Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи радієте ви, коли зустрічаєте співвітчизників за кордоном?.

Мені це якось не вдається,  бо більшість спііввітчизників російською розмовляють: як почую, наче відвертає  :(
   
А чому ви рахуєте їх за співвітчизників?
   
А чому ви рахуєте їх за співвітчизників?

Вони, як і я , народилися ж в Україні
   
Я впізнаю співвітчизників по іпалам,їм навіть рота не треба відкривати.
   
Я впізнаю співвітчизників по іпалам,їм навіть рота не треба відкривати.

Люди з ЗУ нормальні в своїй більшості
   
Вони, як і я , народилися ж в Україні
На території України, так згоден. Але вітчизна в них - УРСР.
   
Якось в Мюнстері зустрів співробітницю муніципалітету з прізвищем Шевченко. На моє радісне запитання, чи вона з України родом у відповідь було скривлене обличчя і "Ну, да. А какое єто імєєт значєніє". Було дуууже нпприємно.
   
Нормально спілкуємось, вати практично, за рідкісним виключенням, не зустрічав, серед російськомовних в тому числі. Навпаки, трапляються колгоспники, що зразу хочуть щось у Києві порєшать.
   
А чому ви рахуєте їх за співвітчизників?
Та хто їх там рахує... :)
   
Люди з ЗУ нормальні в своїй більшості

  Наші люди за кордоном, переважно, дуже затуркані або дуже нахабні.
   
Я им не особо и дома рад.
   
  Наші люди за кордоном, переважно, дуже затуркані або дуже нахабні.
ваші - цілком можливо!
   
Нормально спілкуємось, вати практично, за рідкісним виключенням, не зустрічав, серед російськомовних в тому числі. Навпаки, трапляються колгоспники, що зразу хочуть щось у Києві порєшать.

У колгоспників і мова колгоспна,  таких не часто і зустрінеш.
Недавно була в круізі, була пара російськомовних сімей з України: ми познайомились, але спілкуватися не змогли. Зате  вони відразу з кацапами з Росії зійшлися   :facepalm1:
   
  Наші люди за кордоном, переважно, дуже затуркані або дуже нахабні.

Неправда. Якщо люди спілкуються між собою  гарною українською,  то це майже повне попадання, що це інтелігенція в кращому розумінні цього слова.
   
ваші - цілком можливо!

  Таке життя,і тут нічого не поробеш.
   
  Таке життя,і тут нічого не поробеш.
Співчуваю.
Паскудне у Вас і у ваших життя...
   
  Таке життя,і тут нічого не поробеш.

ПоробиИш    :facepalm:
   
Неправда. Якщо люди спілкуються між собою  гарною українською,  то це майже повне попадання, що це інтелігенція в кращому розумінні цього слова.

   Скоріше Ви знайдете мільйон на вулиці чим таких людей.
   
ПоробиИш    :facepalm:
Нє, в большевиків якраз поробЕш
   
Співчуваю.
Паскудне у Вас і у ваших життя...

  Інших не бачу.
   
Обычно радуюсь, но бывает , что поговоришь чуток и интерес пропадает ...но в большей мере все нормально и нормально общаться можно. .без разницы русскоговорящие или украиномовные..а вот с кацапами даже не интерестно и общаться ...как только слышу акцент или мы типа из Питера или другой какой-то хуеты ,сразу начинаю искать повод дальше не общаться. Зачем?? Не вижу вообще необходимости.
   
Є ж різні.
Нормальні - ти до них приязно, і вони до тебе,
А є такі, що ганьблять себе й свою країну -(  грубе хамло кричало:" я нє панімаю, б..ь, па-польскі, пускай мнє пєрєвєдут!"),
І бачила неофітів-емігрантів, що таких вже аборигенів із себе корчать, що вже й украінську типу забули за 2 місяці,  і про Україну згадують ( чи придумують) виключно щось погане й страшне
   
якщо чую українську, то так, якщо розмовляють російською, то навіть не намагаюсь зясувати хто і звідки нехай собі ідуть далі...
   
якщо чую українську, то так, якщо розмовляють російською, то навіть не намагаюсь зясувати хто і звідки нехай собі ідуть далі...

Саме так  :)   (tu)
   
Саме так  :)   (tu)

+1
   
В США, принаймі в Каліфорнії де я живу, якщо чую що хтось розмовляє на гарній українській мові, то це завжди є науковці, медики, ІТ, фінанси з нової імміграції та гарне спілкування з цікавими співбесідниками гарантовано.
   
Саме так  :)   (tu)

+
   
В США, принаймі в Каліфорнії де я живу, якщо чую що хтось розмовляє на гарній українській мові, то це завжди є науковці, медики, ІТ, фінанси з нової імміграції та гарне спілкування з цікавими співбесідниками гарантовано.

   
   У мені зустрічаються саме кацапоязикаті,тому я з ними не спількуюся.
   
Чото вас таких гарних, чемних, обізнаних і цікавих україномовних на ютюбі нівідать.
Жлібитеся підтримати юа-сигмент ?  :-)o



   
різні люди попадаються
і нормальні ,і ті що відразу щось від тебе хочуть
колись навіть дівчатам з україни ,які працювали на рибоконсервній фабриці риби і ковбас привіз
інші в мене пару злотих в рахунок зарплати взяли і втекли :D
   
Мені це якось не вдається,  бо більшість спііввітчизників російською розмовляють: як почую, наче відвертає  :(
Все идет  своим чередом. Скоро Вам и словом обмолвиться будет не с кем. Как там -"немые украинцы в русской среде".
   
бапка ти ще жива? ;o
я думав тебе уже занесли
   
упороті укроси мені не співвітчизники

тим більше, що за кордоном укроси лізуть не в українські організації а в коцапські чи пострадянські...как ая разніца
   
Все идет  своим чередом. Скоро Вам и словом обмолвиться будет не с кем. Как там -"немые украинцы в русской среде".

і  не сподівайся, коцапко
   
З кацапами не розмовляю. Але,бува самі так і лізуть. Якщо не відчипляються, то я починаю відповідати українською.Допомаг ає. так було 2 рази.
   
Україномовних - так
   
Коли чую україномовних, то часто кажу "наші". Російськомовних не намагаюся розрізняти. Сам російською за кордоном з супутниками говорив лише п'ять разів (не рахуючи РФ та РБ).
   
бапка ти ще жива? ;o
я думав тебе уже занесли
Да за вами и туда не пропхнёшься.
   
Соотечественники в кемпингах не живут. Это удел всяких европейских нищебродов. И не велосипедах не ездят. Не встречались, короче. Израиль другое дело. Там русскоязычные совсем не редкость. Только чему радоваться, я не понял.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія