Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко закликав готувати на зиму теплий домашній одяг і ковдри

жить можно в квартире и при + 15, но это ппц как холодно

смиявся от совета искать хату в селе и закупать дрова

ладно - надо еще дожить до той зимы
чому?

Я купив стару хату виключно як дачу. Літній душ, туалет на дворі, жив там влітку.

Іноді виїхати взимку вистачало каміну та грубки.

З початком війни всіх вивіз до села, але як жити з річним опаленням некомфортно. За це літо зроблено опалення водяне, теплі поли, твердопаливного котла з ємністю встановлено і зроблений септик.

Будь хто може придбати замість пари айфонів хату і зробити там гравітаційну систему від твердопаливного котла.
   
А журнали заповнювати в школі при +8 не пробували? А учні як мають писати в таких умовах?
я хз знаю сколько было градусов в той панельной школе зимой в которой я училась, но на уроках мы сидели в польтах, уроки понятное дело никто не сокращал поминунтно, то есть по 45 минут 6-7 уроков. В период гриппозных эпидемий в классе было человек 6 из 40+

я много чего пережила в жизни, больше никаких катакализмов переживать не хочу, к сожалению это не от меня зависит

зы - я работала по суткам в прошлой жизни, спала на топчане полностью одетой вернее дремала ночью при температуре в районе 10 градусов. Так, что  8-)
   
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Новий навчальний рік у Львові
Як повідомили у Львівській міській раді, у Львові навчальний рік розпочнеться 1 вересня.

Учні 1-5 класів навчатимуться в очному форматі.
Учні 6-10 класів навчатимуться переважно в очному форматі, дистанційний формат можливий раз на тиждень.
Учні 11 класів навчатимуться у змішаному очно-дистанційному форматі залежно від семестру.
Читайте також:

У школах Львівської області скасують російськомовні класи (Фото:Wokandapix/pixabay.com)
У школах Львівської області вирішили скасувати російськомовні класи — радник голови ОВА
Остаточне рішення про формат навчання прийматиме директор школи.

За даними Львівської міськради 84% міських шкіл мають свої укриття, решта мають укласти договори із закладами поблизу, в яких є укриття.

Для переселенців, які мешкають у 80 школах, шукають інше приміщення.

++++++++++++++++++++++++++++++
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/chi-bude-1-veresnya-v-ukrajini-yak-pracyuvatimut-shkoli-navchalniy-rik-2022-v-ukrajini-50262717.html

Мені це щось не дуже на вільний вибір подібно.

Особливо сподобалося "мають укласти договори".  Пропозиція від якої неможливо відмовитися :)

Так наче ж дозволяється батькам обрати для дітей будь-яку школу, де є онлайн, особливо - для переселенців. Моя колега зараз з родиною у Львові, каже, що реальний вибір є, але вони залишаються дистанційно у своїй київській гімназії, яка подобається, вчителі, колектив і тд., поки не можуть повертатись.

Там, де адекватна місцева влада та чиновники, директор школи та вчителі, я думаю, якось можна знаходити прийнятні поточні рішення.
   
З початком війни всіх вивіз до села, але як жити з річним опаленням некомфортно. За це літо зроблено опалення водяне, теплі поли, твердопаливного котла з ємністю встановлено і зроблений септик.
На це все треба дофіга бабла
   
чому?

Я купив стару хату виключно як дачу. Літній душ, туалет на дворі, жив там влітку.

Іноді виїхати взимку вистачало каміну та грубки.

З початком війни всіх вивіз до села, але як жити з річним опаленням некомфортно. За це літо зроблено опалення водяне, теплі поли, твердопаливного котла з ємністю встановлено і зроблений септик.

Будь хто може придбати замість пари айфонів хату і зробити там гравітаційну систему від твердопаливного котла.

На то треба купу грошей, особисте авто та силу й вправність у тій роботі. Що ви пропонуєте робити бідним, старим та немічним ?
   
На це все треба дофіга бабла
За що й розмова
   
На це все треба дофіга бабла

Але це дешевше ніж квартира в мурашнику у великому місті.
А переваги очевидні...
   
Для кого дешевше ? Для кієвскага ойтішніка ?
Для судді ? Чи для пересічного роботяги ?
   
Там, де адекватна місцева влада та чиновники, директор школи та вчителі,

Ключові слова.

Там де таке є взагалі все добре і проблем мінімум.

Але "мають укласти", "можливо раз на тиждень" не дуже з цим в'яжеться. Більше нагадує "рєшенія партіі - в жизнь".

Мова не про вибір школи, існують онлайн школи які можна вибрати незалежно від карантину чи воєнного стану.

Мова про вибір форми навчання в поточному закладі.
   
Що ви пропонуєте робити бідним, старим та немічним ?


Вони всі мають по парі айфонів?

Зрозуміло, що мова не про них.

Крім того якщо буде масовий попит хати по ціні  пари айфонів швидко закінчаться.
   
Але це дешевше ніж квартира в мурашнику у великому місті.
А переваги очевидні...

Так мова не про "або" а про "і". Мало хто наважиться продати квартиру в мурашнику і назавжди виїхати в село. Крім того, існують іпотеки  8-)
   
Вони всі мають по парі айфонів?

Зрозуміло, що мова не про них.

Крім того якщо буде масовий попит хати по ціні  пари айфонів швидко закінчаться.
Та за що я й кажу.
Й про хати ви праві повністю - бо є вже в мене досвід купівлі хати в далекому селі на Сумщині у 1994 році. Тіпа гроші прилаштував . Еге. Зараз . Тоді всі кидалися їх купляти, ціна була йой. За два роки всі ті хати знов стали пусткою.
   
Більшість хат, що пустують, мають своїх господарів, що досить часто проживають у містах - впевнений, що вони також роздумують над зимовими перспективами.
   
Так мова не про "або" а про "і". Мало хто наважиться продати квартиру в мурашнику і назавжди виїхати в село. Крім того, існують іпотеки  8-)

Структура економіки міняється на очах і дуже швидко.
Вже давно не по карману Україні мегаполіси.
З цим потрібно змиритись і прийняти реальність...
   
Структура економіки міняється на очах і дуже швидко.
Вже давно не по карману Україні мегаполіси.
З цим потрібно змиритись і прийняти реальність...

Мегаполіси дешевше утримувати
   
Я ото цікавився чи можна газовий котел перевести на скраплений газ з балуна. Кажуть, що можна, але тре редуктор і міняти форсунки. Хз що робити
   
Я ото цікавився чи можна газовий котел перевести на скраплений газ з балуна. Кажуть, що можна, але тре редуктор і міняти форсунки. Хз що робити
С балона то для мирного часу.

Зараз Тре паливо купляти на весь сезон.

Тобто Тре газгольдера. Трохи дороже ніж дрова. У два три рази виходить
   
Будь хто може придбати замість пари айфонів хату і зробити там гравітаційну систему від твердопаливного котла.


ти "вживу" давно бачив спеціаліста, що здатний зробити "гравітаційну систему від котла"? Навіть не твердопаливного, а від газового?
сучасні "спеціалісти" того не вміють!
вони вміють поставити насоса та протягнуть пластикові труби
а ті, хто може розрахувать діаметр труби та кути, щоб прокласти - то вже на пенсії всі
а тут дуже важливо все виставить, бо якщо помилився десь - то воно не запрацює, або не дасть достатньо тепла
   
Але пропан це і тепло і світло і навіть тачку можна заправити
   
ти "вживу" давно бачив спеціаліста, що здатний зробити "гравітаційну систему від котла"? Навіть не твердопаливного, а від газового?
сучасні "спеціалісти" того не вміють!
вони вміють поставити насоса та протягнуть пластикові труби
а ті, хто може розрахувать діаметр труби та кути, щоб прокласти - то вже на пенсії всі
а тут дуже важливо все виставить, бо якщо помилився десь - то воно не запрацює, або не дасть достатньо тепла
Можна зробити дводюймовою трубою тупікову на горище і звідти розлив на радіатори все під уклоном. Нічого складного для тих хат в 65м2 нема.

Це не 200 і не 400
   
Вони сьогодні вдвох вирішили познущатися над українцями?
Спочатку от ето https://censor.net/ua/news/3361101/yakby_vlada_poperedyla_ukrayintsiv_pro_mayibutnye_vtorgnennya_rf_sche_v_jovtni_ukrayina_protrymalasya

а тепер і ось це:

Зеленська закликала батьків особисто оцінити безпекові умови для їхніх дітей у школах.

Олена Зеленська відвідала львівський ліцей та перевірила умови навчання під час війни.

Про це повідомила Олена Зеленська, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, навіть за наявності найкращих систем ППО бомбосховище – віднині musthave для кожного українського дитсадка, школи, інституту. Вона наголосила, що з 1 вересня в українських школах, лише в максимально безпечних – почнеться очне навчання.

"Шановні батьки, якщо у вашій школі планують очне навчання – обов’язково відвідайте її особисто й оцініть безпекові умови. Пройдіть шляхом, яким у разі тривоги рухатимуться ваші діти. Перевірте все. Ми не залишимо наших дітей без освіти, і навчальний процес триватиме. Але відтепер маємо поєднувати його з максимальною безпекою. І подбати про неї повинні ми, дорослі", - зазначила Зеленська.

Джерело: https://censor.net/ua/p3361118
   
Батьки викопають до вересня бомбосховища в школах?! :S

Бо, якщо бомбосховища немає, то що робити з дітлахами під час повітряної тривоги?
   
І що робити дітлахам, які вулицями йдуть до школи без батьків, і раптом пролунав сигнал повітряної тривоги?
   
Будь хто може придбати замість пари айфонів хату і

мне иногда кажется, что участники форума живут в своем мире

по их мнению у нас в стране просто валом людей которые могут придбати пару айфонов без ущерба для своего бюджета

вы знаете, очень много народа живет на несколько тысяч гривен в месяц, им что делать посоветуете?
   
Батьки викопають до вересня бомбосховища в школах?! :S

Бо, якщо бомбосховища немає, то що робити з дітлахами під час повітряної тривоги?

викопати не катит, это должно быть основательное бомбоубежище с бетонными перекрытиями, двумя выходами и так далее

у нас такое было в школе, нам там рассказывали о крестовом походе против коммунизма и как омерика мечтает на нас яо скинуть
   
Більшість хат, що пустують, мають своїх господарів, що досить часто проживають у містах - впевнений, що вони також роздумують над зимовими перспективами.
ну, я пока тут движения особо не видела по пустым хатам. В основном дачники приезжают урожаи собирать, но одна тетка из ИФ машину дров купила видимо если что приедет
   
Молли,  ты спала на топчане в Луганске?  Как же это? 
   
С балона то для мирного часу.

Зараз Тре паливо купляти на весь сезон.

Тобто Тре газгольдера. Трохи дороже ніж дрова. У два три рази виходить

То вже якесь збочення
   
То вже якесь збочення
Дуже гарне рішення, але нажаль дороге. Я його розглядав як перше.

Закриває питання автономності повністю, але грошей пожалкував  :(
   
До речі, може хто в курсі- повний стандартний 50л  газовий балон то в еквіваленті скільки куб м газу?
   
Дуже гарне рішення, але нажаль дороге. Я його розглядав як перше.

Закриває питання автономності повністю, але грошей пожалкував  :(

Тебе за таке пожежники просто розцілують! 
   
Тебе за таке пожежники просто розцілують! 
Та вонот цілком легальне. До 6 кубів можна наземні після підземні.

Всі бамажкі видають, тіко гроші.
 І електрика і опалення з однієї бочки. Мрія :love:
   
Нарив от таку інфу по скрапленому газу ( повністю приводити статтю не буду, кому цікаво читайте тиць )

Балун  пропану 50л (вага 27кг газу) приблизно рівна 10 м3 газу (9.93)
Звісно, ще буде різниця в теплотворності, тут може бути  різниця в будь-яку сторону.
Кароч, хату опалювати взимку з балунів газовим котлом ідея брєдова - в мене в сильні морози йде майже 300 кубів (разом з підігрівом води). Тупо балун на день треба
   
Та вонот цілком легальне. До 6 кубів можна наземні після підземні.

Всі бамажкі видають, тіко гроші.
 І електрика і опалення з однієї бочки. Мрія :love:

Тільки ціна питання космос
   
Тільки ціна питання космос
Як і кажу, мрія :love:

А так доведеться дрова таскати  :(
   
Накопичити 19 млрд куб. м газу до зими, як звелів Кабмін, малореально, - Вітренко

Джерело: https://censor.net/ua/n3361312

За його словами, зараз у сховищах міститься лише 12,3 млрд куб. м. До опалювального сезону частину газу, якого не вистачає, забезпечить внутрішнє видобування - близько 1 млрд куб. на місяць. Але ще 4,5 млрд кубометрів потрібно імпортувати.
   
Накопичити 19 млрд куб. м газу до зими, як звелів Кабмін, малореально, - Вітренко
Джерело: https://censor.net/ua/n3361312

За його словами, зараз у сховищах міститься лише 12,3 млрд куб. м. До опалювального сезону частину газу, якого не вистачає, забезпечить внутрішнє видобування - близько 1 млрд куб. на місяць. Але ще 4,5 млрд кубометрів потрібно імпортувати.

А чого зараз не качать?
Кацапський газ хай краде
   
ти "вживу" давно бачив спеціаліста, що здатний зробити "гравітаційну систему від котла"? Навіть не твердопаливного, а від газового?
сучасні "спеціалісти" того не вміють!
вони вміють поставити насоса та протягнуть пластикові труби
а ті, хто може розрахувать діаметр труби та кути, щоб прокласти - то вже на пенсії всі
а тут дуже важливо все виставить, бо якщо помилився десь - то воно не запрацює, або не дасть достатньо тепла

Там проблема більше в тому що радіатор має знаходитися вище ніж котел. Тобто котел треба ставити в підвалі або радіатори на рівні вікон або вище. А так все можна прорахувати, нічого там супермудрого нема (в мене така система є).
   
Нарив от таку інфу по скрапленому газу ( повністю приводити статтю не буду, кому цікаво читайте тиць )

Балун  пропану 50л (вага 27кг газу) приблизно рівна 10 м3 газу (9.93)
Звісно, ще буде різниця в теплотворності, тут може бути  різниця в будь-яку сторону.
Кароч, хату опалювати взимку з балунів газовим котлом ідея брєдова - в мене в сильні морози йде майже 300 кубів (разом з підігрівом води). Тупо балун на день треба

Там основне теплотворність а не об'єм. Теплотворність на кілограм пропану і метану мало відрізняються, тому рахувати треба кілограми а не куби. Куб метану котрий в трубах це десь 650 грам приблизно.

Стандартний 50 л балон заливати 50 літрами газу (27 кг як Ви писали) не можна бо при нагріванні його може розірвати. 
   
Та вонот цілком легальне. До 6 кубів можна наземні після підземні.

Всі бамажкі видають, тіко гроші.
 І електрика і опалення з однієї бочки. Мрія :love:

Це що Ви  маєте на увазі - реально газгольдер для природного газу чи цистерну для пропану? Бо 6 кубів метану це хіба на кухню вистачить на кілька днів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія