Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разводняк от туроператоров: как бороться?

В Хорватии почти нет апартаментов по нормальной цене на первой линии.  В основном надо только на авто
тучепи, брелла, куча аппартаментов
а вот в сплите уже да, нужна машина или нужно любить пешие прогулки
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

тучепи, брелла, куча аппартаментов

Если не трудно,  дай ресурс где их смотреть
   
У кого у них?
У Джоин апа есть собственные самолёты?
Да Браво :)...чартеры...но там этот хозяин чучьмек...по которому тюрьма плачет..каждый год людей кидают на полетах...и люди каждый год покупают туры у них,а восьми пронесёт:)
   
Думаю, що за 300 баксів можна самому було купити квитки, а якщо так любите відпочивати з "пакетниками", то купили б пакет без перельоту та й все.
І не треба розбиратися в їхніх "схемах". Скоріш за все ніяких схем там немає - просто тупо перекладання ризиків на клієнта.
Можливо, але не на постійній основі.
Я ж кажу, що стикаюсь з цією проблемою не вперше.
І жодного разу не було, щоб перенесли не зручний вильот на більш зручний час.
Тільки навпаки: більш дорогі збивають до більш дешевих
 :X   
   
Да Браво :)...чартеры...но там этот хозяин чучьмек...по которому тюрьма плачет..каждый год людей кидают на полетах...и люди каждый год покупают туры у них,а восьми пронесёт:)
Да, похоже это имеет продуманный и скоординированный характер.
Буду завтра в аэропорту, посмотрю есть ли второй запланированный рейс или всех слили в один самолет.
   
Да, похоже это имеет продуманный и скоординированный характер.
Буду завтра в аэропорту, посмотрю есть ли второй запланированный рейс или всех слили в один самолет.
ты куда в Египет или Турцию?
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Можливо, але не на постійній основі.
Я ж кажу, що стикаюсь з цією проблемою не вперше.
І жодного разу не було, щоб перенесли не зручний вильот на більш зручний час.
Тільки навпаки: більш дорогі збивають до більш дешевих
 :X 

Ну якщо не вперше, тоді це схема.
Але боротися безрезультатно, ви під усім власноручно підписалися.
Якщо знаєте, що це кидали, то подорожуйте без них або на крайняк купуйте зразу дешевий пакет на незручний переліт. Щоб не почувати себе лохом.
   
ты куда в Египет или Турцию?
Турция из Запорожья
   
В июле или в августе как обычно начнется - проживание в аэропортах
   
Турция из Запорожья
Напишешь. Потом.
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Ну как бороться... Игнором.
   
Ну якщо не вперше, тоді це схема.
Але боротися безрезультатно, ви під усім власноручно підписалися.
Якщо знаєте, що це кидали, то подорожуйте без них або на крайняк купуйте зразу дешевий пакет на незручний переліт. Щоб не почувати себе лохом.
Та отож, але весь час надієшся на чесність. Доречі, з нашого регіону нема жодного комфортного рейсу: Харків, Дніпро, Запоріжжя: або в 7 ранку звідти, а це означає в 2 ночі виїзд з готелю з 3 маленькими дітьми,  молодший 11 місяців.
Або туди в 23 години.
Єдиний рейс що був я і купив.
Виявився розводняком.
   
Если не трудно,  дай ресурс где их смотреть
https://www.airbnb.ru/s/%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0--%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F/all?refinement_paths%5B%5D=%2Ffor_you&checkin=2019-06-15&checkout=2019-06-23&adults=2&children=0&infants=0&guests=2&toddlers=0&query=%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0%2C%20%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F&place_id=ChIJK3Vx8CDrShMREM8rhlCtAAQ&search_type=AUTOCOMPLETE_CLICK
   
В июле или в августе как обычно начнется - проживание в аэропортах
;o
Похоже иного выхода как летать рейсовыми нет.
 
   
З туроператорами на 100% вас завезуть у 'фабрику туризму' разом з тисячами інших тушок, таке задоволення мені й даром не треба. В подорожі найважливіше - враження й пізнавання місцевого способу життя та місць, куди не завозять тушок

подорожі й відпочинок --- дещо різні речі
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Та отож, але весь час надієшся на чесність. Доречі, з нашого регіону нема жодного комфортного рейсу: Харків, Дніпро, Запоріжжя: або в 7 ранку звідти, а це означає в 2 ночі виїзд з готелю з 3 маленькими дітьми,  молодший 11 місяців.
Або туди в 23 години.
Єдиний рейс що був я і купив.
Виявився розводняком.


вот єто-супер вариант. мы в прошлом году летели ТУДА , с борисполя в 1 ночи. Дочке 1,5 годика-отлично спала в самолете. в 6:00 были на пляже.
   
вот єто-супер вариант. мы в прошлом году летели ТУДА , с борисполя в 1 ночи. Дочке 1,5 годика-отлично спала в самолете. в 6:00 были на пляже.
Если тебе это не считают как сутки.
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Я без  турагенств вже 3 роки. Цього року - у горах в регіоні Шамоні. Влітку в Грецію на Родос.
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

подорожі й відпочинок --- дещо різні речі

Ну не знаю. Для мене кожна подорож - відпочинок.
Навіть як по роботі кудись і напружений графік, всерівно сприймаю як відпочинок :)
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Взагалі-то у SkyUp (JoinUp) вже 7 літаків:
737-700 - 2
737-800 - 5
і восьмий буде до кінця травня

Останнє редагування: 25 квітня 2019 23:53:10 від vittrym
   
Re:  Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

;o
Похоже иного выхода как летать рейсовыми нет.
не просто можно например на 100 долларов заплатить больше но политеть с Туи например и не браво а розой ветров.
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Взагалі-то у SkyUp (JoinUp) вже 7 літаків:
737-700 - 2
737-800 - 5
і восьмий буде до кінця травня

А с чего вы взяли шо Скайпа это Джой ап ??
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

вот єто-супер вариант. мы в прошлом году летели ТУДА , с борисполя в 1 ночи. Дочке 1,5 годика-отлично спала в самолете. в 6:00 были на пляже.
а засиление в 12.00...у меня тоже как то было приехали с утра шмотки кинули в камеру хранение и на пляж и выезжали тоже номер сдали и на пляж а вызд м гостишки был где-то в 7 вечера
   
Уже столько раз говорилось - зачем вам туроператоры, ели вы хотите сэкономить - потратьте один вечер на это.

Сами забронируйте отель, сами оплатите билеты. Ну, если не совсем ленивые. Не будете зависеть ни от кого. Если что не так - будут должны вам.

В последний раз самые пупер-супер "скидочники" - предлагали 850 долл 2чел/5 ночей 6 дней. Отель напрямую выставил 2х местный номер 340 долл и проезд напрямую 8000 грн на двоих - итого 670 долл..

Вы же понимаете, что туроператоры зарабртывают на вас. А не вы - на них.

Шикарный пример - подберите "самые дешевые" авиабилеты на любом агрегаторе, выпишите рейсы и компании, и потом купите на сайтах авакомпаний (те же самые билеты) :)   Будет точно дешевле и надежнее  (tu)     Много раз проверял.
 
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Морду б їм набити...(с)
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

В последний раз самые пупер-супер "скидочники" - предлагали 850 долл 2чел/5 ночей 6 дней. Отель напрямую выставил 2х местный номер 340 долл и проезд напрямую 8000 грн на двоих - итого 670 долл..

Вы же понимаете, что туроператоры зарабртывают на вас. А не вы - на них.
В какую страну тур?
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

А с чего вы взяли шо Скайпа это Джой ап ??

У джойна рейсы - янэйр, бравоэйрвейс, Буковина, скайАп
   
Уже столько раз говорилось - зачем вам туроператоры, ели вы хотите сэкономить - потратьте один вечер на это.

Сами забронируйте отель, сами оплатите билеты. Ну, если не совсем ленивые. Не будете зависеть ни от кого. Если что не так - будут должны вам.

В последний раз самые пупер-супер "скидочники" - предлагали 850 долл 2чел/5 ночей 6 дней. Отель напрямую выставил 2х местный номер 340 долл и проезд напрямую 8000 грн на двоих - итого 670 долл..

Вы же понимаете, что туроператоры зарабртывают на вас. А не вы - на них.

Шикарный пример - подберите "самые дешевые" авиабилеты на любом агрегаторе, выпишите рейсы и компании, и потом купите на сайтах авакомпаний (те же самые билеты) :)   Будет точно дешевле и надежнее  (tu)     Много раз проверял.

сергій, мова про турцію, відпочинок на морі.
перевір сам, як хочеш - цвна в букінгу плюс переліт регулярами буде ЗНАЧНО дорожче, ніж через корал, тезтур, туі, ...
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

Уже столько раз говорилось - зачем вам туроператоры, ели вы хотите сэкономить - потратьте один вечер на это.

Сами забронируйте отель, сами оплатите билеты. Ну, если не совсем ленивые. Не будете зависеть ни от кого. Если что не так - будут должны вам.

В последний раз самые пупер-супер "скидочники" - предлагали 850 долл 2чел/5 ночей 6 дней. Отель напрямую выставил 2х местный номер 340 долл и проезд напрямую 8000 грн на двоих - итого 670 долл..

Вы же понимаете, что туроператоры зарабртывают на вас. А не вы - на них.

Шикарный пример - подберите "самые дешевые" авиабилеты на любом агрегаторе, выпишите рейсы и компании, и потом купите на сайтах авакомпаний (те же самые билеты) :)   Будет точно дешевле и надежнее  (tu)     Много раз проверял.
Все усложняется отсутствием рейсов из бенджаминского аэропорта в Днепре.
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

В какую страну тур?
Турция
   
Не трать время и нервы на месть.
Лети как есть, в любом случае это приятные хлопоты.
   
Вы же понимаете, что туроператоры зарабртывают на вас. А не вы - на них.

так життя влаштоване - всі якось заробляють й дають заробити іншим (tu)
що буде - коли ми не даватимемо один одному заробити?
   
Пока мы тут общались, рейс перенесли еще на час.
Теперь вместо 11:00 вылет будет в 16:20
   
Це якась маячня.
Яка загальна вартість туру?
Нам запропонували більш зручний виліт без доплат.
Щоправда, ми бронювали червень у січні.

Як там вийде, я не знаю
   
Який оператор???
   
Це якась маячня.
Яка загальна вартість туру?
Нам запропонували більш зручний виліт без доплат.
Щоправда, ми бронювали червень у січні.

Як там вийде, я не знаю
Велика вартість.
Але все це виявилось тупим разводом.
   
Який оператор???
Джоин ап
   
А, Джоін Ап...

Пан не вміє користуватися інтернетом? Він останні 3 роки жив на місяці?
   
То пана ще може чекати чудове повернення на Батьківщину!!!
   
Re: Разводняк от туроператоров: как бороться?

тре нормального слідака, домовитись, тоді заява про шахрайство, перевірити чи був в туроператора договір з авіаперевізником на виконання рейсу на вказний час справа кількох хвилин, якщо ні, то це і є доказом розводу клієнта на більше бабло, бо в оператора не було намірів виконання підписаних з клієнтом угод
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія