Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут Бінодовна перевзуватися почала... А як вилизувала зелену жопу, як вилизувала! :lol:


Даже не важно, по поводу чего это было тогда написано, хотя я прекрасно помню, по поводу чего. Тем более, что за этим постом следует ещё один, длиннее и злее. Сейчас это неважно.

Важно, что я хорошо помню свои мысли того времени — уже тогда, за 2 года до выборов, стало понятно, что Порошенко конец. И цирк с Саакашвили проявил это как нельзя сильно.

У Зеленского сейчас где-то тот же этап правления, положение получше конечно, но тоже весьма плачевное. И если выводы сделаны не будут, то его ждёт порошенковский результат и ни о каком втором сроке не будет идти и речи.

Каждый наш президент боится быть сильным и демонстрирует себя отъявленным трусом. В Украине быть трусами себе не могут позволить даже трупы. Почему это до сих пор не всем понятно — теряюсь в догадках
   
а хто це й чому так важлива її писанина :S
   
Ну, пан мав би її знати. Колись вона була одним з ТОП шоколадних ЛОМів. Але вчасно здриснула, почистила повністю свій ФБ і перевзулася в ЗЕлені кеди.
Зараз видно теж їй щось чуйка підказує...
   
Ну, пан мав би її знати. Колись вона була одним з ТОП шоколадних ЛОМів. Але вчасно здриснула, почистила повністю свій ФБ і перевзулася в ЗЕлені кеди.
Зараз видно теж їй щось чуйка підказує...
у мене тільки одне питання-тобі нічого робити,що ти по помийках ходиш і потім то приносиш в дзьобі чи то в тебе робота 7/24 -моніторити соцмережі і вишукувати такі "смажені каштанир"?
 нічого особистого-тільки бізнес B-)
   
Зашел, думал это про нашу Олю Тейлор ветка : Biden'овна  :gigi:

Ушел  :pooh_go:

   
ну дик те, що Зе біжить по граблям Петра, це добра половина країни уже бачить

про що і свідчать рейтинги
   
Схоже, що падіння рейтингів Зе обернено пропорційні його бандеристості, тому чекаю на воронки та шибениці для русні B-)
   
Схоже, що падіння рейтингів Зе обернено пропорційні його бандеристості, тому чекаю на воронки та шибениці для русні B-)

Ніт. Свій більш чи меньш помірковано ватний електорат він втратив, на заході України то було протестне голосування, а "біле братство" Петра - непробиваєме. Там навить якби Бандера встав з могили - вони б були "твердо за Петра".
   
а хто це й чому так важлива її писанина :S
Приєднуюся до запитання.
   
шо за бінодовна?  тейлор ?
   
 8-:
вперше чую

от якщо би пояркорв або березовець перевзувся, оце було б діло, а бідоновна це спам
   
шо за бінодовна?  тейлор ?

Ваше высочество а вы не срать не пробовали, или гавна в системе перебор а мозгов нет вообще?
   
Особенность ФУПа, никому не понятный  поц считает своим правом срать ослиной мочёй.
   
Особенность ФУПа, никому не понятный  поц считает своим правом срать ослиной мочёй.

хейтеры - это ознака популярности

значит, Вас кто-то читает

у меня вот тоже есть пару хейтеров  и я иногда кидаю им костку - они думают что подловили меня на чем-то  :-)o
   
ольга выше вас зацепил хорнет я сама удивилась о чем он
   
все претензии к пану хорнету
   
Зашел, думал это про нашу Олю Тейлор ветка : Biden'овна  :gigi:

Ушел  :pooh_go:

За копійку свину продався  :lol:
   
все претензии к пану хорнету

Да, он безусловно тоже красавЕц. Что есть то есть. Жало есть, мозгов нет. От слова совсем. 

Ок, Ваше Высочество. Извинения приняты. Можете меня поправить если я вас не правильно поняла.   
   
А об чем ветка, Тома? С надеждой пересчитываешь тех, кто образумился и хочет "Петра взад"? B-)
   
А об чем ветка, Тома? С надеждой пересчитываешь тех, кто образумился и хочет "Петра взад"? B-)

Ніт. Я не входжу в "біле братство" Петрове...  :laugh:
   
Якась корабельна сосна. Що нам її думки? Коли Порох маневрував- це ще було якось зрозуміло. Нічим було воювати. Потім вже й воювали... Обрала бубочку... ну що? Отримала?
   
Ніт. Я не входжу в "біле братство" Петрове...
Зате "біле братство" входить в тебе, може навіть без вазелінчіка,  як крокодайл )))
   
Не розумію чого публіка така збуджена .
Писанина і поведінка жінки Каті  цілком відповідає її прізвищу .

Золота́р —  асенізатор, чистильник вигрібних ям .
   
почистила повністю свій ФБ
Деву Лайнос  в неї  вчився,  бггг
   
Що я помітив, що медвудчуківські боти з'явилися на україна-24, а Блазня по першому незалежному почали потрошку нахвалювати  ;o

Тобто Блазень вскривається
   
Що я помітив, що медвудчуківські боти з'явилися на україна-24, а Блазня по першому незалежному почали потрошку нахвалювати  ;o

Тобто Блазень вскривається

А Україна24 нє, не вскривається? :weep:
   
А Україна24 нє, не вскривається? :weep:

Одне діло підключати до шатання Блазня авакова-гройсмана-кроля-мураева-гордона-гончаренка

А інша справа випусувати фріків які знані суто на медведчук-тв.

Це був зашквар. Написав їм у коментарі але не певен що це зроблено несвідомо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія