, холод. Навіть у підвалі особняка.
   
Може дійсно треба купити той шо до -15Ц і запхнути у підвал.

Я так поняв, на форумі це вирахувати нереально. Це треба буде озадачити продавців. Зайду на наступному тижні в якийсь магаз, тіки тре спеціалізований, бо у всіх цих фокстротах ніхто ніфуя не соображає.

здравая мысль
-15 должно хватить, к тому же у нас часто таких сильных морозов не бывает
   
Я йому це пишу з першоі сторінки.
Умнічає :)
   
здравая мысль
ну як сказать.
Адже може бути шо і мінус 5 мій погреб витримає.

-15 должно хватить, к тому же у нас часто таких сильных морозов не бывает
Ну да.
Але можливо шо буде достатньо -5 і вентиляції.
Але може бути, шо і без вентиляції воно витримає.
:D

Реально цікаво шо буде.
   
Он на першій сторінці є відео, де у "підвалі особняка" кондішени нагнали літом +50Ц :D
Зимою буде те ж саме, тіки навпаки, холод. Навіть у підвалі особняка.

Вентиляцію рекуперація.
На тому відео дилетанти які всралися.
   
Я йому це пишу з першоі сторінки.
Умнічає :)
Про -15?
Дик, блін, воно ДОРОГЕ  ;o

Може бути по мій погреб і -5 вполнє собі триматиме.
Нафуя платити більше?
   
від зрівняння температури нічо не виясниться.
Дешевий кондішен працюватиме до -5Ц, у підвалі +8Ц (приблизно).
Чим нижча t буде у підвалі, тим швидше вона підніматиметься.

Може дійсно треба купити той шо до -15Ц і запхнути у підвал.

Я так поняв, на форумі це вирахувати нереально. Це треба буде озадачити продавців. Зайду на наступному тижні в якийсь магаз, тіки тре спеціалізований, бо у всіх цих фокстротах ніхто ніфуя не соображає.
кондиціонер знижує температуру повітря,що пройшло через радіатор,на 8-10 гр.рано чи пізно температура в погрібі зрівняється з вуличною.по друге,коефіцієнт перетворення зі зниженням зовнішньої температури знижується стрімко.і при -15 наближається до 1.взявши конд. до -15,ти получиш працюючий на тепло конд до мін 15.але з коефіцієнтом при -15 що наближається до 1.ферштейн?
   
рано чи пізно температура в погрібі зрівняється з вуличною
отут і питання, наскільки рано чи пізно.

   
так привідкрий двері і подивись за який час зрівняється температура.але шоб на дворі було холодніше чим в погребі.
   
так привідкрий двері і подивись за який час зрівняється температура
там нема дверей. Там - ляда. Якшо надворі буде -25 і відкрити ляду, то в погребі все одно буде плюсова.
Тут тре шоб спеціаліст порахував, виходячи з параметрів кондішена. Інакше ніяк
   
Тебе нужна консультация по техническому вопросу? Куда ты идешь? Ну конечно на политфорум! Теперь понятно почему эти люди выбрали президентом клоуна.  :laugh:

ЗЫ Топить кондиционером идея так-себе. Внутренний блок висит под потолком, а теплый воздух нужно подавать вниз, соответственно приходится направлять струю вниз и повышать обороты, что создает шум и не сильно приятные потоки воздуха. В общем можно, но не комфортно. Чтоб было комфортно нужна сисема воздух-вода, это когда наружный блок греет воду, вода подается в радиаторы, теплые полы итд. Стоит где-то от 100к.

ЗЫЫ Хорошая тема это двухзонный счетчик и тепловой аккумулятор. Экономия вдвое при относительно не больших расходах.
   
Тебе нужна консультация по техническому вопросу? Куда ты идешь?
поки що ходив тіки в епіцентр, там барани ніфуя не шарять.


Внутренний блок висит под потолком,
підвішу низько, фуйня це все
   
А яка температура води в скважині? З кондюка за 6кг можеш зробити тепловий насос, ставиш зовнішній блок в погребі й замість нагрівати його повітрям грієш водою зі скважини  B-)
   
А яка температура води в скважині?
приблизно така ж як у погребі. Може трохи вища.
Ну десь максимум +16Ц


замість нагрівати його повітрям грієш водою зі скважини  B-)

писдак йому присниться від такого гріття
   
там нема дверей. Там - ляда. Якшо надворі буде -25 і відкрити ляду, то в погребі все одно буде плюсова.
Тут тре шоб спеціаліст порахував, виходячи з параметрів кондішена. Інакше ніяк
при чім тут параметри кондішина?вони однакові приблизно у всіх кондиціонерів.тобі треба порахувати скільки тепла "дає" погріб.муторно,але можна порахувати.умніваюс ь шо 16 м.кв. погріба дадуть 2 кВт тепла(мінімум для кондиціонера).якщо тепла прийде менше,то температура в погрібі почне знижуватись і рано чи пізно зрівняється з вуличною.це то ти хоть розумієш?
   
скільки тепла "дає" погріб.муторно,але можна порахувати
питання, як


умніваюс ь шо 16 м.кв. погріба дадуть 2 кВт тепла
та должні дати, тим більш мені так дофуя не тре.
Кімната утеплена і все таке


,то температура в погрібі почне знижуватись і рано чи пізно зрівняється з вуличною.це то ти хоть розумієш?
не факт шо зрівняється.
Чим нижча t, тим швидше вона підніматиметься.

UPD
ага, порився в Інеті, найшов шо десь приблизно 50 ваттів дасть 1 кв метр підлоги у погребі  :-)o

ща рахуватиму... :umnik2:

Останнє редагування: 12 вересня 2021 22:32:23 від Ельф
   
приблизно така ж як у погребі. Може трохи вища.
Ну десь максимум +16Ц


писдак йому присниться від такого гріття
Як зробити щоб не приснився п.. то вже деталі, але в твоїй скважині необмежений запас тепла, гріх не скористатися
   
Кондішен натомість дешевий (~6К і вище), але не гріє при нижче 5Ц на вулиці.
У тебя устаревшая информация. Все ОБЫЧНЫЕ кондиционеры работают до -5, инверторные ан-масс до -15. Обычный инверторный Мицубиси до -15 - ГАРАНТИРОВАНО! Мицубиси-хеви - до -25
Далее, существует еще для ряда кондиционеров (для наружных блоков) - дополнительнительны й нагреватель мощностью около 1 КВт, который тупо не дает обмерзать наружному блоку чуть ли не до -40. Да, это добавляется плюс 1 киловатт к потребляемой мощности кондиционера, зато эффективность обогрева при -20 такая же, как при +5, т.е. коэффициент в районе 4-5, тратим 1 киловатт (плюс 1 на нагреватель) = 2, получаем 4.5-5 киловатт тепла.
   
практика показывает, что лучше брать с запасом, так что я советую взять -15,
 тем более он должен быть более эффективным чем тот что до -5
я вон брал 12 000 btu вместо расчетных на мою площадь 9 000 btu, и то недостаточно оказалось, особенно с учетом того что за 10 лет мощность упала даже дозаправка уже такой эффект не дает
   
А ну всьо, нормально виходиться.

Якшо 1кв м підлоги погреба дасть зимою 50ваттів, то це 50х16 = 800 ватт
Потім стіни. Верхні 16 квадратів не буду рахувати, значить 1600 ваттів таки буде. Потім ще один метр - вийде 2400ваттів.  :super:
Це якшо стіни і підлога дійсно дадуть по 50ваттів.

Ну по ідеї з натяжкою вистачить.

А якшо будуть теплі дні, коли темпетарура надворі буде вища ніж у погребі, то тоді ваще фунья.

В общем, должно получитися
   
и да инверторный точно более эффективный, в смысле по счетам за электричество
   
и да инверторный точно более эффективный, в смысле по счетам за электричество
У меня вообще впечатление, что не инверторные остались только в полных мухосрансках. В той же Болгарии сейчас банально НЕТ не инверторных климатиков.
   
У меня вообще впечатление, что не инверторные остались только в полных мухосрансках. В той же Болгарии сейчас банально НЕТ не инверторных климатиков.

не ну если он будет брать за 6 тыс грн, то там врядле инвертор будет
   
не ну если он будет брать за 6 тыс грн, то там врядле инвертор будет
та пох, аби потребляв поменше.
   
не ну если он будет брать за 6 тыс грн, то там врядле инвертор будет
Ну 6 не 6, а вот за 8 можно уже взять довольно таки неплохой инвертор - китайца с фирменным блоком Тошиба. Я теще в квартиру ставил этой весной, вся музыка обошлась что-то в 23.5 тысячи за 2 кондиционера 7-ку и 12-ку (причем у них не было на складе 7-ки, поставили 9-ку за ту же цену) с установкой.
   
В підвалі особняка менше +10 не буває ніколи.
Навіть якщо його примусово охолджувати кондиціонером? Дивно.
   
У тебя устаревшая информация. Все ОБЫЧНЫЕ кондиционеры работают до -5, инверторные ан-масс до -15. Обычный инверторный Мицубиси до -15 - ГАРАНТИРОВАНО! Мицубиси-хеви - до -25
Далее, существует еще для ряда кондиционеров (для наружных блоков) - дополнительнительны й нагреватель мощностью около 1 КВт, который тупо не дает обмерзать наружному блоку чуть ли не до -40. Да, это добавляется плюс 1 киловатт к потребляемой мощности кондиционера, зато эффективность обогрева при -20 такая же, как при +5, т.е. коэффициент в районе 4-5, тратим 1 киловатт (плюс 1 на нагреватель) = 2, получаем 4.5-5 киловатт тепла.

Ельфам дорого. Ті шо до -15 чи -25 дорого.
Як би мати результат як і при -5 дешевому конюку.
Вот в чем вапрос :)
   
Навіть якщо його примусово охолджувати кондиціонером? Дивно.
+3 може бути. нижче не можна-фундамент руйнується і особняк розвалится.
   
Ельфам дорого. Ті шо до -15 чи -25 дорого.
Як би мати результат як і при -5 дешевому конюку.
Вот в чем вапрос :)
а навіщо платити більше?
В ідеалі також обійтися без вентиляції підвала.
Але якшо квадратний метр стін і підлоги дійсно дає 50ватт, то тоді вистачить і дешевого кондициінера до -5Ц
   
а навіщо платити більше?
В ідеалі також обійтися без вентиляції підвала.
Але якшо квадратний метр стін і підлоги дійсно дає 50ватт, то тоді вистачить і дешевого кондициінера до -5Ц
не буде вентиляції-зявиться грибок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія