Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
3
cьогодні в 14:00
хуйло дуже боїться Саміту миру. Він думав, що 90 країн нас не підтримають, він зривав саміт і продовжує це робити - Зеленський

Президент припускає, що з метою зриву саміту російський диктатор спробує влаштувати якусь паралельну платформу.

«Є ті, хто може підтримати на сьогодні Росію, отже, вони підтримують війну, тому що хуйло прийшов з війною. Але якщо лідери мовчать, то це ще гірше, я так вважаю. Тому що ти або за мир, або за війну, і краще знати, що ти – ворог, ніж знати, що ти без будь-якої думки. Це говорить про те, що якщо ти мовчиш, то тебе влаштовує те, що зараз відбувається», - сказав Зеленський на прес-конференції з прем'єр-міністром Бельгії Олександром Де Кроо.

Президент також заявив, що дуже хотів би, щоб Байден особисто був присутнім на Саміті миру.

«Я вважаю, що президент Байден потрібен Саміту миру та іншим лідерам, які дивляться. Якщо президента США не буде, то хуйло цьому аплодуватиме», - зазначив він.

За словами Президента, Україна хоче, щоб війна якнайшвидше закінчилася миром, але справедливим.
6
cьогодні в 12:12
7
cьогодні в 12:09
А він таки поїхав послом?

Територія посольства вважається територією України.
10
cьогодні в 11:01
Бельгія обіцяє передати 30 F-16 до кінця року. (24й канал)
До кінця 2028 року.
13
cьогодні в 08:52
https://twitter.com/view/status/1795150247158596020
Нічо смішного нема, згадай чому Харків іменувався першою столицею. Кацапи просто копіпастятт
То це для цього вони почали наступ на Харків?   :facepalm:

І Янука посадити презом в старій новій столиці.
15
cьогодні в 08:49
„ Експерти, конституціоналісти говорять однозначно – жодної колізії між законами немає”    Нехай знайдуть ці положення в конституції, що президент має сидіти вічно, бо в нього війна:)

На це може відповісти лише КС, а не ФУП.
19
cьогодні в 07:19
Тоже знаю такие примеры, когда люди мотались по бывшим местам работы собирали справки. У меня все три конторы, где я работал, уже не существуют. Вот мне весело будет
щиро бажаю тобі залишитися без пенсії.  :beach:
Знаешь, чучело эмигрантское, мне моя пенсия погоды не сделает. Останется Украина — я прокормлюсь тут даже без пенсии. Не останется — так и пенсия не имеет значения. Спрашивал тут, потому что просто интересно было, спасибо кстати всем, кто отвечал.

А вот ты, патриот в экзыли, так и не ответил мне на простой вопрос. Что еще раз подчеркивает мою правоту относительно таких, как ты моральных уродов.

Не нервуйся так, а то, крім пенсії, залишишся ще і без нервових клітин.
20
cьогодні в 07:15
То есть если на фупе написать кому-то в пылу политических баталий «хуй тебе в рот» или «ебись ты конем» — то это уже не просто бан?  :-)o

Просто не треба такі шедеври писати.
22
cьогодні в 06:59
24
27 травня 2024 18:39:55
кара божа?

У кацапів через весняні заморозки сталась дуже неприємна ситуація з сільським господарством загалом - планується введення режиму Че-Ес федерального значення — кацапЗМІ

Ну що, наїлись краденого зерна з окупованих територій, уйобки нещасні? Як-то кажуть, приємного.


25
27 травня 2024 18:37:50
Якщо запис в трудовій зроблений без помилок, то жодного папірця не потрібно.
Може бути... але це зараз. Маю приклади коли все в людей деякий час назад було без помилок, але всі зобов'язані були подавати ще і підтвердження з підприємств, багато з яких було закрито, не працювало, або там не хотіли давали ні які довідки. Нема довідки... немає по цьому періоду стажу.
Тоже знаю такие примеры, когда люди мотались по бывшим местам работы собирали справки. У меня все три конторы, где я работал, уже не существуют. Вот мне весело будет

щиро бажаю тобі залишитися без пенсії.  :beach:
26
27 травня 2024 18:36:04
Остаточні параметри підвищення військового збору і податку доданої вартості (ПДВ) будуть відомі після червня, активна робота над підвищенням податків може початися в липні.

Про це в інтерв'ю NV розповів перший заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

"Остаточні параметри будуть відомі після червня. Те, що не буде вистачати грошей, я говорив з вересня минулого року, коли побачив бюджет", – сказав Железняк.

За його словами, видатки на оборону минулого року були нижчими з ряду причин, але цього року вони суттєво збільшаться через інфляцію, мобілізацію та потребу у зброї. Раніше очікували, що розрив бюджету складе близько 400 млрд грн, зараз через збільшення видатків цифра може сягнути 720 млрд.

Він зазначив, що активна робота над підвищенням податків може початися в липні.

"Навіть якщо податки будуть прийняті в серпні, в що я не вірю, у нас залишиться лише чотири місяці, щоб закрити бюджетну діру", – підкреслив він.

https://www.epravda.com.ua/news/2024/05/27/714288/
28
27 травня 2024 15:28:31
Отвечу так, чтоб тебе максимально понравилось, забугорный патриотишка: конечно же нет  :K
То хто тепер з нас ковбасник, ти чи я?
Таких как ты "патриотов" я всегда спрашиваю: почему ж ты сдрыснул с уже независимой Украины, раз для тебя важнее этой независимости ничего нет? А коль уж сдрыснул, то свой пи3дак прикрой и не учи оставшихся тут, как родину любить.

Забаньте вже то кацапське хамло. Я би таким взагалі пенсію не давав, нехай парашка їх годує.
30
27 травня 2024 14:08:49
32
27 травня 2024 14:03:04
до речі по удараx по цих станціях, в рашці це є частиною ядерного щита, і напад на них згідно доктрини вважається таким, що вимагає ядерного удару і відповідь, але червоні лінії кацапами в чергове посунуті в їхні ж єпєня...  [M]

В них та ЯЗ в такому стані, що краще не ганьбитися.
34
27 травня 2024 11:34:26
Аби ті  були не популісти
Немає правих непопулістів.
36
27 травня 2024 11:28:54
В первое десятилетие независимости Украины, за которое голосовали как раз те, кто учился и служил в СА при СССР, нас уверяли, что все это идет в стаж. Киданули?
А якби сказали правду, то ти би за незалежність не проголосував?
Отвечу так, чтоб тебе максимально понравилось, забугорный патриотишка: конечно же нет  :K

То хто тепер з нас ковбасник, ти чи я?
37
27 травня 2024 09:49:11

Повна версія