Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Ніколи не думав, що буду щиро вдячний Ірині Геращенко (тій самій, якій абсолютно щиро сказав на днях, що вона "гірша за Скабєєву").
Ірина пообіцяла подати на мене в суд. Схоже, у порохофілів серйозно підгорає, якщо вони роблять дурницю за дурницею. То Юрій Луценко на Телеканал "Прямий" фактично визнає автентичність "плівок Медведчука", то Порошенко пообіцяє подати в суд на Дмитрий Гордон і ніяк не напише позовну заяву. Тепер от Ірина вирішила позиватись зі мною.
Можна було б перетворити цей суд на відвертий стьоб. Бо кожному чоловікові вільно вирішувати, яка жінка - на його погляд – краща чи гірша за іншу. Якщо ж відкинути гендерну належність (до чого закликає Геращенко), а розглядати Скабєєву винятково як символ огидного російського пропагандонства, тоді дивно, що Ірина ображається: невже ж вона хотіла, аби я назвав її кращою пропагандисткою за вірну послідовницю Дмітрія Кисельова? Але я не перетворюватиму жіночу образу на стьоб. Я зроблю все, аби перетворити цей суд на трибунал над режимом Порошенка.
І тому просто благаю Ірину Володимирівну: не будьте мінливі у своїх намірах як 18-річна дівчинка. І не кидайтесь обіцянками як Ваш шеф і кумир. Обов'язково подавайте в суд! Це буде суд над усією вашою сектою.
До зустрічі в залі судових засідань!
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Десь костяшкині санітари забухали чи шо

галоперидолу потрійну дозу нема кому штрикнути

б'ється в конвульсія вже третю добу, бідося  :(
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Боже, які ви вбогі, зелеуйобки...
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

от і свині набіжали похрюкати
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Спочатку буде трибунал над режимом zeбілів, а потім свиноти. І так далі... Ніяка влада не порушувала Закони та Конституцію, як нинішня.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Зайшов на ФБ до цього єбаната Дрезенка. Так смокче зелену пісю натхненно: "Зєлєнскаму мішаєт акруженніє. Іво вводят в оману..."...
Гидота срана.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Зайшов на ФБ до цього єбаната Дрезенка. Так смокче зелену пісю натхненно: "Зєлєнскаму мішаєт акруженніє. Іво вводят в оману..."...
Гидота срана.
свиня похрюкав
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

от і свині набіжали похрюкати
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

бляха, а что это за клоун? если б у Порошенко был режим, это говно бы сгнило в тюрьме. борец, бля, с режимом :laugh:
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Зайшов на ФБ до цього єбаната Дрезенка. Так смокче зелену пісю натхненно: "Зєлєнскаму мішаєт акруженніє. Іво вводят в оману..."...
Гидота срана.
Щоб не вводили в оману треба мати певний рівень знань. Zeбіл зможе хоча б двозначне число без калькулятора додати?
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Мало того, що поциенти олдбоя засирають хвуп своїми лайнотемами, тепер ще й капс освоїли. Чекаємо, блєать, червоного болду.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Мало того, що поциенти олдбоя засирають хвуп своїми лайнотемами, тепер ще й капс освоїли. Чекаємо, блєать, червоного болду.
бидлан не в стані зрозуміти що таке цитування
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

клоуни все більше схожі на самого Порошенка, який "не міг" посадити ригів, бо не дуже й то хотів.

адже хотів протолкнути чучело Бойка у другий тур, та перемогти у виборах без вибору.

те саме зараз робить зелепень. там наче і технологи подоляки ті самі що працювали на Петра. очікуємо подальшої істеричної розкрутки чучела Порошенка.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

бидлан не в стані зрозуміти що таке цитування
То для чого ж ти, хворий ьидлан, при створенні теми пишеш її назву капсом? Щоб твоя чергова купа виділялась ще більше?
Навіть якщо тупо скопіпастив її з якогось смітника, невже важко переписати по-людськи?
Сцуко, не банхамером, ломом пора писдити.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

То для чого ж ти, хворий ьидлан, при створенні теми пишеш її назву капсом? Щоб твоя чергова купа виділялась ще більше?
Навіть якщо тупо скопіпастив її з якогось смітника, невже важко переписати по-людськи?
Сцуко, не банхамером, ломом пора писдити.
а якщо ломом тебе, скот? скавучати будеш, скот?
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Запіздали вже з трибуналом. В лугандоні їм вже пожиттєве вкотили
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

а якщо ломом тебе, скот? скавучати будеш, скот?
Я не засираю ФУП капслоком, тупа ти свиня.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Я не засираю ФУП капслоком, тупа ти свиня.
угу
В порядному товаристві за КАПСЛОК у сабжі...б'ють канделябром.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Це ж яке гидотне створіння. Ненавидить все і всіх. Весь сенс життя посрати на форумі. Я чесно сподіваюсь що проплачене але.... мабуть таки ні, бо надто вже активне в темах про релігію. Воно і зрозуміло, єдина особа яка в реалі не плює йому в обличчя то уявний боженька.

   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Я не засираю ФУП капслоком, тупа ти свиня.
ти засираєш фуп своїм свиним лайном, тупий бидлан
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Це ж яке гидотне створіння. Ненавидить все і всіх.
свині - не всі, свиня
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

costashu не понимает, что сиамские близнецы не могут отправлять друг друга под трибунал
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Щоб не вводили в оману треба мати певний рівень знань. Zeбіл зможе хоча б двозначне число без калькулятора додати?
та  Ви  в  свому  селі не  здатні  голову  сільради на  вила  підняти!
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

costashu не понимает, что сиамские близнецы не могут отправлять друг друга под трибунал
хороший  юридичний  термін ТРИБУНАЛ.  От петюню  та  твою  штепу  ще  в  2015  мусили б  той  во.

Але  на  що  ви здатні? Отож.
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

свині - не всі, свиня


costashu тщательно скрывает, кто у него люди

если ему говорят, что это евреи, то он отчаянно вопит и угрожает карами за антисемитизм
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Я не засираю ФУП капслоком, тупа ти свиня.
ти засираєш ФУП собою

прикольно спостерігати за перманентною істерикою ПЄСдюків протягом останніх декількох днів  :rotate:
покажіть хоч один змістовний по суті (а це неабищо - йдеться про державну зраду вищого керівництва країни у 2014-2019 рр) пост адептів у поточній гілці
а нема
знову плювання лайном у всі боки, знову брудні образи тих, хто не став груддю на захист карамельного бозі
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Zeбіл зможе хоча б двозначне число без калькулятора додати?
та дурень той Zeбіл, навіть не сумнівайтеся
але що це змінює в контексті кричущих фактів держзради 5 головнокомандувачем?
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

угу
В порядному товаристві за КАПСЛОК у сабжі...б'ють канделябром.
... з ноги...
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

треба розслідувати діяльність турчинова і пашинського в січні-лютому 2014
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

свині - не всі, свиня
состяш таки признає що він одна з форумних свиней. Це прогрес?
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА


Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА
 ААААААА!!!!! забув додати ,або ШОК!!!!
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА


Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА
 ААААААА!!!!! забув додати ,або ШОК!!!!
та який там "шок"..
притомним відразу все було зрозуміло
а непритомні ніколи не прозріють - сектантство цього варіанту не передбачає
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Це на наступному курсі вивчають...
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Я так понимаю, ФУП начинает стремительно превращаться в помойку.
Сначала стараниями Косташу, а потом остальные примыкают
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

costashu тщательно скрывает, кто у него люди
брешеш, свинособака ))
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Ніколи не думав, що буду щиро вдячний Ірині Геращенко (тій самій, якій абсолютно щиро сказав на днях, що вона "гірша за Скабєєву").
Ірина пообіцяла подати на мене в суд. Схоже, у порохофілів серйозно підгорає, якщо вони роблять дурницю за дурницею. То Юрій Луценко на Телеканал "Прямий" фактично визнає автентичність "плівок Медведчука", то Порошенко пообіцяє подати в суд на Дмитрий Гордон і ніяк не напише позовну заяву. Тепер от Ірина вирішила позиватись зі мною.
Можна було б перетворити цей суд на відвертий стьоб. Бо кожному чоловікові вільно вирішувати, яка жінка - на його погляд – краща чи гірша за іншу. Якщо ж відкинути гендерну належність (до чого закликає Геращенко), а розглядати Скабєєву винятково як символ огидного російського пропагандонства, тоді дивно, що Ірина ображається: невже ж вона хотіла, аби я назвав її кращою пропагандисткою за вірну послідовницю Дмітрія Кисельова? Але я не перетворюватиму жіночу образу на стьоб. Я зроблю все, аби перетворити цей суд на трибунал над режимом Порошенка.
І тому просто благаю Ірину Володимирівну: не будьте мінливі у своїх намірах як 18-річна дівчинка. І не кидайтесь обіцянками як Ваш шеф і кумир. Обов'язково подавайте в суд! Це буде суд над усією вашою сектою.
До зустрічі в залі судових засідань!
О, якраз і добре.
Буде гііздок у кришку гроба всієї свинарні
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

состяш таки признає що він одна з форумних свиней. Це прогрес?
свиня марить
   
Re: ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

та який там "шок"..
притомним відразу все було зрозуміло
а непритомні ніколи не прозріють - сектантство цього варіанту не передбачає
Та тут місцевий осередок пєсу вже не те що на пси - на гімно зійшов
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія