Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Керівництво Michelin вибачилось за "російський борщ" перед посольством України

Не дай вам Бог, скуштувати автентичні кацапській "щі"...
Коли те, що моя бабця свиням мішала вони називають - акрошка. Тьху. Погань...
   
Щи - это вода, которой помыли кастрюлю из-под борща
   
нє.
капусняк це кацапські щі
Шта?  ;o

Kapuśniak – zupa z poszatkowanej kapusty głowiastej (świeżej[1] lub kiszonej[2]) i warzyw, często na wywarze z wędzonego boczku[3] lub z żeberek. Znana w kuchni polskiej, góralskiej – kwaśnica (tam przygotowywana z kiszonej kapusty), słowackiej – kapustnica (z kiszonej kapusty), ukraińskiej – капусняк.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapu%C5%9Bniak
   
нє.
капусняк це кацапські щі
Капустняк это очень крутое блюдо.
Особенно зимой, из печи или с дровяной плиты. Когда заходишь в хату после того как хорошо поработал на улице

Щи это помои. Капустняк шикарный суп, сытный очень
   
Капустняк это очень крутое блюдо.
Особенно зимой, из печи или с дровяной плиты. Когда заходишь в хату после того как хорошо поработал на улице

Щи это помои. Капустняк шикарный суп, сытный очень
Так, бабуся в дитинстві пам'ятаю варила, смакота...
А кацапські шті доводилося пробувати в кацапстані, наші помиї смачніші.
   
Сейчас у Фархада стрим. Зашёл в Армению. Ахперчики п*расы говорят что борщ это их блюдо)
   
6 жовтня 2020 року експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України внесла український борщ до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Ініціатором цього був український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко. Вивчаючи питання, він здійснив декілька "борщових експедицій" і зібрав десятки родинних рецептів борщу з різних куточків України.

Як тільки юридично відбулося закріплення приналежності борщу, Євгена почали атакувати російськи телеканали, вимагаючи прокоментувати те, що сталося. І тут він повівся так, як і належить людині, яка усвідомлює, що відбувається в країні. Він відмовився мати справу із представниками пропагандистських каналів країни-агресора.


- Борщ - єдина українська страва, яку можна вважати достеменно українською. Історики, звісно, будуть перечити цій тезі, але історики перечать всім тезам. Я впевнений, що ця страва є українською по багатьом факторам. Він розповсюджений по всій країні, в кожному куточку його варять, вживають максимально часто. Борщ - це не суп. Язик навіть не повертається називати його супом. Але коли пояснюєш, що це за страва, іноземцю, і говориш – це такий тип супу, плачеш одночасно. В інших країнах також їдять борщ, але не так повсякденно, як у нас. Нам не потрібно ще щось популяризувати в їжі. Достатньо чогось одного, але беззаперечного. Як от Америка - це бургер. Італія – паста та піца. Японія - суші.

- А як же вареники з вишнями?

- Вареники придумали на території Туреччини, а потім вони інтегрувалися в кухні усього світу. Поляки готують пірогі. Це те саме, що і вареники з такими начинками, як картопля, капуста… Єдине, що ми можемо захищати, це вареники саме з вишнями. Це наш винахід. Бо з такою начинкою більше ніхто не робить. З сиром і маком – так, багато хто використовує. З "піском" – смалець змішаний з борошном, від бідності таке їли – також зустрічаються в інших країнах. Так що вареники не суто українські.

Навіть сало, до речі, не виключно український продукт... Якщо подивитися статистику споживання сала, то ми аж на 12 місці!

- Серйозно? А хто перші?

- Американці! А придумали сало італійці. Тому і сало я б не чіпав. Тут діяти треба по-іншому. Потрібно здійснити реінтеграцію справжніх українських страв у життя. Коли ми почнемо їсти шпундру замість жаркого, тоді його можна буде продавати світові. Зараз у нас є один лідер - борщ. І цього поки вистачить.
   
А кацапські шті доводилося пробувати в кацапстані, наші помиї смачніші.
:weep:
а наші помиї де пробував?
   
6 жовтня 2020 року експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України внесла український борщ до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Ініціатором цього був український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко. Вивчаючи питання, він здійснив декілька "борщових експедицій" і зібрав десятки родинних рецептів борщу з різних куточків України.

Як тільки юридично відбулося закріплення приналежності борщу, Євгена почали атакувати російськи телеканали, вимагаючи прокоментувати те, що сталося. І тут він повівся так, як і належить людині, яка усвідомлює, що відбувається в країні. Він відмовився мати справу із представниками пропагандистських каналів країни-агресора.


- Борщ - єдина українська страва, яку можна вважати достеменно українською. Історики, звісно, будуть перечити цій тезі, але історики перечать всім тезам. Я впевнений, що ця страва є українською по багатьом факторам. Він розповсюджений по всій країні, в кожному куточку його варять, вживають максимально часто. Борщ - це не суп. Язик навіть не повертається називати його супом. Але коли пояснюєш, що це за страва, іноземцю, і говориш – це такий тип супу, плачеш одночасно. В інших країнах також їдять борщ, але не так повсякденно, як у нас. Нам не потрібно ще щось популяризувати в їжі. Достатньо чогось одного, але беззаперечного. Як от Америка - це бургер. Італія – паста та піца. Японія - суші.

- А як же вареники з вишнями?

- Вареники придумали на території Туреччини, а потім вони інтегрувалися в кухні усього світу. Поляки готують пірогі. Це те саме, що і вареники з такими начинками, як картопля, капуста… Єдине, що ми можемо захищати, це вареники саме з вишнями. Це наш винахід. Бо з такою начинкою більше ніхто не робить. З сиром і маком – так, багато хто використовує. З "піском" – смалець змішаний з борошном, від бідності таке їли – також зустрічаються в інших країнах. Так що вареники не суто українські.

Навіть сало, до речі, не виключно український продукт... Якщо подивитися статистику споживання сала, то ми аж на 12 місці!

- Серйозно? А хто перші?

- Американці! А придумали сало італійці. Тому і сало я б не чіпав. Тут діяти треба по-іншому. Потрібно здійснити реінтеграцію справжніх українських страв у життя. Коли ми почнемо їсти шпундру замість жаркого, тоді його можна буде продавати світові. Зараз у нас є один лідер - борщ. І цього поки вистачить.
бльо, а галушки????
   
бльо, а галушки????
Наверное есть аналоги. У него нужно спросить

Итальянские ньокки очень похожи, только с добавлением картошки
   
кстацє, для клопотенка, бо він, бачу, мишей не ловить...
пироги бувають варені, печені, смажені. варені звуться також варениками...

Останнє редагування: 27 лютого 2021 13:50:48 від magistr
   
Наверное он упомянул борщ в том смысле, что его можно сделать брендовые блюдом. Как пицца или суши. Или паста.

Чтобы была ассоциация "еда-страна"
   
Наверное он упомянул борщ в том смысле, что его можно сделать брендовые блюдом. Как пицца или суши. Или паста.

Чтобы была ассоциация "еда-страна"

Угу.В тае во всех рашкинских скоторыгаловках борщ идет первым в списке на витринах заманивающих людей.
   
Угу.В тае во всех рашкинских скоторыгаловках борщ идет первым в списке на витринах заманивающих людей.
Сейчас получили сертификат в Украине

Впереди сертификат международный

И можно будет ипать все кацапские скоторыгаловки за границей
   
Сейчас получили сертификат в Украине

Впереди сертификат международный

И можно будет ипать все кацапские скоторыгаловки за границей
кстацє, а шо робити з виробниками консервованого борщу?
   
кстацє, а шо робити з виробниками консервованого борщу?
А шо с ними не так? Пусть выпускают. Только под названием "Український борщ" (после закреплённого за Украиной названия). Сюда же, в перечень, будет вписано "борщ"

По типу коньяка, шампанского итд

Эрзац коньяка - бренди или арманьяк. Пускай кацапы придумают свое эрзац название

Останнє редагування: 27 лютого 2021 14:14:00 від Palermo
   
А шо с ними не так? Пусть выпускают. Только под названием "Український борщ" (после закреплённого за Украиной названия). Сюда же, в перечень, будет вписано "борщ"

По типу коньяка, шампанского итд

Эрзац коньяка - бренди или арманьяк. Пускай кацапы придумают свое эрзац название

Так за Україною назву закріпили вже? Чи, як завжди, мріємо сидючи на берегу річки?
І що там з брендом "горілка"?
   
В мене є досвід спілкування з борщами від бабусі з Брянщини і бабусі з Херсонщини.
То на повному серьйозі заявляю: борщ- українська страва!
Якщо ви розумієте, яка різниця між небом і землею, то маєте й розуміти різницю між борщ і руський борщ!

Взагалі - то Брянщина  а точніше Стародубщина то  відхапана кацапами етнічна українська територія  .
Так що на Брянщині теж український борщ. Можливо трохи зіпсований кацапами.


Староду́б — місто в Російській Федерації, адміністративний центр Стародубського району Брянської області. Історично центр історико-етнографічної землі Стародубщина, центр одного з 10-ти адміністративних полків Гетьманщини і єдиний — поза межами сучасної України. Населення міста становить 18 399

Останнє редагування: 27 лютого 2021 14:52:16 від Людас
   
Так за Україною назву закріпили вже? Чи, як завжди, мріємо сидючи на берегу річки?
І що там з брендом "горілка"?
Пока такая информация

- Як з’явилася ідея ідентифікувати борщ, закріпити його за Україною?

- Коли ішов третій рік війни, я з жахом дізнався, що юридично у нас… немає війни з Росією. І Росія офіційно не вважається агресором. У мене просто сльози потекли від цього прикрого факту. Ми ідем в Європу, кажемо всім, що на нас напала Росія. Наші партнери вводять санкції проти нашого ворога, а у нас самих їх немає. Бізнес, газ, потоки… Припускаю, я нічого не розумію в цих процесах, чогось не знаю. Але сам факт викликав у мене обурення. Як ми можемо будувати країну, якщо не називаємо речі своїми іменами? Але що я можу зробити? Якось під час поїздки країною я дізнався, що хтось подав борщ до ЮНЕСКО, щоб закріпити його походження за Україною. Загуглив, уточнив і вияснив, що справа до кінця не доведена. Я зацікавився, що потрібно зробити, аби завершити процес? Потрібно, щоб борщ був зареєстрований насамперед в Україні. Коли я цим зайнявся, люди почали дізнаватися про мою ініціативу, підтримувати її, я відчув, що як тільки ти повною мірою осягаєш, що борщ - український, відразу починаєш його любити вдвічі сильніше. І про те, що це наша цінність, потрібно говорити насамперед в Україні.
   
-Але закріплення борщу за Україною викликало багато запитань…

-Передусім - у нашого сусіда. Російський журналіст, що працює на ВВС в Англії, написав, що "присвоївши борщ", Україна відкрила другий фронт війни проти Росії". Це почали тиражувати. І мені всі почали дзвонити. А я, коли його вносили в перелік, не встиг сказати в міністерстві, щоб про мене не згадували. Вийшов звідти і через 20 хвилин відкриваю Вікіпедію, а там вже моє прізвище є. Пост написали також із згадкою про мене. Всі почали його перепощувати: Верховна Рада, телевізійні канали. І я став відповідальним по цьому питанню. Міністерство зробило справу, міністр вирішив, що потрібно вносити в перелік, але я розпочав другий фронт війни проти Росії.

Мені навіть написали з Петербургу українською мовою: а можете дати коментар? З НТВ писали: давайте поговоримо про ідентичність українців. Що? – дивувався я. Про що з вами говорити? Зателефонував мені журналіст з німецького видання "Зюддойче цайтунг", з московського бюро. Сказав: "Я не розумію, в чому проблема з вашим борщем". Він вийшов на вулицю і питав людей, чий борщ. Всі казали - український. "Пішов потім в кафе, - розказував він мені. - Питаю там кухарів: чий борщ? Мені також відповіли, що український. А в чому проблема?" А в тому, пояснив я йому, що люди вважають борщ українським, а пропаганда впевнена, що він російський. І на цьому починають грати і маніпулювати. Я йому довго пояснював, чому російські журналісти так активізувалися, бо він не розуміє бекграунд наших відносин… Це як взаємовідносини між Баварією і Берліном у Німеччині. Пересічному українцю не зрозумілі тонкощі їхнього життя. Але все ж боротьбу за нашу незалежність потрібно вести на іншому рівні, не кухонному.
   
Через две недели будет подана заявка о включении борща в нематериальное культурное наследие ЮНЕСКО



Фестиваль украинского борща прошел в Киеве 5 марта. Участники из 25 регионов страны одновременно готовят национальное блюдо по приготовлению украинского борща.

Об этом сообщает Укринформ.

«Мы устанавливаем рекорд Украины по одновременному приготовлению борща. Мы делаем такой рекорд, в котором все регионы объединены в один. Мы показываем, что борщ – это блюдо, которое объединяет Украину. И мы хотим сделать так, чтобы все люди в Украине не просто начали его есть, но и понимать что это сакральная и важная цель», – пояснил известный шеф-повар Евгений Клопотенко.
   
Украинский борщ снова прогремел на весь мир! Рецепт блюда напечатала газета The New York Times. А героиней журналистского материала стала обычная пенсионерка из Борщева Житомирской области.

О том, чем особенный рецепт 77-летней Ольги Габро, 6 марта говорится в сюжете ТСН 19:30.

Сделали госпожу Ольга знаменитой на весь мир журналистка Маша Вареникова и фотограф Оксана Парафенюк. Искали село, где готовят аутентичный борщ, чтобы рассказать американцам об украинскости этого блюда.

Читайте также: 25 борщей одновременно: в Украине установили рекорд по приготовлению национального блюда

"Мы увидели, что есть в Украине много сел и городов под названием "борщ", и одно из сел есть в Житомирской области. Мы решили поехать и попробовать борщ именно в Борщеве", — рассказывает Вареникова.

В дом госпожи Ольги девушки зашли случайно. "И госпожа Оля живет у самого края деревни, это был первый дом, первая семья, — вспоминает журналистка. — Очень вкусный был борщ у госпожи Ольги".

Весь процесс Ольга соглашается повторить и для ТСН. Опытная хозяйка готовит борщ на глаз: чувствует, сколько чего надо. Женщина знает как готовить с десяток вариаций борща. Красный — ее любимый. Постоянно готовит для детей, которых всегда ждет. У пенсионерки четверо сыновей, семь внуков и правнучка.

А в селе Борщев, после того как о них узнала Америка, теперь думают устроить собственный фестиваль борща.
   
Кажись уже есть такой фестиваль
   
Кацапы пишут

Украинский борщ вошел в топ-20 вкуснейших супов мира. Рейтинг первых блюд составил телеканал CNN. Эксперты описали борщ как блестящий красный суп, передает телеканал «Известия». В список также вошли традиционный итальянский холодный томатный суп гаспачо, французский суп с морепродуктами буйабес, суп из арахиса из Западной Африки. Украинские повара хотят, чтобы борщ попал в Список Всемирного наследия ЮНЕСКО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія