Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність

Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність:

За наругу та паплюження державної мови, яка вважається одним із символів державності
За спроби запровадження офіційної багатомовності
За незнання державної мови посадовцями та суддями
За порушення чинних мовних квот у кіно та в медіа
За відсутність базової україномовної версії будь-якого сайту
За порушення мовних вимог щодо робочого спілкування та документообігу органів влади, підприємств та організацій


А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)
   
О, а де можна в мовну поліцію записатись? Чи де можна записатись в інспектори з мови, підприємства перевіряти?
   
а там навіть судді та посадовці не знають української й розмовляють на діалектах\суржиках?
   
А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)
не можна, закарпатський діалект це  перлина української  мови

наруга це вживання кацапоязика на людях
   
германия лопнет от наплыва политических беженцев
   
Если я на офф мероприятии перейду на русский. Какой штраф и кто мне выпишет?
   
Гарна тема для корупціонерів.

   
Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність:

За наругу та паплюження державної мови, яка вважається одним із символів державності
За спроби запровадження офіційної багатомовності
За незнання державної мови посадовцями та суддями
За порушення чинних мовних квот у кіно та в медіа
За відсутність базової україномовної версії будь-якого сайту
За порушення мовних вимог щодо робочого спілкування та документообігу органів влади, підприємств та організацій


А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)
Знову за вуха натягуєш, діалект є діалект...
   
Знову за вуха натягуєш, діалект є діалект...

В чому ТС неправий?
Існує офіційно затверджений словник закарпатського діалекту?
Ні? Ось і маємо - наруга над мовою.
Тільки питання над якою її версією?
   
Анекдот на украинском, статья?

Маты на украинском?

Можно ли обращаться к менту на русском?
   
Если я на офф мероприятии перейду на русский. Какой штраф и кто мне выпишет?


хто-хто...
А.Ваков, меністр.
Прийде і поплеще тебе по плечу:
"І ти, граф?.. Не бойся... я пять лєт ігнаріравал ст.10 Канстітуціі Украіни і нічєво...
   
Ці питання вже піднімались раніше російськомовними в Прибалтиці. Є напрацьована практика, є прецеденти, все буде добре, головне не хвилюватись, берегти душевну рівновагу.
   
Если я на офф мероприятии перейду на русский. Какой штраф и кто мне выпишет?
хто-хто...
А.Ваков, меністр.
Прийде і поплеще тебе по плечу:
"І ти, граф?.. Не бойся... я пять лєт ігнаріравал ст.10 Канстітуціі Украіни і нічєво...

Ну во пкрвых надо зафиксировать правонарушение, потом составить админпротокол, дать мне расписаться. Дать мне 10 дней, может я в суд подам.
И какие штрафы? 100, 200, 500 грн.?  :laugh:
   
Если я на офф мероприятии перейду на русский. Какой штраф и кто мне выпишет?

для того щоб пєрєйті на рускій, треба почати українською
   
для того щоб пєрєйті на рускій, треба почати українською

Шановни друзи...и понеслась...дальше что?
   
Шановни друзи...и понеслась...дальше что?

суд і депортація в новоросію або крим (tu)
   
суд і депортація в новоросію або крим (tu)

Да? Тогда я не понимаю зачем Господин Фольксман Зеленскому по уходу такую свинью подложил.
   
Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність:

За наругу та паплюження державної мови, яка вважається одним із символів державності
За спроби запровадження офіційної багатомовності
За незнання державної мови посадовцями та суддями
За порушення чинних мовних квот у кіно та в медіа
За відсутність базової україномовної версії будь-якого сайту
За порушення мовних вимог щодо робочого спілкування та документообігу органів влади, підприємств та організацій


А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)

закони в нас голосувати мастаки... от з виконанням чомусь халепа
   
Да? Тогда я не понимаю зачем Господин Фольксман Зеленскому по уходу такую свинью подложил.

а в чому свиня?
спочатку вводиться норма про ліміт на швидкість
потім ставляться камери на дорозі
потім приходять штрафи
все нормально тут, людей потрібно поступово привчати до думки, що українська мова - це корисна штука
   
суд і депортація в новоросію або крим (tu)

Падаждітє, а еслі прадолжить по англійски то депортірують в штати? Ілі хотя би в Лондон?
   
а в чому свиня?
спочатку вводиться норма про ліміт на швидкість
потім ставляться камери на дорозі
потім приходять штрафи
все нормально тут, людей потрібно поступово привчати до думки, що українська мова - це корисна штука

 :laugh:
   
Прикидываю как в Одессе русскоязычныц мент будет выписывать протокол и штраф  другому русскоязычному за то что он промову не на мове говорил  :weep:
   
мусора хлопают в ладоши
   
а в чому свиня?
спочатку вводиться норма про ліміт на швидкість
потім ставляться камери на дорозі
потім приходять штрафи
все нормально тут, людей потрібно поступово привчати до думки, що українська мова - це корисна штука

Для чого корисна? Я наприклад не знаю аналогів в українській (російській) мові назвам елементів деяких виробничих процессів, і в розмові чи документації використовуються перекручені англійські слова. Знову велосипед (а пардон тепер мабуть це ровер, чи біцикл, чи лісапет, чи...) ізобрєтаєм?
   
Прикидываю как в Одессе русскоязычныц мент будет выписывать протокол и штраф  другому русскоязычному за то что он промову не на мове говорил  :weep:

нема питань, невиконання службових обов'язків
   
мусора хлопают в ладоши

Особенно где нить в Харькове. Фольксман провокатор. Он подложил свинью с Зе, что бы тот отменил этот закон и таким образом Фольксман обвинит его в ватничестве и получит западный электорат.
Опять будет карта Украины как при рыгах
   
Для чого корисна? Я наприклад не знаю аналогів в українській (російській) мові назвам елементів деяких виробничих процессів, і в розмові чи документації використовуються перекручені англійські слова. Знову велосипед (а пардон тепер мабуть це ровер, чи біцикл, чи лісапет, чи...) ізобрєтаєм?

ну і в чому проблема використовувати перекручені англійські слова?
   
нема питань, невиконання службових обов'язків

Да они поржут оба. Потом не удивляйся если там появятся зеленые человечки.
   
Особенно где нить в Харькове. Фольксман провокатор. Он подложил свинью с Зе, что бы тот отменил этот закон и таким образом Фольксман обвинит его в ватничестве и получит западный электорат.
Опять будет карта Украины как при рыгах

ну і правильно звинуватить, якщо Вазелін хоче захищати право узкоязиких не знати української мови в Україні - то він і є вата
люди мають право знати про це

чому я маю знати коцапську мову, а ви можете не знати українську?
не хочеш знати і вважаєш себе самим умним - башляй
   
ну і правильно звинуватить, якщо Вазелін хоче захищати право узкоязиких не знати української мови в Україні - то він і є вата
люди мають право знати про це

чому я маю знати коцапську мову, а ви можете не знати українську?
не хочеш знати і вважаєш себе самим умним - башляй

Так они не будут башлять. Государство дискредитирует само себя нереальностью выполнения законов.
   
Да они поржут оба. Потом не удивляйся если там появятся зеленые человечки.

що значить не удівляйся?
якщо українська мова їм не потрібна - значить вони ніяка не Україна, це їх вибір
   
А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)
треба приклади щоб фуп експертно оцінив
   
Так они не будут башлять. Государство дискредитирует само себя нереальностью выполнения законов.

чому не будуть?
якщо буде потерпіла сторона - йде позов в суд - розгляд справи - штраф
якщо потерпілої сторони не буде - нехай акають, але знають що в будь-який момент потерпіла сторона може з'явитись
   
що значить не удівляйся?
якщо українська мова їм не потрібна - значить вони ніяка не Україна, це їх вибір

Понятно. А вам не потрибни они с теми территориями.
   
За спроби запровадження офіційної багатомовності

В Индии 22 официальных языка, емнип. :fuck:
   
чому не будуть?
якщо буде потерпіла сторона - йде позов в суд - розгляд справи - штраф

А кто потерпила сторона от перехода на русский язык завуча школы на линейке 1-го сентября?
   
Понятно. А вам не потрибни они с теми территориями.

ну по такій логіці, можна сказать що дурним українцям не потрібні російські території,
вони ж не хочуть грати по російським правилам
а от якби відкинули свою дурну шароварщину - то одразу зажили б по багатому з нєфтюшкою і газом

ціна завелика
ніхто в здоровому глузді не буде жертвувати своєю ідентичністю за території
території потрібні щоб на них свою ідентичність поширювати, а не щоб звіди брати чужу

якщо вони не хочуть української ідентичності - ну що ж, успіхів їм
   
В Индии 22 официальных языка, емнип. :fuck:
не повіриш, Індія федерація
   
А кто потерпила сторона от перехода на русский язык завуча школы на линейке 1-го сентября?

україномовні діти в цій школі і їх батьки
   
Ці питання вже піднімались раніше російськомовними в Прибалтиці. Є напрацьована практика, є прецеденти, все буде добре, головне не хвилюватись, берегти душевну рівновагу.

У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія