Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модерації досі немає і можливо не буде

Модерації досі немає і можливо не буде

Панство. Притомні люди. Цей форум - смітник. Зміна власника не допомогла. І неясно чи допоможе.

І смітником цей форум є не тому що тут є вата чи зелені чи порохоботи чи ще хтось. На політичному форумі і не має бути цензури за поглядами (єдине що, під час війни, руськім тут робити нічого але я навіть з цим би жити зміг)

Смітником ФУП став бо ігноруються речі які караються на будь-якому пристойному форумі - Мат (я сам вже все частіше його використовую що неправильно), теми капсом, створення десятка тем одним юзером за один день (якщо не годину), некропостінг, Х-повідомлень підряд, персональні теми, теми з явними фейками та\або клікбейт заголовками, флуд картинками, флуд смайликами, повідомлення в яких немає нічого окрім особистої образи (наприклад одне хворе пише сотні повідомлень "свиня"), тощо...

Я втрачаю надію, що ми матимемо ту модерацію. Відповідно саме на притомних відвідувачах має якось триматись форум.

Тому, навіть якщо якийсь юзверь у "вашому політичному таборі", якщо він\вона\воно дозволяють собі те, що вище то відповіддю має бути одне - ІГНОР. Якщо дуже хочеться відповісти-процитувати, не використовуйте форумне цитування (не змушуйте тих хто користується форумною функцією читати лайно), не звертайтесь до них прямо, кажіть щось типу.  "Воно збрехало бо насправді все ось так і так." Так, я рекомендую користуватись саме середнім родом третьої особи бо ті хто поводять себе як тварини заслуговують щоб з ними говорили як з тваринами

   
 :(

Вата скыглить.

моськовське смиття  :weep:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Панство. Притомні люди. Цей форум - смітник. Зміна власника не допомогла. І неясно чи допоможе.

І смітником цей форум є не тому що тут є вата чи зелені чи порохоботи чи ще хтось. На політичному форумі і не має бути цензури за поглядами (єдине що, під час війни, руськім тут робити нічого але я навіть з цим би жити зміг)

Смітником ФУП став бо ігноруються речі які караються на будь-якому пристойному форумі - Мат (я сам вже все частіше його використовую що неправильно), теми капсом, створення десятка тем одним юзером за один день (якщо не годину), некропостінг, Х-повідомлень підряд, персональні теми, теми з явними фейками та\або клікбейт заголовками, флуд картинками, флуд смайликами, повідомлення в яких немає нічого окрім особистої образи (наприклад одне хворе пише сотні повідомлень "свиня"), тощо...

Я втрачаю надію, що ми матимемо ту модерацію. Відповідно саме на притомних відвідувачах має якось триматись форум.

Тому, навіть якщо якийсь юзверь у "вашому політичному таборі", якщо він\вона\воно дозволяють собі те, що вище то відповіддю має бути одне - ІГНОР. Якщо дуже хочеться відповісти-процитувати, не використовуйте форумне цитування (не змушуйте тих хто користується форумною функцією читати лайно), не звертайтесь до них прямо, кажіть щось типу.  "Воно збрехало бо насправді все ось так і так." Так, я рекомендую користуватись саме середнім родом третьої особи бо ті хто поводять себе як тварини заслуговують щоб з ними говорили як з тваринами
========================
"Миші кололися, але вони  продовжували гризти кактус."(ц)  :facepalm1:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Та не потрібно нічого вигадувати. Вже давно існує певна культура спілкування на форумах, будь то технічний чи політичний. Є принципові речі, за які писдили і писдять банхамером або переводять в read only на певний термін. Нічого складного.
Вся справа в тому, що модерації тупо нема.
ЗІ. Навіть за надмірне цитування в прілічних домах карають, на фупі ж це норма - процитувати простирадло якогось довбограя, щоб в кінці поставити смайлика.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Невже неможливо створити якогось бота який би відслідковував мати, капслок, флуд смайликами і картинками? Мати ж ніби автозаміняються крякозябрами... Чи обмежити кількість тем за одиницю часу? Для цього і модератор ніби як не потрібен.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

комуто смердить свободой?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Анархія - мати порядку. :gigi:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Цей форум - смітник.

Назагал , будь-яка соціяльна мережа чі схожі хворуми - смітники думок , уявлень , світоглядів , тобто чогось , що видаляєцця з мозку людини та набуває якогось електронного вигляду , тобто , теж назагал - невідомо чого , бо без відповідних пристроїв , навмисно увімкнених , побачити , переглянути , прочитати , ознайомитись неможливо .

Тобто - добре , що ХвУП , тримаєцця десь купи схожих і задніх не пасе . ))
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

прошу притомних дописувачів завести гілку з проханням до нової одміністрації оголосити
амністію для деяких притмних забанених дописувачів (комарик, фатер та ініш)


пс
сам  створювати гілки не маю можливості
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Верните слаууууууууааааа  :lol:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

 rastych чому ви не назначити модераторів, якщо у вас є змога додавати зареєстрованих і ви самі не хочете модерувати?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

модерація потрібна, інакше ФУП перетвориться на ЦУГ,
але модератори повинні бути справедливими,
це єдина умова за якої форум не загине.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

модерація потрібна, інакше ФУП перетвориться на ЦУГ,
але модератори повинні бути справедливими,
це єдина умова за якої форум не загине.
Що цікаво, таки не перетворюється. Іноді шанну, саус і ще пару ніків щось подібне демонструють, але зовсім трохи, навіть не напружує.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Зачем тебе модерация??? нравится жить под сапогом?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

тому, що коли є модерація то існує спілкування, а якщо його немає то просте випорожнювання одних на одних

Цікаве порівняння дотримування правил на форумі з чим всі погодились зареєструвавшись і "жизнь під сапагом"

А що для вас саме означає "жизнь під сапагом"?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

так

модера нема і не буде

це вже видно

крайній раз банили аж в березні

тепер на ФУПі буде Рай ольгинцям і психам типу Сметани
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Що цікаво, таки не перетворюється. Іноді шанну, саус і ще пару ніків щось подібне демонструють, але зовсім трохи, навіть не напружує.
багатьох стримує невизначеність щодо модерації,
вони не наважуються ригати брудом на всі боки
бо підозрюють що в будь-який момент може з"явитися модер.
Але якщо вони знатимуть точно що цього не буде,
це вже інша ситуація, і тоді фуп точно стане копією цугу.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Зачем тебе модерация??? нравится жить под сапогом?
хочу щоб під сапогом були брудні агресивні хами,
як і повинно бути на таких поважних майданчиках як ФУП,
а мені нема чого боятися того сапога, я правил не порушую принципово.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

тому, що коли є модерація то існує спілкування, а якщо його немає то просте випорожнювання одних на одних

Цікаве порівняння дотримування правил на форумі з чим всі погодились зареєструвавшись і "жизнь під сапагом"

А що для вас саме означає "жизнь під сапагом"?

Я тобі поясню.. мене "модератори" банили "за статтею 4.7" - робота на штаби партії чи шось таке. і ще під різними предлогами. або і назавжди. (Дяку Миросі мене витягла  :heart: )
Не маючи ніяких доказів, тобто по безпределу..
Уявіть що модератор наприклад суддя що може посадить вас на 5 років за репост як в рф..
Ось це і є "під сапогом"
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

хочу щоб під сапогом були брудні агресивні хами,
як і повинно бути на таких поважних майданчиках як ФУП,
а мені нема чого боятися того сапога, я правил не порушую принципово.

А може ви хочете форум де можна Пороха поливати лайном безнаказано і щоб вам ніхто не відповів???
Подумайте ..
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

хочу щоб під сапогом були брудні агресивні хами,
як і повинно бути на таких поважних майданчиках як ФУП,
а мені нема чого боятися того сапога, я правил не порушую принципово.

Кадро, на вашу думку Косташу хам?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Кадро, на вашу думку Косташу хам?
то не просто хам а вкрай деструктивний персонаж,
який на форумах займається провокаціями срачів
та бере участь у колективному цькуванні юзерів, неугодних його кураторам.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде
N88

Ігнор в принципі норм працює.
Реквестую фічу - не бачити тем що створені ігнорованими.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

то не просто хам а вкрай деструктивний персонаж,
який на форумах займається провокаціями срачів
та бере участь у колективному цькуванні юзерів, неугодних його кураторам.
Дякую за відповідь.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Я тобі поясню.. мене "модератори" банили "за статтею 4.7" - робота на штаби партії чи шось таке. і ще під різними предлогами. або і назавжди.
Не маючи ніяких доказів, тобто по безпределу..
Уявіть що модератор наприклад суддя що може посадить вас на 5 років за репост як в рф..
Ось це і є "під сапогом"
це яскравий приклад несправедливої модерації,
я такого теж наїлася досхочу на ДД.
Тому наголошую що єдиною умовою успішного форуму
є справедлива модерація а дуркування модера-бєспєрєдєльщика
то згубно для будь-якого форуму, що і доведено на прикладі ДД.
   
Панство. Притомні люди. Цей форум - смітник. Зміна власника не допомогла. І неясно чи допоможе.

І смітником цей форум є не тому що тут є вата чи зелені чи порохоботи чи ще хтось. На політичному форумі і не має бути цензури за поглядами (єдине що, під час війни, руськім тут робити нічого але я навіть з цим би жити зміг)

Смітником ФУП став бо ігноруються речі які караються на будь-якому пристойному форумі - Мат (я сам вже все частіше його використовую що неправильно), теми капсом, створення десятка тем одним юзером за один день (якщо не годину), некропостінг, Х-повідомлень підряд, персональні теми, теми з явними фейками та\або клікбейт заголовками, флуд картинками, флуд смайликами, повідомлення в яких немає нічого окрім особистої образи (наприклад одне хворе пише сотні повідомлень "свиня"), тощо...

Я втрачаю надію, що ми матимемо ту модерацію. Відповідно саме на притомних відвідувачах має якось триматись форум.

Тому, навіть якщо якийсь юзверь у "вашому політичному таборі", якщо він\вона\воно дозволяють собі те, що вище то відповіддю має бути одне - ІГНОР. Якщо дуже хочеться відповісти-процитувати, не використовуйте форумне цитування (не змушуйте тих хто користується форумною функцією читати лайно), не звертайтесь до них прямо, кажіть щось типу.  "Воно збрехало бо насправді все ось так і так." Так, я рекомендую користуватись саме середнім родом третьої особи бо ті хто поводять себе як тварини заслуговують щоб з ними говорили як з тваринами
Покемоны, вас учат самоорганизации общества. И это правильно.
А модерация нужна либо психопатам либо не уверенным в себе личностям.
Как и игнор лист, который нужен психам не способным не читать, то что не нравится.
Вам всем к психологу срочно, а некоторым и к психиатру, как вот ТСу, развёвшему на ровном
месте целую теорию.
Мат его видите беспокоит, ой какие ж мы нежные млять. Заботься о длине своего члена и не вякай тут.

Останнє редагування: 14 червня 2021 16:07:35 від б_а_р_с
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

А може ви хочете форум де можна Пороха поливати лайном безнаказано і щоб вам ніхто не відповів???
Подумайте ..
політиків можна обговорювати скільки завгодно, а юзерів - німагі!
оце і є принцип справедливої модерації.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

А модерация нужна либо психопатам либо не уверенным в себе личностям.
модерація потрібна не лічностям а форуму,
аби він був пристойним і читабельним,
і не потонув у екскрементах неадекватів,
як це сталося з форумом Дурдом.

Как и игнор лист, который нужен психам не способным не читать, то что не нравится.
Вам всем к психологу срочно, а некоторым и к психиатру
тут згодна
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Все як передбачалось, появи Кадри і Светлих, привела до загаження форуму.
   
політиків можна обговорювати скільки завгодно, а юзерів - німагі!
оце і є принцип справедливої модерації.
Ну смотря какие корки юзер мочит. Если доказывает что солнце на западе всходит, то имхо справедливо и послать.
Или вот с Петром если носится как с пасхальным крашеным яйцом...
Ну не получается у тебя тырить как при Петре, другие теперь тырят, ну ищи новые возможности, чо носишься со своим Петром.
Это как вместо уехать в соседнюю страну, пытаться ее к себе домой привезти. Нужно понимать, что многих достал этот
лживый циничный Петро, со своей автофекалией и ато за 5 минут.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Однако ПОЧЕМУ забыт мощный механизм модерации форума под названием ИГНОР??????
 Замечательный инструмент НАКАЗАНИЯ антиукраинской нечисти разного пошиба и происхождения ОТСУТСТВИЕМ реакции на их демагогию, оскорбления того, что нам дорого, антиукраинской пропаганды, а также намеренно оскорбляющих нас и хамящих без тормозов!
 Нет нашей реакции- НЕТ результата их мерзкой деятельности!
 Пусть себе воняют и плюются дерьмом в говнояме игнора! Необходимой им нашей реакции нет!
 На одном из форумов я так отучил хамить в мой адрес! не жаловался.а после предупреждения ставил в игнор. Перестали! Не интересно им писать в мой адрес полностью безответно с моей стороны!
 Могут задать вопрос- а как же тогда бороться с вражеской пропагандой!
 Отвечаю- если вражеская пропаганда НЕ ПОЛУЧАЕТ ЛЮБОЙ реакции с нашей стороны- у неё это ПУСТОЙ ВЫХЛОП!
Игнор- полный аналог бана! Сам себе модератор- с эти общаюсь. а с этим нет!
 Как минимум, когда хамящие увидят, что на них ВООБЩЕ НЕ ОБРАЩАЮТ ВНИМАНИЕ, они вынуждены будут прекратить хамить и оскорблять!
 Предлагаю объявить ВСЕМ ХАМЯЩИМ ЛИЧНО ВАМ вашу личную обструкцию- хамишь и оскорбляешь меня- пшел вон в говнояму игнора!
   
модерація потрібна не лічностям а форуму,
аби він був пристойним і читабельним,
не писать в ветках неадекватов - один из способов борьбы
давать утонуть глупостям
для психов нет ничего страшнее забвения.
а баном они после выхода еще и гордятся
и еще потом корчат из себя узников совести
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Ну смотря какие корки юзер мочит. Если доказывает что солнце на западе всходит, то имхо справедливо и послать.
ні, інакше він у відповідь пошле тебе, і розгориться срачидло.

Или вот с Петром если носится как с пасхальным крашеным яйцом...
Ну не получается у тебя тырить как при Петре, другие теперь тырят, ну ищи новые возможности, чо носишься со своим Петром.
Это как вместо уехать в соседнюю страну, пытаться ее к себе домой привезти. Нужно понимать, что многих достал этот
лживый циничный Петро, со своей автофекалией и ато за 5 минут.
логічно, але не можна забирати у юзерів право підтримувати того політика який їм подобається,
а перехід на особистості опонентів це початок срачу.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Однако ПОЧЕМУ забыт мощный механизм модерации форума под названием ИГНОР??????
Как минимум, когда хамящие увидят, что на них ВООБЩЕ НЕ ОБРАЩАЮТ ВНИМАНИЕ, они вынуждены будут прекратить хамить и оскорблять
 Предлагаю объявить ВСЕМ ХАМЯЩИМ ЛИЧНО ВАМ вашу личную обструкцию- хамишь и оскорбляешь меня- пшел вон в говнояму игнора!
щодо хамства можна погодитись, на це зазвичай реагувати не варто,
наприклад як я не реагую на провокації TimmiApostolMS на мою адресу,
але бувають випадки коли треба відповісти, інакше у інших створиться враження
що відповісти нема що, тобто отой бруд правда, але звичайно що це треба робити
культурно та інтелектуально, а не так як постійно робить Мирослава

Щодо вас питань взагалі немає - тупий свинопропагандон (про всяк випадок - це була всього лише симетрична реакція на ваше хамство).
в такому випадку срач може розгорітися на декілька сторінок та розповзтися на інші гілки.

Ти - брудний бомжара і спиш з двома смердючими бомжихами.
ну от навіщо отаке на форумі УП?


   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

ні, інакше він у відповідь пошле тебе, і розгориться срачидло.
это не сложно
раз грамотно поставил на место, а дальше пусть хоть резьбу себе сорвёт
не отвечать и всё, контроллировать себя
мы же учимся соморганизовываться, не так ли ;)
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Могут задать вопрос- а как же тогда бороться с вражеской пропагандой!
 Отвечаю- если вражеская пропаганда НЕ ПОЛУЧАЕТ ЛЮБОЙ реакции с нашей стороны- у неё это ПУСТОЙ ВЫХЛОП!
а тут категорично не згодна, впевнена що ворОжу пропаганду ігнорувати не можна,
адже її читатимуть інші і можуть повестися на маніпуляції, особливо на талановиті.
З цим боротися необхідно, і для цього є лише один дієвий спосіб - контр-пропаганда.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

не писать в ветках неадекватов - один из способов борьбы
давать утонуть глупостям
для психов нет ничего страшнее забвения.
а баном они после выхода еще и гордятся
и еще потом корчат из себя узников совести
це нереально, адже у неадекватів є однодумці і прихильники,
які будуть ті глупості тиражувати і підтримувати.
А "узнікі совєсті" насправді бувають, але лише там де модер бєспрєдєльщик.
   
Немає і не треба. Самі повинні триматись в рамках пристойності.
   
плять ввести лимиты на количество постов в день — и никакой модерации не понадобится.  :facepalm1:  Это же элементарно понятно! Гавно если и будет появляться, то будет тут же тонуть.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

щодо хамства можна погодитись, на це зазвичай реагувати не варто,
наприклад як я не реагую на провокації TimmiApostolMS на мою адресу,
але бувають випадки коли треба відповісти, інакше у інших створиться враження
що відповісти нема що, тобто отой бруд правда, але звичайно що це треба робити
культурно та інтелектуально, а не так як постійно робить Мирослава

в такому випадку срач може розгорітися на декілька сторінок та розповзтися на інші гілки.

ну от навіщо отаке на форумі УП?

Предлагаю объявить ВСЕМ ХАМЯЩИМ ЛИЧНО ВАМ вашу личную обструкцию- хамишь и оскорбляешь меня- пшел вон в говнояму игнора!
 ФУП пытались несколько раз уничтожить. превратив его в клокау беспрерывного срача на личности. тем самым уничтожив его как политический форум!
Сейчас очередная такая попытка.
 Мы можем этому воспрепятствать личным игнорам хамящих лично тому. кто имеет право   поставить хама в игнор с глаз долой!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія