Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Россия и Белоруссия проведут военные учения на границе с Украиной

Президент Белоруссии Александр Лукашенко анонсировал совместные учения российских и белорусских военных. Они пройдут около границы Белоруссии и Украины в ближайшие два месяца. Запланированы два этапа с перерывом в месяц, уточнил Лукашенко в интервью РИА Новости.

Минобороны Белоруссии ранее заявляло о военной активности соседних западных стран и Украины​​​. Как заявляли в ведомстве, в последнее время их "нападки" на республику особенно заметны.

В этой связи Александр Лукашенко не исключает, что Вооруженные силы Белоруссии увеличатся еще на пять тысяч человек – до 70 тысяч. По словам президента, это необходимо, чтобы "прикрыть юг".
   
Совсем е6анулся больбафюрер
   
Та хай хоч обісреться той вусатий підар.
Нам своє робить.

Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?
   
Та хай хоч обісреться той вусатий підар.
Нам своє робить.

Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?

І шо саме ти робиш?
   
Та хай хоч обісреться той вусатий підар.
Нам своє робить.

Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?
Скоро йолки, какие к черту учения?Нужно рубить капусту
   
Чё мы не предлагаем такое полякам/литовцам/туркам?
   
Бацька уже и стоя и раком,лишь бы обратили внимание
   
Чё мы не предлагаем такое полякам/литовцам/туркам?

Давай, спробуй.....  Не забудь про Вануту...
   
Та хай хоч обісреться той вусатий підар.
Нам своє робить.

Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?

на мальдивах сука небось
   
Чё мы не предлагаем такое полякам/литовцам/туркам?

Ми про то просто не скавчимо на весь світ.
   
Давай, спробуй.....  Не забудь про Вануту...

шо спробовать?
   
Та хай хоч обісреться той вусатий підар.
Нам своє робить.

Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?
чим думало населення, яке посеред війни розміняло непоганого главкома на груна на роялі? треба було думати мізками. я хз як ми виплутаємося з цієї сраки, що насувається
   
Чё мы не предлагаем такое полякам/литовцам/туркам?
вопросы к найвеличнишому
   
шо спробовать?

Запрошуй...
   
Шо там наш прізідєнт ? Карпаратівчікі ? Хуєм на раялі грає ?
купує в таргана електроенергію, якщо я не помиляюсь...  :facepalm1:
   
Бацька уже и стоя и раком,лишь бы обратили внимание
забий на нього, з моменту камінауту про крим він більше не суб‘єкт. його висери не варті уваги
   
Запрошуй...

Запрошую ще й нiмцiв, як не засцять  :laugh:
   
Все эти заявления еще раз подтверждают голимые понты. Значит 100% нифуя не будет
   
Все эти заявления еще раз подтверждают голимые понты. Значит 100% нифуя не будет
ти реально СЕО крупної фірми? :laugh:
   
купує в таргана електроенергію, якщо я не помиляюсь...  :facepalm1:

а где еще?
   
чим думало населення, яке посеред війни розміняло непоганого главкома на груна на роялі? треба було думати мізками. я хз як ми виплутаємося з цієї сраки, що насувається

Хлопче, ти мені тут свиню не ліпи, бо я не з ваших.
Ваш ніпаганий камандосвин вліпив на міноборони Гєлєтєя , а хотів Косюка, це так,для затравочки.
Загаси єбало зі свином, його чекає шибенниця.
   
Запрошую ще й нiмцiв, як не засцять  :laugh:

Насрати на твоє запрошення....
   
Насрати на твоє запрошення....

так иди, просрись, ато валит уже из пасти
   
Хлопче, ти мені тут свиню не ліпи, бо я не з ваших.
Ваш ніпаганий камандосвин вліпив на міноборони Гєлєтєя , а хотів Косюка, це так,для затравочки.
Загаси єбало зі свином, його чекає шибенниця.
ЦРУ та НАТО повідомляють, що не «свина» чекає «шибениця», а тупорилих польтовських ебанаріїв чекає високооплачуєма поважна робота в окупаційних адміністраціях росії.

   
Хлопче, ти мені тут свиню не ліпи, бо я не з ваших.
Ваш ніпаганий камандосвин вліпив на міноборони Гєлєтєя , а хотів Косюка, це так,для затравочки.
Загаси єбало зі свином, його чекає шибенниця.

он так дебилам бошки засрал, ш9о они готовы за него отвисеть
   
Все эти заявления еще раз подтверждают голимые понты. Значит 100% нифуя не будет
:( А може навпаки?.... Якраз наприкінці січня навчання...ну там їздять на танках та літають на літаках та гвинтокрилах вздовж нашого кордону....і тут фуйяк! і миттєво повертають і через кордон на нас... А ми на розслабоні...
   
будеш мити русскіє танки за 4000 рублєй
   
ЦРУ та НАТО повідомляють, що не «свина» чекає «шибениця», а тупорилих польтовських ебанаріїв чекає високооплачуєма поважна робота в окупаційних адміністраціях росії.

Показати зображення...

Ну ти ото в шатах сидиш ? Сидиш
І не п***а.
ВОЮВАТИ ТУТ НАМ.
   
будеш мити русскіє танки за 4000 рублєй
Ти й будеш. У бохатих жітєлєй маямі-біч.
   
Ну ти ото в шатах сидиш ? Сидиш
І не п***а.
ВОЮВАТИ ТУТ НАМ.

Давно з фронту?
   
Все эти заявления еще раз подтверждают голимые понты. Значит 100% нифуя не будет

+

Коли у нас проходили навчання з британцями, амерами та іншими, все було в робочому порядку.

А Лука репетує: "держіть мене втрьох, я псіхічєскій!"
   
чим думало населення, яке посеред війни розміняло непоганого главкома на груна на роялі? треба було думати мізками. я хз як ми виплутаємося з цієї сраки, що насувається
найгіршк, що це населення і не буде боротися з наслідками. Бо весь їх інфантильний світогляд, що їх все втомило і хтось за них вирішить
   
Давно з фронту?

За такі питання тупо в рило б'ють. Мовчки.
   
За такі питання тупо в рило б'ють. Мовчки.

Соромно відповісти??? Ви там зовсім подуріли?
   
Соромно відповісти??? Ви там зовсім подуріли?

Це просто ти ідіот. Пояснювати, чому?
   
Це просто ти ідіот. Пояснювати, чому?

Спробуй! Чекаю.
   
найгіршк, що це населення і не буде боротися з наслідками. Бо весь їх інфантильний світогляд, що їх все втомило і хтось за них вирішить
та то зрозуміло. тому я хз, хто усе розрулить. в 19 році особисто я зарікся. сьогодні привіз додому бензогенератор на 2.5 квт, 15 літрів вина, забив холодильник яйками, качками, телятиною та бараниною, взяв кілька кг зерен qualita oro і влаштувався спостерігати за подіями :beach:
   
Спробуй! Чекаю.

Спробую...
Тут є різні люди. Більшість - так, диванні патріоти, хтось відробляє бабло чи так, топить за якусь партію. А хтось... Ну наприклад допомагає аеророзвідці. Чи просто якійсь бригаді.
Але припустимо, є тут хтось, хто не сам, а знайомий, наприклад, зі снайперами чи розвідкою чи ще кимось? Будуть тобі базікати? Мабуть таки нє... То ж твоє питання, тіпа таке "а я вас піддіну", або безглузде, або наводить на думку, що працюєш на ворога.
   
Спробую...
Тут є різні люди. Більшість - так, диванні патріоти, хтось відробляє бабло чи так, топить за якусь партію. А хтось... Ну наприклад допомагає аеророзвідці. Чи просто якійсь бригаді.
Але припустимо, є тут хтось, хто не сам, а знайомий, наприклад, зі снайперами чи розвідкою чи ще кимось? Будуть тобі базікати? Мабуть таки нє... То ж твоє питання, тіпа таке "а я вас піддіну", або безглузде, або наводить на думку, що працюєш на ворога.

Тобто цей дописувач A.W.  можливо працює на ...... і не треба його діставати?

Але він явно і давно працює на хуйло. І це очевидно.
   
та то зрозуміло. тому я хз, хто усе розрулить. в 19 році особисто я зарікся. сьогодні привіз додому бензогенератор на 2.5 квт, 15 літрів вина, забив холодильник яйками, качками, телятиною та бараниною, взяв кілька кг зерен qualita oro і влаштувався спостерігати за подіями :beach:

яка область?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія