Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Почалася осінь...діточки стали хворіти...

 Врачи вже на дом не приходять...  Ще одна перемога Супруніхи. Зараз пінгвіни почнуть писати,що в Америці дітей завертають у плЕди та везуть у лікарню самі. Яке щасття! Мля! :facepalm:
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Ну, почнемо з питання - скільки в Америці і розвинених країнах ЄС авто на сім'ю, яка якість доріг і чи може дозволити собі пересічний працюючий відвезти дитину до лікаря на таксо.

Бонусом - в одній черзі будуть сидіти як діти з застудою, так і з вірусняками - вітрянка, свинка, краснуха. Ну і з скарлатиною, кором, дифтерією, коклюшем. Так що дитину привезуть з насмарком, а заберуть з таким букетом, що чи виживе?... Ну і про обмежену кількість прийому по живій черзі в день теж пам'ятаємо. Ну позавчора ж Ви не знали, що сьогодні дитя захворіє, правда? І записатися заздалегідь не змогли....

А з дорослими - буде взагалі пісня! В нас же діє старий КЗОТ і не прийти на роботу можна тільки у разі відпустки, офційного відгулу або наявності лікарняного. Нема в нас, т ак як дома у цієї й*обнутої патлатої - до трьох чи п'яти днів можна просто не прийти без підтвердження з медзакладу. Тобто люди, які захворіли і не попали на прийом - будуть їхати громадським транспортом на роботу і там на всіх пчихати!

З нетерпінням чекаю цьогорічного грипозного сезону! Після нього сучк*у пптлату похоронять.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Покращала,сука патлата. Знайома пише,що прийшлося дитину з вітрянкою в поліклінику везти. Класс! ОЦЕ РЕХВОРМА! :facepalm:
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Цитувати
Пацієнт та лікар зможуть отримати доступ один до одного по телефону. Час лікаря є цінним та обмеженим суспільним ресурсом. Кожен пацієнт повинен розуміти, що коли лікар іде до нього додому, він не допомагає щонайменше трьом іншим пацієнтам. Пацієнт та лікар будуть разом приймати рішення про необхідність візиту додому.

Як показує досвід європейських країн, можливість поспілкуватися зі своїм медичним працівником телефоном — одна з послуг, що найбільше цінується пацієнтами.

Шо, нове віяння після телемедицини - лікування по телефону?!!! А коли по фото пацієнта лікувати будуть?!!!  :lol:

Чи кожен здатен описати симптоми так, щоб не дуже досвідчений лікар по телефону відрізнив ангіну від дифтерії, а кір від вітрянки?
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Покращала,сука патлата. Знайома пише,що прийшлося дитину з вітрянкою в поліклінику везти. Класс! ОЦЕ РЕХВОРМА! :facepalm:

Ну ото множте кількість тої вітрянки на тих, хто були з тією дитиною разом в черзі.
   
в нас сімейний лікар приймає з 8 до 12,потім по викликах мотається
наступного дня навпаки -зранку по викликах, потім з 12 до 16 приймає в амбулаторії
записатися на прийом або викликати  додому можна телефоном
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

В понедельник (01.10.2018) врач приходила домой. Малому 11 мес. Адрес детской поликлиники: г. Запорожье, ул. Культурная. На плановые осмотры записываемся через сайт. В назначенное время приглашают в кабинет без очереди.
   
Врачи вже на дом не приходять...  Ще одна перемога Супруніхи. Зараз пінгвіни почнуть писати,що в Америці дітей завертають у плЕди та везуть у лікарню самі. Яке щасття! Мля! :facepalm:

Да хер с врачами - лечились всегда без них, но справку получить это пипец. Поликлиника под домом, НО записаться к врачу можно ТОЛЬКО по телефону, обычному (не многоканальному)  - туда дозваниваться реально пару часов надо (и не факт что дозвонишься). Врач принимает три часа в день и при этом приходят не вовремя и еще могут сдрыстнуть раньше времени - типа у нас совещание  :X
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

ВНИМАНИЕ! АВТОР ВЕТКИ - РАСПРОСТРАНИТЕЛЬ ПРОПАГАНДЫ С ПРАВАМИ МОДЕРАТОРА.

ВАШИ СООБЩЕНИЯ МОГУТ БЕССЛЕДНО ИСЧЕЗНУТЬ В РЕЗУЛЬТАТЕ НЕОБОСНОВАННОЙ ЦЕНЗУРЫ.


Йой! А шо так кримського мєнта так корчить?
   
Йой! А шо так кримського мєнта так корчить?
Вольтер із команди богатирьової і його бізнес це прибуток богатирьової. 
Алекса знаю з 2005 року . Це порядна людина.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

alexUP - всяких ватных крымских мусоров будем выметать сратой метлою. :fuck:
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

В понедельник (01.10.2018) врач приходила домой. Малому 11 мес. Адрес детской поликлиники: г. Запорожье, ул. Культурная. На плановые осмотры записываемся через сайт. В назначенное время приглашают в кабинет без очереди.
============================
Просто еще есть врачи с совестью. Старые участковые педиаторы. А те,кто понабирали себе по 900 пациентов-просто не могут ходить-некогда. Поэтому вызов врача на дом,теперь на усмотрение самого врача. Но все уже быстро меняется к худшему.
   
Покращала,сука патлата. Знайома пише,що прийшлося дитину з вітрянкою в поліклінику везти. Класс! ОЦЕ РЕХВОРМА! :facepalm:

ваш знайоми мудак, чи ви ідот і мудак

якщо є підписаний договір з педіатром, то весь виклик додому, це звінок на мобільний і спілкування з лікарем
а далі просто домовляєтесь, що Ваш педіатр до Вас приїде

не треба записуватись у зошит, чи звонити у реєстратуру
просто своєму лікарю на мобільнй

а же везти дитину з вітрянкою у поліклініку - це ознака ідіотизму
для чого?
діагноз поставити? так це самий тупий з батьків може чи лікар по телефону і фото висипки
є така річ
називається Вайбер, фото висипки лікарю, температуру і все, діагноз є

лікування призначити, при вітрянці?

https://stm.net.ua/4931-vitryanka-u-ditej-symptomy-perebig-likuvannya.html

якщо ж пішли ускладнення, чи не типове протікання хвороби, то треба робити аналіз крові
і т.д., а це і до реформи робили тільки в поліклініці
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Вже два штатных бота,які тут пишуть тільки тоді,коли пишу я,забигли та сруть. Я їх баню. Всі ж,кто не згоден,але наводить аргументи-ті нехай пишуть.
   
Робітник режиму Богатирьової всрався.
   
============================
Просто еще есть врачи с совестью. Старые участковые педиаторы. А те,кто понабирали себе по 900 пациентов-просто не могут ходить-некогда. Поэтому вызов врача на дом,теперь на усмотрение самого врача. Но все уже быстро меняется к худшему.

шановний ідіть до дупи, а раніше у дільничого було 10 діток і він мав час ходити
міняється на краще

бо лікар знає дитину, а не соплі, запис в реєстратурі без пояснення
і бідний дільничий побіг, міряти температуру і дивитись горло

особливо корисно те. що він за день пробігав 20-30 хворих і
кожному наступному приносив додому всю колекцію вірусів від попередніх хворих

в мене троє дітей і реально викликали лікаря пару раз за весь час
коли на 4й день не хоче падати температура чи не зрозумілі симптоми
а на кожну соплю лікар не повинен бігати

я собі виправ класного педіатра з досвідом і т.д., якщо вже буде повна біда
і дитині потрібен буде лікар, то я не буду чекати поки дільничий оббіжить всіх
я позвоню своєму лікарю і таки заплачу за таксі, щоб її привезли під під*їзд
   
Алгоритми дій лікаря як у лікарнях Ізраїлю. Мені подоабеться коли сидить за компом лікар а не з шарікавай ручкай.

тільки за компи від супру7н - вольтер в лайні по вуха.
   
alexUP - всяких ватных крымских мусоров будем выметать сратой метлою. :fuck:

це Вас шановний за такі гілки треба вимітати мітлою

за брехню у стартовому пості

бо Ви таки точно заробляли на старій системі, чи Ви особисто, чи Ваша родина
і видно бабло потекло повз Вас
от і придумуєте херню

   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Пьяный сын члена трамадальной мафии решил поработать цензором.

Удаляет все посты, что с ним не согласны.

 :lol:
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Nik02121971 -  я в чомусь згоден,звісно,але  вважаю що ця система що зараз-лайно. Но в мене таке питання: а без образ ніяк не можливо? Чи ти бот супруніховський? Чи як оте муділо alexUP? Чекаю на відповідь.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Пьяный сын члена трамадальной мафии решил поработать цензором.

Удаляет все посты, что с ним не согласны.

 :lol:
-----------------------------------------------
А ты урод написал что-то несогласное? Ты мусор ватный только срать ко мне забегаешь! Я тебя,ублюдка тупорылого всегда банить буду. Потому что ты на ФУПе только тогда,когда тут я. Ничтожное чмо!
   
Пьяный сын члена трамадальной мафии решил поработать цензором.

Удаляет все посты, что с ним не согласны.

 :lol:

 І замість пана в Україні сидить вгодований кабан.

Я знаеш братику чому здивований? Що немає меж брехні від бютораса вольтера.
   
-----------------------------------------------
А ты урод написал что-то несогласное? Ты мусор ватный только срать ко мне забегаешь! Я тебя,ублюдка тупорылого всегда банить буду. Потому что ты на ФУПе только тогда,когда тут я. Ничтожное чмо!

Я ще раз пишу: я знаю Алекса з 2005 року в житті. Це чесна людина перед Україною.
Ти не забуваешся бізнесмен Богатирьової?
   
Nik02121971 -  я в чомусь згоден,звісно,але  вважаю що ця система що зараз-лайно. Но в мене таке питання: а без образ ніяк не можливо? Чи ти бот супруніховський? Чи як оте муділо alexUP? Чекаю на відповідь.

я вважаю, що пан лайно відкриваючи такі гілки

не можливо
бо пан БРЕХУН

в мене не було вибору і в мене десь  5 років тому взяли нового дільничого педіатра, дуру блатну, що купила диплом і місце
в нас медсестра у кабінеті диктувала цій дурепі при батьках і хворих, що і куди писати
та робила всю роботу

виклик лікаря додому, це тупий запис у реєстратурі і чекай, коли вона добіжить до тебе
перед тим відвідавши 20 діток з різними болячками?
дуже корисно для дитини

зараз я обрав супер педіатра і так, ми з нею відразу домовились, що якщо я її викликаю, то з мене таксі, бо
вона трішки далеко

я розумію, що у пана є родина, яка залишається без роботи, бо наша дільнича теж не може набрати собі людей
бо дура набита і ніхто з нею не підпише договір, а бабло за навчання та місце дуже хочеться відбити

а ще пан приводить дебільні приклади

з вітрянкою дитину везти в поліклініку може тільки ідіот
   
Просто вольтер з команди богатирьової.
рубе капусту завдяки тій реформаторші по сей день.
А до всього того ще й оббріхує українців. русскафамільний емігрант дохарохоріцца.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

я вважаю, що пан лайно відкриваючи такі гілки

не можливо
бо пан БРЕХУН

в мене не було вибору і в мене десь  5 років тому взяли нового дільничого педіатра, дуру блатну, що купила диплом і місце
в нас медсестра у кабінеті диктувала цій дурепі при батьках і хворих, що і куди писати
та робила всю роботу

виклик лікаря додому, це тупий запис у реєстратурі і чекай, коли вона добіжить до тебе
перед тим відвідавши 20 діток з різними болячками?
дуже корисно для дитини

зараз я обрав супер педіатра і так, ми з нею відразу домовились, що якщо я її викликаю, то з мене таксі, бо
вона трішки далеко

я розумію, що у пана є родина, яка залишається без роботи, бо наша дільнича теж не може набрати собі людей
бо дура набита і ніхто з нею не підпише договір, а бабло за навчання та місце дуже хочеться відбити

а ще пан приводить дебільні приклади

з вітрянкою дитину везти в поліклініку може тільки ідіот

пан насправді не пан
він товариш
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Вольт, а у тебя детки малые?
Или что-то другое пэчэ?

   
Вольтер, а чому ти не повідомиш що ти бізнесмен з команди реформатора Раїси Богатирьової ?
 Чи тобі проти реформ Супрун виступати, якщо ти Раїці пос ей день її 33.3% прибутку з твоєї діяльності сплачуеш ?


Останнє редагування: 4 жовтня 2018 12:58:01 від Вимушений Киянин
   
Вольт, а у тебя детки малые?
Или что-то другое пэчэ?
А пече йому, що його схеми отримання прибутку закладені Райкою його по кишені бьють.

Його діти за кордоном, дорослі.
Звичайний сопледав, прикриваеться дітьми котрих не має.

Останнє редагування: 4 жовтня 2018 12:41:51 від Вимушений Киянин
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

...

з вітрянкою дитину везти в поліклініку може тільки ідіот

До речі, а яка наразі процедура відкриття лікаряняного одному з батьків при хворобі дитини?
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Позвонил Вольтеру на мобильный.

Выслушал поток говна.

Услышал, что Бахтеева (регионалка) - хороший человек. А Супрун - бяка. Вот так...

И в итоге был послан на х...
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Вольтер, а чому ти не повідомиш що ти бізнесмен з команди реформатора Раїси Гонтаревої ?
 Чи тобі проти реформ Супрун виступати, якщо ти Раїці пос ей день її 33.3% прибутку з твоєї діяльності сплачуеш ?

=======================================
 Мені тільки що подзовнил на телефон суцільний психопат alexUP  та ображався.Він то плакав,то сміявся,то щетинився як йож... А ту ще ти... Яка Гонтарєва? Які 33,3% ? Я бачу що за Супруніху суцільны психи. Я навіть виделяти ей пост Вимушеного не буду. :facepalm:  :D

Останнє редагування: 4 жовтня 2018 12:52:35 від Wolter
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Гммм... То АлексУП і Вимушений Киянин - одна особа під двома ніками?!!! А так уже можна?
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Волька, коли дочка вертається у сонячне запоріжжя з похмурої Гааги? Чоловік - араб теж їде?

Видалиш камент - вилізе геморой
----------------------------------
О ! Ось і третій персональний бот мій підскочив. Це я те ж виділяти не буду.Нехай усі бачать. :D  Їх три...таких.  Обслуговють...мля! :D  X(
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

----------------------------------
О ! Ось і третій персональний бот мій підскочив. Це я те ж виділяти не буду.Нехай усі бачать. :D  Їх три...таких.  Обслуговють...мля! :D  X(
Можешь ещё меня в боты записать, бо ты реально забодал со своими соплями-воплями про Супрун и чудесную совковую  медицину. Все правильно баба делает
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Позвонил Вольтеру на мобильный.

Выслушал поток говна.

Услышал, что Бахтеева (регионалка) - хороший человек. А Супрун - бяка. Вот так...

И в итоге был послан на х...
========================
Звісно я тебе послав.Це ж ти меня надзвонюєш! Псих повний. Люди,воно маленьке,лисеньке,з протезом тільки но пересадженого клапану,психопатичне,воно плакало,АСКАРБЛЯло, знов плакало...я йому: так хто тут псих,це я тобі дзвоню? Може ,думаю,він п...дор? А він знов плаче... потім почало мою родню матюкати...я його послав та кинув трубку.Чому воно дзвонить? Я йому кажу: ти не заходь на ФУП, бо помреш... ні,люди, ото бачите яке дурне. :facepalm:
   
Позвонил Вольтеру на мобильный.

Выслушал поток говна.

Услышал, что Бахтеева (регионалка) - хороший человек. А Супрун - бяка. Вот так...

И в итоге был послан на х...
Бахтеева йому рідна як і Богатирьова.
 Давить Супрун міністр схематиків регіоналів ось вольтера і плющить.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

Гммм... То АлексУП і Вимушений Киянин - одна особа під двома ніками?!!! А так уже можна?

И Фома - тоже мы.

А вообще мы все боты - компьютерная программа генерации текстов.

Из подвалов на Банковой пишем.

Боимся, что Вольтер к власти придет.
   
Re: Почалася осінь...діточки стали хворіти...

========================
Звісно я тебе послав.Це ж ти меня надзвонюєш! Псих повний. Люди,воно маленьке,лисеньке,з протезом тільки но пересадженого клапану,психопатичне,воно плакало,АСКАРБЛЯло, знов плакало...я йому: так хто тут псих,це я тобі дзвоню? Може ,думаю,він п...дор? А він знов плаче... потім почало мою родню матюкати...я його послав та кинув трубку.Чому воно дзвонить? Я йому кажу: ти не заходь на ФУП, бо помреш... ні,люди, ото бачите яке дурне. :facepalm:

Вольтер, даешь согласие на обнародование звонка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія