Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо :warning2:

ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Прогнози ФУПчики можуть зробити тут  http://fbet.org.ua

Ліга Чемпіонів
23.02.2021
22:00 CL 1/8 Final Atlético Madrid - Chelsea    
22:00 CL 1/8 Final Lazio - Bayern München    
24.02.2021
22:00 CL 1/8 Final Atalanta Bergamo - Real Madrid    
22:00 CL 1/8 Final Mönchengladbach - Manchester City


Ліга Європи
24.02.2021
19:00 EUL 1/16 Final Tottenham - Wolfsberger AC    
25.02.2021
19:55 EUL 1/16 Final AFC Ajax - Lille OSC    
19:55 EUL 1/16 Final Arsenal - SL Benfica    
19:55 EUL 1/16 Final Hoffenheim - Molde FK    
19:55 EUL 1/16 Final Rangers FC - Royal Antwerp    
19:55 EUL 1/16 Final Shakhtar Donetsk - Maccabi Tel Aviv    
19:55 EUL 1/16 Final SSC Napoli - Granada CF    
19:55 EUL 1/16 Final Villarreal CF - RB Salzburg    
22:00 EUL 1/16 Final AC Milan - FK Crvena Zvezda    
22:00 EUL 1/16 Final AS Roma - SC Braga    
22:00 EUL 1/16 Final Bayer Leverkusen - BSC Young Boys    
22:00 EUL 1/16 Final Club Brugge - Dynamo Kyiv    
22:00 EUL 1/16 Final Dinamo Zagreb - FK Krasnodar    
22:00 EUL 1/16 Final Leicester City - Slavia Praha    
22:00 EUL 1/16 Final Manchester United - Real Sociedad    
22:00 EUL 1/16 Final PSV Eindhoven - Olympiakos Pireus
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

 :read:

Під час підготовки до чемпіонату світу-2022 в Катарі померли понад 6,5 тисяч робітників-мігрантів із Південної Азії.
 
Кілька тисяч мігрантів, які працювали на будівництві стадіонів, готелів, аеропорту та інших об'єктів загинули за роки підготовки до ЧС-2022, стверджує The Guardian.

Британське видання провело розслідування на основі даних посольств п'яти держав у Катарі, громадяни яких працювали на місцевих об'єктах. Найбільше померло індійців – 2,7 тисячі осіб, ще 1,6 тисячі – з Непалу, 1 тисяча – з Бангладеш, понад 800 – з Пакистану та трохи більше 550 – зі Шрі-Ланки. Більшість смертей катарська влада охарактеризувала як природні, але здебільшого смерті залишалися без зайвої уваги та розтинів тіл.

Газета наводить кілька прикладів таких смертей – від удару електричним током, внаслідок падіння з висоти та інших нещасних випадків. Журналісти-розслідувачі впевнені, що фактичних смертей, найімовірніше, набагато більше, оскільки статистика не враховує дані щодо робітників із багатьох інших країн, наприклад з Кенії і Філіппін, мігранти з яких теж працюють на будівництвах у Катарі.
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Хто ъх за язики тягне ? :facepalm1:

Шахтар може замахнутись на фінал Ліги Європи, – Воробей

Колишній форвард Шахтаря та збірної України Андрій Воробей оцінив форму "гірників" перед грою проти Маккабі Тель-Авів.
 
"Що стосується перспектив Шахтаря у Лізі Європи, то зараз важко судити по першій грі, тим більше з Маккабі. Повернуся до своїх слів – Шахтар ще не набрав ті кондиції, на які він здатен. Попереду дуже багато хороших команд в Лізі Європи.

Добре, коли команда ставить перед собою максимальні завдання. Шахтар настільки підняв планку, що нижче опускати просто не можна. Тоді вже не цікаво грати, якщо не ставити максимальні цілі. Шахтар в минулому році дійшов до півфіналу, так чому б не замахнутися на фінал? А там уже будемо дивитися і вболівати за нашу команду", – цитує колишнього нападника terrikon.

Нагадаємо, матч-відповідь між Шахтарем та Маккабі відбудеться 25 лютого, у першій гра підопічні Каштру перемогли (2:0).
   
Александр Ярославский возвращается в футбол! Какой клуб станет обновленным "Металлистом"? Кто будет платить долги? Когда "Металлист" будет играть в Лиге Чемпионов? Все это в интервью с Александром Ярославским. Харьков уже ждет?
   
Что делать с долгами? Мы должны законным путем забрать бренд, а долги пусть платят те, кто их создавал. :weep:  Я долгами заниматься не собираюсь. Мы забираем бренд Металлиста и то, что можем забрать законно. На этой основе возродим тот клуб, который был".

"Может ли Металл стать базой для Металлиста? Скажу откровенно, что, скорее всего, так и будет. Диалог с Красниковым никогда не прекращался. Я хочу упростить наше с вами интервью. Если я взялся за возврат Металлиста, он будет обязательно в Харькове. Болельщики могут быть спокойны, мы его вернем живым.

Когда я брал Металлист в 2005 году, он играл в Первой лиге, а потом мы рвали в клочья известные европейские клубы :facepalm1: . Я уверен, что наш старый новый проект будет участвовать в Лиге чемпионов. Харьков этого заслуживает. Я всегда то, что делал, доводил до конца — никогда не подводил харьковчан.

   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

баварька вже  :gigi:
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Льова проти Чіріка  :D
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Льова вже забив
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Что делать с долгами? Мы должны законным путем забрать бренд, а долги пусть платят те, кто их создавал. :weep:  Я долгами заниматься не собираюсь. Мы забираем бренд Металлиста и то, что можем забрать законно. На этой основе возродим тот клуб, который был".

"Может ли Металл стать базой для Металлиста? Скажу откровенно, что, скорее всего, так и будет. Диалог с Красниковым никогда не прекращался. Я хочу упростить наше с вами интервью. Если я взялся за возврат Металлиста, он будет обязательно в Харькове. Болельщики могут быть спокойны, мы его вернем живым.

Когда я брал Металлист в 2005 году, он играл в Первой лиге, а потом мы рвали в клочья известные европейские клубы :facepalm1: . Я уверен, что наш старый новый проект будет участвовать в Лиге чемпионов. Харьков этого заслуживает. Я всегда то, что делал, доводил до конца — никогда не подводил харьковчан.

Ага. І рибку з'їсти, і ноги не замочити.
То буде хіба якийсь Металіст-1.
Але добре що Ярославський не витримав. Плюс один клуб в боротьбі за чемпіонство.
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

немчура 2:0
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

повна перевага баварькі
якщо не тотальна то досить суттєва
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

0:3  :weep:
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

винос тіла
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

може хоч чірік розмочить ганьбу
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

1 гол це просто ржач ідіотизму :facepalm1:

http://livetv.sx/ua/showvideo/880436_lazio_bayern/
   
ууууууу....

:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

0:4  :lol:
автогол
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Оооооооо

1:4!!!

Не Чірік
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

   
Когда я брал Металлист в 2005 году, он играл в Первой лиге, а потом мы рвали в клочья известные европейские клубы :facepalm1: .
А что не так?
Года за три в Еврокубках мало, кто может похвастаться: 
В гостях: ПАОК, 2:0, Русенборг 4:1, Ред Булл 4:1, Аустрия, Олимпиакос
Дома: Сошо 4:0, Дебрецен 5:0, Ред Булл 4:0, Аустрия 4:1, Мальме 3:1, Байер 2:0, Рапид 2:0, Сампа- дважды. Роза с крайнего греет до сих пор


Цитувати
Что делать с долгами? Мы должны законным путем забрать бренд, а долги пусть платят те, кто их создавал. :weep:

Ярик - бизнесмен. Он продал команду без долгов.
Банкротил ее Курченко.
Опять же: что не так?
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Ага. І рибку з'їсти, і ноги не замочити.
То буде хіба якийсь Металіст-1.
Але добре що Ярославський не витримав. Плюс один клуб в боротьбі за чемпіонство.

шо значит не витримав? уже давно известно было шо когда он продавал тот металист Курченку(а на самом деле старшему Януковичу)-они его заставили продать+в контракте было прописано 8 или 10 лет в Харькове или вообще в Украине (точно уже не помню) Ярославский не имеет права заниматься футболом...(яныки думали,шо они в Украине навсегда и нехотели конкурента в Харькове)..
   
Жиру через себе.
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

ахах матраси 0:1
   
А что не так?
Года за три в Еврокубках мало, кто может похвастаться: 
В гостях: ПАОК, 2:0, Русенборг 4:1, Ред Булл 4:1, Аустрия, Олимпиакос
Дома: Сошо 4:0, Дебрецен 5:0, Ред Булл 4:0, Аустрия 4:1, Мальме 3:1, Байер 2:0, Рапид 2:0, Сампа- дважды. Роза с крайнего греет до сих пор


Ярик - бизнесмен. Он продал команду без долгов.
Банкротил ее Курченко.
Опять же: что не так?

Де тут відомі?  Хіба, що Байєр
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

шо значит не витримав? уже давно известно было шо когда он продавал тот металист Курченку(а на самом деле старшему Януковичу)-они его заставили продать+в контракте было прописано 8 или 10 лет в Харькове или вообще в Украине (точно уже не помню) Ярославский не имеет права заниматься футболом...(яныки думали,шо они в Украине навсегда и нехотели конкурента в Харькове)..

Такий контракт має силу для уефа? Схоже на якусь казку.
Та й йому не обов'язково було бути номінальним президентом.
Проблема якраз в тому що Ярославський хотів той Металіст, а там не так просто.
   
шо значит не витримав? уже давно известно было шо когда он продавал тот металист Курченку(а на самом деле старшему Януковичу)-они его заставили продать+в контракте было прописано 8 или 10 лет в Харькове или вообще в Украине (точно уже не помню) Ярославский не имеет права заниматься футболом...(яныки думали,шо они в Украине навсегда и нехотели конкурента в Харькове)..

 8-:

Ярославський продав клуб дуже вигідно для себе.  Курченко, Гепа і Суркіси тиснули, але Абрамович допоміг вибити з "сім'ї" дуже пристойну компенсацію.  Це майже 300 млн $.  Причому всю суму заплатили відразу
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Де тут відомі?  Хіба, що Байєр

Гаразд.
Будемо вважати, що інші не відомі.
Тобі.


   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

8-:

Ярославський продав клуб дуже вигідно для себе.  Курченко, Гепа і Суркіси тиснули, але Абрамович допоміг вибити з "сім'ї" дуже пристойну компенсацію.
 Це майже 300 млн $.  Причому всю суму заплатили відразу

Це Ярославський тобі сказав?
   
...



Останнє редагування: 23 лютого 2021 23:50:24 від Alezka
   
Це Ярославський тобі сказав?

По неофициальной информации, «Газ Украина» заплатила за ФК «Металлист» $ 300 млн. В то же время, по словам Ярославского, за семь лет он вложил в футбольный клуб порядка $ 570 млн

   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

По неофициальной информации, «Газ Украина» заплатила за ФК «Металлист» $ 300 млн. В то же время, по словам Ярославского, за семь лет он вложил в футбольный клуб порядка $ 570 млн
То есть, у тебя нет подтвержденной информации о том, что Ярик 1) получил 300 млн. и 2) получил их сразу?
   
То есть, у тебя нет подтвержденной информации о том, что Ярик 1) получил 300 млн. и 2) получил их сразу?

1. DCH засекретили суму угоди.  Тобто вони не хочуть її самі розголошувати. 

2. Ярославський жодного разу не сказав, що Курченко залишився винен йому грошей за продаж Металіста.  При цьому він постійно говорив, що клуб залишився в боргах перед футболістами
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Alezka, не трать время, не найдешь.
Да и какой смысл?
Это все равно, что настаивать на бесплатном переходе в ШД Тайсона и Холифилда Марлоса и Энгельса
Короче, ты понял :)
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

1. DCH засекретили суму угоди.  Тобто вони не хочуть її самі розголошувати. 

2. Ярославський жодного разу не сказав, що Курченко залишився винен йому грошей за продаж Металіста.  При цьому він постійно говорив, що клуб залишився в боргах перед футболістами

отож
тому й нема сенсу стверджувати те, що тобі достеменно невідомо.
   
Alezka, не трать время, не найдешь.
Да и какой смысл?
Это все равно, что настаивать на бесплатном переходе в ШД Тайсона и Холифилда Марлоса и Энгельса
Короче, ты понял :)

Ярославський це Абрамович.  Всі активи Абрамовича в Україні перейшли під DCH.  А хто такий Абрамович в Росії тобі треба  розповідати?
   
отож
тому й нема сенсу стверджувати те, що тобі достеменно невідомо.

Якщо немає офіційної інформації, то я орієнтуюся на інформацію інсайдерів.
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

Якщо немає офіційної інформації, то я орієнтуюся на інформацію інсайдерів.

Ти ж серйозна людина,
а поводишся зараз, як старий хлопчик  :this:
   
Ти ж серйозна людина,
а поводишся зараз, як старий хлопчик  :this:

а ось це було образливо :(

Якщо у тебе є інший інсайд з ціною продажу МХ (якому ти довіряєш), то пиші його і я буду вважати, що за цю суму його і продали
   
Re: ЛЧ та ЛЄ 19:55 Шахтар-Маккабі. 22:00 Брюге-Динамо  :warning2:

8-:

Ярославський продав клуб дуже вигідно для себе.  Курченко, Гепа і Суркіси тиснули, але Абрамович допоміг вибити з "сім'ї" дуже пристойну компенсацію.  Це майже 300 млн $.  Причому всю суму заплатили відразу

я сказал шо он невыгодно продал?
я сказал шо он не хотел продавать-но его настойчиво попросили продать.
   
а ось це було образливо :(

Якщо у тебе є інший інсайд з ціною продажу МХ (якому ти довіряєш), то пиші його і я буду вважати, що за цю суму його і продали

Тобто, ти зробив тут твердження, не зміг його обгрунтувати,
і пропонуєш мені навести якісь інсайди? Це, принаймні, несерйозно.
Добраніч. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія